Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 10:08:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 480105 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #195 Dátum: 2008. Augusztus 28. - 19:32:26 »

Szombaton jön valaki a Lurdyhoz?
Én "sajnos" a mogyoródi versenypályán képviseltetem a Lacsiklubbot a "piros autós" versenyen.  Vigyorog
Én is ott leszek vasárnap
Ha kell valakinek vasárnapra 4 db jegy, szívesen átadom szombat este...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #196 Dátum: 2008. Augusztus 29. - 19:02:53 »

Ma minitaliztunk újra LadLac főmesterrel. Eljött megnézni, hogy milyen módon kell a belvárosi dugóban buszt vezetni a mindenáron, csak a buszt ne engedjük be, című autós műsorban. Szóval kezdi megérteni, hogy fontolgatom, hogy lakatlan szigetre költözöm. Utána a Deák téren a régi millfav múzeumot megnéztük, Laczy fényképezett is, és megegyeztünk abban, hogy több, mint száz (100!) éve  kettő (2!) év alatt megépítették a földalattit, a kontinensen először, és a világon elsőnek teljes villamosítással. Igényesen kialakított állomásokkal, és csodaszép kocsikkal. Hát igen, akkor még tudtak az emberek nagyot gondolni, majd meg is csinálni, nem úgy, mint ma- sajnos. Ajánlom mindenkinek térjen be ide a múzeumba, és ha teheti a szentendrei tömegközlekedésibe is, nem bánjátok meg! (HÉV végállomása mellett található. Gyerekek is nagyon élvezhetik, felmehetnek rá, csengethetnek, és láthatják graffitik nélkül mennyivel szebbek kocsik.  Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #197 Dátum: 2008. Augusztus 30. - 18:15:26 »

Szombaton jön valaki a Lurdyhoz?
Én "sajnos" a mogyoródi versenypályán képviseltetem a Lacsiklubbot a "piros autós" versenyen.  Vigyorog
Én is ott leszek vasárnap
Ha kell valakinek vasárnapra 4 db jegy, szívesen átadom szombat este...  Vigyorog
Milyen volt?
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #198 Dátum: 2008. Augusztus 31. - 16:57:14 »

Szombaton jön valaki a Lurdyhoz?
Én "sajnos" a mogyoródi versenypályán képviseltetem a Lacsiklubbot a "piros autós" versenyen.  Vigyorog
Én is ott leszek vasárnap
Ha kell valakinek vasárnapra 4 db jegy, szívesen átadom szombat este...  Vigyorog
Milyen volt?
Látványos, roppant érdekes. Alig hittem a szememnek, hogy 50 éves autók így tudnak száguldozni. Makulátlan állapotban lettek felvezetve, mint egy kiállításon. Érdemes volt ilyen időutazást tenni az autók világában. Persze a modern csúcstechnika is képviseltette magát, de az egy más tészta volt.  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #199 Dátum: 2008. Augusztus 31. - 18:40:10 »

Szombaton jön valaki a Lurdyhoz?
Én "sajnos" a mogyoródi versenypályán képviseltetem a Lacsiklubbot a "piros autós" versenyen.  Vigyorog
Én is ott leszek vasárnap
Ha kell valakinek vasárnapra 4 db jegy, szívesen átadom szombat este...  Vigyorog
Milyen volt?
Látványos, roppant érdekes. Alig hittem a szememnek, hogy 50 éves autók így tudnak száguldozni. Makulátlan állapotban lettek felvezetve, mint egy kiállításon. Érdemes volt ilyen időutazást tenni az autók világában. Persze a modern csúcstechnika is képviseltette magát, de az egy más tészta volt.  Vigyorog
Én ma voltam, nagyon élveztem, sajnos megtörtént az, ami az utóbbi két F1 futamon is, két Ferrari F1 autó elfüstölt.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #200 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 13:12:22 »

Szombaton jön valaki a Lurdyhoz?
Én "sajnos" a mogyoródi versenypályán képviseltetem a Lacsiklubbot a "piros autós" versenyen.  Vigyorog
Én is ott leszek vasárnap
Ha kell valakinek vasárnapra 4 db jegy, szívesen átadom szombat este...  Vigyorog
Milyen volt?
Látványos, roppant érdekes. Alig hittem a szememnek, hogy 50 éves autók így tudnak száguldozni. Makulátlan állapotban lettek felvezetve, mint egy kiállításon. Érdemes volt ilyen időutazást tenni az autók világában. Persze a modern csúcstechnika is képviseltette magát, de az egy más tészta volt.  Vigyorog
Én ma voltam, nagyon élveztem, sajnos megtörtént az, ami az utóbbi két F1 futamon is, két Ferrari F1 autó elfüstölt.
 
Na tessék, és még ti a Lcettiket szapuljátok?! Pedig egy Ferrari árából egy egész convoy Lacettit lehetne venni! Kacsint Vigyorog Na melyik is a legjobb autó?!? Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kakaos
Kábelbarát
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132



« Hozzászólás #201 Dátum: 2008. Szeptember 06. - 11:59:49 »

lurdy találka nem lesz?
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #202 Dátum: 2008. Szeptember 07. - 06:30:12 »

lurdy találka nem lesz?

Valamikor majd lesz, de nem most.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #203 Dátum: 2008. Szeptember 07. - 16:47:56 »

lurdy találka nem lesz?

Valamikor majd lesz, de nem most.
A múlt héten volt 
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #204 Dátum: 2008. Szeptember 08. - 12:02:12 »

lurdy találka nem lesz?

Valamikor majd lesz, de nem most.
A múlt héten volt 
20-ikán lesz megint a lurdynál!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #205 Dátum: 2008. Szeptember 08. - 17:37:34 »

Valszeg megyek a Klubkutyával... /és Gidyvel?/...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #206 Dátum: 2008. Szeptember 10. - 07:55:17 »

TISZTELT JELENTKEZŐK ÉS ÉRDEKLŐDŐK!

A Csúszós Út Vezetéstechnikai BT. szervezésében vezetéstechnikai tréningen való részvételre van lehetőségünk, az alábbiak szerint:
Időpont: 2008. október 12. vasárnap.
Képzés szintje: alap- és emelt szintű.
Képzés időtartama: kb. 5 óra.
Helyszín: Tököli repülőtér
Részvételi díj: kb. 15 ezer Ft, melyből 5000 Ft előleget átutalással kell fizetni, a többit a helyszínen készpénzben.
Előleg befizetése: ha a jelentkezők elfogadják, akkor az 5 ezer Ft előleget az én magán számlaszámomra kellene átutalni, a számlaszámot minden jelentkezőnek elküldöm, e-mailben vagy PÜ-ben. ELŐLEG BEFIZETÉS HATÁRIDEJE: szept. 19. péntek.Az előleget egy összegben továbbutalom szept. 22. táján a tréninget végző BT. számlaszámára.

Lemondás: amíg a számlámon van a pénz, és ezalatt lemondja a jelentkező, én visszautalom az illető részére a teljes összeget. Miután azonban az előleget továbbutaltam a BT. számlájára, utána a befizetett előleget a BT. nem adja vissza. Az előleg mintegy nyomatékosítja a jelentkezést.

(További infó még: családtag kísérő, pl. feleség, barátnő részt vehet fizetési kötelezettség nélkül, ha nem vezet, nem kell fizetnie.
A megrendeléssel együtt tudomásul veszik a résztvevők, hogy a Csúszós Út Bt. a képzésből kizárhatja mindazokat, akik magatartásukkal saját, vagy mások épségét veszélyeztetik, vagy a biztonsági előírásokat nem tartják be. Ezen személyek a Csúszós Út Bt. felé semmilyen követeléssel nem élhetnek teljes anyagi, valamint büntetőjogi felelősséggel tartoznak, amennyiben a kár, vagy sérülés az általuk tanúsított magatartással összefüggésben van.)


Ha valakit érdekelne, akkor jelentkezzen bátran. Rokonok, barátok is jöhetnek akármilyen autóval.
http://forum.chevyklub.hu/index.php?topic=966.60
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #207 Dátum: 2008. Szeptember 10. - 09:52:41 »

Köszönjük Weres úr, hogy továbbítottad ezt a lehetőséget a számunkra. Nem rossz dolog, bár szerintem kicsit drága, de olcsóbb, mint kocsit reparálni, az biztos. Én már részt vettem egy ilyenen a Hungaroringen, igaz busszal, és nagyon tanulságos volt. Ezt egyébként megnézhetitek a Totalcar egyik műsorából, volt a TV-ben. Sokat lehet belőle tanulni, megnézve, pláne kipróbálva szerényebb lesz az ember, mert megérzi, hogy nem ő az úr, hanem a fizika, és azt nem lehet megvesztegetni, becsapni! Azt még az újgazdagok, politikusok sem tudják befolyásolni- szerencsére! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #208 Dátum: 2008. Szeptember 13. - 22:08:39 »

Ma délután új cartársat ismertünk meg személyesen. 95LE, Attila jött családjával Miskolcról Pestre a Vasútparkba, majd utána beugrott hozzánk, ahol egy kedves összejövetel volt. LadLac, Stocz, és jómagam immárom széles Magyarországot kezdjük ismerőssé tenni jó cartársaink jóvoltából. Zalaegerszegtől- Miskolcig jók vagyunk már. Bagolyirtáson folytatjuk! Jó érzés egyre több tagot megismerni személyesen a klubból. Kacsint Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #209 Dátum: 2008. Szeptember 14. - 10:20:52 »

Nekem is nagy örömömre szolgált a személyes találkozó,igy méginkább várom a Bagolyirtási találkozót.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!