Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 12:16:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 480146 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #165 Dátum: 2008. Július 19. - 18:21:07 »

Cápa a bűnbánó. MNT, szerintem ez elfogadható magyarázat, ezért lemondjuk a japánokkal egyeztetett cápa-vadászatot. Így rendben?! He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #166 Dátum: 2008. Július 19. - 18:21:43 »

[ de jövőre tudnánk egy csopakihoz hasonló (talán még jobb is Kacsint) kellemes helyet foglalni.
Cápa nem így gondolta- reméljük. Nagyon meg voltunk elégedve a szállással, kajával, stranddal, mindennel, de legfőbb képen a szervezővel, aki dacára annak, hogy mindent kipróbáltunk arra, hogy megőrjítsük, mégsem sikerült, és a problematikus társaságnak szerzett sok örömöt, amit újból, és újból megköszönünk Neked MNT, mert óriási voltál! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Őszintén mondom, a hátad mögött is mindenki meg volt maximálisan elégedve! Vigyorog Cápa, Cápa rosszul írtál! Módosíts! Kacsint
Igen! 
A hely tuti volt, messze felülmúlta a vártakat. Lehet hogy csak igénytelen vagyok?? He
Azt hiszem, Ti értettetek félre valamit, de elnézést, ha én fogalmaztam félreérthetően! Senkit nem akartam megbántani. Mint már írtam, minden tisztelet és köszönet a szervezőknek. Csupán én is szeretnék szervezni egy jól sikerült talit és szerintem mindenki úgy van vele, hogy azt szeretné, az "övé" is legalább olyan jól sikerüljön, mint másé!   
De nem akarom elvenni Jopek kenyerét. Felteszi a képeket, a linket és mindenki látja majd, milyen helyet szemeltünk ki. A többi úgyis a társaságon múlik. A "talán még jobb is" kicsit a társaság érdeklődésének felkeltését volt hivatott jelenteni. Ha nem tetszett volna, akkor miért írtam volna, hogy "a csopakihoz hasonló kellemes helyet"? Kacsint
Ja, hogy a tökéletest felülmúlni?
Azt lehet, várjuk figyelemmel...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #167 Dátum: 2008. Július 19. - 19:08:35 »

[ de jövőre tudnánk egy csopakihoz hasonló (talán még jobb is Kacsint) kellemes helyet foglalni.
Cápa nem így gondolta- reméljük. Nagyon meg voltunk elégedve a szállással, kajával, stranddal, mindennel, de legfőbb képen a szervezővel, aki dacára annak, hogy mindent kipróbáltunk arra, hogy megőrjítsük, mégsem sikerült, és a problematikus társaságnak szerzett sok örömöt, amit újból, és újból megköszönünk Neked MNT, mert óriási voltál! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Őszintén mondom, a hátad mögött is mindenki meg volt maximálisan elégedve! Vigyorog Cápa, Cápa rosszul írtál! Módosíts! Kacsint
Igen! 
A hely tuti volt, messze felülmúlta a vártakat. Lehet hogy csak igénytelen vagyok?? He
Azt hiszem, Ti értettetek félre valamit, de elnézést, ha én fogalmaztam félreérthetően! Senkit nem akartam megbántani. Mint már írtam, minden tisztelet és köszönet a szervezőknek. Csupán én is szeretnék szervezni egy jól sikerült talit és szerintem mindenki úgy van vele, hogy azt szeretné, az "övé" is legalább olyan jól sikerüljön, mint másé!   
De nem akarom elvenni Jopek kenyerét. Felteszi a képeket, a linket és mindenki látja majd, milyen helyet szemeltünk ki. A többi úgyis a társaságon múlik. A "talán még jobb is" kicsit a társaság érdeklődésének felkeltését volt hivatott jelenteni. Ha nem tetszett volna, akkor miért írtam volna, hogy "a csopakihoz hasonló kellemes helyet"? Kacsint
Ja, hogy a tökéletest felülmúlni?
Azt lehet, várjuk figyelemmel...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nos.... ritkán szoktam, de most beleolvastam a beszélgetésetekbe, mert "cápám" kérte, tényleg bántón hangzott-e amit írt, mivel most rettentő lelkiismeretfurdalása van.
Hááát.......ami azt illeti, én is megsértődtem volna, mivel véleményem szerint fantasztikus volt a tali! Ezt "kívűlállóként" így gondolom és a szállással sem volt semmi gond.
A lényeg: Cápám sajnos néha "hülyén" (már elnézést) fogalmaz, eléggé félreérthető, amit mondani szeretne, még engem is meg tud bántani, pedig aztán 18 (!!) éve ismerem már. Ezzel csupán azt akartam mondani, hogy meg kell őt eléggé ismerni ahhoz, hogy az ember értse, mit is akar valójában mondani (még nekem sem sikerül sokszor)
Addig is: értsétek az eszéhez!  Vigyorog Sziasztok: Cápáné
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #168 Dátum: 2008. Július 19. - 19:26:34 »

Na anyuci partizánakcióba kezdett, amíg megetettem a kutyát.
Szerintem még nagyon korai konkrétumokról beszélni és csak félreértés lehet belőle! (Bár elképzeléseim vannak a programot illetően.)
Jopek cartárs tesz fel képeket, linket, aztán majd visszatérünk erre, ha lesz igény rá.
A továbbiakat majd a topikjában részletezzük.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #169 Dátum: 2008. Július 19. - 19:30:21 »

[ de jövőre tudnánk egy csopakihoz hasonló (talán még jobb is Kacsint) kellemes helyet foglalni.
Cápa nem így gondolta- reméljük. Nagyon meg voltunk elégedve a szállással, kajával, stranddal, mindennel, de legfőbb képen a szervezővel, aki dacára annak, hogy mindent kipróbáltunk arra, hogy megőrjítsük, mégsem sikerült, és a problematikus társaságnak szerzett sok örömöt, amit újból, és újból megköszönünk Neked MNT, mert óriási voltál! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Őszintén mondom, a hátad mögött is mindenki meg volt maximálisan elégedve! Vigyorog Cápa, Cápa rosszul írtál! Módosíts! Kacsint
Igen! 
A hely tuti volt, messze felülmúlta a vártakat. Lehet hogy csak igénytelen vagyok?? He
Azt hiszem, Ti értettetek félre valamit, de elnézést, ha én fogalmaztam félreérthetően! Senkit nem akartam megbántani. Mint már írtam, minden tisztelet és köszönet a szervezőknek. Csupán én is szeretnék szervezni egy jól sikerült talit és szerintem mindenki úgy van vele, hogy azt szeretné, az "övé" is legalább olyan jól sikerüljön, mint másé!   
De nem akarom elvenni Jopek kenyerét. Felteszi a képeket, a linket és mindenki látja majd, milyen helyet szemeltünk ki. A többi úgyis a társaságon múlik. A "talán még jobb is" kicsit a társaság érdeklődésének felkeltését volt hivatott jelenteni. Ha nem tetszett volna, akkor miért írtam volna, hogy "a csopakihoz hasonló kellemes helyet"? Kacsint
Ja, hogy a tökéletest felülmúlni?
Azt lehet, várjuk figyelemmel...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nos.... ritkán szoktam, de most beleolvastam a beszélgetésetekbe, mert "cápám" kérte, tényleg bántón hangzott-e amit írt, mivel most rettentő lelkiismeretfurdalása van.
Hááát.......ami azt illeti, én is megsértődtem volna, mivel véleményem szerint fantasztikus volt a tali! Ezt "kívűlállóként" így gondolom és a szállással sem volt semmi gond.
A lényeg: Cápám sajnos néha "hülyén" (már elnézést) fogalmaz, eléggé félreérthető, amit mondani szeretne, még engem is meg tud bántani, pedig aztán 18 (!!) éve ismerem már. Ezzel csupán azt akartam mondani, hogy meg kell őt eléggé ismerni ahhoz, hogy az ember értse, mit is akar valójában mondani (még nekem sem sikerül sokszor)
Addig is: értsétek az eszéhez!  Vigyorog Sziasztok: Cápáné
 
Szia Cápáné, Erika! Írtam, hogy biztosan nem úgy értette, ezért már sponygyát rá, nincs gond, rosszul fogalmazott, és ennyi. Azért aludjon nyugodtan, ő csak belelkesedett, és jót akart, ezt mindannyian jól tudjuk. Tudja mindenki, hogy szeretjük a MI CÁPÁNKAT, még ha néha nem is jól fejezi ki magát. Nyugi, minden rendben! Nem eszünk továbbra sem Cápauszonylevest! Puszi Neked
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #170 Dátum: 2008. Július 20. - 09:34:29 »

Nem haragszom és nem is sértődtem meg.De azért erre még iszunk áldomást a Cápa kontójára. Mondjuk a következő talin?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #171 Dátum: 2008. Július 20. - 15:44:22 »

Nem haragszom és nem is sértődtem meg.De azért erre még iszunk áldomást a Cápa kontójára. Mondjuk a következő talin?
OK, a következő talin ihattok a kontómra!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #172 Dátum: 2008. Július 21. - 07:35:15 »

Nem haragszom és nem is sértődtem meg.De azért erre még iszunk áldomást a Cápa kontójára. Mondjuk a következő talin?
OK, a következő talin ihattok a kontómra!  Vigyorog
 
Hurrá! Akkor én sem leszek alkoholmentes, ennek örömére! Kacsint Vigyorog (Mondjuk péntek este, hogy vasárnap haza tudjak menni!) Vigyorog A Martinit szeretem a női fajtából! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #173 Dátum: 2008. Július 25. - 14:31:15 »

Tegnap egy hosszabb lélegzetű talit tartottunk Cápával ,és fiával Danival. Először jöttek velem egy kanyart a piros ultin, majd kimentünk Szentendrére a Tömegközlekedési Múzeumba. Nagyon klassz volt, ajánlom minden közlekedésért érdeklődő figyelmébe. Utána voltunk a Miniatűr Múzeumban is. Hát azt hiszem, hogy azt tényleg látni kellene mindenkinek, mert elmondani nem lehet, hogy ott milyen csodák vannak. Utána sétáltunk a Duna parton, majd vissza Bp.-re, itt újabb séta a Parlamenthez, majd fáradtan hozzánk vissza fagyizni. Utána sajnos Cápáék hazahúztak Keszthelyre. Nagyon jól éreztük magunkat. Kár, hogy senki nem csatlakozott hozzánk, pedig jeleztük itt a fórumon, hogy várunk titeket. Cápa sokat fotózott, remélem tesz majd fel képeket hamarosan ide, és nekem meg elküldi az összeset e-mailben! Igaz, Cápa?! Máskor remélem többen leszünk!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #174 Dátum: 2008. Július 25. - 17:24:55 »

Én csatlakoztam volna, csak nem értem rá.
Reggel 6-ig meló,
7-9 alvás,
10-re szerviz(kormánymű csere)
16-ra hazaértem,
még egy kis alvás és mentem megint melózni.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #175 Dátum: 2008. Július 25. - 18:36:14 »

Én csatlakoztam volna, csak nem értem rá.
Reggel 6-ig meló,
7-9 alvás,
10-re szerviz(kormánymű csere)
16-ra hazaértem,
még egy kis alvás és mentem megint melózni.
 
A legközelebb majd összeegyeztetjük jó előre a dolgot, de most ez elég hirtelenből jött ötlet volt. Viszont van új kormányműved, nem csipog, és lezárt az EGR-ed, tehát szép az élet így már. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #176 Dátum: 2008. Július 25. - 18:43:20 »

Mi van a miniatűr múzeumban? Kerti törpék? Vagy a múzeum pici? Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #177 Dátum: 2008. Július 25. - 19:17:47 »

Mi van a miniatűr múzeumban? Kerti törpék? Vagy a múzeum pici? Vigyorog
 
A múzeum is kicsi, de az alkotások a miniatűrök. minden alkotást mikroszkóp alá tettek, hogy látható legyen, mert, ha mögé nézel, csak egy parányi pontot láthatsz. Kedvcsinálónak: Félbevágott mákszemben madárcsalád, gombostűfejen 8x8-as sakktáblán egy híres mérkőzés állása igazi figurákkal, bolha megpatkolva, varrótű fokában tevekaraván megy a piramis felé. Összesen 15 ilyen kaliberű műalkotás látható. Cápa készített fotókat a mikroszkópon keresztül, remélem majd felteszi, ha megkérjük rá, és akkor meg lehet nézni, hogy legyen valami fogalmatok róla, hogy ez micsoda szenzációs dolog. A világon egyedülálló alkotások, főleg aranyból készültek. Érdemes megnézni! Mindenkinek szívből ajánlom! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #178 Dátum: 2008. Július 26. - 18:03:49 »

Újabb minitalit éltünk túl LadLac, Bogi, és jómagam, mert ezúttal bringáztunk egy jó nagyot Újpalotán, és a Városligetben. Azt hiszem jól fogunk aludni. Kacsint 14-18 között, persze azért volt, hogy megálltunk nézelődni, inni, beszélgetni, de akkor is, jót mozogtunk! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #179 Dátum: 2008. Július 27. - 08:25:40 »

Újabb minitalit éltünk túl LadLac, Bogi, és jómagam, mert ezúttal bringáztunk egy jó nagyot Újpalotán, és a Városligetben. Azt hiszem jól fogunk aludni. Kacsint 14-18 között, persze azért volt, hogy megálltunk nézelődni, inni, beszélgetni, de akkor is, jót mozogtunk! Kacsint Vigyorog
Bizony, jól megbicikliztettük egymást.  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!