Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 12:18:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 480154 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #150 Dátum: 2008. Július 08. - 20:16:10 »

Itt említeném még meg azt, hogy időben szólok, hogy aztán rendesen viselkedjetek Zsuval, ne ijesszétek el a további taliktól, és még egy apróság: nemcsak az én védelmem alatt lesz, jön az édesanyja is, szóval úri viselkedést kérek! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nem hiszem hogy esélye lesz bárkinek is, mert szándékaim szerint folyton a szoknyája szélén ülök.CSAK A BIZTONSÁG KEDVÉÉRT!!!!!
Én nem bánom ha rajt ülsz a szoknyája szélén! Majd jól megcsiklandozzuk, így felugrik! Te meg ülsz tovább a szoknyája szélén.... Vigyorog
Szerintem nem mer szoknyában jönni!  Vigyorog
Borotválkozzon meg mindenki!  Vigyorog
A borotválkozásnak mi köze a szoknyához? Vagy ez Zsunak szólt? Vigyorog
 
Jani! Szégyelld Magad! Sárga lap, bár majdnem piros! Ez volt a leg- leg beszólásod! Vond vissza, vagy találj ki valami mentséget erre!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #151 Dátum: 2008. Július 08. - 20:25:55 »

Itt említeném még meg azt, hogy időben szólok, hogy aztán rendesen viselkedjetek Zsuval, ne ijesszétek el a további taliktól, és még egy apróság: nemcsak az én védelmem alatt lesz, jön az édesanyja is, szóval úri viselkedést kérek! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nem hiszem hogy esélye lesz bárkinek is, mert szándékaim szerint folyton a szoknyája szélén ülök.CSAK A BIZTONSÁG KEDVÉÉRT!!!!!
Én nem bánom ha rajt ülsz a szoknyája szélén! Majd jól megcsiklandozzuk, így felugrik! Te meg ülsz tovább a szoknyája szélén.... Vigyorog
Szerintem nem mer szoknyában jönni!  Vigyorog
Borotválkozzon meg mindenki!  Vigyorog
A borotválkozásnak mi köze a szoknyához? Vagy ez Zsunak szólt? Vigyorog
 
Jani! Szégyelld Magad! Sárga lap, bár majdnem piros! Ez volt a leg- leg beszólásod! Vond vissza, vagy találj ki valami mentséget erre!
Ne már , nem is én szóltam be, az Weres volt. Én csak kérdeztem. Kacsint
Naplózva


LPG
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #152 Dátum: 2008. Július 08. - 20:37:26 »

 . Vigyorog
Naplózva

Zsuzsanna
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #153 Dátum: 2008. Július 08. - 20:38:50 »

Én első szándékban nem gondoltam semmi 'jóra'.
Jani olyan, mint a rosszabbik énünk!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #154 Dátum: 2008. Július 08. - 20:41:05 »

És kikérem magamnak, hogy beszólás volt. Remélem Zsuzska nem értette félre.  He
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #155 Dátum: 2008. Július 08. - 20:43:57 »

Jó fiúkról nem lehet rosszat gondolni! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Zsuzsanna
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #156 Dátum: 2008. Július 09. - 20:35:42 »

Megkérem a becses társaságot, hogy tartsa tiszteletben a topic eredeti témáját! Találkozók szervezése! Csevegéshez irány a törzsasztal!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #157 Dátum: 2008. Július 09. - 20:37:32 »

Megértettük Cápi.puszi
Naplózva

Zsuzsanna
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #158 Dátum: 2008. Július 11. - 16:24:20 »

Mindjárt minitali LadLac mesterrel. Bepakkoljuk MNT összes kívánt cuccát! (roller, olajak, stb). Mert mi is igyekszünk ám jó cartársak lenni! Kacsint Vigyorog Holnap, nagy nap!
Még visszajövök, jók legyetek addig is! Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 11. - 16:41:13 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #159 Dátum: 2008. Július 11. - 20:53:23 »

Mindjárt minitali LadLac mesterrel. Bepakkoljuk MNT összes kívánt cuccát! (roller, olajak, stb). Mert mi is igyekszünk ám jó cartársak lenni! Kacsint Vigyorog Holnap, nagy nap!
Még visszajövök, jók legyetek addig is! Kacsint Vigyorog
Minitali megvolt.
Minden bepakolva. Szegény Gidy +1.5 L fogyija lesz...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #160 Dátum: 2008. Július 19. - 12:00:35 »

Most volt minitalink Jopekkel, itt nyaralnak a szomszéd településen. Sokmindenről beszéltünk, főleg a mi kis közösségünkről. Megnézte azt a helyet, ahova szeretnék egy találkozót szervezni majd és aminek nyitottam is egy topikot (Gyenesdiás nagymező). Neki is tetszik.
Ráadásul elismeréssel beszélt szálláshelyükről is, ami ugyanazon a településen van. (Mint kiderült, régebben sokat jártam oda, rokon csinálta vállalkozásban anno) Ebből egyenesen következik az, hogy ideális helyszín lenne egy többnapos talira. Megígérte, hogy felteszi majd a linket, amit mindenki megnézhet.
A honlapot látva kellemes csalódás ért, hogy mennyit fejlődött a hely. Ráadásul kb olyan távolságra van a strand, mint Csopakon volt. Szerintem nektek is teteszeni fog és árban sem egetrengető!
Az idei év már zsufi tali szempontból, na meg a helyfoglalás sem megy már errefelé ilyenkor, de jövőre tudnánk egy csopakihoz hasonló (talán még jobb is Kacsint) kellemes helyet foglalni. Ehhez persze kora tavaszig fixálni kell a dolgokat! Értelemszerűen a szervezést magamra vállalnám ha a társaság is kész együttműködni, hisz itt vagyok helyben.
Ideje lesz mindenkinek, átgondolni a dolgokat, lehetőségeit, nem kell kapkodni! Kellő komolyságot a foglalások miatt el is várom a csapattól, de szerintem ezzel nem lesz gond!     
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #161 Dátum: 2008. Július 19. - 14:17:24 »

[ de jövőre tudnánk egy csopakihoz hasonló (talán még jobb is Kacsint) kellemes helyet foglalni.
[/quote]
Azért ez övön aluli volt!!!!!!!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #162 Dátum: 2008. Július 19. - 14:24:22 »

[ de jövőre tudnánk egy csopakihoz hasonló (talán még jobb is Kacsint) kellemes helyet foglalni.
Azért ez övön aluli volt!!!!!!!!!
[/quote] 
Cápa nem így gondolta- reméljük. Nagyon meg voltunk elégedve a szállással, kajával, stranddal, mindennel, de legfőbb képen a szervezővel, aki dacára annak, hogy mindent kipróbáltunk arra, hogy megőrjítsük, mégsem sikerült, és a problematikus társaságnak szerzett sok örömöt, amit újból, és újból megköszönünk Neked MNT, mert óriási voltál! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Őszintén mondom, a hátad mögött is mindenki meg volt maximálisan elégedve! Vigyorog Cápa, Cápa rosszul írtál! Módosíts! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #163 Dátum: 2008. Július 19. - 17:04:22 »

[ de jövőre tudnánk egy csopakihoz hasonló (talán még jobb is Kacsint) kellemes helyet foglalni.
Cápa nem így gondolta- reméljük. Nagyon meg voltunk elégedve a szállással, kajával, stranddal, mindennel, de legfőbb képen a szervezővel, aki dacára annak, hogy mindent kipróbáltunk arra, hogy megőrjítsük, mégsem sikerült, és a problematikus társaságnak szerzett sok örömöt, amit újból, és újból megköszönünk Neked MNT, mert óriási voltál! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Őszintén mondom, a hátad mögött is mindenki meg volt maximálisan elégedve! Vigyorog Cápa, Cápa rosszul írtál! Módosíts! Kacsint
Igen! 
A hely tuti volt, messze felülmúlta a vártakat. Lehet hogy csak igénytelen vagyok?? He
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #164 Dátum: 2008. Július 19. - 17:48:12 »

[ de jövőre tudnánk egy csopakihoz hasonló (talán még jobb is Kacsint) kellemes helyet foglalni.
Cápa nem így gondolta- reméljük. Nagyon meg voltunk elégedve a szállással, kajával, stranddal, mindennel, de legfőbb képen a szervezővel, aki dacára annak, hogy mindent kipróbáltunk arra, hogy megőrjítsük, mégsem sikerült, és a problematikus társaságnak szerzett sok örömöt, amit újból, és újból megköszönünk Neked MNT, mert óriási voltál! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Őszintén mondom, a hátad mögött is mindenki meg volt maximálisan elégedve! Vigyorog Cápa, Cápa rosszul írtál! Módosíts! Kacsint
Igen! 
A hely tuti volt, messze felülmúlta a vártakat. Lehet hogy csak igénytelen vagyok?? He
Azt hiszem, Ti értettetek félre valamit, de elnézést, ha én fogalmaztam félreérthetően! Senkit nem akartam megbántani. Mint már írtam, minden tisztelet és köszönet a szervezőknek. Csupán én is szeretnék szervezni egy jól sikerült talit és szerintem mindenki úgy van vele, hogy azt szeretné, az "övé" is legalább olyan jól sikerüljön, mint másé!   
De nem akarom elvenni Jopek kenyerét. Felteszi a képeket, a linket és mindenki látja majd, milyen helyet szemeltünk ki. A többi úgyis a társaságon múlik. A "talán még jobb is" kicsit a társaság érdeklődésének felkeltését volt hivatott jelenteni. Ha nem tetszett volna, akkor miért írtam volna, hogy "a csopakihoz hasonló kellemes helyet"? Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 19. - 17:53:23 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!