Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 16:29:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 480236 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #105 Dátum: 2008. Június 26. - 16:48:17 »

A következő minitali időpontja 2008.06.28-án, szombaton lesz a Lurdy-ház parkolójában a szokott helyen és időpontban 14.00-kor.

Azért teszem most fel, hogy lehessen készülni a talira időben.

A jelentkezést ezennel megnyitom:



Szerintem meg nem leszek ott. Vigyorog
1. sznuni
2. weres
3. Mostnemtom (nagy valószínűséggel)
4. ladlac /klubkutyával/
5. Ladigidy is szerintem, csak autó nélkül gyalogkakukként. /LL viszi majd./
6.meatloaf(90%)
Ahogy elnézem megint SW fölény lesz  Vigyorog
Én már nem is hiányzok onnan. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #106 Dátum: 2008. Június 26. - 17:55:17 »

A következő minitali időpontja 2008.06.28-án, szombaton lesz a Lurdy-ház parkolójában a szokott helyen és időpontban 14.00-kor.

Azért teszem most fel, hogy lehessen készülni a talira időben.

A jelentkezést ezennel megnyitom:



Szerintem meg nem leszek ott. Vigyorog
1. sznuni
2. weres
3. Mostnemtom (nagy valószínűséggel)
4. ladlac /klubkutyával/
5. Ladigidy is szerintem, csak autó nélkül gyalogkakukként. /LL viszi majd./
6.meatloaf(90%)
Ahogy elnézem megint SW fölény lesz  Vigyorog
Én már nem is hiányzok onnan. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Mindenki hiányzik, aki nincs ott!!! 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #107 Dátum: 2008. Június 26. - 17:58:52 »

A következő minitali időpontja 2008.06.28-án, szombaton lesz a Lurdy-ház parkolójában a szokott helyen és időpontban 14.00-kor.

Azért teszem most fel, hogy lehessen készülni a talira időben.

A jelentkezést ezennel megnyitom:



Szerintem meg nem leszek ott. Vigyorog
1. sznuni
2. weres
3. Mostnemtom (nagy valószínűséggel)
4. ladlac /klubkutyával/
5. Ladigidy is szerintem, csak autó nélkül gyalogkakukként. /LL viszi majd./
6.meatloaf(90%)
Ahogy elnézem megint SW fölény lesz  Vigyorog
Én már nem is hiányzok onnan. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Mindenki hiányzik, aki nincs ott!!! 
Csak a sportszűrő miatt mondod! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #108 Dátum: 2008. Június 26. - 18:03:01 »

A következő minitali időpontja 2008.06.28-án, szombaton lesz a Lurdy-ház parkolójában a szokott helyen és időpontban 14.00-kor.

Azért teszem most fel, hogy lehessen készülni a talira időben.

A jelentkezést ezennel megnyitom:



Szerintem meg nem leszek ott. Vigyorog
1. sznuni
2. weres
3. Mostnemtom (nagy valószínűséggel)
4. ladlac /klubkutyával/
5. Ladigidy is szerintem, csak autó nélkül gyalogkakukként. /LL viszi majd./
6.meatloaf(90%)
Ahogy elnézem megint SW fölény lesz  Vigyorog
Én már nem is hiányzok onnan. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Mindenki hiányzik, aki nincs ott!!! 
Csak a sportszűrő miatt mondod! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Na de ha azt így is megkapom, csak futárral?? He
Igenis hiányzik mindenki!!! 
Azt nem mondom, hogy mindenki hozzon magával valakit, mert nem politizálunk!  Vigyorog
...izzadjunk együtt...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
kakaos
Kábelbarát
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132



« Hozzászólás #109 Dátum: 2008. Június 26. - 20:38:15 »

Jó estét mindenkinek!
Én is megyek a talira és meghalgathatjátok ti is ezt a "csodálatos" váltót.
Egy kérésem lenne felétek.Önként ki lehet majd nálam tölteni egy névtelen(signoval) egy kérdőívet amivel tudnám igazolni a Dunába, hogy hibás ez a szerkezet.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #110 Dátum: 2008. Június 27. - 20:17:22 »

Szóval megyek 1-es villamossal, vagy LadLac jóvoltából Lacetti SW-vel, és viszem a pénzt Weres úrnak a szűrőkért. Nem cikizni a gyalog kakukkot! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #111 Dátum: 2008. Június 27. - 20:58:52 »

Szóval megyek 1-es villamossal, vagy LadLac jóvoltából Lacetti SW-vel, és viszem a pénzt Weres úrnak a szűrőkért. Nem cikizni a gyalog kakukkot! Kacsint Vigyorog
ááááááá......csak azért szívesen megnéznélek, ahogy onnan fentről figyuzod a lacsikat az ablakon át és sóhajtozol!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #112 Dátum: 2008. Június 28. - 14:58:31 »

Ma taliztam kedves cartársunkkal, 95LE-vel. Családjával nyaral itt a Balcsinál és váltottunk pár szót. Kedves, szimpatikus emberek, örülök, hogy volt szerencsénk megismerkedni személyesen is!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #113 Dátum: 2008. Június 28. - 19:27:33 »

A Lurdy parkolóban újra volt midi-tali. Megint többen voltunk Lacettisek, mint Sznuniék, jó csapatunk van, mindig is mondtam. Vigyorog Jelen volt tőlünk: Meatloaf, Weres, LadLac, Kakaos, MNT, LadiGidy, plusz Kalos, Aveo, Nubira I SW, sőt, bekéredzkedett egy Mitsubishi Carisma is! Kacsint Volt egy kis szerelés is: Weres, LadLac betették a K&N sportszűrőket, volt még gázbowden állítás, és rendszámtábla világításának LED-esítése is. Na, és persze próbakörök Kakaos morgó autójával, MNT végre megkapta, és be is lett téve a motortérkapcsoló by: LL. Hamarosan találkozunk Veszprémben is! Vigyázzatok addig is magatokra, és a kocsikra is persze! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #114 Dátum: 2008. Június 28. - 20:23:08 »

Nos, hát mivel előzetesen több cartársnak is tetszett a mátrai hosszú hétvégés találkozó, így felkérem Modi Ezredes Úrat, hogy nyissa meg az új topicot, és kezdjük meg a szervezését. Kacsint Vigyorog Ősszel a legszebb az erdő, több programot is csinálhatunk, akár párhuzamosan is, de a lényeg, hogy két közös esténk lehetne. Kacsint Kezdjük kitalálni az időpontot, és a létszámot, hogy minél előbb leköthessem a szállást, és a kaját is majd, de az még ráér a végére. Most már mindenki megnézheti a képeket, az árról beszéltem, ennél jobb ajánlatot még otthon sem kaphatunk, úgyanez vonatkozik az ételre is, amit szintén előre megbeszélhetünk. Szóval Mátra! Start! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #115 Dátum: 2008. Június 28. - 22:06:28 »

Nos, hát mivel előzetesen több cartársnak is tetszett a mátrai hosszú hétvégés találkozó, így felkérem Modi Ezredes Úrat, hogy nyissa meg az új topicot, és kezdjük meg a szervezését. Kacsint Vigyorog Ősszel a legszebb az erdő, több programot is csinálhatunk, akár párhuzamosan is, de a lényeg, hogy két közös esténk lehetne. Kacsint Kezdjük kitalálni az időpontot, és a létszámot, hogy minél előbb leköthessem a szállást, és a kaját is majd, de az még ráér a végére. Most már mindenki megnézheti a képeket, az árról beszéltem, ennél jobb ajánlatot még otthon sem kaphatunk, úgyanez vonatkozik az ételre is, amit szintén előre megbeszélhetünk. Szóval Mátra! Start! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
"Modi Ezredes Úrat" Éles logikával kikövetkeztettem, hogy ez én lennék.  Vigyorog
Bagolyirtás...rendben, de mintha már lenne egy évadzáró topikunk! Kérdezem becses tagokat: átnevezhetjük Bagolyirtásra azt?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #116 Dátum: 2008. Június 29. - 09:11:57 »

"Modi Ezredes Úrat" Éles logikával kikövetkeztettem, hogy ez én lennék.  Vigyorog
Vagy Ladlac? Kacsint

Bagolyirtás...rendben, de mintha már lenne egy évadzáró topikunk! Kérdezem becses tagokat: átnevezhetjük Bagolyirtásra azt?
A veszprémi talin erről is lehetne csevegni...izé...kötetlenül. Gidy majd élőszóban előadhatja érveit a panziója mellett. Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #117 Dátum: 2008. Június 29. - 10:49:37 »

"Modi Ezredes Úrat" Éles logikával kikövetkeztettem, hogy ez én lennék.  Vigyorog
Vagy Ladlac? Kacsint

No erre már rájöttem közben én is, hogy nem bizti a személyem. Késő volt a gondolkodáshoz tegnap már!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #118 Dátum: 2008. Június 29. - 13:30:30 »

Nekem 111111, hogy ki nyit új topicot ez ügyben, de bevallom most a szomszéd modi-ezredesre gondoltam, de bármelyik megfelel nekem, nekünk. Szóval a képeket láthattátok, Akidobos is volt ott, neki is nagyon tetszett, és a főnök is jó fej, kitűnően főz, ami nem mellékes! Vigyorog Természetesen Veszprémben dumálunk még róla sokat. De, ha mellette döntünk, akkor hamar le kellene foglalni, hogy a miénk legyen az egész. Ehhez minimum 30 fő kellene, ami szerintem összejön, ha akarjuk. 40 fő is megoldható, túljelentkezésnél még sátorral is lehet jönni esetleg. Szóval ajánlom, csak lépjünk minél előbb! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #119 Dátum: 2008. Június 30. - 17:38:52 »

Nos, hát mivel előzetesen több cartársnak is tetszett a mátrai hosszú hétvégés találkozó, így felkérem Modi Ezredes Úrat, hogy nyissa meg az új topicot, és kezdjük meg a szervezését. Kacsint Vigyorog Ősszel a legszebb az erdő, több programot is csinálhatunk, akár párhuzamosan is, de a lényeg, hogy két közös esténk lehetne. Kacsint Kezdjük kitalálni az időpontot, és a létszámot, hogy minél előbb leköthessem a szállást, és a kaját is majd, de az még ráér a végére. Most már mindenki megnézheti a képeket, az árról beszéltem, ennél jobb ajánlatot még otthon sem kaphatunk, úgyanez vonatkozik az ételre is, amit szintén előre megbeszélhetünk. Szóval Mátra! Start! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
"Modi Ezredes Úrat" Éles logikával kikövetkeztettem, hogy ez én lennék.  Vigyorog
Bagolyirtás...rendben, de mintha már lenne egy évadzáró topikunk! Kérdezem becses tagokat: átnevezhetjük Bagolyirtásra azt?
Ne nevezgessünk semmit, hátha az sem fullad bele az érdektelenségbe! Ha lesz más jelentkező, Én biztos megyek majd Budakeszire is... Legfeljebb egyedül minitalizom...    Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!