Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 16:32:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 480242 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #90 Dátum: 2008. Június 20. - 08:02:36 »

Tisztelt Cartársak! Szóval voltam néhány napot újfent a Mátrában a Bagolyirtás Évszak Vendégfogadóban. Akidobos barátom itt látogatott meg egy minitali keretében, amit nagyon jónak tartottunk. Szóval itt lehetne tartani egy többnapos mátrai találkozót, ha volna rá igény valamikor. Kb főt lehetne elszállásolni, egytál melegételt rendelhetnénk kivánságunk szerint. Ha többen jönnénk, még sátorozásra is volna lehetőség. Bográcsozás megoldható. A környezet gyönyörű, a környéken sok szép dolog található. Nem messze van go-kart pálya, nyári bob, foci lehetőség, és ami tőlem távol áll: siklóernyőzés. Szóval ideális lenne egy péntek délutántól vasárnap délutánig terjedő hosszú hétvégi talizásra. Akidobos úrnak is nagyon tetszett! Saját parkolója van, minden kocsi beférne. Akinek felkeltettem az érdeklődését, részleteket megnézhet, ha a Googlebe beüti:4évszak, és akkor a gép elsőnek kiadja a fogadót, ahol rengeteg infót megtalálhattok. Most pedig jön a lényeg: az üzemeltető jó barátom, és azt mondta, ha jópáran elmennénk egy hosszú hétvégére, akkor nagy kedvezményt adna mindenkinek! Mielött újabb vállalkozásomat firtatnátok, mint a Várna bolti érdekeltségemnél is, itt is ugyanannyí van, mint ott, vagyis semmi! De amit a barátom ajánlott, hogy 1500 Ft/fő a szállás, az azt hiszem igencsak baráti mindenkire nézve. (4 Évszak Vendégház, Bagolyirtás, Gyöngyösi út 12.) Az étel pedig megegyezés szerint, függ a kívánságtól, de mindenképpen megfizethető, és nagyon kiadós, izletes. Kivánságra pálinkát, bort, sört is beszerez, ha kérjük. Én már többször voltam ott, és nagyon jól éreztem magam, őszintén ajánlom a csapatnak, és külön is, akit érdekel privátilag. Kérdés esetén állok a rendelkezésetekre, természetesen, de elötte nézzétek meg az interneten! Remélem felkeltettem az úri közönség figyelmét!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #91 Dátum: 2008. Június 20. - 08:57:04 »

Tisztelt Cartársak! Szóval voltam néhány napot újfent a Mátrában a Bagolyirtás Évszak Vendégfogadóban. Akidobos barátom itt látogatott meg egy minitali keretében, amit nagyon jónak tartottunk. Szóval itt lehetne tartani egy többnapos mátrai találkozót, ha volna rá igény valamikor. Kb főt lehetne elszállásolni, egytál melegételt rendelhetnénk kivánságunk szerint. Ha többen jönnénk, még sátorozásra is volna lehetőség. Bográcsozás megoldható. A környezet gyönyörű, a környéken sok szép dolog található. Nem messze van go-kart pálya, nyári bob, foci lehetőség, és ami tőlem távol áll: siklóernyőzés. Szóval ideális lenne egy péntek délutántól vasárnap délutánig terjedő hosszú hétvégi talizásra. Akidobos úrnak is nagyon tetszett! Saját parkolója van, minden kocsi beférne. Akinek felkeltettem az érdeklődését, részleteket megnézhet, ha a Googlebe beüti:4évszak, és akkor a gép elsőnek kiadja a fogadót, ahol rengeteg infót megtalálhattok. Most pedig jön a lényeg: az üzemeltető jó barátom, és azt mondta, ha jópáran elmennénk egy hosszú hétvégére, akkor nagy kedvezményt adna mindenkinek! Mielött újabb vállalkozásomat firtatnátok, mint a Várna bolti érdekeltségemnél is, itt is ugyanannyí van, mint ott, vagyis semmi! De amit a barátom ajánlott, hogy 1500 Ft/fő a szállás, az azt hiszem igencsak baráti mindenkire nézve. (4 Évszak Vendégház, Bagolyirtás, Gyöngyösi út 12.) Az étel pedig megegyezés szerint, függ a kívánságtól, de mindenképpen megfizethető, és nagyon kiadós, izletes. Kivánságra pálinkát, bort, sört is beszerez, ha kérjük. Én már többször voltam ott, és nagyon jól éreztem magam, őszintén ajánlom a csapatnak, és külön is, akit érdekel privátilag. Kérdés esetén állok a rendelkezésetekre, természetesen, de elötte nézzétek meg az interneten! Remélem felkeltettem az úri közönség figyelmét!
oké, mehetünk  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #92 Dátum: 2008. Június 20. - 21:59:27 »

Tisztelt Cartársak! Szóval voltam néhány napot újfent a Mátrában a Bagolyirtás Évszak Vendégfogadóban. Akidobos barátom itt látogatott meg egy minitali keretében, amit nagyon jónak tartottunk. Szóval itt lehetne tartani egy többnapos mátrai találkozót, ha volna rá igény valamikor. Kb főt lehetne elszállásolni, egytál melegételt rendelhetnénk kivánságunk szerint. Ha többen jönnénk, még sátorozásra is volna lehetőség. Bográcsozás megoldható. A környezet gyönyörű, a környéken sok szép dolog található. Nem messze van go-kart pálya, nyári bob, foci lehetőség, és ami tőlem távol áll: siklóernyőzés. Szóval ideális lenne egy péntek délutántól vasárnap délutánig terjedő hosszú hétvégi talizásra. Akidobos úrnak is nagyon tetszett! Saját parkolója van, minden kocsi beférne. Akinek felkeltettem az érdeklődését, részleteket megnézhet, ha a Googlebe beüti:4évszak, és akkor a gép elsőnek kiadja a fogadót, ahol rengeteg infót megtalálhattok. Most pedig jön a lényeg: az üzemeltető jó barátom, és azt mondta, ha jópáran elmennénk egy hosszú hétvégére, akkor nagy kedvezményt adna mindenkinek! Mielött újabb vállalkozásomat firtatnátok, mint a Várna bolti érdekeltségemnél is, itt is ugyanannyí van, mint ott, vagyis semmi! De amit a barátom ajánlott, hogy 1500 Ft/fő a szállás, az azt hiszem igencsak baráti mindenkire nézve. (4 Évszak Vendégház, Bagolyirtás, Gyöngyösi út 12.) Az étel pedig megegyezés szerint, függ a kívánságtól, de mindenképpen megfizethető, és nagyon kiadós, izletes. Kivánságra pálinkát, bort, sört is beszerez, ha kérjük. Én már többször voltam ott, és nagyon jól éreztem magam, őszintén ajánlom a csapatnak, és külön is, akit érdekel privátilag. Kérdés esetén állok a rendelkezésetekre, természetesen, de elötte nézzétek meg az interneten! Remélem felkeltettem az úri közönség figyelmét!
Az ár nagyon jó! Majd szemrevételezzük ha konkrétummá alakul, mert tisztitusz oldalkocsim alaposan megnézi, hogy milyen a vizesblokk!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #93 Dátum: 2008. Június 21. - 13:32:39 »


Az ár nagyon jó! Majd szemrevételezzük ha konkrétummá alakul, mert tisztitusz oldalkocsim alaposan megnézi, hogy milyen a vizesblokk!  Vigyorog

És milyen igaza van!
Itt az oldal linkje:
http://www.ket-oroszlan.eu/index.php?tn=kapcsolat&tip=tart_kapcsolat

Nekem tetszik a hely. Szerintem az őszi (tanítási) szünetben mehetnénk. bár az mindenkinél eshet más időpontra. Október 23-26 hosszú hétvége. Az jó lehet mindenkinek.
Csak kezdjük el időben szervezni, hogy meglegyen a szállás!!
Gidy!
Küldj képet a vizesblokkról!  Vigyorog Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #94 Dátum: 2008. Június 21. - 21:34:55 »


Az ár nagyon jó! Majd szemrevételezzük ha konkrétummá alakul, mert tisztitusz oldalkocsim alaposan megnézi, hogy milyen a vizesblokk!  Vigyorog

És milyen igaza van!
Itt az oldal linkje:
http://www.ket-oroszlan.eu/index.php?tn=kapcsolat&tip=tart_kapcsolat

Nekem tetszik a hely. Szerintem az őszi (tanítási) szünetben mehetnénk. bár az mindenkinél eshet más időpontra. Október 23-26 hosszú hétvége. Az jó lehet mindenkinek.
Csak kezdjük el időben szervezni, hogy meglegyen a szállás!!
Gidy!
Küldj képet a vizesblokkról!  Vigyorog Vigyorog

Sokszor jó, hogy ő ilyen! Jártunk már sokfelé, de néhol igenis hagy kívánnivalót maga után a wc zuhany, mosdó és környékük. Jól bevált szokás, hogy mielőtt elfoglaljuk a szállást, kis takarítás, fertőtlenítés. Egyszer szedjen össze valamit az ember, életébe nem szabadul meg tőle! Inkább az az öt perc fáradtság!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #95 Dátum: 2008. Június 22. - 20:24:37 »

Sajnos nincs képem a vizesblokkról, de megkérem a főnököt, hogy küldjön képet róla, remélem sikerülni fog. Ha jön, közzéteszem. Jó lenne, ha összejönne a nagy buli, tőlem nem függ, amint lehet lefoglaltatom, de ehhez létszám, és időpont is kell időben! Ha elegen lennénk, akkor csak mi lehetnénk ott, az lenne a legjobb, de ahhoz az kéne, hogy minimum 30-an jöjjünk össze, persze ebben bent volna apraja- nagyja. Vigyorog A kaja pedig egytál lenne, de az kiadós, és izletes, ezt garantálom!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #96 Dátum: 2008. Június 22. - 20:31:46 »

Sajnos nincs képem a vizesblokkról, de megkérem a főnököt, hogy küldjön képet róla, remélem sikerülni fog. Ha jön, közzéteszem. Jó lenne, ha összejönne a nagy buli, tőlem nem függ, amint lehet lefoglaltatom, de ehhez létszám, és időpont is kell időben! Ha elegen lennénk, akkor csak mi lehetnénk ott, az lenne a legjobb, de ahhoz az kéne, hogy minimum 30-an jöjjünk össze, persze ebben bent volna apraja- nagyja. Vigyorog A kaja pedig egytál lenne, de az kiadós, és izletes, ezt garantálom!
1500/fő jó ár! A környék szép és miért ne mennénk, ha belefér az időbe? Ha a hely normális, akár egy valódi, rendszeres évadzáró helyszín is lehet belőle! Nekünk is jó, mert van fedél a csapat feje felett, a tulajnak is, mert le van kötve fixre a kéglije.
Az okt 23. körüli hétvégét mondjuk gyertyatúrának szoktuk felhasználni (nov 1 helyett, amikor tele vannak az utak az évente háromszor vezető kocákkal...húsvét hétfő, mindenszentek, karácsony)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #97 Dátum: 2008. Június 23. - 09:46:06 »


A következő minitali időpontja 2008.06.28-án, szombaton lesz a Lurdy-ház parkolójában a szokott helyen és időpontban 14.00-kor.

Azért teszem most fel, hogy lehessen készülni a talira időben.

A jelentkezést ezennel megnyitom:

1. sznuni
2. weres
3. szerintem Jani is
4.
5.
6.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #98 Dátum: 2008. Június 23. - 16:19:06 »

A következő minitali időpontja 2008.06.28-án, szombaton lesz a Lurdy-ház parkolójában a szokott helyen és időpontban 14.00-kor.

Azért teszem most fel, hogy lehessen készülni a talira időben.

A jelentkezést ezennel megnyitom:

1. sznuni
2. weres
3.
4.
5.
6.

Szerintem meg nem leszek ott. Vigyorog
Naplózva


LPG
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #99 Dátum: 2008. Június 24. - 10:59:09 »


Az ár nagyon jó! Majd szemrevételezzük ha konkrétummá alakul, mert tisztitusz oldalkocsim alaposan megnézi, hogy milyen a vizesblokk!  Vigyorog

És milyen igaza van!
Itt az oldal linkje:
http://www.ket-oroszlan.eu/index.php?tn=kapcsolat&tip=tart_kapcsolat

Nekem tetszik a hely. Szerintem az őszi (tanítási) szünetben mehetnénk. bár az mindenkinél eshet más időpontra. Október 23-26 hosszú hétvége. Az jó lehet mindenkinek.
Csak kezdjük el időben szervezni, hogy meglegyen a szállás!!
Gidy!
Küldj képet a vizesblokkról!  Vigyorog Vigyorog

Sokszor jó, hogy ő ilyen! Jártunk már sokfelé, de néhol igenis hagy kívánnivalót maga után a wc zuhany, mosdó és környékük. Jól bevált szokás, hogy mielőtt elfoglaljuk a szállást, kis takarítás, fertőtlenítés. Egyszer szedjen össze valamit az ember, életébe nem szabadul meg tőle! Inkább az az öt perc fáradtság!
Itt vannak képek a bagolyírtási 4 Évszak Vendégházról,-ból,-tól,-ig,stb.,köztük 2 kép a vizes blokkról is:
http://www.ket-oroszlan.eu/index.php?tn=szallas&tip=tart_galeria
Szerintem nagyon hangulatos lenne ott csinálni egy talit.
Az én privát véredényem az ősz mellett szól,mert nincs az a tettenet hőség és gyönyörű a táj,mikor színesednek a fák.
1 szó,mint 100,én hegyi gyerek vagyok (Miskolcról származom,a Mátra mellett élek),láttam már sok szép helyet,biztosan Ti is,
de ez valahogy nagyon megfogott.(+ a főnök nagyon jó arc Mosolyog )
Én Bagolyírtásnak kampányolok.
Vigyorog

Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #100 Dátum: 2008. Június 24. - 13:20:16 »

Nekem szimpatikusnak tünik.
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #101 Dátum: 2008. Június 25. - 20:18:18 »

A következő minitali időpontja 2008.06.28-án, szombaton lesz a Lurdy-ház parkolójában a szokott helyen és időpontban 14.00-kor.

Azért teszem most fel, hogy lehessen készülni a talira időben.

A jelentkezést ezennel megnyitom:

1. sznuni
2. weres
3. Mostnemtom (nagy valószínűséggel)
4.
5.
6.

Szerintem meg nem leszek ott. Vigyorog
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #102 Dátum: 2008. Június 26. - 07:32:47 »

Közeleg az időőőő Vigyorog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #103 Dátum: 2008. Június 26. - 15:08:48 »

A következő minitali időpontja 2008.06.28-án, szombaton lesz a Lurdy-ház parkolójában a szokott helyen és időpontban 14.00-kor.

Azért teszem most fel, hogy lehessen készülni a talira időben.

A jelentkezést ezennel megnyitom:



Szerintem meg nem leszek ott. Vigyorog
1. sznuni
2. weres
3. Mostnemtom (nagy valószínűséggel)
4. ladlac /klubkutyával/
5. Ladigidy is szerintem, csak autó nélkül gyalogkakukként. /LL viszi majd./
6.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #104 Dátum: 2008. Június 26. - 16:18:41 »

A következő minitali időpontja 2008.06.28-án, szombaton lesz a Lurdy-ház parkolójában a szokott helyen és időpontban 14.00-kor.

Azért teszem most fel, hogy lehessen készülni a talira időben.

A jelentkezést ezennel megnyitom:



Szerintem meg nem leszek ott. Vigyorog
1. sznuni
2. weres
3. Mostnemtom (nagy valószínűséggel)
4. ladlac /klubkutyával/
5. Ladigidy is szerintem, csak autó nélkül gyalogkakukként. /LL viszi majd./
6.meatloaf(90%)
Ahogy elnézem megint SW fölény lesz  Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!