Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 09:27:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 479305 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #555 Dátum: 2009. április 17. - 12:50:19 »

Semmi baja a kutyának, Zsöni csak viccelt (beszólt). Vigyorog
Megyek vasárnap, ha esik is, vagy ölón, vagy jön a vicces haverom megint. A sorrendet meg ne kérdezd, mert én sem tudom.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #556 Dátum: 2009. április 18. - 13:56:50 »

Weres! Cartársak! Akkor holnap reggel találkozunk a Cora parkolóban fél 9-9 között, ne felejtsétek el! Weresnek többet nem szólok, ha elfelejti, hát magára vessen, mert akkor úgyis reménytelen eset szegény. Szóval már csak egyet kell éjjel aludni! Én specko most is megyek egyet hunyni, de még ma estefelé vissza térek hozzátok. Addig rendesen viselkedjetek! Vigyorog Lehet kocsit mosni, hogy holnap mindegyik gyönyörű legyen. Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #557 Dátum: 2009. április 18. - 18:42:56 »

Sorry vagyok, mert a családnak programja lett (volt) holnapra, de én nem hagytam magam, szóval jövök. Ha viszont van olyan családtag, aki jönne, de nincs aki elhozná, mert a kocsit gonoszul másra használják, mintha talira jönne, nos, hát az csatlakozhat hozzám, ha van kedve. Elérhetőségemet ismeritek, keressetek!
Zsu! Ha nem jönnél, a fiaid azért jöhetnének!
A végleges programot holnap alakítjuk ki, rugalmasan, hogy mindenkinek jó legyen.  Kacsint Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #558 Dátum: 2009. április 19. - 16:41:22 »

Úgy veszem észre, hogy többen a tali után újra együtt vagyunk. Bevallom, jól éreztem magam veletek, köszönöm, hogy együtt lehettünk újra. Remélem mindenki jól érezte magát, és folytatás is következik hamarosan. Például szombaton jó idő esetén Rám- szakadék, kevésbé jó időnél pedig Dobogókő. Meatloaf, és én jeleztük szándékunkat, Jani is jönne, de most egyedül, és persze várjuk a többieket is. Ez most nem kicsi gyerekekkel lenne, úgy készüljetek, akik jönnének.
A taliról távírati stilusban. Először a Cora parkolóban volt előtali, még vártunk a mentősékre. Majd Szentendre a Tömegközlekedési Múzeumba mentünk. Megnéztünk mindent, és csengetgettünk, de főleg a gyerekek. Utána kívülről megnéztük a Skanzent, de tovább álltunk, és helyette elmentünk a Lajos forráshoz. Itt a beszélgetésen kívül még tettünk egy erdei sétát, ami erős személyzet vesztéssel járt, ki mikor fordult vissza fáradságtól, és gyerektől függően. Utána újra a város, nagy fagyizással, és újra talizva LadLac csapatával. Még már szűkösebb körben megnéztük a miniatűr múzeumot is. Majd hazajöttünk. Jelen voltak: LadLac teljes csapattal, Janiék szintúgy, Kamikázéék hasonlóan, Weres a barátjával, nem neje nélkül, MNT, és kapus feleséggel, kislányával,  Meatloaf a testvérével, és én árván egyedül, mert most nem jöttek velem egyéb okok miatt. Sok kép készült, reméljük majd itt is láthatóak lesznek, minél előbb. Itt említem meg, hogy MNT hozott pólókat, sapkákat, Kakaos a tied is itt van, de van még eladó darab mindenből! Baróti a Te sapkád is nálam van, rendeztem. Szóval jó volt, nemcsak az idő! Vigyorog
Kakaos! olvasd végig érdekelt vagy benne!
Baróti! Szintén!
Fotókat kérjük feltenni!
Ja, és szórólapozás is volt!
« Utoljára szerkesztve: 2009. április 19. - 16:42:53 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #559 Dátum: 2009. április 19. - 16:46:49 »

Jól éreztük Magunkat, épen egyben hazaérkeztünk...
Köszönet mindenkinek, aki jelenlétével emelte a tali hangulatát!!!
Szép idő, jó kocsik, jó Csapat...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #560 Dátum: 2009. április 19. - 17:43:33 »

JÓ magam már csak csatlakozni tudok az elötem szolokhoz, nagyon jól éreztük magunkat, amig a szerelmem elnem fáradt utána meg ugy elaludt felkelteni nem birtuk. Vigyorog Vigyorog Ezuton is BOCSI a korai lelépésért 
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
kakaos
Kábelbarát
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132



« Hozzászólás #561 Dátum: 2009. április 19. - 18:00:02 »

Sziasztok!!
Akartam menni a mai találkozora de sajnos a feleségem kórházba került.Már jobban van valoszinü a napokban kiengedik.A sapkárol meg a polo átételéröl beszéljünk meg privátba egy találkozot.

Más:
A Cruse tesztvezetésre én is valoszinü megyek.A fiamnak nagyon tetszik lehet ez lesz a következő autonk? He 
Majd meghalgatom hogy bug-e azis. Vigyorog

Üdv:
Kakaos
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #562 Dátum: 2009. április 20. - 07:56:18 »

Nagyon jó volt a tali, főleg a túrázás, de a 3. mocsárnál jobbnak láttam ünneplőcipőbe visszafordulni (tehát nem elfáradtam Gidy). Kacsint
A túra után hazafelé vettük az irányt, hogy a kutyabébiket is meg tudjam még világosban dögönyözni, meg a forma1 is épp ment felvételről, ami szintén nem volt baj. Köszönet a szervezőknek és örülök, hogy Bazsiékat is megismerhettem. Puszi
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #563 Dátum: 2009. április 20. - 08:21:07 »

Sziasztok!!
Akartam menni a mai találkozora de sajnos a feleségem kórházba került.Már jobban van valoszinü a napokban kiengedik.A sapkárol meg a polo átételéröl beszéljünk meg privátba egy találkozot.

Más:
A Cruse tesztvezetésre én is valoszinü megyek.A fiamnak nagyon tetszik lehet ez lesz a következő autonk? He 
Majd meghalgatom hogy bug-e azis. Vigyorog

Üdv:
Kakaos
Jobbulást Asszonykádnak  Puszi , legközelebb várunk Titeket is!  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #564 Dátum: 2009. április 20. - 21:11:03 »

Én is jobulást kivánok neki.                              MI a helyzet a 25.i DÖMÖS rámszakadékal kapcsolatba mikor hol lesz tali LEHET eltudunk meni mi is
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #565 Dátum: 2009. április 20. - 21:16:18 »

Sziasztok!!
Akartam menni a mai találkozora de sajnos a feleségem kórházba került.Már jobban van valoszinü a napokban kiengedik.A sapkárol meg a polo átételéröl beszéljünk meg privátba egy találkozot.

Más:
A Cruse tesztvezetésre én is valoszinü megyek.A fiamnak nagyon tetszik lehet ez lesz a következő autonk? He 
Majd meghalgatom hogy bug-e azis. Vigyorog

Üdv:
Kakaos
Sajnálom a feleségedet! Nem lehet egyszerű ilyen szép időben kórházban senyvedni!Mielőbbi gyógyulást!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #566 Dátum: 2009. április 21. - 05:25:00 »

Én is jobulást kivánok neki.                              MI a helyzet a 25.i DÖMÖS rámszakadékal kapcsolatba mikor hol lesz tali LEHET eltudunk meni mi is
Az időpontot csak később beszéljük meg,mert ha esni fog az eső,akkor nem tudunk odamenni.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #567 Dátum: 2009. április 21. - 12:38:22 »

Én is jobulást kivánok neki.                              MI a helyzet a 25.i DÖMÖS rámszakadékal kapcsolatba mikor hol lesz tali LEHET eltudunk meni mi is
Az időpontot csak később beszéljük meg,mert ha esni fog az eső,akkor nem tudunk odamenni.
Ha a héten jó idő lesz, legyen, akkor valószínűleg ugyan úgy, és ott, és akkor találkozhatunk, mint most vasárnap volt. De addig még úgyis fórumozunk. Ha kevésbé lesz jó idő, de eső nem lesz, akkor meg ott van még Dobogókő, vagy a Holdvilág árok. Mindegyik nagyon klassz, de a Rám az még sportos is. Oda váltás cipő, zokni kell, esetleg nadrág, hogy az autó tiszta maradjon. Ezek szerint már hárman vagyunk szombatra. Csak tessék, tessék, bátran jelentkezni! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #568 Dátum: 2009. április 21. - 16:14:23 »

Felraktam a galériába néhány képet a taliról:
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=0&catid=162
Gondolom majd a többiek is raknak fel és akkor az illetékesek majd egy helyre ollózzák.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #569 Dátum: 2009. április 21. - 16:40:48 »

Felraktam a galériába néhány képet a taliról:
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=0&catid=162
Gondolom majd a többiek is raknak fel és akkor az illetékesek majd egy helyre ollózzák.
Köszönjük Meatloaf! Nagyon klassz emlékek lesznek ezek is. A többieknek is kedvet ad majd arra, hogy ők is jöjjenek ebbe a múzeumba, és velünk talizni!
Várjuk a többi fotós munkáját is!
Szombaton újra megyünk, ne feledjétek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!