Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 00:04:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 475558 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #2565 Dátum: 2012. Február 01. - 18:37:34 »

Az utóbbi időben azért minitalik csak összejöttek nekem. LadLac kocsikisérője szoktam lenni. Be is vitt egy modell boltba...No meg Hawer is járt nálunk. Ma meg a Kapitány kocsijának motorháztetejét állítottuk be, már- már rutinból, így nem lebeg már, és le is csukódik szépen. Mestermunka a javából. Ki a következő? Tiszaújváros? Hajdúszoboszló? Mezőkövesd? Lesz jelentkező?
Ha Gondolod...    Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2566 Dátum: 2012. Február 07. - 20:58:33 »

Van egy hosszú hétvégés lehetőségünk Hajdúszoboszlón. 2 egymás melletti házban 30 embernek lehet szállást kapni, és az egyik udvarában parkolni. Házak pont szemben vannak a gyógyfürdővel, a parkon kell csak átsétálni. Félpanziós ellátásra is van lehetőség, illetve a konyhán lehet főzőcskézni, vagy valamelyik étteremben enni, elfogadható áron. Ha pedig OEP beutalóval jön valaki, vagy itt váltja ki, akkor kezelésekkel, fürdő belépővel az ár: 1200 Ft csak. Esetleg akár egy hétre is lehetne menni. Szóval, mit gondoltok, össze tudnánk szedni egy csapatot, hogy újra együtt lehessünk néhány napot, mint anno a Bagolyirtáson. Minden szoba külön tusolóval, WC-vel rendelkezik. Van 2, 3, és 4 ágyas szoba, illetve apartman. Mi már kétszer voltunk ott, nagyon barátságos hely. Az egyik házban van lehetőség, hogy egy nagy asztal körül összejöjjön a klassz csapat. Természetesen családosan lenne az igazi klubos tali. Érdekelné a népet?
www.deakvendeghaz.hu
Ha többeket érdekelne a klubos dolog, akkor vállalom a szervezést. Természetesen külön- külön is mehet bárki, csak időben le kell foglalni a szállást, hogy biztosan rendelkezésre álljon, főleg nyáron.
Szóljatok hozzá, keressetek meg itt, vagy priviben, vagy telefonon!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #2567 Dátum: 2012. Február 11. - 14:57:39 »

Van egy hosszú hétvégés lehetőségünk Hajdúszoboszlón. 2 egymás melletti házban 30 embernek lehet szállást kapni, és az egyik udvarában parkolni. Házak pont szemben vannak a gyógyfürdővel, a parkon kell csak átsétálni. Félpanziós ellátásra is van lehetőség, illetve a konyhán lehet főzőcskézni, vagy valamelyik étteremben enni, elfogadható áron. Ha pedig OEP beutalóval jön valaki, vagy itt váltja ki, akkor kezelésekkel, fürdő belépővel az ár: 1200 Ft csak. Esetleg akár egy hétre is lehetne menni. Szóval, mit gondoltok, össze tudnánk szedni egy csapatot, hogy újra együtt lehessünk néhány napot, mint anno a Bagolyirtáson. Minden szoba külön tusolóval, WC-vel rendelkezik. Van 2, 3, és 4 ágyas szoba, illetve apartman. Mi már kétszer voltunk ott, nagyon barátságos hely. Az egyik házban van lehetőség, hogy egy nagy asztal körül összejöjjön a klassz csapat. Természetesen családosan lenne az igazi klubos tali. Érdekelné a népet?
www.deakvendeghaz.hu
Ha többeket érdekelne a klubos dolog, akkor vállalom a szervezést. Természetesen külön- külön is mehet bárki, csak időben le kell foglalni a szállást, hogy biztosan rendelkezésre álljon, főleg nyáron.
Szóljatok hozzá, keressetek meg itt, vagy priviben, vagy telefonon!
Felhívta a gidy által javasolt vendégház tulaját, március 15. négy napos időpontra is vannak szabad szobái, tehát lehetne akár az évadnyitót itt megtartani. Tíz fő fölött kedvezményekről lehet tárgyalni, amit természetesen gidy-re bíznánk. Ki tud jönni?HeHeHeHe?
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2568 Dátum: 2012. Február 12. - 08:46:15 »

A gondolkodáshoz jó lenne egy hozzávetőleges pénzügyi terv.
Szállás, fürdő belépő. A kölykök mit tudnak csinálni?
Nem voltam még ott, nem ismerem a lehetőségeket.

Bár ahogy végiggondolom az idei programot (lakásfelújítás) szerintem nem kirándulással fogjuk tölteni a szabad napokat.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2569 Dátum: 2012. Február 12. - 10:59:37 »

A gondolkodáshoz jó lenne egy hozzávetőleges pénzügyi terv.
Szállás, fürdő belépő. A kölykök mit tudnak csinálni?
Nem voltam még ott, nem ismerem a lehetőségeket.

Bár ahogy végiggondolom az idei programot (lakásfelújítás) szerintem nem kirándulással fogjuk tölteni a szabad napokat.
Szerintem is....Kezdetleges pénzügyi tervhez mindjárt egy alap: szerezzünk beutalókat, mintha mi is öregek lennénk! :-))))))))))))
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #2570 Dátum: 2012. Február 12. - 11:07:47 »

A gondolkodáshoz jó lenne egy hozzávetőleges pénzügyi terv.
Szállás, fürdő belépő. A kölykök mit tudnak csinálni?
Nem voltam még ott, nem ismerem a lehetőségeket.

Bár ahogy végiggondolom az idei programot (lakásfelújítás) szerintem nem kirándulással fogjuk tölteni a szabad napokat.
Szerintem is....Kezdetleges pénzügyi tervhez mindjárt egy alap: szerezzünk beutalókat, mintha mi is öregek lennénk! :-))))))))))))

Nem túlzás egy kicsit, "öregek lennénk!"  He De attól meg a beutaló nem tudom mennyire beszerezhető  Vigyorog
Amúgy a Stocz felvetésével egyetértek, annál inkább mert engem is érdekelne a dolog. 
Naplózva

CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #2571 Dátum: 2012. Február 12. - 11:52:20 »

A gondolkodáshoz jó lenne egy hozzávetőleges pénzügyi terv.
Szállás, fürdő belépő. A kölykök mit tudnak csinálni?
Nem voltam még ott, nem ismerem a lehetőségeket.

Bár ahogy végiggondolom az idei programot (lakásfelújítás) szerintem nem kirándulással fogjuk tölteni a szabad napokat.

Ez a korai időpontpont talán azért is megfelelőbb, mert a fürdő még nem zsúfolt (Románok, Lengyelek,Ukránok, stb.) a szállásadók is alkuérzékenyebbek. Valószínű, 3000Ft/fő/nap-ra lehet kalkulálni szobák árát. Szerintem ezt a FŐ szervezőre rábízhatjuk, ugye??
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2572 Dátum: 2012. Február 12. - 12:52:02 »

A gondolkodáshoz jó lenne egy hozzávetőleges pénzügyi terv.
Szállás, fürdő belépő. A kölykök mit tudnak csinálni?
Nem voltam még ott, nem ismerem a lehetőségeket.

Bár ahogy végiggondolom az idei programot (lakásfelújítás) szerintem nem kirándulással fogjuk tölteni a szabad napokat.

Ez a korai időpontpont talán azért is megfelelőbb, mert a fürdő még nem zsúfolt (Románok, Lengyelek,Ukránok, stb.) a szállásadók is alkuérzékenyebbek. Valószínű, 3000Ft/fő/nap-ra lehet kalkulálni szobák árát. Szerintem ezt a FŐ szervezőre rábízhatjuk, ugye??
Ha van néhány jelentkező, akkor valóban megszervezem. 3-3,5 ezer Ft/fő a szállás, és plusz igény szerint jön hozzá a félpanzió. A fürdő szuper, sőt van már mellette élmény fürdő is, aquapark, sőt még egy teljesen új rész is, ahol még szörfözni is lehet plusz 20 medencével. Ez persze drágább, mint a gyógyrész, de ott is sok klassz medence van. A beutaló nem gond, mindenkinek jár évente 2 alkalommal OEP támogatott gyógyfürdős belépő kezelésekkel (iszap, tangentor, masszázs, súlyfürdő, stb), így egy belépővel együtt 1200 Ft/fő felnőttnek. Ezt előre kiírhatja az otthoni rheumatológus, de a helyszínen is van rá lehetőség, igaz, úgy tudom, hogy legalább 4 alkalmat kell kérni hozzá, de már 3 éjszakánál kijön a 4 kezelési nap. Pontos árakat adhatok, ha van elég jelentkező, és jelzi az igényeit, és a létszámot, akikkel jönne. Ha időben megszerveznénk, nyáron lehet egy hosszabbított hét is, de azt időben le kell foglalni, mert nyáron sok a "teltház" mindenütt. Szóval írjatok, kit is érdekelne a dolog, hogy érdemes-e foglalkoznom vele. Költségeket lehet esetleg csökkenteni, ha "teleautós" programmal oldjuk meg, szabad helyek függvényében. Szóval várom az érdeklődőket itt, mostantól.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2573 Dátum: 2012. Február 12. - 13:33:00 »

A gondolkodáshoz jó lenne egy hozzávetőleges pénzügyi terv.
Szállás, fürdő belépő. A kölykök mit tudnak csinálni?
Nem voltam még ott, nem ismerem a lehetőségeket.

Bár ahogy végiggondolom az idei programot (lakásfelújítás) szerintem nem kirándulással fogjuk tölteni a szabad napokat.

Ez a korai időpontpont talán azért is megfelelőbb, mert a fürdő még nem zsúfolt (Románok, Lengyelek,Ukránok, stb.) a szállásadók is alkuérzékenyebbek. Valószínű, 3000Ft/fő/nap-ra lehet kalkulálni szobák árát. Szerintem ezt a FŐ szervezőre rábízhatjuk, ugye??
Szerintem meg pont a négynapos ünnep miatt teltház szokott lenni az ilyen fűrdőhelyeken.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2574 Dátum: 2012. Február 22. - 12:06:26 »

Most hétvégére jó kiránduló időt mondanak, esetleg egy kis sétás taliba benne lenne valaki mondjuk Szombaton?
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2575 Dátum: 2012. Február 22. - 13:26:59 »

Most hétvégére jó kiránduló időt mondanak, esetleg egy kis sétás taliba benne lenne valaki mondjuk Szombaton?
Esetleg igen, de délután 4-re megyünk szülinapozni édesanyámhoz, aki 86 éves lesz. Amúgy meg mire gondoltál konkrétan? Városliget? Margit sziget? Fogaskerekűvel fel, majd ott séta? Gellért hegy? Normafa? Ne autózzunk, valóban sétáljunk, mozogjunk!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2576 Dátum: 2012. Február 22. - 13:29:06 »

Most hétvégére jó kiránduló időt mondanak, esetleg egy kis sétás taliba benne lenne valaki mondjuk Szombaton?
Esetleg igen, de délután 4-re megyünk szülinapozni édesanyámhoz, aki 86 éves lesz. Amúgy meg mire gondoltál konkrétan? Városliget? Margit sziget? Fogaskerekűvel fel, majd ott séta? Gellért hegy? Normafa? Ne autózzunk, valóban sétáljunk, mozogjunk!
Nincs konkrét terv, csak a mozgás hiányzik a szabadban, bármi jöhet.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #2577 Dátum: 2012. Február 22. - 18:52:12 »

Most hétvégére jó kiránduló időt mondanak, esetleg egy kis sétás taliba benne lenne valaki mondjuk Szombaton?
Esetleg igen, de délután 4-re megyünk szülinapozni édesanyámhoz, aki 86 éves lesz. Amúgy meg mire gondoltál konkrétan? Városliget? Margit sziget? Fogaskerekűvel fel, majd ott séta? Gellért hegy? Normafa? Ne autózzunk, valóban sétáljunk, mozogjunk!
Nincs konkrét terv, csak a mozgás hiányzik a szabadban, bármi jöhet.
Esetleg egy ilyenre gondoltok Mosolyog Vigyorog Hehttp://www.youtube.com/watch?v=V29LVRhJK1E  egy par napja voltak a gyerekek, koztuk a nagyfiammal
Naplózva

hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2578 Dátum: 2012. Február 22. - 19:12:05 »

Most hétvégére jó kiránduló időt mondanak, esetleg egy kis sétás taliba benne lenne valaki mondjuk Szombaton?
Esetleg igen, de délután 4-re megyünk szülinapozni édesanyámhoz, aki 86 éves lesz. Amúgy meg mire gondoltál konkrétan? Városliget? Margit sziget? Fogaskerekűvel fel, majd ott séta? Gellért hegy? Normafa? Ne autózzunk, valóban sétáljunk, mozogjunk!
Nincs konkrét terv, csak a mozgás hiányzik a szabadban, bármi jöhet.
Esetleg egy ilyenre gondoltok Mosolyog Vigyorog Hehttp://www.youtube.com/watch?v=V29LVRhJK1E  egy par napja voltak a gyerekek, koztuk a nagyfiammal

Nem pont ilyenre, pici lányom ki se látszana a hóból.. Vigyorog
De ez már extrém sportnak számít. Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #2579 Dátum: 2012. Március 04. - 10:57:37 »

A gondolkodáshoz jó lenne egy hozzávetőleges pénzügyi terv.
Szállás, fürdő belépő. A kölykök mit tudnak csinálni?
Nem voltam még ott, nem ismerem a lehetőségeket.

Bár ahogy végiggondolom az idei programot (lakásfelújítás) szerintem nem kirándulással fogjuk tölteni a szabad napokat.

Ez a korai időpontpont talán azért is megfelelőbb, mert a fürdő még nem zsúfolt (Románok, Lengyelek,Ukránok, stb.) a szállásadók is alkuérzékenyebbek. Valószínű, 3000Ft/fő/nap-ra lehet kalkulálni szobák árát. Szerintem ezt a FŐ szervezőre rábízhatjuk, ugye??
Ha van néhány jelentkező, akkor valóban megszervezem. 3-3,5 ezer Ft/fő a szállás, és plusz igény szerint jön hozzá a félpanzió. A fürdő szuper, sőt van már mellette élmény fürdő is, aquapark, sőt még egy teljesen új rész is, ahol még szörfözni is lehet plusz 20 medencével. Ez persze drágább, mint a gyógyrész, de ott is sok klassz medence van. A beutaló nem gond, mindenkinek jár évente 2 alkalommal OEP támogatott gyógyfürdős belépő kezelésekkel (iszap, tangentor, masszázs, súlyfürdő, stb), így egy belépővel együtt 1200 Ft/fő felnőttnek. Ezt előre kiírhatja az otthoni rheumatológus, de a helyszínen is van rá lehetőség, igaz, úgy tudom, hogy legalább 4 alkalmat kell kérni hozzá, de már 3 éjszakánál kijön a 4 kezelési nap. Pontos árakat adhatok, ha van elég jelentkező, és jelzi az igényeit, és a létszámot, akikkel jönne. Ha időben megszerveznénk, nyáron lehet egy hosszabbított hét is, de azt időben le kell foglalni, mert nyáron sok a "teltház" mindenütt. Szóval írjatok, kit is érdekelne a dolog, hogy érdemes-e foglalkoznom vele. Költségeket lehet esetleg csökkenteni, ha "teleautós" programmal oldjuk meg, szabad helyek függvényében. Szóval várom az érdeklődőket itt, mostantól.
Ahogy itt elnézem, nem nagyon van tolongás jelentkezés terén, így gondolom ezért is állott le a fent említett Tali-szervezés. Vagy talán privátba folytatódott a dolgok megbeszélése He
Naplózva

Oldalak: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!