Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 13:31:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 157 158 [159] 160 161 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 475969 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2370 Dátum: 2011. Június 16. - 18:49:49 »

Nincs nagy tolongás, ez sajnálatos. Ezért úgy döntöttem, hogy az a véleményem (Aromó a fékezhetetlen agyvelejű állat után), hogy a következő hétvégén a telekre megyek ki a volt menyasszonyommal, és a leendő özvegyemmel. Aki szívesen csatlakozna, bátran szóljon, és jöjjön, volt már két jól sikerült tali ott nálunk.
Akit érdekelne, keressen meg itt priviben, vagy hívjon telcsin, hogy megbeszéljük a dolgokat. Készültek képek is, nézzétek meg! Van jó játszótér is a kisebb gyerekeknek, és lehet sétálni az erdőben, sőt a barlangokat is megnézhetitek. Gyertek, ha tudtok!
Apa, ha olyan az idő, akko inkább strandolni kellene, mert nekem egy darabig ez lesz az utolsó szabad hétvégém.
Nem látsz elég vizet munka közben? Vigyorog
Az sós. Meg nekem idén ennyiből áll a nyaralás. Ma voltam strandon.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2371 Dátum: 2011. Június 18. - 20:52:46 »

Ma találkoztam Kamikazeeval és családjával 10 percre. Megvannak, köszönik, csak sokat dolgoznak.

Délelőtt meg Solymárnál jött velem szemben egy arany sedan és villogott lelkesen, de mire felfogtam, hogy Lacetti késő volt. Viszont azt sem tudom ki lehetett, se nem diablo, se nem Yeti szomszéd.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #2372 Dátum: 2011. Június 18. - 23:10:25 »

De jó hogy most jutottam oda hogy olvasom Ladigidy 12.-i felhívását Holdvilág árok ügyben He
Gondolom nem én vagyok az egyetlen aki szívesen kirándulna, csak egyszerűen nem ért rá.
Szóval, volna ötlet más időpontra?
Pl. Esetleg Július első három hétvégéből valamelyik?
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2373 Dátum: 2011. Június 19. - 07:59:44 »

Ma találkoztam Kamikazeeval és családjával 10 percre. Megvannak, köszönik, csak sokat dolgoznak.

Délelőtt meg Solymárnál jött velem szemben egy arany sedan és villogott lelkesen, de mire felfogtam, hogy Lacetti késő volt. Viszont azt sem tudom ki lehetett, se nem diablo, se nem Yeti szomszéd.
De milyen tartalmas tali volt oda-vissza  Kacsint csak rövid sajnos.Utána meg Tomy61el taliztam hibafeltárás miatt.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2374 Dátum: 2011. Június 19. - 10:41:13 »

A héten találkoztam autó ügyben Tomy61, és Leonel cartársakkal, no meg  a Kapitánnyal, aki fiával együtt tesztelte a 30A-s vonalon a régi Ikarusok strapabírását, és ellenőrizte, hogy kiborít-e, ha valaki a bicikli út helyen inkább a buszok, trolik, és autók közt teker, mert úgy izgalmasabb, nagy a kihívás a túlélésre. Most sikerült, de a legközelebb már nem biztos, hogy hazaér. Meg kéne magasítani, és a lyukakat befoltozni a kerítésen, Isten állatkertjében. Meg esetleg kéne még 10 kV-os villanypásztor is pluszban a biztonság kedvéért.
Ja, és láttam Zoltánt is a piros SW-vel, de ő elkanyarodott balra a Róna utcába, én meg mentem egyenesen tovább a Fogarassin.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 19. - 10:42:58 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2375 Dátum: 2011. Június 23. - 08:58:51 »

Most éppen fórumozók!
Ma 11 óra felé hozzák a Közlekedési Múzeumba egy raktárból bemutatni a világ egyik legérdekesebb, legritkább szuper autóját a: Maybach DS8 Zeppelint. Annak idején a világ csúcs-szuper autója volt. Ezt teljesen újra restaurálták, és most meg lehet lesni.
Én biztos, hogy oda is megyek a fogadtatására. Esetleg, ha van valakinek kedve, talizhatnánk ott, nem minden napos dologban lenne részünk. Gyertek, ha tudtok!
Aki jönne, most pötyögjön, vagy hívjon telcsin! Remélem nem leszek egyedül.
Az infót a múzeumok belső körleveléből tudom, húgom révén. Nosza, rajta, gyerünk!

Amúgy meg sajnos a nem nagy érdeklődésre való tekintettel a Holdvilág árokba menő kirándulást későbbre kell halasztanunk, talán majd ősszel, a szabik után lesz jó.

Szombaton ezért marad a telkes dolog, akit érdekel, szívesen látnánk, csak tudjuk előre. Többen már voltak ott, azok is jöhetnek, meg mások is.(Remeteszőlős)

Megtörtént a találkozásom a Maybach Zeppelin csodával! Írtam róla részletesebben a "törzs"-ben. Hát nem semmi gép volt, és ez 80 évvel ezelőtt alkották. Le a kalappal a mérnökök, és technikusok előtt!
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 23. - 14:46:48 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2376 Dátum: 2011. Június 29. - 10:48:01 »

Ma délután valamikor megyek az Ázsia center környékére.
Egy minitali valahol?
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2377 Dátum: 2011. Június 29. - 13:55:21 »

Ma délután valamikor megyek az Ázsia center környékére.
Egy minitali valahol?
Pécsen az Ázsia center mögött?  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2378 Dátum: 2011. Június 29. - 17:57:36 »

Ma délután valamikor megyek az Ázsia center környékére.
Egy minitali valahol?
Pécsen az Ázsia center mögött?  Vigyorog
Nem ott majd késöbb, értesítelek majd ha ott vagyok. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2379 Dátum: 2011. Július 11. - 12:56:07 »

Megjöttem, és szabad vagyok még majdnem két hétig. Ha valakinek jó ötlete volna, utazgatni, kirándulni, látogatni, vagy bármi is jut eszébe, ne kíméljen, írjon privit, vagy pötyögjön ide, hátha összejön valami jó még a következő napokban.

Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #2380 Dátum: 2011. Július 11. - 20:06:19 »

Horvátországba- Vir szigetekre 2 főnek még - hely kiadó szeptember 14.-21.-ig, fix. 38.000Ft/fő + kaja. Az ár tartalmazza a szállást, útiköltséget! Számold ki még a Balcsinál is olcsóbb! Velünk jól jársz! Akit érdekel hívjon a 70/774-33-07 vagy a 70/433-44-31 telefonszámon
Naplózva

70/4334431
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2381 Dátum: 2011. Július 30. - 07:33:54 »

Megnéztem a galériában a talis képeket, utoljára a tavalyi évadzárósokat. Hát lehet, hogy az idén is csak záró tali lesz? Mi ez a nagy csend tali ügyben? Néhány minitalit, és az esős dobogókői nagyobb talit leszámítva az idei év elég gyengének látszik, öregszetek? Mert én nem, és várom, hogy ha elmúlnak a szabadságolások, akkor újult erővel belevágjunk a már régen megtervezett kirándulásokba. Vár minket a Holdvilág árok, a remeteszőlősi telek, és katlan, meg biztos még sok szép egyéb táj is.

Remélem szeptemberben már végre újra együtt lehet a csapat, és nemcsak a "Kemény Mag", hanem sok új arc is megjelenik, természetesen a családjával is. Dobogókőn már szerencsére voltak új arcok is, csak így tovább, és az ottani újoncok már legyenek a KM tagjai, akik szeretnek együtt lenni, kirándulni velünk. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #2382 Dátum: 2011. Augusztus 06. - 13:40:54 »

Esetleg Augusztus 14.-én Lurdy-nál 14 órakor egy minitalira lenne kedve Valakinek, Valakiknek??
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2383 Dátum: 2011. Augusztus 06. - 15:28:06 »

Esetleg Augusztus 14.-én Lurdy-nál 14 órakor egy minitalira lenne kedve Valakinek, Valakiknek??
sajnos nekem nemoké 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2384 Dátum: 2011. Augusztus 06. - 19:44:18 »

Esetleg Augusztus 14.-én Lurdy-nál 14 órakor egy minitalira lenne kedve Valakinek, Valakiknek??
sajnos nekem nemoké 
Nekem lenne kedvem, és pillanatnyilag úgy tűnik, hogy nem jó a vasárnap.
Szombat?
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 157 158 [159] 160 161 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!