Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 00:23:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 146 147 [148] 149 150 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 476286 alkalommal)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2205 Dátum: 2011. Május 04. - 20:21:39 »

Sebijoe!

Kaposújlaki találkozó, hóban, fagyban is meg lesz tartva, vagy van B terv?

Akár szánhúzó kutyákkal is de akkor is meg lesz tartva! Kacsint Vigyorog Vigyorog

OK, akkor majd siklik a faszán ezerrel!  Vigyorog

Kicsoda? Kién? Na de hogy beszélsz?  Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2206 Dátum: 2011. Május 05. - 16:13:21 »

Sebijoe!

Kaposújlaki találkozó, hóban, fagyban is meg lesz tartva, vagy van B terv?

Akár szánhúzó kutyákkal is de akkor is meg lesz tartva! Kacsint Vigyorog Vigyorog

OK, akkor majd siklik a faszán ezerrel!  Vigyorog

Kicsoda? Kién? Na de hogy beszélsz?  Vigyorog
a lányaid az én szánamon faszán  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2207 Dátum: 2011. Május 05. - 18:58:22 »

És mi lenne, ha ezt privátban folytatnátok?
Hmm?
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2208 Dátum: 2011. Május 05. - 23:12:59 »

És mi lenne, ha ezt privátban folytatnátok?
Hmm?

Értettük!

Észre sem vettük, hogy közbotrányt okoztunk!  Vigyorog
De off nem volt, mert találkozó jelleggel jöttek létre az értékes hozzászólások!  Vigyorog

Bocsi!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2209 Dátum: 2011. Május 06. - 07:49:27 »

sebijoe,
az egyik "barátom" lemondta a holnapi napot, mert dolgozik, így 3 kajából kettő lesz.
Megoldható?
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #2210 Dátum: 2011. Május 06. - 08:06:52 »

sebijoe,
az egyik "barátom" lemondta a holnapi napot, mert dolgozik, így 3 kajából kettő lesz.
Megoldható?
Mit kértetek?
Naplózva

sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #2211 Dátum: 2011. Május 06. - 08:15:51 »

sebijoe,
az egyik "barátom" lemondta a holnapi napot, mert dolgozik, így 3 kajából kettő lesz.
Megoldható?
Megoldottam!  Kacsint
Naplózva

Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2212 Dátum: 2011. Május 06. - 10:17:31 »

sebijoe,
az egyik "barátom" lemondta a holnapi napot, mert dolgozik, így 3 kajából kettő lesz.
Megoldható?
Megoldottam!  Kacsint

Köszönöm. Egyébként 3db "A" menü volt, de már biztos kideríteted.   Kacsint
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #2213 Dátum: 2011. Május 06. - 19:36:33 »

sebijoe,
az egyik "barátom" lemondta a holnapi napot, mert dolgozik, így 3 kajából kettő lesz.
Megoldható?
Megoldottam!  Kacsint

Köszönöm. Egyébként 3db "A" menü volt, de már biztos kideríteted.   Kacsint

Igen én ezt derítettem ki, módosítva is így lett.
Naplózva

karcsu
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


karcsu


« Hozzászólás #2214 Dátum: 2011. Május 06. - 19:56:28 »

Kaposújlak, a Budapestről indulóknak!
Gyülekező:  Budaörsi Auchan áruház parkolója a nagy tábla alatt
Időpont: Május 7.   6:30-07:00
Indulás 7:00-7:30
Autópálya matricát mindenki előre vegye meg!

0. Viper + Vicky
1. Weres
2. Dani
3.karcsu
4.
5.

Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2215 Dátum: 2011. Május 08. - 10:49:06 »

Talán harapófogóval kell kihúzni belőletek a nagy tali beszámolóját? Na és a képeket? Izgatottan várjuk a részletes ismertetést, mert biztosan szép, és jó volt, no meg az idő is. Szóval, lehet pötyögni, várjuk már!

Más. 28.-án remélem össze tud jönni egy jelentősebb létszámú csapat, és egy jót fogunk kirándulni, beszélgetni, ismerkedni. Majd jó lenne előtte megtudni, hogy valójában hányan is leszünk, és persze a részleteket is. Idő van még bőven, de ne hagyjuk az utolsó pillanatokra a létszámot, és a találkozások idejét, helyét. Csak az idő legyen jó.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2216 Dátum: 2011. Május 08. - 11:00:47 »

Peti az erős ember. Vigyorog


Itt egy kép van csak lassan tölti be.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Május 08. - 17:17:08 írta Jani » Naplózva


LPG
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #2217 Dátum: 2011. Május 09. - 06:12:46 »

Zsolt160 képei Kaposújlak 2011 05 07
https://picasaweb.google.com/chevyklub/Kaposujlak2011#
Naplózva

peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2218 Dátum: 2011. Május 09. - 11:59:23 »

Peti az erős ember. Vigyorog


Itt egy kép van csak lassan tölti be.

Miért nem a saját képedet tetted be? He
Te is simán megtartottad!  Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #2219 Dátum: 2011. Május 09. - 12:33:19 »

Akkor leírnám az én véleményemet és beszámolómat a találkozóról.
Mi pénteken indultunk útnak, egy szántódi rév megtekintésével, és az igali fürdő beiktatásával.
Nagyon szuper volt a fürdő, az idő pedig csodálatos, a 36 fokos gyermekmedence felüdítő volt a napsütéssel karöltve. :oke:
4 óra környékén megérkeztünk Kaposvárra, ahol ettünk-ittunk, vásároltunk, autót mostunk, stb.
6 óra környékén megérkeztünk a szállásra, ahol már a többiek befutottak. Kipakolás, és kezdetét vette a vidám móka. Bencét akartuk kiszinezni, de a végén ez a poszt Lóry-ra maradt, négyen rugdostuk szegényt a labdával, de ő hősiesen állta a sarat. :kacsint:
Lassan befutottak sznuniék, és Nkr73-ék is. Míg a többiek kint sütögettek, mi bevonultunk az étterembe vacsorázni, de később csatlakoztak hozzánk többen is. Lóry meg addig nézte a hall-ban a hoki meccset, mi meg azért piszkáltuk egy kicsit. :szetvert: :sunyi:
Később Lacee és párja Hajni is befutott, majd beszélgetéseink során felmerült egy nem kis műszaki műszaki gond is az autójukkal kapcsolatban. Ennek megoldását drága vezérünk hamar a kezébe vette, Sebijoe-ek álltal.
Este 11-ig beszélgettünk a srácokkal, majd szépen sorban páran lefeküdtünk aludni.
Szombat.
Reggeli kelés után pakolászás, kávézgatás, egyeztetés, szervezkedés vette kezdetét. Páran az étteremben reggeliztek, Nagyi-ék a változatosság kedvéért grilleztek, míg mi pl. A tegnapi maradékot pusztítottuk el.
Lassan elindultunk, és kimentünk a gyülekező helyszínére a Penthe autóház elé.
Szépen lassan befutott mindenki, és közben kaptunk egy Orlandót megtekintésre is.
Nehézkesen, de elindultunk a reptérre, ahol mindenki a belépődíj fejében kapott egy rajtszámot, és egy karszalagot. A tervezettől eltérően a reptér eddig számunkra nem használt területét kaptuk meg, de itt is jól éreztük magunkat. A Chevrolet – Magyarország képviseletében Kaszás Zoltán PR Manager és kollégái megtiszteltek bennünket jelenlétükkel, melyet egy Orlando és egy Captiva-val tettek meg. Jó alaposan átnéztük az autókat, páran ki is próbálták, idén is lemaradtam róla. Sebaj, de ülhettem hátul Vicky mögött. :kacsint:
Szépen sorjában elkezdődtek a programok, azaz Sznuni mondott egy nyitó köszöntőt, majd elkezdődött a pálcához állás nevezetű versenyszám. Páran borogatták a pálcát, míg mások lassulást produkáltak megállás helyett, és volt egy klubtárs, aki modellautóval próbálkozott. :rohog:  Ezek érvénytelen próbálkozások voltak, melyet jeleztünk is. Megjött a tavalyi bajnok, aki megmutatta ismételten hogyan is illik ezt csinálni, kövérgáz, had kaparjon, majd  satufék. És lőn, a tavalyi 7cm-es győztes eredményt produkálta. :taps: Ebbe a versenyszámba bevontuk a Chevrolet csapatát is, a két bemutató autóval. Nagyon ügyesek voltak, bár helyezést nem értek el. Közben zajlott a szépségverseny, KRESZ teszt, gumidobálás, majd jött az autótolás.
Ez egy nagyon vidám versenyszámnak bizonyult, és szerintem minden évben meg fogjuk rendezni. Sok szép, vidám pillanatot élhettünk át cirka fél óra alatt. Majd végre nehezen megkaptuk a kifutópályát is, ahol elkezdődött a bólyakerülgetés időre, azaz az 1/100-as versenyszám is. Később pedig a gyorsulál vette kezdetét. Itt is voltak szép pillanatok, és meglepő eredmények.
A versenyszámok között, és alatt vidáman telt az idő, mely szép napsütésesre sikeredett, kellemes lágy szellő kiséretében. A gyerekek többsége már régről ismerte egymást, így játszópajtás is adódott hamar. :oke:
A jóidő kedvezett a sütögetésnek, a focizgatásnak, és mindennek. Legfőképpen pedig a találkozónak. :oke:
Estefelé elkezdtük a tombolahúzást, melynek alapja támogató belépő vásárlásával kapott karszalag sorszám volt. Itt főként a támogatóink felajánlásaiból állítottunk össze kisebb ajándékcsomagokat. A tombolahúzás során volt egy érdekes pillanat, mikor Bence fiam kihúzta az én sorszámomat. Gyorsan el is utasítottam az átvételt, a félreértések elkerülése végett, és új sorszámot húztunk. Igenám, de Bence most meg NKR73 sorszámát húzta ki. Röhögünk egy nagyot,majd ismételten új húzás, de ekkor meg Vipert húzta ki. :rohog:
Vicces jelenet volt, az egyszer biztos.
Majd vezérünk Sznuni, kihirdette a versenyszámok eredményeit, és ezeket a kipufogó zajszint kivételével díjazta is.
Majd a legvégén a szervezők kaptak elismerést a munkájukért, majd a Chevrolet Magyarország, valamint a Chevrolet csepel álltal felajánlott ajándékok lettek kiosztva.

Miután végetért az eredményhirdetés, páran elvonultunk a helyi bevásárlóközpontba, majd onnan megcéloztuk a szállást. A szálláson Hencike jóvoltából és Sebijoe segédletével elkészült a finom Gyros is. Hogy a helyi erők alaposan ki legyenek használva, Zsolt160-t megkértük, hozzon nekünk egy hosszabbítót mert nincs világítás, és nem lesz így karaoke. Majd ő is mint Sebijoe, ottmaradt velünk együtt mulatozni. A mulatozás része volt a Karaoke, mely p.lorant jóvoltából valósulhatott meg, amit külön köszönök. Jót, és szolidan sikerült mulatni, de ehhez kellett egy jó társaság is. Mondjuk az adott volt. :oke:

Vasárnap reggel kómásan próbáltunk több-kevesebb sikerrel felébredezni, majd leültünk reggelizni. Reggeli után pakolás, szobaelhagyás, kaukázusi simogatás. :szetvert:
A nagyon távolra hazaigyekvők mint Hencike, Apoofis, és P.lorant elbúcsúztak, mi meg alindultunk megnézni a Bencés apátság romjait, ahol egy kissé el is áztunk az eső végett.
Ezután Peti74 és párja is búcsú intett nekünk, mi meg célbavettük a mozdonymúzeumot, melyet meg jól ezártak előlünk. :szomoru:
Eldöntöttük egyhangú népszavazással, hogy mi biza éhesek vagyunk, enni kéne. Így célbavettük a boltíves gyorséttermet.
Ott jól elmókáztunk, és értékeltük az elmúlt két nap, és a megelőző este történéseit.
Majd Sznuniékat kivéve elindult mindenki haza. Mi Altival egy kétszemélyes konvolyt alkotva Balatonföldvárig kísértük egymást, majd ő célbavette Veszprémet, mi meg tartottunk tovább Esztergom irányába.

Összegzés.
Nagyon jó volt ez a hétvége. Minden tekintetben. Jó volt új embereket megismerni, már fórumon aktív nicknevekhez arcokat, neveket kötni, és személyesen találkozni. Jó kis családias hangulatban telt el a találkozó, és vidáman. Külön köszönetemet fejezném ki Hencikének a szombat esti buli és a találkozó sikerérért végzett munkájáért, p.lorantnak a karaoke partyért, Sebijoe-nak az egész esti sütögetésért, Szasszának, Nkr73-nak, Vipernak és mindenkinek, aki egy keveset is tett ezért a találkozóért. Ha valakit, vagy valamit nem említettem volna, nem azért nem tettem, mert nem számottevő, hanem mert nem tudom felsorolni, ki mennyi mindent tett ezért a szép hétvégéért. Mert mindenki odatette magát. :oke: :bologat:

És kösznöm a Lacetti klub tagjainak is a megjelenést, párótokkal most találkoztam először.
Döme és Weres, vegyétek majd fel a kapcsolatot Sznunival, hogy átvehessétek a nyereményeiteket.

Üdv
Yeti


Naplózva

Oldalak: 1 ... 146 147 [148] 149 150 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!