Lacetti klub fórum
2024. Június 24. - 12:45:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 133 134 [135] 136 137 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 462063 alkalommal)
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #2010 Dátum: 2010. Szeptember 12. - 19:58:49 »

Holnap, hétfőn 14 órakor egy minitali lesz nálunk. Jön Yanee Kazincbarcikáról, és remélhetőleg Krisz is. No már ne csak hárman legyünk, aki tud ugorjon be hozzánk! A miniből csináljuk midit legalább! Vegyétek meghívásnak!
Részemről élek a lehetőséggel, Vigyorog légyszives add privátban a címed.
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #2011 Dátum: 2010. Szeptember 13. - 11:01:32 »

A fenébe is, de felbátorodtatok! Csapjak közétek? Azt kéne már nagyon! Irgum- burgum vaslapát, nagyon elszemtelenedtetek megint! Apropo: Cápa hol van? He Kacsint Vigyorog
Én? Itt vagyok és még mindig vároma  reakciókat erre:
No! Csináljunk egy szavazást? Mondjuk először egy időpontra. Valamit kéne kezdeni ha talizni akarunk, mert elillan a szeptember, aztán az október is...nekem meg spec novemberben és decemberben már az év végi végszámlákra és karácsonyra kell kuporgatnom.
Időben kellene leszervezni!!
Bagolyra is azért nem jelentkeztem, mert nemrég voltunk arra. De ha előbb tudjuk, esetleg úgy szervezzük a pihenést, hogy stimmeljen a két időpont és ha csak egy napra is, de részt vettem volna.

Csináljunk egy szavazást, vagy inkább rögtön kettőt. szerintem inkább októberre, mint szeptemberre, Novemberben meg már hűs az idő.
A helyek meg akkor legyenek a Pécs, Pannonhalma..stb?. Bár Pécsre nem tudom, hogy érdemes-e egy napra menni...
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2012 Dátum: 2010. Szeptember 14. - 17:26:25 »

Tegnap minitaliztam Yanee cartárssal, ma Krisz "újjávarázsoló művésszel", holnap meg a Kapitánnyal fogok. Muszáj ilyeneket csinálni, mert nagyobbakra képtelen a társaság. Igaz volt nálunk a telken kettő is, a "kemény tagokkal".
Szeptember közepe van, és az idén nem nagyon volt nagyobb lélegzetű talink, leszámítva a vászolyit. Lehet, hogy csak az évadzárón jövünk össze?  He Kacsint Vigyorog

25.-én trolis nap lesz! Kit érdekel még Janin kívül? Jelentkezzen, aki csatlakozna!
Vagy inkább telek tali legyen, ha jó idő lesz? Rossz időben a trolis a nyerő.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Szeptember 14. - 17:32:31 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2013 Dátum: 2010. Szeptember 14. - 18:33:35 »

Esőben tuti a troli, legalább jobban ráz!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #2014 Dátum: 2010. Szeptember 14. - 19:23:58 »

Én úgy gondolom, nem az érdektelenség az oka a talikon való részvétel ilyen mérvű jelentkezések hiányának.
Az anyagi lehetőségek határozzák meg, hogy mennyi az a költség amit erre a célra fordítható.
A 200km oda-vissza távolság költsége vállalható, a közös program tartalma ismeretében. Természetesen kell a beszélgetés, a szerelgetés, de
ha a tali pl. Pesten van és a helyiek szerveznének egy Budai vár, Halászbástya programot (természetesen a résztvevők beleegyezésével) vagy hasonló dolgot,lehet nagyobb lenne a hajlandóság, hisz ez már a csálád többi tagját is érdekelné, és nem mindegy hogy hány fő utazik az autóban, és hány fős a tali. Lehet hogy a családtagok fogják hiányolni a talikat és egymás társaságát.
Természetesen ez nem kritika, ez az egy napos talikra vonatkozik.
170Ft-os benzinnél a kilomáterhatárt a duplájára kitoljuk, vagy gázosítunk mint Jani Kacsint Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2015 Dátum: 2010. Szeptember 16. - 13:37:38 »

Na, akit érdekel a trolis nap, az nézzen be ide:
www.trolinap.fw.hu
2010.09.25. szombat, 9-17 óra között tartják.
Cím: 1101. Bp. Zách utca 8.
Utána mehetünk a Deák téri földalatti múzeumba, beviszlek titeket, ha akarjátok. Akit érdekel, jelentkezzen nálam! Uff!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2016 Dátum: 2010. Szeptember 18. - 07:25:01 »

Én úgy gondolom, nem az érdektelenség az oka a talikon való részvétel ilyen mérvű jelentkezések hiányának.
Az anyagi lehetőségek határozzák meg, hogy mennyi az a költség amit erre a célra fordítható.
A 200km oda-vissza távolság költsége vállalható, a közös program tartalma ismeretében. Természetesen kell a beszélgetés, a szerelgetés, de
ha a tali pl. Pesten van és a helyiek szerveznének egy Budai vár, Halászbástya programot (természetesen a résztvevők beleegyezésével) vagy hasonló dolgot,lehet nagyobb lenne a hajlandóság, hisz ez már a csálád többi tagját is érdekelné, és nem mindegy hogy hány fő utazik az autóban, és hány fős a tali. Lehet hogy a családtagok fogják hiányolni a talikat és egymás társaságát.
Természetesen ez nem kritika, ez az egy napos talikra vonatkozik.
170Ft-os benzinnél a kilomáterhatárt a duplájára kitoljuk, vagy gázosítunk mint Jani Kacsint Vigyorog
Én is így gondolom. Egy napos talinak talán több esélye lehet.
Amilyenek az időjárási viszonyok egy termálfürdős verziónak van a legkisebb rizikója. Mosolyog
Naplózva
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #2017 Dátum: 2010. Szeptember 18. - 10:14:15 »

Én úgy gondolom, nem az érdektelenség az oka a talikon való részvétel ilyen mérvű jelentkezések hiányának.
Az anyagi lehetőségek határozzák meg, hogy mennyi az a költség amit erre a célra fordítható.
A 200km oda-vissza távolság költsége vállalható, a közös program tartalma ismeretében. Természetesen kell a beszélgetés, a szerelgetés, de
ha a tali pl. Pesten van és a helyiek szerveznének egy Budai vár, Halászbástya programot (természetesen a résztvevők beleegyezésével) vagy hasonló dolgot,lehet nagyobb lenne a hajlandóság, hisz ez már a csálád többi tagját is érdekelné, és nem mindegy hogy hány fő utazik az autóban, és hány fős a tali. Lehet hogy a családtagok fogják hiányolni a talikat és egymás társaságát.
Természetesen ez nem kritika, ez az egy napos talikra vonatkozik.
170Ft-os benzinnél a kilomáterhatárt a duplájára kitoljuk, vagy gázosítunk mint Jani Kacsint Vigyorog
Én is így gondolom. Egy napos talinak talán több esélye lehet.
Amilyenek az időjárási viszonyok egy termálfürdős verziónak van a legkisebb rizikója. Mosolyog
Támogatom az ötletet, mikor és hol?

Naplózva
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #2018 Dátum: 2010. Szeptember 19. - 17:55:15 »

Többnapos talira ajánlom a , www.andezithotel.hu.
Céges bulin voltam itt, és jó a szállás és a kaja, lakott településtől kb. 4km re van,tehát az éjszakai hangoskodás nem zavar senkit.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2019 Dátum: 2010. Szeptember 19. - 19:19:44 »

Többnapos talira ajánlom a , www.andezithotel.hu.
Céges bulin voltam itt, és jó a szállás és a kaja, lakott településtől kb. 4km re van,tehát az éjszakai hangoskodás nem zavar senkit.

Nem rossz, csak hát nem igazán olcsó a mi pénzünkhöz. Persze, ha céges, akkor jó dolog, mert azt nem mi fizetjük.
Ezért a pénzért szállodába tudok menni félpanziós ellátással (svéd asztal, de nem Ikea!), korlátlan wellness használattal.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2020 Dátum: 2010. Szeptember 20. - 12:02:43 »

Na, akit érdekel a trolis nap, az nézzen be ide:
www.trolinap.fw.hu
2010.09.25. szombat, 9-17 óra között tartják.
Cím: 1101. Bp. Zách utca 8.
Utána mehetünk a Deák téri földalatti múzeumba, beviszlek titeket, ha akarjátok. Akit érdekel, jelentkezzen nálam! Uff!
Egészségem függvényében (láz) bejelentkeztem rá Armanddal. Jösz Te is?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2021 Dátum: 2010. Szeptember 20. - 14:43:04 »

Na, akit érdekel a trolis nap, az nézzen be ide:
www.trolinap.fw.hu
2010.09.25. szombat, 9-17 óra között tartják.
Cím: 1101. Bp. Zách utca 8.
Utána mehetünk a Deák téri földalatti múzeumba, beviszlek titeket, ha akarjátok. Akit érdekel, jelentkezzen nálam! Uff!
Egészségem függvényében (láz) bejelentkeztem rá Armanddal. Jösz Te is?
Jövök, meg Janiék is, és LadLac-nak is írtam, hátha ő is csatlakozik, mert ott lesz a kedvenc 72-ese is.
A találkozás idejét, és helyét még tisztázzuk később, hátha lesz még jelentkező. Jó lenne!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2022 Dátum: 2010. Szeptember 22. - 11:45:21 »

Támogatom az ötletet, mikor és hol?


Ezzel saját részről egyre nagyobb gondban vagyok.
Hétvégés kirándulás időpontjának az Okt. 23-at gondoltam. Az fix, hogy akkor nem dolgozom, lehet menni ide-oda. Jó messze a várostól.
Igen ám, de párom kijelentette, hogy ezen az őszön nem tud jönni sehova, írja a szakdolgozatát.
Na jó, akkor elviszem a gyerekeket - gondoltam - legalább nyugi lesz otthon.
Elkezdtem "véleményt kutatni".
Kristóf fiam nem akar a Balcsi környékére menni, idénre már eleget volt ott(?), ráadásul 23-án iskolai kirándulása lesz.

Na ezen a ponton adtam fel a találkozós dolgot.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2023 Dátum: 2010. Szeptember 22. - 17:09:35 »

Lassan nálunk is kialakul, hogy azt az egy-két hétvégét (és ezáltal egy kis kirándulós kikapcsot) ami szabad lenne, mikor ejtjük meg. Mivel nincs mozgolódás tali ügyben, én is kezdem ettől függetleníteni magam, pedig össze lehetett volna kötni a két dolgot praktikusan.  Kár.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2024 Dátum: 2010. Szeptember 22. - 17:23:04 »

Lassan nálunk is kialakul, hogy azt az egy-két hétvégét (és ezáltal egy kis kirándulós kikapcsot) ami szabad lenne, mikor ejtjük meg. Mivel nincs mozgolódás tali ügyben, én is kezdem ettől függetleníteni magam, pedig össze lehetett volna kötni a két dolgot praktikusan.  Kár.
Sajnos langyosodik a csapat egy részről, más részről meg sajnos anyagi nehézségek is rontják a lehetőségeinket. Mindenkinek jó lenne, ha 20 km-en belül eljuthatnánk minden hová, de ez sajnos nem lehetséges.
Az októberi erdélyi dolog is törölve lett pénz szűke miatt. Talán majd jövőre...
Az idén még csinálhatunk egy tavalyihoz hasonló évzárót nálunk, ha szeretnétek, nagyon esetlegesen meg egy szilveszteri bulit is, de azt nagyon végig kell elemezni, ha van rá egyáltalán igény.
Maradnak a minitalik, és egy esetleges Holdvilág árkos, vagy a telken egy tali, ha majd visszatér hétvégére is az eső nélküli világ. Ezek jöhetnek csak szóba, úgy érzem- sajnos ez a lehetőség csak reálisan.
Őszintén szólva egyáltalán nem volt semmire sem nagy tolongás, pedig minden eddigi buli szuper jó volt. Jövőre újra?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 133 134 [135] 136 137 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!