Lacetti klub fórum
2024. Június 30. - 07:59:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 119 120 [121] 122 123 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 463061 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1800 Dátum: 2010. Május 14. - 18:53:53 »

nem csinálunk egy minitalit a hétvégén? jó lenne, ha új emberkékkel is találkoznék személyesen. úgy tűnik sok embertől van mit tanulni.  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1801 Dátum: 2010. Május 14. - 19:11:00 »

nem csinálunk egy minitalit a hétvégén? jó lenne, ha új emberkékkel is találkoznék személyesen. úgy tűnik sok embertől van mit tanulni.  Vigyorog
Én megyek minitalira csak Borsodba (Miskolc) 22-én Szombat 14.00kor a Cora parkolóba. Kacsint
Yanee ha az időpont és a helyszín jó neked szívesen kezet ráznék veled Mosolyog

Pontosítottam a dátumot mert hibás volt.(Bocsi)
« Utoljára szerkesztve: 2010. Május 15. - 10:36:22 írta kamikaze » Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1802 Dátum: 2010. Május 14. - 19:44:04 »

Én meg sátorozni megyek Sárospatakra Vigyorog
Ebben a napsütéses jó időben Vigyorog
De hétközbe bármikor kapható vagyok egy jó kis minitalira Vigyorog
Naplózva

Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #1803 Dátum: 2010. Május 14. - 19:54:08 »

nem csinálunk egy minitalit a hétvégén? jó lenne, ha új emberkékkel is találkoznék személyesen. úgy tűnik sok embertől van mit tanulni.  Vigyorog
Bp. környékén? Esetleg vasárnap egy rövidebb összejövetel?
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1804 Dátum: 2010. Május 14. - 20:35:39 »

nem csinálunk egy minitalit a hétvégén? jó lenne, ha új emberkékkel is találkoznék személyesen. úgy tűnik sok embertől van mit tanulni.  Vigyorog
Bp. környékén? Esetleg vasárnap egy rövidebb összejövetel?
Vasárnap talán én is ráérek.
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1805 Dátum: 2010. Május 14. - 22:12:02 »

Sziasztok!
Először is köszönöm mindenkinek, aki részt vett ezen a kis találkozón, remélem legközelebb is eljöttök Kacsint
az én képeimet itt találjátok: http://picasaweb.google.hu/ViperNexia/Kaposujlak2010#
Elkészültek a kis videók is, feltöltöttem őket a videa.hu-ra.
itten van a link: http://videa.hu/tagok/335353
Má nagyon vártam!!!!! Vigyorog Köszi. De jól néz ki a sorban a lacsi nem is gondoltam menet közben igy leül még.CB-nek is faca lent van teccik.
Az enyém már egyáltalán nem vant lent. Csak 5 fő utazott benne + fél háztartás.  Vigyorog
CB te állitattál hátul futóművet mert neked nem terpeszt.
Állítottam, de terpeszt. Kell is neki. No meg yeti méretű tappancsokon gurulgatok.

Ja, az 5 fő + csomag alhangon nyom 310 kgt.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1806 Dátum: 2010. Május 15. - 09:40:04 »

nem csinálunk egy minitalit a hétvégén? jó lenne, ha új emberkékkel is találkoznék személyesen. úgy tűnik sok embertől van mit tanulni.  Vigyorog
Bp. környékén? Esetleg vasárnap egy rövidebb összejövetel?
Vasárnap talán én is ráérek.
a vasárnapom kissé sűrű, de mindjárt kiderítem, hogy nekem kb mikor okés.

nos. dél körül landol egy haverom a ferihegyre, ha lesz dolga, akkor 3-4ig ráérek. lurdy?
« Utoljára szerkesztve: 2010. Május 15. - 09:45:53 írta WERES » Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #1807 Dátum: 2010. Május 15. - 17:54:17 »

nem csinálunk egy minitalit a hétvégén? jó lenne, ha új emberkékkel is találkoznék személyesen. úgy tűnik sok embertől van mit tanulni.  Vigyorog
Bp. környékén? Esetleg vasárnap egy rövidebb összejövetel?
Vasárnap talán én is ráérek.
a vasárnapom kissé sűrű, de mindjárt kiderítem, hogy nekem kb mikor okés.

nos. dél körül landol egy haverom a ferihegyre, ha lesz dolga, akkor 3-4ig ráérek. lurdy?
Lurdy parkoló? 3-4 körül nekem jó, pontosíthatják a cartársak ha akinek jó!
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1808 Dátum: 2010. Május 15. - 19:33:40 »

nem csinálunk egy minitalit a hétvégén? jó lenne, ha új emberkékkel is találkoznék személyesen. úgy tűnik sok embertől van mit tanulni.  Vigyorog
Bp. környékén? Esetleg vasárnap egy rövidebb összejövetel?
Vasárnap talán én is ráérek.
a vasárnapom kissé sűrű, de mindjárt kiderítem, hogy nekem kb mikor okés.

nos. dél körül landol egy haverom a ferihegyre, ha lesz dolga, akkor 3-4ig ráérek. lurdy?
Lurdy parkoló? 3-4 körül nekem jó, pontosíthatják a cartársak ha akinek jó!
Akkor van az F1 a tévében.
Naplózva


LPG
Viper
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


Nexia1.5 16V(96')by H&H & Lanos1.6 16V(00')Bp


« Hozzászólás #1809 Dátum: 2010. Május 15. - 19:56:32 »

a vasárnapom kissé sűrű, de mindjárt kiderítem, hogy nekem kb mikor okés.

nos. dél körül landol egy haverom a ferihegyre, ha lesz dolga, akkor 3-4ig ráérek. lurdy?
Lurdy parkoló? 3-4 körül nekem jó, pontosíthatják a cartársak ha akinek jó!
Akkor van az F1 a tévében.
ha ma lett volna délután, akkor én is mentem volna, de holnap sajnos nemtúl jó ez az időpont
Naplózva

WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1810 Dátum: 2010. Május 16. - 09:07:34 »

a vasárnapom kissé sűrű, de mindjárt kiderítem, hogy nekem kb mikor okés.

nos. dél körül landol egy haverom a ferihegyre, ha lesz dolga, akkor 3-4ig ráérek. lurdy?
Lurdy parkoló? 3-4 körül nekem jó, pontosíthatják a cartársak ha akinek jó!
Akkor van az F1 a tévében.
ha ma lett volna délután, akkor én is mentem volna, de holnap sajnos nemtúl jó ez az időpont
akkor legyen tegnap  Vigyorog
én sajna pont addig érek rá, amikortól Zoltánnak jó lenne 
akkor napoljuk el a dolgot, úgy is mocsok idő van
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1811 Dátum: 2010. Május 16. - 09:27:02 »

Tegnap megvolt a kis mátrai kirándulás.Van egy nagyon jó kis hely ott reggel a szalonnasütést le is zavartuk mert látszott hogy eső lessz.Mire megkajáltunk már csepergett igy irány a kékesi kilátó.Ott sem volt frankó mert a torony felhőben állt felmenni értelme nem volt.Gondoltam akkor vissza sástóra és ott tornyozom.Szemerkélt az esö de nagyon szép hej volt a kiskacsák az annyukkal odajöttek a parthoz 2 család is.Majd irány a toronyba.Innen mentünk a parádfürdői kocsimúzeumba.Szép hintók,stb.De a lovak gyönyörűek voltak.Simogatni nem lehetett,de nehogy má ne simogassam meg őket mikor olyan szelidek voltak.És a végén pont bejött a gondozó aki kinyitotta az 1 éves csikó karámját akit meg lehetett testközelből simogatni.Jó hely aki arra jár nézzen be.Innen már Eger csak egy ugrás ezért irány a szépasszony völgy finom borért.Majd haza.Nem siettem 80km/h volt a max az uton végig.
Naplózva

06 70/22 11 222
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1812 Dátum: 2010. Május 16. - 14:37:27 »

Szerdán délelőtt Akidobossal megyünk a Rudihoz. Aki közelben van, és talizna, jelentkezzen bátran, összejöhetne egy minitali, vagy talán miditali is.
Amúgy meg mit szóltok a májusi novemberhez? Nem sok jót ígér a hétvégi program, de esetleg lehet majd csónakázni is- bárhol... Kacsint
Csabát megkérem, hogy tákoljon össze egy tutajt, hogy lehessen közlekedni Pesten, mert sok helyen áll a víz, nem nyeli le a csatorna, mert telement gallyakkal, amit letört az erős szél. A Duna is jól megemelkedett a napok óta tartó esőben.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1813 Dátum: 2010. Május 16. - 14:59:35 »

Szerdán délelőtt Akidobossal megyünk a Rudihoz. Aki közelben van, és talizna, jelentkezzen bátran, összejöhetne egy minitali, vagy talán miditali is.
Amúgy meg mit szóltok a májusi novemberhez? Nem sok jót ígér a hétvégi program, de esetleg lehet majd csónakázni is- bárhol... Kacsint
Csabát megkérem, hogy tákoljon össze egy tutajt, hogy lehessen közlekedni Pesten, mert sok helyen áll a víz, nem nyeli le a csatorna, mert telement gallyakkal, amit letört az erős szél. A Duna is jól megemelkedett a napok óta tartó esőben.
Legalább aki nem volt alvázat mosatni a sótól annak most ingyé megoldja a nagy viz.
Naplózva

06 70/22 11 222
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #1814 Dátum: 2010. Május 16. - 15:43:15 »

Szerdán délelőtt Akidobossal megyünk a Rudihoz. Aki közelben van, és talizna, jelentkezzen bátran, összejöhetne egy minitali, vagy talán miditali is.
Amúgy meg mit szóltok a májusi novemberhez? Nem sok jót ígér a hétvégi program, de esetleg lehet majd csónakázni is- bárhol... Kacsint
Csabát megkérem, hogy tákoljon össze egy tutajt, hogy lehessen közlekedni Pesten, mert sok helyen áll a víz, nem nyeli le a csatorna, mert telement gallyakkal, amit letört az erős szél. A Duna is jól megemelkedett a napok óta tartó esőben.
Legalább aki nem volt alvázat mosatni a sótól annak most ingyé megoldja a nagy viz.
Nagyon durva ez a vízmennyiség, és úgy néz ki, jövő héten se lesz jobb.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 119 120 [121] 122 123 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!