Lacetti klub fórum
2024. Június 26. - 08:58:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 462207 alkalommal)
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1740 Dátum: 2010. Május 08. - 05:59:52 »

Ma taliztam Weres cartással,jót dumcsiztunk volt süti,ücsi,kapucsínó Mosolyog.
Sajnos viszont nem értem oda Apuhoz majd legközelebb(8.30tól 15.40ig voltam Rudiéknál.)
És hát a szomszédomhoz sem.  Kacsint
És tegnap hozzám sem jöttél el, pedig itt voltál a közelben.
diablo77 hol van/volt az a közelbe??? Nem szóltál hova menjek.Pedig szívesen megyek a baráti körömbe bárkihez Kacsint.

captainb délig terveztem a műszakit de hát sajna picit tovább tartott.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1741 Dátum: 2010. Május 08. - 08:09:43 »

Ma taliztam Weres cartással,jót dumcsiztunk volt süti,ücsi,kapucsínó Mosolyog.
Sajnos viszont nem értem oda Apuhoz majd legközelebb(8.30tól 15.40ig voltam Rudiéknál.)
És hát a szomszédomhoz sem.  Kacsint
És tegnap hozzám sem jöttél el, pedig itt voltál a közelben.
diablo77 hol van/volt az a közelbe??? Nem szóltál hova menjek.Pedig szívesen megyek a baráti körömbe bárkihez Kacsint.

captainb délig terveztem a műszakit de hát sajna picit tovább tartott.
Félreérthető voltam. Kapitányra gondoltam, ő volt a közelemben.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1742 Dátum: 2010. Május 09. - 16:19:33 »

Kaposújlakról senki semmit nem akar írni? Nagy dirrel- durral mentetek, oszt most semmi nem jön le belőle. Vagy titkosítva lett? Szóval, ha volt valami érdemleges, akkor talán jöhetne beszámoló róla, és persze fotó is, ha kérhetjük...
Program, résztvevők, utazás, versenyeredmények, képek a népről, autókról, stb, ilyenekre gondoltam...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1743 Dátum: 2010. Május 09. - 16:39:22 »

Kaposújlakról senki semmit nem akar írni? Nagy dirrel- durral mentetek, oszt most semmi nem jön le belőle. Vagy titkosítva lett? Szóval, ha volt valami érdemleges, akkor talán jöhetne beszámoló róla, és persze fotó is, ha kérhetjük...
Program, résztvevők, utazás, versenyeredmények, képek a népről, autókról, stb, ilyenekre gondoltam...
Sajnos mi annyira későn értünk le hogy már csak az eredmény hirdetésen tudtam lelkesen tapsolni,de sikerült olyan fórum tagokkal kezet fogni akikkel még nem volt szerencsém talizni: cb,Cápaferi,Fradiferi,Bánhegyi Ferenc,Weres és öccse,Janiék,Krisz,Daniék,Gergő,Tacumás,Viper,Sebi klán, ha valakit kihagytam elnézést(hajlamos vagyok rá).
Azok akik maradtak éjszakára azoknak csak annyit mondanékGyömbér.Majd jövőre talán teljes egészébe részt tudok venni a talin.
Díjazottak majd dicsekednek úgy is.
Balázs
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1744 Dátum: 2010. Május 09. - 16:50:04 »

Kaposújlakról senki semmit nem akar írni? Nagy dirrel- durral mentetek, oszt most semmi nem jön le belőle. Vagy titkosítva lett? Szóval, ha volt valami érdemleges, akkor talán jöhetne beszámoló róla, és persze fotó is, ha kérhetjük...
Program, résztvevők, utazás, versenyeredmények, képek a népről, autókról, stb, ilyenekre gondoltam...
Sajnos mi annyira későn értünk le hogy már csak az eredmény hirdetésen tudtam lelkesen tapsolni,de sikerült olyan fórum tagokkal kezet fogni akikkel még nem volt szerencsém talizni: cb,Cápaferi,Fradiferi,Bánhegyi Ferenc,Weres és öccse,Janiék,Krisz,Daniék,Gergő,Tacumás,Viper,Sebi klán, ha valakit kihagytam elnézést(hajlamos vagyok rá).
Azok akik maradtak éjszakára azoknak csak annyit mondanékGyömbér.Majd jövőre talán teljes egészébe részt tudok venni a talin.
Díjazottak majd dicsekednek úgy is.
Balázs
Sajnos nekem nem volt mivel képeket csinálni igy Átemelek pár képet a másik klubból ide.A találkozó nagyon jó volt tele programokkal amik jól sikerültek és szerintem nincs olyan aki ne érezte volna jól magát.CB vel osztoztunk az autószépségverseny 3. helyezésén, a 2. Weres koléga lett ,mig az 1. helyezett Dani lett a szép wtcc hb val.























És még itt van egy pár. http://kaposujlak-2010.srgedeon.fotoalbum.hu/
« Utoljára szerkesztve: 2010. Május 09. - 17:04:20 írta Krisz » Naplózva

06 70/22 11 222
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1745 Dátum: 2010. Május 09. - 17:27:22 »

A tali jól sikerült, az időjárás is megkegyelmezett nekünk. Így aztán reggel mentem, este jöttem. Sok program volt, jól éreztük magunkat. Külön öröm, hogy némely cartárssal személyesen is megismerkedhettem (Dani, Krisz, Kamikaze, és még jópáran a másik klubból) és persze jópáran voltak régebbi ismerősök is (Peti, Kapitány, Jani, Weres, és szintén jópáran a másikból.)
Annyit még hozzátennék kis büszkeséggel, hogy azért az én családi lacsimmal is sikerült előkelő második helyen végezni az egyik versenyszámban....mégpedig a ki tud lassabban (tulajdonképpen egy adott időhöz a legközelebb) végigmenni a pályán. Mindössze 6 századdal léptem túl a megadott 20 másodpercet. Sajnos összetett értékelés volt, a gyorsasági és egyéb versenyekben már elmaradtam az élbolytól, így elég szerényre sikeredett a végeredmény. 
Volt amúgy minden...új tesztautó, hibakódkiolvasás, szervízalkatrészek "börzéje", RC bemutató, gumidobálás, és sok jó program.
De a lényeg, hogy szerintem mindenki jól érezte magát.
Köszönet a szervezőknek!
u.i.: fényképeket csináltam, majd megosztok jópárat   
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1746 Dátum: 2010. Május 09. - 17:46:10 »

Kaposújlakról senki semmit nem akar írni? Nagy dirrel- durral mentetek, oszt most semmi nem jön le belőle. Vagy titkosítva lett? Szóval, ha volt valami érdemleges, akkor talán jöhetne beszámoló róla, és persze fotó is, ha kérhetjük...
Program, résztvevők, utazás, versenyeredmények, képek a népről, autókról, stb, ilyenekre gondoltam...

De, csak nem emlékszem...

Ja, szépségversenyben vittük az első 3 helyet a Lacettik között.  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1747 Dátum: 2010. Május 09. - 17:57:47 »

Kaposújlakról senki semmit nem akar írni? Nagy dirrel- durral mentetek, oszt most semmi nem jön le belőle. Vagy titkosítva lett? Szóval, ha volt valami érdemleges, akkor talán jöhetne beszámoló róla, és persze fotó is, ha kérhetjük...
Program, résztvevők, utazás, versenyeredmények, képek a népről, autókról, stb, ilyenekre gondoltam...

De, csak nem emlékszem...

Ja, szépségversenyben vittük az első 3 helyet a Lacettik között.  Vigyorog
És miért nem emlékszel? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1748 Dátum: 2010. Május 09. - 18:02:38 »

Kaposújlakról senki semmit nem akar írni? Nagy dirrel- durral mentetek, oszt most semmi nem jön le belőle. Vagy titkosítva lett? Szóval, ha volt valami érdemleges, akkor talán jöhetne beszámoló róla, és persze fotó is, ha kérhetjük...
Program, résztvevők, utazás, versenyeredmények, képek a népről, autókról, stb, ilyenekre gondoltam...

De, csak nem emlékszem...

Ja, szépségversenyben vittük az első 3 helyet a Lacettik között.  Vigyorog
És miért nem emlékszel? Vigyorog Vigyorog Vigyorog

mert bealudt a sok pálesztől  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1749 Dátum: 2010. Május 09. - 18:06:22 »

Itt van néhány kép.  Mosolyog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1750 Dátum: 2010. Május 09. - 18:34:01 »

Köszi a várt beszámolókat, és képeket. Na, így már okés a dolog, némi szöveg, és sok kép. Sok szép autó, de láttam sokkal szebb gyerekeket is! Örülök, hogy jól sikerült a tali, csak így tovább!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1751 Dátum: 2010. Május 09. - 18:47:45 »

Én örültem annak, hogy személyesen is találkoztam végre kapitánnyal, Krisszel, Danival és a többikkel akiket már régebb óta ismerek. Most 2 Lacsival voltunk a menta sedannal meg tegnap reggel elkészült a "füstös" azaz a diesel automata váltós kombi, Jani, captainb és én előtte beszélgetünk.
http://kepfeltoltes.hu/view/100508/DSC00002_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/100508/692571638DSC00008_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1752 Dátum: 2010. Május 09. - 18:53:23 »

Kaposújlakról senki semmit nem akar írni? Nagy dirrel- durral mentetek, oszt most semmi nem jön le belőle. Vagy titkosítva lett? Szóval, ha volt valami érdemleges, akkor talán jöhetne beszámoló róla, és persze fotó is, ha kérhetjük...
Program, résztvevők, utazás, versenyeredmények, képek a népről, autókról, stb, ilyenekre gondoltam...

De, csak nem emlékszem...

Ja, szépségversenyben vittük az első 3 helyet a Lacettik között.  Vigyorog
És miért nem emlékszel? Vigyorog Vigyorog Vigyorog

mert bealudt a sok pálesztől  Vigyorog
A "sok" pálesz épp csak egy csepp volt. Hülye fejjel egy kicsit korábban bevett fájdalomcsillapítóra ittam rá.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1753 Dátum: 2010. Május 09. - 21:46:29 »

Én is nagyon jól éreztem magam és annak külön örülök, hogy új Lacetti klubbos kollégákkal is megismerkedhettem Peti, Cápa, és Sebiék személyében!
Érdekes, volt ott sok Lacetti, több HB is, akiket viszont nem tudok hova tenni. Itt a fórumon is fent vannak? Konkrétan egy fehér, szürke és egy ugyan olyan kék HB-ről van szó, mint az enyém. Azoknak kik a gazdái?
Több program volt, Először a pálcához állás hadművelet, ami vicces volt, mert bólyákhoz történt, így nem lehetett látni Vigyorog Aztán jött mérés nélküli gyorsulgatás, majd szlalom pálya, amit rendesen mértek. Hihetetlen milyen szoros volt ott a mezőny, autótípustól függetlenül.
Ezután egy kis gumidobálás, majd eredményhírdetés, közben sok besélgetés Mosolyog
Édesanyám meglepetés módra közölte velem, ha már reptéren vagyunk, márpedig ő repülni akar... kerített mégvalakit a másik klubbol és felment sétarepülni egy kis 3 személyes géppel Vigyorog
Amit nagyon furcsállottam az a gyorsulásban néhány eredmény. A legelején Peti 1.4 sedanjával harcoltam, mentünk vagy 5-6 kört, abból ha jól emlékszem mindössze egyet sikerült megnyernem, azt is nemhivatalosan, visszafelé Vigyorog Ezután Jani kollégával mentem, és meglepődtem, azt hittem, hogy erősebbek az 1.6-os SW-k, arra számítottam, hogy jobban lemaradok. Ezután jutott eszembe (mivel én még életemben nem gyorsultam komolyabban) hogyan is kéne az elején elkapni a rajtot...így a fenti két kollégától majd revansot kérnék jövőre Vigyorog
Majd következett a Krisz elleni párharc, amit nagyon vártam. Vigyorog 1-1 elváltást leszámítva ide-oda őszintén nem emlékszem az összes eredményünkre, így megvárom mit ír ő, hogyan is voltak a végeredmények. Arra emlékszem, hogy többször volt olyan, hogy a pálya vége felé, full gázon álltunk és egymás mellett centire azonosan mentünk és röhögtünk egymáson Vigyorog
ami viszont durva volt, az a libegő motorházteteje. Nah az nagyon komoly volt. Legalább 3-4 centit lengett ki
Ezután Kamikaze sedanja volt terítéken. Igaz az elején gázzal és Janival az anyósülésen ment, így az az eredmény nem mérvadó, viszont utána egyedül és benzinnel és itt van az a  pont, amit nem értek.
Ahányszor kikaptam Petitől, Kamikazét annyiszor megvertem. A végére belejöttem volna a rajtba? Vagy ekkora különbség van 1.4 sedan és 1.4 sedan között? Esetleg Petié meg van bütykölve? Legvégül, pedig a szintén kék tök gyári 1.4 HB-vel gyorsultam és ennek az eredménye meglepett. A pálya végére legalább 2-3 kocsihosszal nyertem minden alkalommal, pedig vele mentem a legtöbbet. Nem hittem volna, hogy ennyit számít a Chip és a sportszűrő...
Összeségében nagyon jól éreztem magam, képeket és videókat a jövő hét közepe felé fogok tudni belinkelni Mosolyog
Naplózva

peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1754 Dátum: 2010. Május 09. - 21:59:08 »

Esetleg Petié meg van bütykölve?

Nincs megbütykölve!
Egyszerűen ennyire jó vagyok!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Oldalak: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!