Lacetti klub fórum
2024. Június 18. - 14:41:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 107 108 [109] 110 111 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 461480 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1620 Dátum: 2010. Március 31. - 19:04:37 »

Na tisztázzunk valamit! Nem mondtam, hogy nem látnának szívesen, mert tudom, hogy ez nem lenne igaz. Voltam már kétszer is a váci talijukon, tehát tudom, hogy kedvesek, barátságosak. De akkor is az ő talijuk, és vendégek vagyunk, ami nem zárja ki, hogy jól érezzük ott velük magunkat. Én csak tisztázni akartam, hogy ez az ő talijuk, nem mi szerveztük. Ami pedig azt, hogy miért nem megyek, az pénz kérdése, nagy szervizre gyűjtök, most aktuális, ami, mint tudjuk nem filléres dolog. Szóval, éljen a két klub közötti barátság! Ha valaki félre értette írásom, és rosszul esett neki, akkor elnézést kérek, de szó sincs arról, hogy "nemkívánatosbetolakodóvendégek" lennénk ott. Így most remélem mindenki megnyugodott. Ja, meg hát én hétvégeken is dolgozom, folyamatos üzem a mienk.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 31. - 19:06:11 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1621 Dátum: 2010. Március 31. - 19:07:24 »

Na tisztázzunk valamit! Nem mondtam, hogy nem látnának szívesen, mert tudom, hogy ez nem lenne igaz. Voltam már kétszer is a váci talijukon, tehát tudom, hogy kedvesek, barátságosak. De akkor is az ő talijuk, és vendégek vagyunk, ami nem zárja ki, hogy jól érezzük ott velük magunkat. Én csak tisztázni akartam, hogy ez az ő talijuk, nem mi szerveztük. Ami pedig azt, hogy miért nem megyek, az pénz kérdése, nagy szervizre gyűjtök, most aktuális, ami, mint tudjuk nem filléres dolog. Szóval, éljen a két klub közötti barátság! Ha valaki félre értette írásom, és rosszul esett neki, akkor elnézést kérek, de szó sincs arról, hogy "nemkívánatosbetolakodóvendégek" lennénk ott. Így most remélem mindenki megnyugodott.
Számomra ez egyértelmű volt, mivel én is "kétlaki" tag vagyok. Mindkét klub úgy jó, ahogy van, és mindkettő másért jó.
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1622 Dátum: 2010. Március 31. - 19:34:11 »

Hamarosan megyünk Rudihoz a Kapitánnyal. Esetleg minitalira még valaki? Ha jönne valaki, hívjon fel!

Mi van az évadnyitóval? Én idén már 3 talit szerveztem, egyet hozzánk, kettőt a telekre, és mindhárom jól sikerült. Vagy maradjunk ennél a szűk "kemény magos" talizóknál, és ne erőltessünk nagyobbat? Mindenki csak reklamál, hogy mi van, mikor lesz, de tenni senki nem tesz semmit ennek érdekében.

Hamarosan, ha újra jó idő lesz, megcsináljuk a Holdvilág árkos kirándulós talit. Remélem húsvét után már csak jó idő lesz, és akkor indulhatnak a kirándulások. Majd újra mehetünk a Rám szakadékba, Dobogókőre, meg a Börzsönybe is, ahová invitált CDX cartárs.

Én egy huszárvágással megszervezem az évadnyitót:

Kaposújlak, Daewoo-Chevrolet tali, május 8.


Aki jön, aki nem, megyek! 
Az, hogy mész az rendben, de az nem a mi évadnyitónk. Van ugyan néhány "kettős" tag, de a zöme nem az a klubunkban. Az az ő találkozójuk, nem a mienk. Tudom, mindenki mehetne, de mi ott vendégek vagyunk. Majd lesz nekünk is, igaz már volt is 3, de azt nem neveztük ki évadnyitónak. Majd a következőt igen!
Amúgy meg nekem a kaposújlaki nagyon drága lenne, azt nem engedhetem meg magamnak. Nagyon messze van, drága a benzin, és a járulékos költségek is magasak.

Én nem vagyok kettős tag, de gondolom, azért szívesen látnak...
Mindenkit szívesen látnak! Még engem is. Vigyorog

Erre nem vennék mérget... Vigyorog

Ezt mire alapozod? Azért mert itt keményen ütköztetjük a nézeteinket attól még személyesen, igaz nem sok alkalommal de jól el tudtunk beszélgetni!
Naplózva

Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1623 Dátum: 2010. Március 31. - 19:36:32 »

Csak poénkodott. Kacsint
Naplózva


LPG
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1624 Dátum: 2010. Március 31. - 19:38:04 »

Na tisztázzunk valamit! Nem mondtam, hogy nem látnának szívesen, mert tudom, hogy ez nem lenne igaz. Voltam már kétszer is a váci talijukon, tehát tudom, hogy kedvesek, barátságosak. De akkor is az ő talijuk, és vendégek vagyunk, ami nem zárja ki, hogy jól érezzük ott velük magunkat. Én csak tisztázni akartam, hogy ez az ő talijuk, nem mi szerveztük. Ami pedig azt, hogy miért nem megyek, az pénz kérdése, nagy szervizre gyűjtök, most aktuális, ami, mint tudjuk nem filléres dolog. Szóval, éljen a két klub közötti barátság! Ha valaki félre értette írásom, és rosszul esett neki, akkor elnézést kérek, de szó sincs arról, hogy "nemkívánatosbetolakodóvendégek" lennénk ott. Így most remélem mindenki megnyugodott.
Számomra ez egyértelmű volt, mivel én is "kétlaki" tag vagyok. Mindkét klub úgy jó, ahogy van, és mindkettő másért jó.
Szintén "kétlaki" tag vagyok ez a klub családias kirándulós talikat szervez  Kacsint a másik klub inkább az autókról szól. Azért is vagyok jelen mind kettőn mert kiegészítik egymást ÉN szerintem,de ez a saját véleményem és tapasztalatom Mosolyog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1625 Dátum: 2010. Március 31. - 19:58:24 »

Na tisztázzunk valamit! Nem mondtam, hogy nem látnának szívesen, mert tudom, hogy ez nem lenne igaz. Voltam már kétszer is a váci talijukon, tehát tudom, hogy kedvesek, barátságosak. De akkor is az ő talijuk, és vendégek vagyunk, ami nem zárja ki, hogy jól érezzük ott velük magunkat. Én csak tisztázni akartam, hogy ez az ő talijuk, nem mi szerveztük. Ami pedig azt, hogy miért nem megyek, az pénz kérdése, nagy szervizre gyűjtök, most aktuális, ami, mint tudjuk nem filléres dolog. Szóval, éljen a két klub közötti barátság! Ha valaki félre értette írásom, és rosszul esett neki, akkor elnézést kérek, de szó sincs arról, hogy "nemkívánatosbetolakodóvendégek" lennénk ott. Így most remélem mindenki megnyugodott.
Számomra ez egyértelmű volt, mivel én is "kétlaki" tag vagyok. Mindkét klub úgy jó, ahogy van, és mindkettő másért jó.
Szintén "kétlaki" tag vagyok ez a klub családias kirándulós talikat szervez  Kacsint a másik klub inkább az autókról szól. Azért is vagyok jelen mind kettőn mert kiegészítik egymást ÉN szerintem,de ez a saját véleményem és tapasztalatom Mosolyog
Egyetértek, nekem is ez a tapasztalatom és ez így jó is. Mosolyog
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1626 Dátum: 2010. Március 31. - 20:56:07 »

Ma volt szerencsém megismerkedni személyesen is Yanee cartársunkal Kazincbarcikán. Igaz csak egy fél órácska volt, mert én jöttömben voltam, Ő munkában, de azért jó volt megismerni egy újabb Lacetti Klub tagot. Kacsint Szép kék SW-je van Neki. Mosolyog Vicces volt, hogy szóba jött a cseklámpa, majd mikor ráfordultam a 26-osra kigyulladt újfent a kedves lápácska.
OFF
Legalábbis már nem mérgelődök, próbálom a humoros oldaláról nézni a dolgot. Este pl. nem kell a belfényt felkapcsolni, elég, ha csak ráadom a gyújtást és beragyogja az utasteret a cseklámpa... Vigyorog
ON
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1627 Dátum: 2010. Március 31. - 21:07:47 »

Na tisztázzunk valamit! Nem mondtam, hogy nem látnának szívesen, mert tudom, hogy ez nem lenne igaz. Voltam már kétszer is a váci talijukon, tehát tudom, hogy kedvesek, barátságosak. De akkor is az ő talijuk, és vendégek vagyunk, ami nem zárja ki, hogy jól érezzük ott velük magunkat. Én csak tisztázni akartam, hogy ez az ő talijuk, nem mi szerveztük. Ami pedig azt, hogy miért nem megyek, az pénz kérdése, nagy szervizre gyűjtök, most aktuális, ami, mint tudjuk nem filléres dolog. Szóval, éljen a két klub közötti barátság! Ha valaki félre értette írásom, és rosszul esett neki, akkor elnézést kérek, de szó sincs arról, hogy "nemkívánatosbetolakodóvendégek" lennénk ott. Így most remélem mindenki megnyugodott. Ja, meg hát én hétvégeken is dolgozom, folyamatos üzem a mienk.
Gidi!Én tudom hogy te tudod De más nem biztos járt kettős talin aki ezt olvassa.Az a rész nekik szólt.Én örülnék ha innen is sok klubtag lenne ott a kettős tagokon felül.
Naplózva

06 70/22 11 222
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1628 Dátum: 2010. április 01. - 07:32:50 »

Hamarosan megyünk Rudihoz a Kapitánnyal. Esetleg minitalira még valaki? Ha jönne valaki, hívjon fel!

Mi van az évadnyitóval? Én idén már 3 talit szerveztem, egyet hozzánk, kettőt a telekre, és mindhárom jól sikerült. Vagy maradjunk ennél a szűk "kemény magos" talizóknál, és ne erőltessünk nagyobbat? Mindenki csak reklamál, hogy mi van, mikor lesz, de tenni senki nem tesz semmit ennek érdekében.

Hamarosan, ha újra jó idő lesz, megcsináljuk a Holdvilág árkos kirándulós talit. Remélem húsvét után már csak jó idő lesz, és akkor indulhatnak a kirándulások. Majd újra mehetünk a Rám szakadékba, Dobogókőre, meg a Börzsönybe is, ahová invitált CDX cartárs.

Én egy huszárvágással megszervezem az évadnyitót:

Kaposújlak, Daewoo-Chevrolet tali, május 8.


Aki jön, aki nem, megyek! 
Az, hogy mész az rendben, de az nem a mi évadnyitónk. Van ugyan néhány "kettős" tag, de a zöme nem az a klubunkban. Az az ő találkozójuk, nem a mienk. Tudom, mindenki mehetne, de mi ott vendégek vagyunk. Majd lesz nekünk is, igaz már volt is 3, de azt nem neveztük ki évadnyitónak. Majd a következőt igen!
Amúgy meg nekem a kaposújlaki nagyon drága lenne, azt nem engedhetem meg magamnak. Nagyon messze van, drága a benzin, és a járulékos költségek is magasak.

Én nem vagyok kettős tag, de gondolom, azért szívesen látnak...
Mindenkit szívesen látnak! Még engem is. Vigyorog

Erre nem vennék mérget... Vigyorog

Ezt mire alapozod? Azért mert itt keményen ütköztetjük a nézeteinket attól még személyesen, igaz nem sok alkalommal de jól el tudtunk beszélgetni!

Ahogy Jani írja, csak poén volt. Ott a nagy  Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1629 Dátum: 2010. április 01. - 19:42:14 »

Mondjuk akkor évadnyítónak megvalósításra kerülhetne a gokartozás.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1630 Dátum: 2010. április 01. - 19:58:54 »

Én már csak utasításra várok és elkezdek szervezkedni.Tudom hazabeszélek egy kicsit , mert hiszen nekem nincs messze Vászoly, arról azonban biztosíthatok mindenkit nem fog csalódni. Egyszerűen gyönyörű hely.Szóval , ha a csapat eldönti , hogy mi legyen rajtam nem fog múlni a dolog. A szállás miatt jó lenne minél előbb, mert erről is le fogunk maradni.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1631 Dátum: 2010. április 01. - 20:32:10 »

Én már csak utasításra várok és elkezdek szervezkedni.Tudom hazabeszélek egy kicsit , mert hiszen nekem nincs messze Vászoly, arról azonban biztosíthatok mindenkit nem fog csalódni. Egyszerűen gyönyörű hely.Szóval , ha a csapat eldönti , hogy mi legyen rajtam nem fog múlni a dolog. A szállás miatt jó lenne minél előbb, mert erről is le fogunk maradni.
Én továbbra is benne vagyok, de a szállás még nem biztos, hogy kell. Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1632 Dátum: 2010. április 01. - 21:44:40 »

Mondjuk akkor évadnyítónak megvalósításra kerülhetne a gokartozás.
Miattam mehetünk gokartozni is csak történjen már valami.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1633 Dátum: 2010. április 02. - 07:34:07 »

Mondjuk akkor évadnyítónak megvalósításra kerülhetne a gokartozás.
Miattam mehetünk gokartozni is csak történjen már valami.

Nehéz mindenkinek megfelelni. Március végén korainak tartottátok a gokartozást - gyönyörű idő volt (oké, ezt előre nem lehet tudni)!
Május 8 Kaposújlak - túl közel van a május 22-höz, a Veszprémi talihoz.
Pedig, ahogy Cap javasolta, lehetne  akkor a vászolyi tali is. Ami amúgy engem is érdekelne.

Akkor javasoljatok időpontokat néhány hétvégére, és megszervezem a gokartot.

CSAK RAJTUNK MÚLIK!
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1634 Dátum: 2010. április 02. - 19:54:33 »

Minitaliztunk Kapitánnyal és megengedte, hogy vezessem a kocsiját. Persze óvatosan mentem, úgy, ahogy a sajátommal. Mosolyog
Egy-két dolog azért feltűnt nekem: szerintem érzésre az enyém is van olyan kemény futóművű mint az övé, legalábbis a gödrök szempontjából. A másik a sebességfüggő szervó. A harmadik, hogy a váltója könnyebben mozog (mondjuk ez lehet a több megtett km miatt is). A negyedik a fék, ami szerintem lentebb fog, mint az enyém.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 107 108 [109] 110 111 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!