Lacetti klub fórum
2024. Június 26. - 19:50:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 462286 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1590 Dátum: 2010. Március 27. - 08:11:08 »

Engem kerüljetek! Köhögés, torokfájás, láz...
Pedig pont most gondoltunk arra, hogy felássuk a kerted, befestjük a kerítésed, lemossuk az autód, elegyengetjük a földutad, erre mi történt, beteg lettél, kerülnünk kell. Ezt a pechet! De azért így fórumon keresztül jobbulást kívánunk, és sajnálattal tudomásul vesszük, hogy a mai napi jó cselekedetünket meghiúsította a betegséged. Mi túl fogjuk élni, és nagyon bízunk abban, hogy Te is!

Jani, és Meatloaf, aki már jelentkezett fixre, hogy jön a telekre, no meg persze mi. Szép az idő, süt a Nap, jó lesz kint a tiszta levegőn, jó társaságban.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1591 Dátum: 2010. Március 27. - 11:07:12 »

Engem kerüljetek! Köhögés, torokfájás, láz...
Pedig pont most gondoltunk arra, hogy felássuk a kerted, befestjük a kerítésed, lemossuk az autód, elegyengetjük a földutad, erre mi történt, beteg lettél, kerülnünk kell. Ezt a pechet! De azért így fórumon keresztül jobbulást kívánunk, és sajnálattal tudomásul vesszük, hogy a mai napi jó cselekedetünket meghiúsította a betegséged. Mi túl fogjuk élni, és nagyon bízunk abban, hogy Te is!

Jani, és Meatloaf, aki már jelentkezett fixre, hogy jön a telekre, no meg persze mi. Szép az idő, süt a Nap, jó lesz kint a tiszta levegőn, jó társaságban.
Ezt nevezem! Már nemcsak jutalékot szedsz hogy jusson wellnessre, hanem rendszeres társadalmi munkásokat is beszerveztél!!! Te Gidy! Mondd, hogy csinálod?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1592 Dátum: 2010. Március 27. - 11:10:44 »

"...íme az áprilisi hétvégei beosztásom: húsvét családi, az kiesik, de utána: 3.-4.-ike, ..."
Bocsi nem akarok belekotyogni, de 4-e Húsvét. 
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1593 Dátum: 2010. Március 27. - 16:02:24 »

És 11-én én választásilag bizottságozok. Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1594 Dátum: 2010. Március 27. - 18:57:00 »

Úgy látszik mi értünk haza leghamarabb. Remélem Gidynek nem fogyott ki a benzinje!
Nem tudom a múlt heti tali milyen volt, de ez a mostani szuper jó volt.
Finomat ettünk és ittunk (kapucsínó), egy kicsit mozogtunk és beszélgettünk.
Aztán Gidyiék és mi meglátogattuk a főnököt, ne érezze magát hanyagolva.
Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1595 Dátum: 2010. Március 27. - 21:19:59 »

Ma voltam Bélán, a kastélyban. Nagyon szép hely, de nem a mi pénztárcánknak készült. Egy szoba 99Euro 1 éjszakára, amiben van reggeli illetve mindent ingyen lehet használni (wellness). Gyönyörű a környék, nagy park, lehet nagyokat sétálni az erdőben, na meg bicajozni is.
Naplózva
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #1596 Dátum: 2010. Március 28. - 09:22:17 »

Mi is köszönjük a vendéglátást, és elnézést az időszakos bambulásért - az a fél6-os kelés igencsak korán volt ;-).

Én csak most jutottam géphez, tegnap este családi progik voltak tömegével...
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1597 Dátum: 2010. Március 28. - 09:38:08 »

Mi is köszönjük a vendéglátást, és elnézést az időszakos bambulásért - az a fél6-os kelés igencsak korán volt ;-).

Én csak most jutottam géphez, tegnap este családi progik voltak tömegével...
A képeket felrakod majd?
Naplózva


LPG
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #1598 Dátum: 2010. Március 28. - 12:48:21 »

Hát, izé, Jani ehhez nekem nincs most türelmem. Kb. fél órája ülök itt, tíz képet szerettem volna feltölteni. A legelsőn se sikerült túljutni, pedig direkt le is kicsinyítettem, hogy ne legyenek nagyok. Egyenként kell feltölteni - arra már rájöttem -, de valahogy harmadszor ugrok neki a legelső képnek. Mindig bont a szerver útközben, pedig amúgy a fórum tökéletesen és gyorsan működik közben. Szóval nem a kapcsolattal van a bibi.

Van valami trükk, amit nem tudok?
Csináltam kathy galériáját, azon belül egy al-galériát a tegnapi talinak. És oda próbáltam, csupán a legelsőt...
Naplózva
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #1599 Dátum: 2010. Március 28. - 12:50:29 »

NNa, most valahogy felment az első. Hátha a többivel is szerencsém lesz, ha már ennyit szívtam az elsővel Mosolyog

Update. Nem megy, a másodikat is ötödször próbálom, úgyhogy feladtam. Jönnek a vendégeim, úgyhogy legközelebb újra megpróbáljuk  Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 28. - 12:57:52 írta kathy » Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1600 Dátum: 2010. Március 28. - 16:09:09 »

Azért ne Armand legyen a központ szervezésileg.

Hanem az, hogy hol lehet jól érezni magunkat, normális áron.

Kamikaze is felvetett egy helyszínt, valahol Gárdony környékén.

A pákozdi arbarétumra gondolsz? ha kell utána járok Mosolyog
A pákozdi arborétum Nyitva tartás: Ápr. 1-okt. 31. K-V 10-18
kocsival is belehet menni lehet bográcsozni is anélkül hogy bárkit zavarnánk.
Az arborétumom belül: játszótér, kilátó, kis múzeum, tanösvény, kis tó, folyó víz, wc-k.
Környéken: pákozdi ingókövek, 48-as emlék mű, szúnyog-szigeti éterem, sétahajókázás,Székesfehérváron országalma
Szerintem 1 egész napos találkozónak kiváló helyszín.A bográcsozásban anyósom besegítene nekünk csak enni kell szórakozni, pihenni.
Ez csak egy ötlet javaslat majd a többség dönt. Mosolyog
Jelentem az Arborétum megnyitotta kapuit.A belépő árak: felnőtt 600.- ,gyerek 300.-.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1601 Dátum: 2010. Március 28. - 16:35:09 »

Na most kerültem a géphez, ma nagyon korán volt a hajnali 3, és 9:58 órás számot jártam le, hazajöttem, és vendég házaspárral dumáltunk, és most ide ugrottam végre. Örülök, hogy jól éreztétek magatokat, majd máskor is folytatjuk, ha van rá igény. Jó a kemény mag, de lehet bővíteni is mindig.
Amúgy nem fogyott ki a benzin, 666 km-nál bevillant a sárga tank, majd a tankolás 52.5-nél csurig töltve állt meg. Szóval check sárga elaludt, másik bevillant, minden oké!

Évadnyító? He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1602 Dátum: 2010. Március 28. - 19:45:52 »

Ma voltam Bélán, a kastélyban. Nagyon szép hely, de nem a mi pénztárcánknak készült. Egy szoba 99Euro 1 éjszakára, amiben van reggeli illetve mindent ingyen lehet használni (wellness). Gyönyörű a környék, nagy park, lehet nagyokat sétálni az erdőben, na meg bicajozni is.
Tán Rólad nevezték el? Mert így már érthető, hogy drága hely. Alig várom ,hogy végre bemenjek a Gedeon tanyára, és kérjem az ingyen ebédet, vagy a névhasználati díjat. Egyébként tényleg van ilyen vendéglő Bács- Kiskun megyében.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1603 Dátum: 2010. Március 28. - 19:52:27 »

Ma voltam Bélán, a kastélyban. Nagyon szép hely, de nem a mi pénztárcánknak készült. Egy szoba 99Euro 1 éjszakára, amiben van reggeli illetve mindent ingyen lehet használni (wellness). Gyönyörű a környék, nagy park, lehet nagyokat sétálni az erdőben, na meg bicajozni is.
Tán Rólad nevezték el? Mert így már érthető, hogy drága hely. Alig várom ,hogy végre bemenjek a Gedeon tanyára, és kérjem az ingyen ebédet, vagy a névhasználati díjat. Egyébként tényleg van ilyen vendéglő Bács- Kiskun megyében.
Nem rólam Vigyorog Sajnos. A kastély sem az enyém, hanem egy bankár család tulajdona, akik Kölnben élnek. Állítólag 13,5 milliárdot költöttek a kastély rendbehozatalára.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1604 Dátum: 2010. Március 28. - 21:15:15 »

NNa, most valahogy felment az első. Hátha a többivel is szerencsém lesz, ha már ennyit szívtam az elsővel Mosolyog

Update. Nem megy, a másodikat is ötödször próbálom, úgyhogy feladtam. Jönnek a vendégeim, úgyhogy legközelebb újra megpróbáljuk  Vigyorog
A galériával valami nem stimmel, ezért ide raktam a képeket.
http://kep.tar.hu/jansi/50669443#2
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!