Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 16. - 19:01:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 99 100 [101] 102 103 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 474991 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1500 Dátum: 2010. Március 20. - 20:28:30 »

Mi is jól éreztük magunkat veletek. Köszönjük a segítséget, a virslit, és a jó kedvet, meg mindent. Jövő szombaton folytatjuk, ha jó idő lesz. Jöhet akkor a Holdvilág árok! Meatloafnak a szállítást is, Weresnek a goffry sütőt. A kertészeknek a gereblyézést. Azt hiszem jó volt a nagy hegymászó túra is, mostanra vissza tudtam húzni a nyelvem a számba. Akinek tetszett a hely, az máskor is jöhet, és esetleg hozhat magával még egy (több?) embert. Sajnálom, hogy Jani nem tudott jönni, mert jó pár beszólásról lemaradt, volt bőven feladott labda, de egész jól pótoltuk őt ezen a téren. Készültek képek is, remélem fel lesznek téve hamarosan. Gyönyörű időnk volt, igazi tavasz.

Na akkor most egy újabb felhívás: jó idő esetén, a jövő szombaton megyünk a Holdvilág árokba kirándulni, ami Pomáz mellett van. Várjuk kedves mozogni kívánó cartársainkat, persze családosan, és túrázzunk újra együtt. Jót tett Kamikázé törött lábának, és persze az enyémnek is a mostani, a jövő heti már rutinmunka lesz.
Mi megyünk Meatloaffal biztosan, várjuk a további lelkes tagokat is.

Ja, és elmondom, hogy nem baj, hogy kihagytuk a tuning showt, mert láttuk élőben mi is azt a szuper autót, ráadásul ingyen az út mellett.

Na még eszembe (?) jutott valami, hogy olyannak is örömet okozzak, aki nem tudott eljönni. Szóval hazafelé kiéget a jobb H7-esem. HB-seknek egy kis ajándék- tőlem.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 20. - 20:32:45 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1501 Dátum: 2010. Március 20. - 21:45:22 »

Dömével mi ketten is túlvagyunk a tuning shown.
Ezúton köszönöm neki az életmentő elemeket, nagy szolgálatott tettek. Vigyorog
9-re nyitásra mentünk, sajnos Döme csak délig maradt, én még ráhúztam egy jó 5 és fél órát még késő délutánig. Hát eszméletlen élmény volt.
Voltam már néhány kisebb tuning shown és bemutatón, de ez az idei, egyszerűen fantasztikus volt. Dömével a bent kiállított (de hülyén hangzik így) csodákat megpróbáltuk sorban megnézni, hát a pavilon feléig sikerült betartanunk a sorban menést, azután kb. össze vissza mentünk. Ahogy ő elment, elkezdődött a java. nem akarom fájdítani a szívét, de...
Amit kint műveltek az autókkal és motorokkal, egyszerűen hihetetlen...
bent gyönyörű autók, dögös lányok, hoszteszek, showműsorok...
Tényleg nem tudtam már mit fényképezni, a lányokat, vagy az autókat. nehéz volt eldönteni, melyik a szebb Vigyorog
Akit érdekel, majd töltök fel képeket és videót is. (2 gigás kártya kevés volt Vigyorog)
Szóval a mi találkozónk is nagyon jól sikerült (szerintem) s egy újabb kartárs gyönyörű autójában ülhettem Vigyorog
Aki teheti, holnap látogasson el, MEGÉRI! (persze barátnő/feleség és kiskorú gyerek nélkül lehetőleg Vigyorog)
És nem csak új autók voltak, sok régi, nagyon régi darab is!!!
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 20. - 21:48:07 írta Dani » Naplózva

Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1502 Dátum: 2010. Március 21. - 00:17:15 »

Dömével mi ketten is túlvagyunk a tuning shown.
Ezúton köszönöm neki az életmentő elemeket, nagy szolgálatott tettek. Vigyorog
9-re nyitásra mentünk, sajnos Döme csak délig maradt, én még ráhúztam egy jó 5 és fél órát még késő délutánig. Hát eszméletlen élmény volt.
Voltam már néhány kisebb tuning shown és bemutatón, de ez az idei, egyszerűen fantasztikus volt. Dömével a bent kiállított (de hülyén hangzik így) csodákat megpróbáltuk sorban megnézni, hát a pavilon feléig sikerült betartanunk a sorban menést, azután kb. össze vissza mentünk. Ahogy ő elment, elkezdődött a java. nem akarom fájdítani a szívét, de...
Amit kint műveltek az autókkal és motorokkal, egyszerűen hihetetlen...
bent gyönyörű autók, dögös lányok, hoszteszek, showműsorok...
Tényleg nem tudtam már mit fényképezni, a lányokat, vagy az autókat. nehéz volt eldönteni, melyik a szebb Vigyorog
Akit érdekel, majd töltök fel képeket és videót is. (2 gigás kártya kevés volt Vigyorog)
Szóval a mi találkozónk is nagyon jól sikerült (szerintem) s egy újabb kartárs gyönyörű autójában ülhettem Vigyorog
Aki teheti, holnap látogasson el, MEGÉRI! (persze barátnő/feleség és kiskorú gyerek nélkül lehetőleg Vigyorog)
És nem csak új autók voltak, sok régi, nagyon régi darab is!!!
Nem futottunk össze pedig kint voltam én is.Eszméletlen a látvány, a technika, a nők,a müsorok,és a bemutatók is.ELENOR pedig maga az asztaku...a.De volt még pár szekér ami nem volt egyszerű.
Naplózva

06 70/22 11 222
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1503 Dátum: 2010. Március 21. - 09:58:43 »

Á, én a szatmári szilvával és a szekszárdi bikavérrel labdába sem rúghatok...
nem He Vigyorog
Ezek szerint. Senki nem jött erre, talicskázhattam, gereblyézhettem egyedül. Meg kocsit is mostam.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1504 Dátum: 2010. Március 21. - 11:32:26 »

Á, én a szatmári szilvával és a szekszárdi bikavérrel labdába sem rúghatok...
nem He Vigyorog
Ezek szerint. Senki nem jött erre, talicskázhattam, gereblyézhettem egyedül. Meg kocsit is mostam.
Mentünk mi ám, a hegyen keresztül, de eltévedtünk, Máriaremetére értünk egyszer csak, és onnan azután visszafordultunk Remeteszőlősre a biztonság kedvéért, és utána már nem volt arcunk átmenni hozzátok, mert gondoltuk a kerti munkával már végeztél, és csak enni, inni nem mehettünk, mert van tartásunk, potyázni nem akartunk. Bár, ha csak evésre, ivásra hívtál volna, akkor persze nem lett volna lelkiismeret furdalásunk, mentünk volna. Hívj így a legközelebb, és meglásd, megyünk. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1505 Dátum: 2010. Március 21. - 15:42:17 »

Á, én a szatmári szilvával és a szekszárdi bikavérrel labdába sem rúghatok...
nem He Vigyorog
Ezek szerint. Senki nem jött erre, talicskázhattam, gereblyézhettem egyedül. Meg kocsit is mostam.
Mentünk mi ám, a hegyen keresztül, de eltévedtünk, Máriaremetére értünk egyszer csak, és onnan azután visszafordultunk Remeteszőlősre a biztonság kedvéért, és utána már nem volt arcunk átmenni hozzátok, mert gondoltuk a kerti munkával már végeztél, és csak enni, inni nem mehettünk, mert van tartásunk, potyázni nem akartunk. Bár, ha csak evésre, ivásra hívtál volna, akkor persze nem lett volna lelkiismeret furdalásunk, mentünk volna. Hívj így a legközelebb, és meglásd, megyünk. Kacsint Vigyorog
...Hogy mindig ki tudja magyarázni... Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1506 Dátum: 2010. Március 21. - 16:01:34 »

Á, én a szatmári szilvával és a szekszárdi bikavérrel labdába sem rúghatok...
nem He Vigyorog
Ezek szerint. Senki nem jött erre, talicskázhattam, gereblyézhettem egyedül. Meg kocsit is mostam.
Mentünk mi ám, a hegyen keresztül, de eltévedtünk, Máriaremetére értünk egyszer csak, és onnan azután visszafordultunk Remeteszőlősre a biztonság kedvéért, és utána már nem volt arcunk átmenni hozzátok, mert gondoltuk a kerti munkával már végeztél, és csak enni, inni nem mehettünk, mert van tartásunk, potyázni nem akartunk. Bár, ha csak evésre, ivásra hívtál volna, akkor persze nem lett volna lelkiismeret furdalásunk, mentünk volna. Hívj így a legközelebb, és meglásd, megyünk. Kacsint Vigyorog
...Hogy mindig ki tudja magyarázni... Vigyorog Vigyorog
Buszvezető vagyok, és elég öreg ahhoz, hogy legalább a kimagyarázásban jó legyek, ha másban nem is igazán. Kacsint Vigyorog De igyekszem... Kacsint Vigyorog

Amúgy meg gyertek cartársak szombaton kirándulni velünk a Holdvilág árokba! Legyünk sokan!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1507 Dátum: 2010. Március 21. - 18:04:58 »

Szombaton?
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1508 Dátum: 2010. Március 21. - 18:28:19 »

Szombaton?
Igen, jövő szombaton, 27.-én! Csak legyen jó idő, mert oda az kell. Ha nem lesz ez a kívánságunk, akkor csinálhatunk valami mást is. De jó időnk lesz!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1509 Dátum: 2010. Március 21. - 18:47:06 »

Szombaton?
Igen, jövő szombaton, 27.-én! Csak legyen jó idő, mert oda az kell. Ha nem lesz ez a kívánságunk, akkor csinálhatunk valami mást is. De jó időnk lesz!
Sajna nem jó, céges ebédre megyek a Bélai kastélyba. Kacsint
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1510 Dátum: 2010. Március 21. - 18:55:53 »

A szombat nekem sem jó.
Naplózva

kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1511 Dátum: 2010. Március 21. - 19:09:36 »

Holnap talizunk Kathyékal a színházba. Mosolyog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1512 Dátum: 2010. Március 21. - 19:36:09 »

Holnap talizunk Kathyékal a színházba. Mosolyog
Mikor mentek oda? Mert csak előtte én is mehetnék, utána nektek előadás, nekem alvás, mert kedden 3-kor kelek majd, mint mindig, ha dolgozom.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1513 Dátum: 2010. Március 21. - 19:49:20 »

Holnap talizunk Kathyékal a színházba. Mosolyog
Mikor mentek oda? Mert csak előtte én is mehetnék, utána nektek előadás, nekem alvás, mert kedden 3-kor kelek majd, mint mindig, ha dolgozom.
Szerintem mi ép hogy oda érünk az előadásra  Kacsint de utána felugrunk egy kávéra. oké He
Csak viccelek az utasok érdekében hagyunk aludni  Kacsint.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1514 Dátum: 2010. Március 21. - 20:05:49 »

A szombati találkozóról készült képeket kéretik feltenni a fórum galériájába, hadd bánkódjanak azok, akik nem jöttek el, hátha máskor csatlakoznak hozzánk.
Jó alkalom a most következő szombat. Meatloaf, és én megyünk, akkor is, ha csak mi leszünk a természet kedvelők. Csak jó idő legyen!

Szívesen látok bárkit, szinte bármikor, de este csak akkor, ha másnap nem dolgozom. Az előre bejelentés nem árt azért, hogy biztosan itthon legyek.

Amúgy buszozni is jöhettek, ha kíváncsiak vagytok fentről nézni a közlekedést. Csak nem csapatosan, mert az utasoknak is kell helyet hagyni.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 21. - 20:08:16 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 99 100 [101] 102 103 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!