Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 07. - 21:44:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 474488 alkalommal)
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1470 Dátum: 2010. Március 18. - 22:51:41 »

Nah...kettészakad a szívem... én kirándulni is imádok, dehát tuning show van a hétvégén... egyszerre meg sajnos nem megy a kettő...igen tudom, fiatalság blabla Vigyorog... de akkor is...  He
Naplózva

kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1471 Dátum: 2010. Március 19. - 06:42:45 »

Nekünk a helyszín mindegy csak kirándulós legyen. Kacsint Irány a szabadba!!!
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1472 Dátum: 2010. Március 19. - 08:26:19 »

Nah...kettészakad a szívem... én kirándulni is imádok, dehát tuning show van a hétvégén... egyszerre meg sajnos nem megy a kettő...igen tudom, fiatalság blabla Vigyorog... de akkor is...  He
Én igazából ha kimegyek az csak az elenor miatt lessz.Imádom ezt a vasat és szerintem a mai napig a legszebb autó.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 19. - 08:33:56 írta Krisz » Naplózva

06 70/22 11 222
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1473 Dátum: 2010. Március 19. - 08:42:10 »

Nah...kettészakad a szívem... én kirándulni is imádok, dehát tuning show van a hétvégén... egyszerre meg sajnos nem megy a kettő...igen tudom, fiatalság blabla Vigyorog... de akkor is...  He
Én igazából ha kimegyek az csak az elenor miatt lessz.Imádom ezt a vasat és szerintem a mai napig a legszebb autó.

Akkor most már Janinak is van oka kijönni.  Mosolyog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1474 Dátum: 2010. Március 19. - 10:22:01 »

A tuning show három napos, oda mehettek pénteken, vagyis ma, és vasárnap is. Szombaton meg kirándulhattok velünk, természet kedvelőkkel.
Újra felajánlom a lehetőséget, hogy hozzánk a telekre gyertek, az erdő szélén van, és szép turista út vezet Máriaremetére. Patak partján végig, és vannak barlangok is.
Aki akar az meg még segíthet is Ilusnak a kertben, de nem kötelező, csak, ha szeretne bárki, akkor szabad. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ma már csodálatos idő van, ez már remélem véglegesen a tavasz. Hamarosan megyek buszozni, este visszajövök, és addigra jó lenne, ha végleges hely, és idő meg volna adva. Meatloaf, mint igazi túrás talizó, szervezd meg, hogy ne szerencsétlenkedjünk még az utolsó pillanatokban is. Legyen egy jó közös napunk holnap! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1475 Dátum: 2010. Március 19. - 10:55:56 »

A tuning show három napos, oda mehettek pénteken, vagyis ma, és vasárnap is. Szombaton meg kirándulhattok velünk, természet kedvelőkkel.
Újra felajánlom a lehetőséget, hogy hozzánk a telekre gyertek, az erdő szélén van, és szép turista út vezet Máriaremetére. Patak partján végig, és vannak barlangok is.
Aki akar az meg még segíthet is Ilusnak a kertben, de nem kötelező, csak, ha szeretne bárki, akkor szabad. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ma már csodálatos idő van, ez már remélem véglegesen a tavasz. Hamarosan megyek buszozni, este visszajövök, és addigra jó lenne, ha végleges hely, és idő meg volna adva. Meatloaf, mint igazi túrás talizó, szervezd meg, hogy ne szerencsétlenkedjünk még az utolsó pillanatokban is. Legyen egy jó közös napunk holnap! Vigyorog
Hol,mikor lesz a tali?Már nagyon várjuk a közös túrázást,séta a szabadba.(A kert az fakultatív ugye mert nekem nagyon fáj a lábam még. Vigyorog Vigyorog Vigyorog)
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1476 Dátum: 2010. Március 19. - 11:02:46 »

Szombaton, azaz holnap egész nap ráérünk Zsolti baátommal, ha jól tudom  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1477 Dátum: 2010. Március 19. - 11:03:44 »

Ja, és a közelben van hálós kispályás foci lehetőség is. Ha van kedvünk egy kicsit focizgatni, ha már lassan járni is tudunk.
Más: Solymárnál ott van a Rózsika forrás, az sem rossz kezdetnek, télen eltunyultunk. A mi utunk lankás, nem megerőltető, sánták, és kisgyerekek is jöhetnek.
Majd persze máskor mehetünk újra a Rám szakadékba is, már nem tévedtünk el utoljára. Szóval a lényeg, a természetben való találkozás, végre jó időben.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1478 Dátum: 2010. Március 19. - 11:14:56 »

Holnap dolgozok. Mosolyog
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1479 Dátum: 2010. Március 19. - 11:19:17 »

Holnap dolgozok. Mosolyog
mi lesz velünk a gázszagod nélkül? Puszi
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1480 Dátum: 2010. Március 19. - 12:25:43 »

Látjátok, mégiscsak be kellett volna vállalni egy korai gokartos-évadnyitót. Jó idő lesz...
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1481 Dátum: 2010. Március 19. - 12:32:34 »

Holnap dolgozok. Mosolyog
mi lesz velünk a gázszagod nélkül? Puszi
Nincs szaga, ez nem lada! Kacsint
Naplózva


LPG
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1482 Dátum: 2010. Március 19. - 13:58:25 »

Dömével mi ketten biztosan a Tuning showra megyünk. Még valaki?
8:45-kor találkozunk az Örs buszmegállóban ez expo járatnál.

Gidy: nekem ma nem jó, mert telken dolgozom, vasárnap meg szinte egész nap focizok, utána Chelsea meccs. (Kelenföld, Fehérvári út és Andor utca sarkán a Tippmix futball arénában) Lesz egy Brit szurkolói torna, akit érdekel, közel lakik vagy lenne kedve egy minitaihoz, ott megtalál engem olyan 3-ig biztos.

Ha a későbbiekben is áll ez a telkes meghívás és legközelebb is lesz túrázós tali, mindenképpen számíthattok rám, én benne vagyok mindig minden jóban Mosolyog, de most Tuning show van Vigyorog
Naplózva

meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1483 Dátum: 2010. Március 19. - 17:22:20 »

A tuning show három napos, oda mehettek pénteken, vagyis ma, és vasárnap is. Szombaton meg kirándulhattok velünk, természet kedvelőkkel.
Újra felajánlom a lehetőséget, hogy hozzánk a telekre gyertek, az erdő szélén van, és szép turista út vezet Máriaremetére. Patak partján végig, és vannak barlangok is.
Aki akar az meg még segíthet is Ilusnak a kertben, de nem kötelező, csak, ha szeretne bárki, akkor szabad. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ma már csodálatos idő van, ez már remélem véglegesen a tavasz. Hamarosan megyek buszozni, este visszajövök, és addigra jó lenne, ha végleges hely, és idő meg volna adva. Meatloaf, mint igazi túrás talizó, szervezd meg, hogy ne szerencsétlenkedjünk még az utolsó pillanatokban is. Legyen egy jó közös napunk holnap! Vigyorog
Gidyvel egyeztettem,ez a végleges variáció:
Remeteszőlőre megyünk kirándulni holnap.Találkozó reggel 9-1/4 10 között a Budapestről Nagykovácsi felé kivezető úton,mielőtt elhagynánk a Budapest vége táblát,előtte van egy kisközért és egy focipálya.Ott megvárjuk egymást és együtt megyünk Gidyék telkére.Ott leparkoljuk a kocsikat és némi gereblyézés után(nem kötelező fakultatív)megyünk egy nagyot kirándulni az erdőbe.Utána kipihenjük a fáradalmakat a teraszon,és kibeszéljük azokat akik nem jöttek el(főleg az olcsójánosunkat Vigyorog) Ha valaki később tudna csatlakozni az jelezze,és kimegyünk érte,vagy PÜ-ben elküldöm a pontos címet.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1484 Dátum: 2010. Március 19. - 19:09:11 »

A tuning show három napos, oda mehettek pénteken, vagyis ma, és vasárnap is. Szombaton meg kirándulhattok velünk, természet kedvelőkkel.
Újra felajánlom a lehetőséget, hogy hozzánk a telekre gyertek, az erdő szélén van, és szép turista út vezet Máriaremetére. Patak partján végig, és vannak barlangok is.
Aki akar az meg még segíthet is Ilusnak a kertben, de nem kötelező, csak, ha szeretne bárki, akkor szabad. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ma már csodálatos idő van, ez már remélem véglegesen a tavasz. Hamarosan megyek buszozni, este visszajövök, és addigra jó lenne, ha végleges hely, és idő meg volna adva. Meatloaf, mint igazi túrás talizó, szervezd meg, hogy ne szerencsétlenkedjünk még az utolsó pillanatokban is. Legyen egy jó közös napunk holnap! Vigyorog
Gidyvel egyeztettem,ez a végleges variáció:
Remeteszőlőre megyünk kirándulni holnap.Találkozó reggel 9-1/4 10 között a Budapestről Nagykovácsi felé kivezető úton,mielőtt elhagynánk a Budapest vége táblát,előtte van egy kisközért és egy focipálya.Ott megvárjuk egymást és együtt megyünk Gidyék telkére.Ott leparkoljuk a kocsikat és némi gereblyézés után(nem kötelező fakultatív)megyünk egy nagyot kirándulni az erdőbe.Utána kipihenjük a fáradalmakat a teraszon,és kibeszéljük azokat akik nem jöttek el(főleg az olcsójánosunkat Vigyorog) Ha valaki később tudna csatlakozni az jelezze,és kimegyünk érte,vagy PÜ-ben elküldöm a pontos címet.
Mi megyünk reggel veletek Kacsint.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!