Lacetti klub fórum
2024. Július 26. - 14:24:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 465540 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1455 Dátum: 2010. Március 18. - 13:04:49 »

Érdeklődnék lesz-e tali szombaton vagy nem, ha lesz hol,mikor lesz gyülekező,hány órakor? He
Köszi a válaszokat. Kacsint
Balázs
lesz tali? hol? lurdy?
Olvass vissza. Kacsint
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1456 Dátum: 2010. Március 18. - 13:48:50 »

Érdeklődnék lesz-e tali szombaton vagy nem, ha lesz hol,mikor lesz gyülekező,hány órakor? He
Köszi a válaszokat. Kacsint
Balázs
lesz tali? hol? lurdy?
Olvass vissza. Kacsint
ja hogy az?! 
aszittem másik 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1457 Dátum: 2010. Március 18. - 13:57:32 »

Érdeklődnék lesz-e tali szombaton vagy nem, ha lesz hol,mikor lesz gyülekező,hány órakor? He
Köszi a válaszokat. Kacsint
Balázs
lesz tali? hol? lurdy?
Olvass vissza. Kacsint
ja hogy az?! 
aszittem másik 
Most jön hogy a kutyára kell vigyázni Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1458 Dátum: 2010. Március 18. - 16:31:38 »

No igen. Mindjárt 20.-a és még semmi. Nekem még mindig jó, viszont másnap és a jövőhét valószínűleg nem... elvileg jó időnk lesz, szóval a közelben elmehetnénk valahova. Vagy találkozunk a Lurdynál vagy akárhol és ott eldöntjük, bár annak sincs túl sok értelme. Ha menni akarunk valahova, akkor egyből oda, vagy csak szimplán Lurdy?
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1459 Dátum: 2010. Március 18. - 16:46:24 »

Tegnap taliztunk Caroy cartárssal.  Érdekes programon vettünk részt. Azt mondta, hogy törni fogja magát, hogy ő is jöjjön majd talikra, hiszek neki.

Szombaton mi legyen? Akár jöhettek hozzánk Remeteszőlősre is, lehet gereblyézni, meg sétálni az erdőben, és persze beszélgetni is.
Vagy legyen más? CDX ötlete? Vagy az én régebbi javaslatom? Vagy bárki másnak valami jó program ajánlata van? Ne legyünk már tehetetlenek!
Jó idő lesz, ne Lurdyzzunk, mert ott csak álldogálunk, inkább tegyünk egy jó sétát valami szép, és jó levegőjű helyen. Valaki dönt végre? Döntsek én?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1460 Dátum: 2010. Március 18. - 16:59:55 »

Hétvégén az Expon carstyling tuning show, akit érdekel... én szombaton ott leszek (persze csak mint látogató), ha minden jól megy.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1461 Dátum: 2010. Március 18. - 17:04:59 »

Most jön hogy a kutyára kell vigyázni Vigyorog
olyan csak a többnapos talinál volt kifogás, nem?  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1462 Dátum: 2010. Március 18. - 17:09:19 »

amúgy lehet, hogy klubzsuzsizok a hétvégén, szóval én sétálni fogok, nem csak álldogálni  Vigyorog ez a tuningexpo jó dolog, bár már évek óta nem fájdítom a szívem ilyenekkel, de lehet kinézek 
esetleg, ha van kedvetek a hármashatárhegyen kirándulni, az igen jó buli felmenni a szakadékig. van is ott nagy placc parkolni (ahol elakadtam a hóban pár hete) He
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1463 Dátum: 2010. Március 18. - 18:48:28 »

Ez a tuning show nagyon jól hangzik.
2500ft az ára. Ez szerintem nem sok, ahhoz képest, hogy milyen nagyszabású rendezvény lesz.
Nem csak beltérben, de a szabadban is lesz bőven program.
Én azt hittem, ez egy héttel később lesz...
Szóval ha találkozó, én MINDENKÉPPEN EZT TÁMOGATNÁM. (kirándulni lehet máskor is)
Legutoljára Debrecenben voltam tuning shown a virágkarnevál után/alatt Vigyorog

Mindannyian szeretjük az autókat és ez egy egész napos program lesz. Szerintem elmehetnénk együtt!
Naplózva

Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1464 Dátum: 2010. Március 18. - 19:19:22 »

Én inkább kirándulni mennék. Az autók nem érdekelnek, csak ha min.40 éves. Kacsint
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1465 Dátum: 2010. Március 18. - 19:48:56 »

Én inkább kirándulni mennék. Az autók nem érdekelnek, csak ha min.40 éves. Kacsint
A felnőttek kirándulni mennének, az ifjoncok, meg tuningolnának, úgy nézem.  Mi már tudjuk, hogy mi a fontos, mi a járható, nekik még az ifjonci hajrá az érdekes, ez persze nem baj, ha túlélik, majd ők is kirándulósok lesznek.Szóval akkor beszéljék meg a tuningosok, hogy ki megy oda, és a többit, ezt bizzuk rájuk.
Mi családosok pedig döntsük már végre el, hogy hová is menjünk, és mikor, hol találkozzunk, persze ráér még holnap estig is. Holnap kivételesen délutános leszek, úgy, hogy kb. 21:45-re érek haza, addig csak eldől a sok kérdés- remélhetőleg. De mint említettem, jöhettek hozzánk a telekre is, gyönyörű környék, és Buda határában van. A jó öreg Meatloaf már volt ott, más is megnézheti.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1466 Dátum: 2010. Március 18. - 20:00:01 »

Én inkább kirándulni mennék. Az autók nem érdekelnek, csak ha min.40 éves. Kacsint
A felnőttek kirándulni mennének, az ifjoncok, meg tuningolnának, úgy nézem.  Mi már tudjuk, hogy mi a fontos, mi a járható, nekik még az ifjonci hajrá az érdekes, ez persze nem baj, ha túlélik, majd ők is kirándulósok lesznek.Szóval akkor beszéljék meg a tuningosok, hogy ki megy oda, és a többit, ezt bizzuk rájuk.
Mi családosok pedig döntsük már végre el, hogy hová is menjünk, és mikor, hol találkozzunk, persze ráér még holnap estig is. Holnap kivételesen délutános leszek, úgy, hogy kb. 21:45-re érek haza, addig csak eldől a sok kérdés- remélhetőleg. De mint említettem, jöhettek hozzánk a telekre is, gyönyörű környék, és Buda határában van. A jó öreg Meatloaf már volt ott, más is megnézheti.
Ja ja,nagyon szép környék,lehetne ott is kirándulni egyet,én benne vagyok.Vagy Gidy említetted a holdvilágárkot is,az milyen hely?voltál már ott?
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1467 Dátum: 2010. Március 18. - 20:06:56 »

Na közben találtam képeket is a holdvilág árokról:
http://images.google.hu/images?q=holdvil%C3%A1g+%C3%A1rok&oe=utf-8&rls=org.mozilla:hu:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&ei=3HiiS9qQK53smwPNtuz2CQ&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=4&ved=0CBoQsAQwAw
és itt van Pomáz mellett.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1468 Dátum: 2010. Március 18. - 20:56:33 »

Voltam ott, igaz régebben. Gyönyörű az is, és közel is van- nekünk. Arra azonban mindenki számítson, hogy a kirándulók hozzanak magukkal váltás cipőt.
Meatloaf! Jó ötlet volt betenni a képeket, így talán sokan rámozdulnak, hogy jöjjenek. Szóval, akkor legyen ez? Fotósok, hozzatok gépet, hogy szaporítsuk a talis galériát!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1469 Dátum: 2010. Március 18. - 22:42:00 »

Megvolt a minitali Kapitánnyal, beüzemeltük a navigációját, amikor elindult tőlem még működött ( Vigyorog). Remélem haza talál vele.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 18. - 22:44:52 írta diablo77 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!