Lacetti klub fórum
2024. Július 06. - 04:21:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 464193 alkalommal)
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1395 Dátum: 2010. Március 13. - 15:14:00 »

Nem gondolnám, hogy lenne értelme ezt a dolgot tovább feszíteni. Azt hiszem szervezni kell egy talit és kész, mert már mindenkinek be van sózva a hátsója. Az , hogy hol már csak részletkérdés. A fő kérdés , hogy ki vállalja magára a szervezéssel járó feladatokat. Amennyiben a csapat úgy dönt az évadnyitó buli lehetne a vászolyi is, és akkor rövid időn belül megszervezem. Sajnos ez tényleg időjárásfüggő, mert sem lovagolni, sem kirándulni nem jó szakadó esőben. Ellenben nyáron is lehet eső. Akkor mi a különbség? Szóval megfontolásra bocsájtom a dolgot. Ha Bp. környékén lesz megrendezve úgy is jó, csak időben kezdjük megszervezni, mert ahogy az köztudott egy kicsit nehezen mozdul meg ennyi ember. Mindenesetre én már szeretnélek viszontlátni BENNETEKET vagy igy vagy úgy.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1396 Dátum: 2010. Március 13. - 16:52:09 »

Ráizgultunk családilag Vászolyra!  Vigyorog Benevezünk mi is.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1397 Dátum: 2010. Március 13. - 18:58:02 »

Én már megszerveztem több talit is. Évnyitót, évzárót, Baglyosat, de csak Pest környékiben vagyok otthonos, no meg a Bagolyban. Ötletet adtam most is, azért közelebbre, mert az időjárás még nem tisztult le, még bőven hülyéskedik. Az pedig ciki lenne, ha messze mennénk, és rossz idő lenne, és most még hideg is. Tudom Janinak nem gond a messze, mert olcsón utazik, Cápa, és Peti meg azt állítják, hogy én lakom messze, nem ők. Amúgy meg mindkettőt meglátogattam már saját fészkükben is, illetve bocs, akváriumában. Azt viszont el kell ismerni, hogy a kemény mag, az akik sokszor, és sok helyre el is jöttek, azok a pestiek, és környékbeliek főleg. Igaz, nekünk könnyebb, mert többen vagyunk, ezt elismerem. Remélem amit eddig szerveztem jól sikerültek mind, most akkor ti jöttök. Ha módom lesz rá, megyek természetesen. Amúgy meg mi van Kamikázé ötletével? Ő mondott valamit, hogy bográcsolással vár esetleg minket, igaz, nem ő főzne. Persze ettől függetlenül továbbra is talizhatunk, kirándulhatunk a megszokott csapattal, és mindig, mindenkit szívesen látunk. Igaz Dani? Szóval várom a végső döntést. Ha pedig az évadnyitó mégis errefelé lenne, akkor természetesen tevékenyen beszállnék a szervezésbe, mint mindig. Ne feledjétek, hogy én sokszor hétvégén is dolgozom, ami megnehezíti a lehetőségeimet. Nos, a labda nálatok!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1398 Dátum: 2010. Március 13. - 20:48:45 »

Szerintem Apu állapotára való tekintettel valami kímélőbb tali kellene.  Kacsint Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1399 Dátum: 2010. Március 14. - 10:21:22 »

http://forum.chevyklub.hu/index.php?topic=1448.0
a chevyklubban szerveződik egy kis okosság  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1400 Dátum: 2010. Március 14. - 11:55:36 »

http://forum.chevyklub.hu/index.php?topic=1448.0
a chevyklubban szerveződik egy kis okosság  Vigyorog
Na hát én ehhez vagyok szegény....hogy egy fél napra a családnak kifizessek 12000 Ft-ot belépőre....
Ezért (is) szimpatikusak a mi talijaink, mert egyszerűek, de nagyszerűek!  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1401 Dátum: 2010. Március 14. - 12:32:44 »

http://forum.chevyklub.hu/index.php?topic=1448.0
a chevyklubban szerveződik egy kis okosság  Vigyorog
Na hát én ehhez vagyok szegény....hogy egy fél napra a családnak kifizessek 12000 Ft-ot belépőre....
Ezért (is) szimpatikusak a mi talijaink, mert egyszerűek, de nagyszerűek!  Kacsint
Igaza van a Cápának! A mi talijaink vagy ingyenesek, vagy minimális összegeket kell ráfordítanunk, és mégis a legjobbak. Mi, ha ilyen összegeket költünk, azok már a több napos talik, szállással, kajával együtt. (pl.: Csopak, Bagoly).

Az MNT által kitalált talit jónak tartom, de inkább azt májusra, vagy június elejére tenném, ha tőlem függne, amikor már jó idő van, meg meleg is, főleg a kisebb csemetékre is gondolva.

Az évadnyitót pedig, hasonlóan, mint tavaly, meg, mint a zárót is, ha rossz idő volna, azt olyan helyre tenném, ha jó idő lenne, akkor kisebb kirándulást tehetnénk, rossz idő esetén meg, lehetne itt is, mert közelben van a Közlekedési Múzeum, és még több más is, amit esőben is élvezhetnénk. Időpont? Hely? Vélemény?

Szavazás? Helyre? Időpontra? Több válasz lehetőséggel persze, ahogy már többször csináltuk. Esetleg egy kis előzetes megbeszélésre a Lurdynál? Ti jöttök!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1402 Dátum: 2010. Március 14. - 12:42:07 »

http://forum.chevyklub.hu/index.php?topic=1448.0
a chevyklubban szerveződik egy kis okosság  Vigyorog
Na hát én ehhez vagyok szegény....hogy egy fél napra a családnak kifizessek 12000 Ft-ot belépőre....
Ezért (is) szimpatikusak a mi talijaink, mert egyszerűek, de nagyszerűek!  Kacsint
Igaza van a Cápának! A mi talijaink vagy ingyenesek, vagy minimális összegeket kell ráfordítanunk, és mégis a legjobbak. Mi, ha ilyen összegeket költünk, azok már a több napos talik, szállással, kajával együtt. (pl.: Csopak, Bagoly).

Az MNT által kitalált talit jónak tartom, de inkább azt májusra, vagy június elejére tenném, ha tőlem függne, amikor már jó idő van, meg meleg is, főleg a kisebb csemetékre is gondolva.

Az évadnyitót pedig, hasonlóan, mint tavaly, meg, mint a zárót is, ha rossz idő volna, azt olyan helyre tenném, ha jó idő lenne, akkor kisebb kirándulást tehetnénk, rossz idő esetén meg, lehetne itt is, mert közelben van a Közlekedési Múzeum, és még több más is, amit esőben is élvezhetnénk. Időpont? Hely? Vélemény?

Szavazás? Helyre? Időpontra? Több válasz lehetőséggel persze, ahogy már többször csináltuk. Esetleg egy kis előzetes megbeszélésre a Lurdynál? Ti jöttök!

Gidy,ha már tudsz járni rendesen,akkor egy kirándulós talit összehozhatunk.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1403 Dátum: 2010. Március 14. - 12:43:57 »

Egy előzetes talira a Lurdynál mindenképpen kapható vagyok (bármikor) Mosolyog
Egyetértek Gidyvel, az MNT féle találkozó nagyon jól hangzik, lenne is kedvem hozzá, (gondolom többekkel egyetemben) de egy kicsit várni kéne vele az időjárás miatt.
Akkor itt volt ez a korábbi gokartos felvetés, ezt is jó ötletnek tartom. De ezekkel a hosszabb volumenű szabadtéri találkozókkal még várnék, mert nagyban időjárás függő...
Naplózva

Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1404 Dátum: 2010. Március 14. - 12:44:58 »

http://forum.chevyklub.hu/index.php?topic=1448.0
a chevyklubban szerveződik egy kis okosság  Vigyorog
Na hát én ehhez vagyok szegény....hogy egy fél napra a családnak kifizessek 12000 Ft-ot belépőre....
Ezért (is) szimpatikusak a mi talijaink, mert egyszerűek, de nagyszerűek!  Kacsint
Igaza van a Cápának! A mi talijaink vagy ingyenesek, vagy minimális összegeket kell ráfordítanunk, és mégis a legjobbak. Mi, ha ilyen összegeket költünk, azok már a több napos talik, szállással, kajával együtt. (pl.: Csopak, Bagoly).

Azért azt ne hagyd figyelmen kívül, hogy itt egy egész pályát kell bérelni.
A gokartozás is kb. 5-10eFt lenne fejenként.
Nem nagyon néztem még ezt a Kukucs-ringes talit, de szerintem csak azt fizet aki rámegy a pályára. Aki csak a pálya mellet áll mint néző az nem fizet.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1405 Dátum: 2010. Március 14. - 13:35:16 »

Meatloaf:
Gidy,ha már tudsz járni rendesen,akkor egy kirándulós talit összehozhatunk.

Újra tudok járni! Már két napja semmi nem fáj, lehet, hogy meggyógyultam?
Szóval: 20.-án, és 27.-én szabad vagyok, és óhajtok egy nem túl strapás kirándulást, szóval olyan ráérősen sétálóst, jó idő esetén. Ez lehetne 50 km-es körzeten belül bármi. Legyen mondjuk 20.-án, és rossz idő esetén 27.-én, vagy, akár mindkettőn, mert ki vagyok éhezve a szabad, jó levegőre, és főleg a klubunk kemény magos, talizós barátaimra. Jöhetnek az ötletek, és a jelentkezők!
Kinek jó a 20.-ika?
1: LadiGidy
2:
3:
Kinek jó a 27.-ike?
1: LadiGidy
2:
3:
Kinek jó mindkettő?
1: LadiGidy
2:
3:
Legyünk minél többen! Jöhetnek az ajánlatok is!

Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1406 Dátum: 2010. Március 14. - 16:44:01 »

http://forum.chevyklub.hu/index.php?topic=1448.0
a chevyklubban szerveződik egy kis okosság  Vigyorog
Na hát én ehhez vagyok szegény....hogy egy fél napra a családnak kifizessek 12000 Ft-ot belépőre....
Ezért (is) szimpatikusak a mi talijaink, mert egyszerűek, de nagyszerűek!  Kacsint
Igaza van a Cápának! A mi talijaink vagy ingyenesek, vagy minimális összegeket kell ráfordítanunk, és mégis a legjobbak. Mi, ha ilyen összegeket költünk, azok már a több napos talik, szállással, kajával együtt. (pl.: Csopak, Bagoly).

Azért azt ne hagyd figyelmen kívül, hogy itt egy egész pályát kell bérelni.
A gokartozás is kb. 5-10eFt lenne fejenként.
Nem nagyon néztem még ezt a Kukucs-ringes talit, de szerintem csak azt fizet aki rámegy a pályára. Aki csak a pálya mellet áll mint néző az nem fizet.
Ezért csiplek Jani mert kiállsz a másik klub mellett is.
Naplózva

06 70/22 11 222
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1407 Dátum: 2010. Március 14. - 17:47:08 »

Meatloaf:
Gidy,ha már tudsz járni rendesen,akkor egy kirándulós talit összehozhatunk.

Újra tudok járni! Már két napja semmi nem fáj, lehet, hogy meggyógyultam?
Szóval: 20.-án, és 27.-én szabad vagyok, és óhajtok egy nem túl strapás kirándulást, szóval olyan ráérősen sétálóst, jó idő esetén. Ez lehetne 50 km-es körzeten belül bármi. Legyen mondjuk 20.-án, és rossz idő esetén 27.-én, vagy, akár mindkettőn, mert ki vagyok éhezve a szabad, jó levegőre, és főleg a klubunk kemény magos, talizós barátaimra. Jöhetnek az ötletek, és a jelentkezők!
Kinek jó a 20.-ika?
1: LadiGidy
2: Jani (csak pénteken fog kiderülni)
3:
Kinek jó a 27.-ike?
1: LadiGidy
2: Jani
3:
Kinek jó mindkettő?
1: LadiGidy
2:
3:
Legyünk minél többen! Jöhetnek az ajánlatok is!


Naplózva


LPG
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1408 Dátum: 2010. Március 14. - 18:00:43 »

Újra tudok járni! Már két napja semmi nem fáj, lehet, hogy meggyógyultam?
Szóval: 20.-án, és 27.-én szabad vagyok, és óhajtok egy nem túl strapás kirándulást, szóval olyan ráérősen sétálóst, jó idő esetén. Ez lehetne 50 km-es körzeten belül bármi. Legyen mondjuk 20.-án, és rossz idő esetén 27.-én, vagy, akár mindkettőn, mert ki vagyok éhezve a szabad, jó levegőre, és főleg a klubunk kemény magos, talizós barátaimra. Jöhetnek az ötletek, és a jelentkezők!
Kinek jó a 20.-ika?
1: LadiGidy
2: Jani (csak pénteken fog kiderülni)
3: meatloaf
4:
Kinek jó a 27.-ike?
1: LadiGidy
2: Jani
3: meatloaf
4:
Kinek jó mindkettő?
1: LadiGidy
2: meatloaf
3:
Legyünk minél többen! Jöhetnek az ajánlatok is!
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1409 Dátum: 2010. Március 14. - 18:07:42 »

Újra tudok járni! Már két napja semmi nem fáj, lehet, hogy meggyógyultam?
Szóval: 20.-án, és 27.-én szabad vagyok, és óhajtok egy nem túl strapás kirándulást, szóval olyan ráérősen sétálóst, jó idő esetén. Ez lehetne 50 km-es körzeten belül bármi. Legyen mondjuk 20.-án, és rossz idő esetén 27.-én, vagy, akár mindkettőn, mert ki vagyok éhezve a szabad, jó levegőre, és főleg a klubunk kemény magos, talizós barátaimra. Jöhetnek az ötletek, és a jelentkezők!
Kinek jó a 20.-ika?
1: LadiGidy
2: Jani (csak pénteken fog kiderülni)
3: meatloaf
4: kamikaze
Kinek jó a 27.-ike?
1: LadiGidy
2: Jani
3: meatloaf
4:
Kinek jó mindkettő?
1: LadiGidy
2: meatloaf
3:
Legyünk minél többen! Jöhetnek az ajánlatok is!

Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!