Lacetti klub fórum
2024. Július 06. - 01:47:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 464151 alkalommal)
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1380 Dátum: 2010. Március 12. - 02:55:40 »

Dobjunk rá egy szavazást? Ötletek?
Naplózva
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #1381 Dátum: 2010. Március 12. - 08:11:25 »

Valami hétvége nyár elején?! Június 19-20? Vagy egy héttel később? Vagy július 3-4?
Az a baj nálunk, hogy a férjemnek bármikor bejöhet egy játék akár az utolsó pillanatban is, és akkor mindig lőttek az előre megtervezett programnak... Nehéz így előre tervezni.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1382 Dátum: 2010. Március 12. - 12:55:38 »

Ok , úgy látom van némi érdeklődés a talira. Talán akkor egy kicsit bővebb információkat szerzek be és közkincsé teszem. Ahogy kivettem a mentő izgatja a fantáziátokat, ahhoz viszont nem kell Vászolyra menni. Vászoly igazából a szállás , lovaglás , kirándulás, bográcsozás, gyönyörű táj , stb miatt érdekes.Amint lesznek  bővebb információim jelenkezem.
 Ha valakit a mentők érdeklik és netán Balatonfüreden jár hívjon fel és nagyon szívesen körbekalauzolom bármikor.Nem gondoltam volna, hogy ez ekkora élmény, de nagyon örülök.
Persze,mert mindenki gyerekkori álma,hogy nénós autóba ülhessen.Persze nem utasként.Hátha még azt is eltudnád intézni,hogy mozdonyt is vezethessünk... Vigyorog
Én már vezettem bibibííí. Vigyorog
V43+személy vonat. Győr-Tatabánya. Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1383 Dátum: 2010. Március 12. - 14:07:31 »

Megjött a jó öreg tengeri medve is! Újra itthon a Kapitány!
Szóval kezdhetjük szervezni az évnyitó bulit. Mikor? Hol? Jöhetnek a jobbnál jobb ötletek! De mivel még nincs túl jó idő, ezért inkább közelebbi helyre menjünk, és kisebb kirándulást ejtsünk meg. (Rám szakadék, Holdvilág árok, Szentendre, Dunakanyar, Dobogókő, stb.) Addigra talán már folyamatosan fogok tudni járni újra.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1384 Dátum: 2010. Március 12. - 18:48:32 »

Megjött a jó öreg tengeri medve is! Újra itthon a Kapitány!
Szóval kezdhetjük szervezni az évnyitó bulit. Mikor? Hol? Jöhetnek a jobbnál jobb ötletek! De mivel még nincs túl jó idő, ezért inkább közelebbi helyre menjünk, és kisebb kirándulást ejtsünk meg. (Rám szakadék, Holdvilág árok, Szentendre, Dunakanyar, Dobogókő, stb.) Addigra talán már folyamatosan fogok tudni járni újra.
Hát ugye az hogy közelebb és kis kirándulás az nézőpont kérdése.Kinek kinek. Vagy ez csak a Bp.-ieknek szól?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1385 Dátum: 2010. Március 12. - 19:32:52 »

Megjött a jó öreg tengeri medve is! Újra itthon a Kapitány!
Szóval kezdhetjük szervezni az évnyitó bulit. Mikor? Hol? Jöhetnek a jobbnál jobb ötletek! De mivel még nincs túl jó idő, ezért inkább közelebbi helyre menjünk, és kisebb kirándulást ejtsünk meg. (Rám szakadék, Holdvilág árok, Szentendre, Dunakanyar, Dobogókő, stb.) Addigra talán már folyamatosan fogok tudni járni újra.
Hát ugye az hogy közelebb és kis kirándulás az nézőpont kérdése.Kinek kinek. Vagy ez csak a Bp.-ieknek szól?
Nemcsak a budapestieknek, a környékbelieknek is, no meg az igazi lelkeseknek is. (MNT, Kamikázé, Diablo, Jopek, CDX, Akidobos, stb...) Azt azért el kell ismerni, hogy mi vagyunk többségben a kemény magból. A messzebb lakók soha nem csináltak maguknak regionális talit, nem is nagyon keresik egymást a földiek, ez nem a mi hibánk. Az persze jogos, hogy egy napra nem érdemes nagyon messzire menni ilyen árak mellett. Sajnos ezt is figyelembe kell venni, mert itt senki nem gazdag- sajnos.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1386 Dátum: 2010. Március 12. - 19:41:24 »

Valami hétvége nyár elején?! Június 19-20? Vagy egy héttel később? Vagy július 3-4?
Az a baj nálunk, hogy a férjemnek bármikor bejöhet egy játék akár az utolsó pillanatban is, és akkor mindig lőttek az előre megtervezett programnak... Nehéz így előre tervezni.
Mondjuk ha a "Tradícionális veszprémi" talit május 22-én tartanánk, akkor júni vége, júli eleje elég sűrűnek tűnik. Nem?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1387 Dátum: 2010. Március 12. - 19:41:34 »

Az persze jogos, hogy egy napra nem érdemes nagyon messzire menni ilyen árak mellett.
Az én nevembe ne mondj ilyet. Szerintem nem drága az üzemanyag. Vigyorog Kacsint
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1388 Dátum: 2010. Március 12. - 19:43:32 »

Felőlem akár a következő hétvégén is mehetünk mentőt nézni.
A lányom már nagyon várja.
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1389 Dátum: 2010. Március 12. - 19:54:45 »

Felőlem akár a következő hétvégén is mehetünk mentőt nézni.
A lányom már nagyon várja.
Hozzuk össze! Már nagyon mennék egy talira! Még az is lehet, hogy nem jönnénk haza első este (mint Csopakról), hanem maradnánk másnapra. A ló, meg bármilyen állatos hely fiamnak nagyon bejön, úgyhogy eleve félsiker. Lenne olyan szálláslehetőség is, ahol mondjuk többen elférnénk? Esetleg családonként külön szoba? (Gondolom a kőhíd vendégház csak 6 személyes.) Ha nincs egy helyen megfelelő létszámra, lehet keresni a neten szállást, csak akkor nincs meg az "együtt eldőlés az alokohol gőzétől és a "kinek van bambább képe másnaposan reggel" verseny megismételhetetlen öröme.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1390 Dátum: 2010. Március 12. - 21:36:43 »

Felőlem akár a következő hétvégén is mehetünk mentőt nézni.
A lányom már nagyon várja.
Hozzuk össze! Már nagyon mennék egy talira! Még az is lehet, hogy nem jönnénk haza első este (mint Csopakról), hanem maradnánk másnapra. A ló, meg bármilyen állatos hely fiamnak nagyon bejön, úgyhogy eleve félsiker. Lenne olyan szálláslehetőség is, ahol mondjuk többen elférnénk? Esetleg családonként külön szoba? (Gondolom a kőhíd vendégház csak 6 személyes.) Ha nincs egy helyen megfelelő létszámra, lehet keresni a neten szállást, csak akkor nincs meg az "együtt eldőlés az alokohol gőzétől és a "kinek van bambább képe másnaposan reggel" verseny megismételhetetlen öröme.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog 
Van szálláslehetőség ami viszonylag olcsó.
Itt lehet megnézni:http://www.emberfia.hu/Xxx/vaszoly.htm
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1391 Dátum: 2010. Március 12. - 21:38:05 »

Megjött a jó öreg tengeri medve is! Újra itthon a Kapitány!
Szóval kezdhetjük szervezni az évnyitó bulit. Mikor? Hol? Jöhetnek a jobbnál jobb ötletek! De mivel még nincs túl jó idő, ezért inkább közelebbi helyre menjünk, és kisebb kirándulást ejtsünk meg. (Rám szakadék, Holdvilág árok, Szentendre, Dunakanyar, Dobogókő, stb.) Addigra talán már folyamatosan fogok tudni járni újra.
Hát ugye az hogy közelebb és kis kirándulás az nézőpont kérdése.Kinek kinek. Vagy ez csak a Bp.-ieknek szól?
Nemcsak a budapestieknek, a környékbelieknek is, no meg az igazi lelkeseknek is. (MNT, Kamikázé, Diablo, Jopek, CDX, Akidobos, stb...) Azt azért el kell ismerni, hogy mi vagyunk többségben a kemény magból. A messzebb lakók soha nem csináltak maguknak regionális talit, nem is nagyon keresik egymást a földiek, ez nem a mi hibánk. Az persze jogos, hogy egy napra nem érdemes nagyon messzire menni ilyen árak mellett. Sajnos ezt is figyelembe kell venni, mert itt senki nem gazdag- sajnos.
OK alkalmazkodunk a kemény maghoz.Mikor hol?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1392 Dátum: 2010. Március 12. - 23:23:43 »

Én is szivesen benne vagyok a talikba, bárhol bármikor.
Azt okosba meg lehetne oldani, hogy akik pl. pestről (vagy közeléből) jönnek a talikra, és nincs tele a kocsi, megtölteni és így oszlik a benzinpénz is, ami sztem nem mindegy. Nem vagyok egy régi tag és még nem tudom ki melyik talikra mekkora családdal érkezik, csak Bagolyról sejtem, de specc. szerintem én ezekre a talikra csak egyedül jönnék. Most vagy hozzám férne még be 2-3 ember, így elosztva a benzinpénzt, vagy én ülnék be valahova, ahol esetleg van szabad hely, természetesen benzintérítés ellenében és így máris nem olyan drága a benya...Mosolyog
Ahogy Gidy is fogalmazott, itt semelyikünk sem gazdag és rá vagyunk kényszerítve az okosságokra/fondorlatosságokra.
Vélemény?
Naplózva

peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1393 Dátum: 2010. Március 13. - 11:25:10 »

A messzebb lakók soha nem csináltak maguknak regionális talit, nem is nagyon keresik egymást a földiek, ez nem a mi hibánk.

Kikérem magamnak, ne sértegess minket! Mosolyog
Egyébkén is, Te laksz messze, nem mi!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1394 Dátum: 2010. Március 13. - 13:24:26 »

A messzebb lakók soha nem csináltak maguknak regionális talit, nem is nagyon keresik egymást a földiek, ez nem a mi hibánk.

Ez kb. olyan mintha azt mondanám, hogy a tököm megy abba a koszos, büdös, bolondokháza fővárosba kirándulni meg talizni!  De ha mindenki így állna hozzá, akkor előbb-utóbb lenne egy főváros és környéki lacsiklub, meg egy vidéki. Hmmmmm...
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!