Lacetti klub fórum
2024. Július 03. - 16:39:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 90 91 [92] 93 94 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 463878 alkalommal)
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #1365 Dátum: 2010. Március 09. - 17:49:21 »

Sziasztok Kedves Cartársak!
Már rég nem jelentkeztem, de ez nem azt jelenti , hogy elfelejtettelek Benneteket! Mi sem bizonyítja jobban , hogy egy találkozó megszervezésén töröm a fejem. Szóval találtam egy szerintem ideális helyszínt, amely a mai válságos időkben sem terheli meg nagyon a pénztárcát. Szóval ez egy kis falu a Balaton felvidéken (Vászoly), ahol sok különböző programot tudnék megszervezni.Van lehetőség túrázni a környéken (pazar, sok forrással és egy kis tóval fűszerezve), van lehetőség nagyon kedvezményesen lovagolni (haladóknak lovas túra is belefér) akár a gyerekeknek póni lóval is, lovaskocsikázás.  A Balaton 5 km.  ahol általában fürödni szoktak ( de kinek hogy), van lehetőség bográcsban főzni (vagy főzetni), haladóknak kemence is rendelkezésre áll! A hagyományosnak mondható labdarúgó viadal is kivitelezhető. Kedvező árú szálláslehetőségek (kb 3000 Ft/éjszaka) Szóval ilyesmin töröm a fejem.Ha van rá érdeklődés akkor komolyabban kezdek a dolgokkal foglalkozni. Az időpont szabadon választott (most még), de ha valamikor a kora nyáron terveznénk a dolgot akkor már a foglalásokat meg kell tenni!! Szóval mi a a véleménye a CSAPAT-nak??
Én támogatom! A tavalyi mentőállomásos tali egy életre emlékezetes marad fiamnak és nekem is, szal a szervezésben nem lehet hiba!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
A mentőállomást is bele lehet vonni a programba.Illetőleg, ha ilyen irányú érdeklődés van akkor a Tűzoltókat is meg lehet nézni.
Én is támogatom, és remélem végre el is tudok menni.
Egy ott alvós tali nem biztos hogy belefér, de egy egynapos a részemről oké. Én is jelentkezem a mentős, és tűzoltós programra. Vigyorog

Így én is benne lennék. Tavaly úgyis lemaradtam a mentős buliról.

Sajna egy kicsit távol van,( 221km x 2 )és hát felénk a benzin a legdrágább országos szinten is. Az 1.8-as motor többet fogyaszt mint a fórumozók által gyakran leírt 6-7l/100km.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1366 Dátum: 2010. Március 09. - 20:14:22 »

Sziasztok Kedves Cartársak!
Már rég nem jelentkeztem, de ez nem azt jelenti , hogy elfelejtettelek Benneteket! Mi sem bizonyítja jobban , hogy egy találkozó megszervezésén töröm a fejem. Szóval találtam egy szerintem ideális helyszínt, amely a mai válságos időkben sem terheli meg nagyon a pénztárcát. Szóval ez egy kis falu a Balaton felvidéken (Vászoly), ahol sok különböző programot tudnék megszervezni.Van lehetőség túrázni a környéken (pazar, sok forrással és egy kis tóval fűszerezve), van lehetőség nagyon kedvezményesen lovagolni (haladóknak lovas túra is belefér) akár a gyerekeknek póni lóval is, lovaskocsikázás.  A Balaton 5 km.  ahol általában fürödni szoktak ( de kinek hogy), van lehetőség bográcsban főzni (vagy főzetni), haladóknak kemence is rendelkezésre áll! A hagyományosnak mondható labdarúgó viadal is kivitelezhető. Kedvező árú szálláslehetőségek (kb 3000 Ft/éjszaka) Szóval ilyesmin töröm a fejem.Ha van rá érdeklődés akkor komolyabban kezdek a dolgokkal foglalkozni. Az időpont szabadon választott (most még), de ha valamikor a kora nyáron terveznénk a dolgot akkor már a foglalásokat meg kell tenni!! Szóval mi a a véleménye a CSAPAT-nak??
Én támogatom! A tavalyi mentőállomásos tali egy életre emlékezetes marad fiamnak és nekem is, szal a szervezésben nem lehet hiba!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
A mentőállomást is bele lehet vonni a programba.Illetőleg, ha ilyen irányú érdeklődés van akkor a Tűzoltókat is meg lehet nézni.
Sajnos apósomat a közelmúltban többször kellett látogatni azalaegerszegi kórházban, aminek a tetején van helikopter leszálló is. Sógorom kérdezi a fiamat, hogy tudja-e, miért van az épület tetején spéci védőrács, kerítés, stb.? Mondja neki, hogy ott száll le a helikopter! Ő már látott is olyat amikor ment!
Erre fiam rákontrázott....csak láttál? Én meg már ültem is benne!!!!
Ne tudd meg, milyen képet vágott sógorom!!!   Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Szal ezzel a kis történettel csak azt akartam érzékeltetni, hogy mekkora életre szóló élményt szereztél nekünk azon a napon amikor megnézhettük az állomást!
Mindenkinek ajánlom, hogy ha ilyen lehetőség lesz egy általad szervezett talin, ne hagyja ki! Főleg ha van egy törpéje! Hatalmas élmény ez a piciknek (is)!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #1367 Dátum: 2010. Március 09. - 23:34:01 »

Szerintem mi is mennénk Vászolyra ketten+baba, persze időponttól függően. Gondolom, inkább hétvégében gondolkodtok (?) - az általában jó tud lenni. Július 3/4-től viszont valószínűleg elutazunk messzebbre (remélem), úgyhogy akkor már nem biztos, hogy jó...
Mentőállomás+tűzoltóság izgalmasan hangzik :-).
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1368 Dátum: 2010. Március 10. - 17:42:48 »

Nem mellesleg közel van Tihany, úgyhogy látnivaló bőven akad! Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1369 Dátum: 2010. Március 10. - 21:17:22 »

Ma volt egy mini talink Komis kartárssal, sebikével Pécsen jártunk beszélgettünk egy jót!
Naplózva

mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1370 Dátum: 2010. Március 11. - 00:14:13 »

Ok , úgy látom van némi érdeklődés a talira. Talán akkor egy kicsit bővebb információkat szerzek be és közkincsé teszem. Ahogy kivettem a mentő izgatja a fantáziátokat, ahhoz viszont nem kell Vászolyra menni. Vászoly igazából a szállás , lovaglás , kirándulás, bográcsozás, gyönyörű táj , stb miatt érdekes.Amint lesznek  bővebb információim jelenkezem.
 Ha valakit a mentők érdeklik és netán Balatonfüreden jár hívjon fel és nagyon szívesen körbekalauzolom bármikor.Nem gondoltam volna, hogy ez ekkora élmény, de nagyon örülök.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1371 Dátum: 2010. Március 11. - 06:03:43 »

Ok , úgy látom van némi érdeklődés a talira. Talán akkor egy kicsit bővebb információkat szerzek be és közkincsé teszem. Ahogy kivettem a mentő izgatja a fantáziátokat, ahhoz viszont nem kell Vászolyra menni. Vászoly igazából a szállás , lovaglás , kirándulás, bográcsozás, gyönyörű táj , stb miatt érdekes.Amint lesznek  bővebb információim jelenkezem.
 Ha valakit a mentők érdeklik és netán Balatonfüreden jár hívjon fel és nagyon szívesen körbekalauzolom bármikor.Nem gondoltam volna, hogy ez ekkora élmény, de nagyon örülök.
Persze,mert mindenki gyerekkori álma,hogy nénós autóba ülhessen.Persze nem utasként.Hátha még azt is eltudnád intézni,hogy mozdonyt is vezethessünk... Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1372 Dátum: 2010. Március 11. - 07:33:31 »

Ok , úgy látom van némi érdeklődés a talira. Talán akkor egy kicsit bővebb információkat szerzek be és közkincsé teszem. Ahogy kivettem a mentő izgatja a fantáziátokat, ahhoz viszont nem kell Vászolyra menni. Vászoly igazából a szállás , lovaglás , kirándulás, bográcsozás, gyönyörű táj , stb miatt érdekes.Amint lesznek  bővebb információim jelenkezem.
 Ha valakit a mentők érdeklik és netán Balatonfüreden jár hívjon fel és nagyon szívesen körbekalauzolom bármikor.Nem gondoltam volna, hogy ez ekkora élmény, de nagyon örülök.
Persze,mert mindenki gyerekkori álma,hogy nénós autóba ülhessen.Persze nem utasként.Hátha még azt is eltudnád intézni,hogy mozdonyt is vezethessünk... Vigyorog

Tavaly a Kaposújlaki találkozón lehetett vezetni nénús autót, igaz az Rendőrségi volt!
Naplózva

Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1373 Dátum: 2010. Március 11. - 12:18:19 »

Ok , úgy látom van némi érdeklődés a talira. Talán akkor egy kicsit bővebb információkat szerzek be és közkincsé teszem. Ahogy kivettem a mentő izgatja a fantáziátokat, ahhoz viszont nem kell Vászolyra menni. Vászoly igazából a szállás , lovaglás , kirándulás, bográcsozás, gyönyörű táj , stb miatt érdekes.Amint lesznek  bővebb információim jelenkezem.
 Ha valakit a mentők érdeklik és netán Balatonfüreden jár hívjon fel és nagyon szívesen körbekalauzolom bármikor.Nem gondoltam volna, hogy ez ekkora élmény, de nagyon örülök.

Ez a Vászoly dolog érdekelne... Csak úgy mellékesen, a főnökömnek a szomszéd faluban van nyaralója, Pécselyen. Gyönyörű vidék!
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1374 Dátum: 2010. Március 11. - 17:16:36 »

Ok , úgy látom van némi érdeklődés a talira. Talán akkor egy kicsit bővebb információkat szerzek be és közkincsé teszem. Ahogy kivettem a mentő izgatja a fantáziátokat, ahhoz viszont nem kell Vászolyra menni. Vászoly igazából a szállás , lovaglás , kirándulás, bográcsozás, gyönyörű táj , stb miatt érdekes.Amint lesznek  bővebb információim jelenkezem.
 Ha valakit a mentők érdeklik és netán Balatonfüreden jár hívjon fel és nagyon szívesen körbekalauzolom bármikor.Nem gondoltam volna, hogy ez ekkora élmény, de nagyon örülök.

Ez a Vászoly dolog érdekelne... Csak úgy mellékesen, a főnökömnek a szomszéd faluban van nyaralója, Pécselyen. Gyönyörű vidék!
Igazából a mentős dolog nekünk már megvolt, esetleg tűzoltó változatban lenne még hatalmas dolog! Mi lenne, ha mennénk Vászolyra első nap, foci, bogrács, természet, stb., aztán másnap lenne mentős bemutató?  Vagy ha egy napos lesz, akkor a mentőt, tűzoltót tennénk délelőttre, aztán egész du. és este Vászoly, foci, bogrács, stb?
Csak ötlet, nem akarok beleugatni... Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1375 Dátum: 2010. Március 11. - 18:44:59 »

Cápa:Csak ötlet, nem akarok beleugatni... Kacsint
Hát pedig az szép lenne, ha ugatna egy cápa. Tudtommal csak macskacápa van, kutyacápáról még nem hallottam. Esetleg a Balatonban a nyugati partjánál láttak már ilyet?

Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1376 Dátum: 2010. Március 11. - 21:44:33 »

Ok , úgy látom van némi érdeklődés a talira. Talán akkor egy kicsit bővebb információkat szerzek be és közkincsé teszem. Ahogy kivettem a mentő izgatja a fantáziátokat, ahhoz viszont nem kell Vászolyra menni. Vászoly igazából a szállás , lovaglás , kirándulás, bográcsozás, gyönyörű táj , stb miatt érdekes.Amint lesznek  bővebb információim jelenkezem.
 Ha valakit a mentők érdeklik és netán Balatonfüreden jár hívjon fel és nagyon szívesen körbekalauzolom bármikor.Nem gondoltam volna, hogy ez ekkora élmény, de nagyon örülök.

Ez a Vászoly dolog érdekelne... Csak úgy mellékesen, a főnökömnek a szomszéd faluban van nyaralója, Pécselyen. Gyönyörű vidék!
Valóban szép. Pláne azért, mert a párom ezekben a falvakban a körzeti doki.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1377 Dátum: 2010. Március 11. - 21:52:19 »

Nincs programterv még. Mindent lehet amit csak szeretnétek.Nekem a lényeg csak az , hogy együtt legyen a csapat! Minden javaslatot várok. Esetleg időpont? Érdeklődők száma? Egyáltalán van-e kedve a csapatnak ehhez a talihoz?
Kedvcsinálóként néhány link:
www.batorlovasiskola.hu
www.kohid.hu
www.vaszoly.hu
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 11. - 21:57:58 írta mostnemtom » Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1378 Dátum: 2010. Március 11. - 22:06:04 »

Nincs programterv még. Mindent lehet amit csak szeretnétek.Nekem a lényeg csak az , hogy együtt legyen a csapat! Minden javaslatot várok. Esetleg időpont? Érdeklődők száma? Egyáltalán van-e kedve a csapatnak ehhez a talihoz?
Kedvcsinálóként néhány link:
www.batorlovasiskola.hu
www.kohid.hu
www.vaszoly.hu

Időpontilag mikor lenne?
Naplózva

mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1379 Dátum: 2010. Március 11. - 22:06:53 »

Nincs programterv még. Mindent lehet amit csak szeretnétek.Nekem a lényeg csak az , hogy együtt legyen a csapat! Minden javaslatot várok. Esetleg időpont? Érdeklődők száma? Egyáltalán van-e kedve a csapatnak ehhez a talihoz?
Kedvcsinálóként néhány link:
www.batorlovasiskola.hu
www.kohid.hu
www.vaszoly.hu

Időpontilag mikor lenne?
Mikor legyen?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Oldalak: 1 ... 90 91 [92] 93 94 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!