Lacetti klub fórum
2024. Július 01. - 16:00:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 463146 alkalommal)
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #1335 Dátum: 2010. Február 24. - 16:14:07 »

Gárdony lehet, hogy közelebb van. Időben biztos. Kilométerben lehet, hogy nem... (Békásmegyer)
Mesebeszéd! Nem naponta kell menni, legfeljebb évenként, és akkor pár km nem számít. Ott is jó minitalikat szoktunk tartani. Hamarosan én is megyek...
Hát persze, én is úgy gondoltam, hogy a szereltetést ott intézzük. Csak péntek reggel nem olyan (meló miatt), hogy csak úgy átugorhassak oda, ráadásul Lacsival Mosolyog

A holnap (csütörtök) tök jó lett volna. Lehet, hogy koradélután még bele is férne egy rövid időre (fél 4??). Az Erzsébet királynén. Hmm?!
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1336 Dátum: 2010. Február 24. - 16:25:24 »

Gárdony lehet, hogy közelebb van. Időben biztos. Kilométerben lehet, hogy nem... (Békásmegyer)
Mesebeszéd! Nem naponta kell menni, legfeljebb évenként, és akkor pár km nem számít. Ott is jó minitalikat szoktunk tartani. Hamarosan én is megyek...
Hát persze, én is úgy gondoltam, hogy a szereltetést ott intézzük. Csak péntek reggel nem olyan (meló miatt), hogy csak úgy átugorhassak oda, ráadásul Lacsival Mosolyog

A holnap (csütörtök) tök jó lett volna. Lehet, hogy koradélután még bele is férne egy rövid időre (fél 4??). Az Erzsébet királynén. Hmm?!
Fél 3-ra megyek a szervízbe, de hogy mikor végeznek, nem tudom illetve legkésőbb 4-re befejezik, mivel akkor zárnak Kacsint
Naplózva
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #1337 Dátum: 2010. Február 24. - 16:29:05 »

OK, este megbeszélem este, aztán jelzem, hogy menni fog-e (fél4-4). De tényleg rövid lesz, mert kb ötre megyünk Imrére... 
Naplózva
Gergő
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10



« Hozzászólás #1338 Dátum: 2010. Február 24. - 21:01:49 »

üdv mindenkinek
szeretnék érdeklödni hogy mikor lesz a következö találkozó és hol lesz helyileg?
mert szertnék elmenni
infot elöre is köszönöm
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1339 Dátum: 2010. Február 24. - 21:10:18 »

üdv mindenkinek
szeretnék érdeklödni hogy mikor lesz a következö találkozó és hol lesz helyileg?
mert szertnék elmenni
infot elöre is köszönöm
Hali még csak szerveződik az év első talija.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1340 Dátum: 2010. Február 24. - 22:34:37 »

Holnap, ha nem is az évnyitó, de egy bővített minitalira minden ráérőt szívesen látok nálunk. Így ünneplem a szabadnapomat túlélve az injekciót, immár másodszor, és most is hős voltam. Címem, telefonom tudjátok. Aki új, és jönne, írjon privit, válaszolok, az elérhetőségemmel.

Remélem nemcsak minitali lesz, jó lenne legalább egy miditali! Gyertek, várok örömmel, és kávéval, vagy cappuccinoval!
« Utoljára szerkesztve: 2010. Február 25. - 09:24:40 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1341 Dátum: 2010. Február 25. - 20:23:12 »

Ma délután volt egy minitali Gidynél,ahol találkoztunk egy új cartárssal,Kathyval és Diablóval.Igaz Kathy nem sokáig maradt,de biztos vagyok benne,hogy még jönni fog  Mosolyog.Aztán hármasban kibeszéltük az élet nagy dolgait és Gidy a lelkemre kötötte,hogy nehogy elfelejtsem megdicsérni a capuccínóját.Nagyon jó volt,de Ilus azért jobban csinálja  . Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1342 Dátum: 2010. Február 25. - 20:51:51 »

Ma délután volt egy minitali Gidynél,ahol találkoztunk egy új cartárssal,Kathyval és Diablóval.Igaz Kathy nem sokáig maradt,de biztos vagyok benne,hogy még jönni fog  Mosolyog.Aztán hármasban kibeszéltük az élet nagy dolgait és Gidy a lelkemre kötötte,hogy nehogy elfelejtsem megdicsérni a capuccínóját.Nagyon jó volt,de Ilus azért jobban csinálja  . Vigyorog
Ez mind igaz, sajnos én Kathyval nem találkoztam, mert a szervíz csúszott egy kicsit. Gidy derekasan megküzdött a kialkudott habos capuccinónkért Kacsint Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1343 Dátum: 2010. Február 25. - 21:12:52 »

Nos, ezt meg kellett várnom, mert nem szerettem volna előre megdicsérni magam, hogy milyen szuper cappuccinot is készítettem a követelődző vendégeimnek. Sima kávét el sem fogadták, mert nálunk cappuccino jár mindig, ha van Ilus, ha nincs. Most nem volt, de megoldottam- jól! Sajnos Kathy szinte csak beugrott, de így is örömet okozott, és mivel itt is hagyta a sálját, így újabb minitalinak nézhetünk elébe. Sajnos ő nem is ihatott az alkotásomból, pedig az nem volt semmi, nem tudja (még!) mit veszített ezzel. Persze biztosak vagyunk benne, hogy nem utoljára volt velünk. Jót beszélgettünk, elment az idő, de ez azt jelenti, hogy érdemes volt összejönni, mint mindig is. A következő minitalira majd mások is jöjjenek! Az évadnyitót meg hamarosan kezdhetjük szervezni, mert a mi szeretett Kapitányunk is hazajön hamarosan. Szóval a tagok névsora aki jelen volt: Kathy, Meatloaf, Diablo, Klári, Csaba, és a cappuccinos varázsló, e sorok írója. Jó volt újra találkozni.
Holnap néhányan folytatják a Rudinál- gondolom. Nekik is minden jót!
Kathy! Privi ment!
« Utoljára szerkesztve: 2010. Február 25. - 21:17:53 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1344 Dátum: 2010. Február 25. - 21:16:03 »

Nos, ezt meg kellett várnom, mert nem szerettem volna előre megdicsérni magam, hogy milyen szuper cappuccinot is készítettem a követelődző vendégeimnek. Sima kávét el sem fogadták, mert nálunk cappuccino jár mindig, ha van Ilus, ha nincs. Most nem volt, de megoldottam- jól! Sajnos Kathy szinte csak beugrott, de így is örömet okozott, és mivel itt is hagyta a sálját, így újabb minitalinak nézhetünk elébe. Sajnos ő nem is ihatott az alkotásomból, pedig az nem volt semmi, nem tudja (még!) mit veszített ezzel. Persze biztosak vagyunk benne, hogy nem utoljára volt velünk. Jót beszélgettünk, elment az idő, de ez azt jelenti, hogy érdemes volt összejönni, mint mindig is. A következő minitalira majd mások is jöjjenek! Az évadnyitót meg hamarosan kezdhetjük szervezni, mert a mi szeretett Kapitányunk is hazajön hamarosan. Szóval a tagok névsora aki jelen volt: Kathy, Meatloaf, Klári, Csaba, és a cappuccinos varázsló, e sorok írója. Jó volt újra találkozni.
Holnap néhányan folytatják a Rudinál- gondolom. Nekik is minden jót!
Szóval én ott sem voltam?   Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1345 Dátum: 2010. Február 25. - 21:19:45 »

Nos, ezt meg kellett várnom, mert nem szerettem volna előre megdicsérni magam, hogy milyen szuper cappuccinot is készítettem a követelődző vendégeimnek. Sima kávét el sem fogadták, mert nálunk cappuccino jár mindig, ha van Ilus, ha nincs. Most nem volt, de megoldottam- jól! Sajnos Kathy szinte csak beugrott, de így is örömet okozott, és mivel itt is hagyta a sálját, így újabb minitalinak nézhetünk elébe. Sajnos ő nem is ihatott az alkotásomból, pedig az nem volt semmi, nem tudja (még!) mit veszített ezzel. Persze biztosak vagyunk benne, hogy nem utoljára volt velünk. Jót beszélgettünk, elment az idő, de ez azt jelenti, hogy érdemes volt összejönni, mint mindig is. A következő minitalira majd mások is jöjjenek! Az évadnyitót meg hamarosan kezdhetjük szervezni, mert a mi szeretett Kapitányunk is hazajön hamarosan. Szóval a tagok névsora aki jelen volt: Kathy, Meatloaf, Klári, Csaba, és a cappuccinos varázsló, e sorok írója. Jó volt újra találkozni.
Holnap néhányan folytatják a Rudinál- gondolom. Nekik is minden jót!
Szóval én ott sem voltam?   Vigyorog
Dehogynem, csak előbb elküldtem visszaolvasás nélkül. Bocsika, de amellett, hogy bajnok vagyok cappuccino főzésben, azért egy kicsit (?) szenilis is vagyok. Miért is? Mindegy. Természetesen ki van javítva a durva hiba, és most megyek, és harakirit követek el szégyenemben. De akkor ki fog főzni nektek a legközelebb? Akkor mégsem!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1346 Dátum: 2010. Február 25. - 21:20:55 »

Nos, ezt meg kellett várnom, mert nem szerettem volna előre megdicsérni magam, hogy milyen szuper cappuccinot is készítettem a követelődző vendégeimnek. Sima kávét el sem fogadták, mert nálunk cappuccino jár mindig, ha van Ilus, ha nincs. Most nem volt, de megoldottam- jól! Sajnos Kathy szinte csak beugrott, de így is örömet okozott, és mivel itt is hagyta a sálját, így újabb minitalinak nézhetünk elébe. Sajnos ő nem is ihatott az alkotásomból, pedig az nem volt semmi, nem tudja (még!) mit veszített ezzel. Persze biztosak vagyunk benne, hogy nem utoljára volt velünk. Jót beszélgettünk, elment az idő, de ez azt jelenti, hogy érdemes volt összejönni, mint mindig is. A következő minitalira majd mások is jöjjenek! Az évadnyitót meg hamarosan kezdhetjük szervezni, mert a mi szeretett Kapitányunk is hazajön hamarosan. Szóval a tagok névsora aki jelen volt: Kathy, Meatloaf, Klári, Csaba, és a cappuccinos varázsló, e sorok írója. Jó volt újra találkozni.
Holnap néhányan folytatják a Rudinál- gondolom. Nekik is minden jót!
Szóval én ott sem voltam?   Vigyorog
hogynem, csak előbb elküldtem visszaolvasás nélkül. Bocsika, de amellett, hogy bajnok vagyok cappuccino főzésben, azért egy kicsit (?) szenilis is vagyok. Miért is? Mindegy.
Ez eddig nem tűnt fel. Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1347 Dátum: 2010. Február 25. - 21:23:21 »

Diablo! Túl korán reagálsz, várd meg mindig a módosításom! Most is megtettem, most olvasd!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1348 Dátum: 2010. Február 25. - 21:26:09 »

Diablo! Túl korán reagálsz, várd meg mindig a módosításom! Most is megtettem, most olvasd!
Elolvastam. Kacsint
Naplózva
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #1349 Dátum: 2010. Február 25. - 21:27:34 »

Kedves Gidy, köszönöm én is a vendéglátást, és nagyon sajnálom, hogy nem tudtam megvárni Diablót és a capuccinot... Legközelebb bepótoljuk. Sajnos időre mentem (de hát ezt előre tudtuk), úgyhogy nyulfarknyi időm volt. Azért örülök, hogy Gidyn kívül Meatloaf cartárssal is sikerült összefutni három percre - és remélem az ablakból szemmel kísértétek a Lacsit is Mosolyog.  Mintha láttam volna egy integető kezet, úgyhogy visszaintegettem már az autóból.

A sálam nagyon jó helyen van, remélem megkóstolta helyettem a capuccinot, és majd elmeséli, milyen volt Mosolyog. Hamarosan újból találkozunk!

Üdv,
Kathy
Naplózva
Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!