Lacetti klub fórum
2024. Július 01. - 15:46:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 463135 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1260 Dátum: 2010. Január 23. - 18:24:08 »

Nem tudom, hogy mennyire arat osztatlan sikert az ötletem, de próba szerencse:
Szóval arra gondoltam, hogy egy Lacsi-tali keretein belül, focizhatnánk egy jót.
Nem tudom ki mennyire szereti űzni ezt a sportágat, de én rendszeresen játszok, rengeteg csapatban és helyszínen, szóval nem jelentene problémát jó helyszínt és akár ellenfelet találni.
Csak a kérdés az, hogy van-e érdeklődés...  He
Oké tudom, hogy hétközben meló, többeknek család és nem szivesen szánnák rá a hétvégét focira, inkább a család, de akár családostúl is el lehet jönni egy ilyen néhány órás focira, nah meg már jócskán benne is vagytok a korban tudom, Vigyorog Vigyorog Vigyorog de egy sátorozott műfüves/kispálya) elég 7-9 ember, egy laza mozgás, Lacsi tali előtte vagy utána... Mosolyog

Szóval várom a véleményeket, létszámtól függően egymás közt focizni, vagy ha kell, akkor a másik felem a Magyar Chelsea Szurkolói Klub fórumáról összehozni egy barátságos focit.

Ha van érdeklődés, akkor szivesen dolgozok a témán Kacsint


Lesz vagy nem focis nap? Nagy a csend ezen a téren
Azért van csend, mert tél van, most hokizni kéne inkább, de majd, ha megjön a jó idő, biztosan összehozzuk a focizást is. Van jó pár ember erre, ne aggódj! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1261 Dátum: 2010. Január 23. - 19:48:59 »

Nem tudom, hogy mennyire arat osztatlan sikert az ötletem, de próba szerencse:
Szóval arra gondoltam, hogy egy Lacsi-tali keretein belül, focizhatnánk egy jót.
Nem tudom ki mennyire szereti űzni ezt a sportágat, de én rendszeresen játszok, rengeteg csapatban és helyszínen, szóval nem jelentene problémát jó helyszínt és akár ellenfelet találni.
Csak a kérdés az, hogy van-e érdeklődés...  He
Oké tudom, hogy hétközben meló, többeknek család és nem szivesen szánnák rá a hétvégét focira, inkább a család, de akár családostúl is el lehet jönni egy ilyen néhány órás focira, nah meg már jócskán benne is vagytok a korban tudom, Vigyorog Vigyorog Vigyorog de egy sátorozott műfüves/kispálya) elég 7-9 ember, egy laza mozgás, Lacsi tali előtte vagy utána... Mosolyog

Szóval várom a véleményeket, létszámtól függően egymás közt focizni, vagy ha kell, akkor a másik felem a Magyar Chelsea Szurkolói Klub fórumáról összehozni egy barátságos focit.

Ha van érdeklődés, akkor szivesen dolgozok a témán Kacsint


Lesz vagy nem focis nap? Nagy a csend ezen a téren
Azért van csend, mert tél van, most hokizni kéne inkább, de majd, ha megjön a jó idő, biztosan összehozzuk a focizást is. Van jó pár ember erre, ne aggódj! Vigyorog

A 2008-s Veszprémi taliról fotókkal is dokumentálva van!
Naplózva

Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1262 Dátum: 2010. Január 23. - 21:17:00 »

Hát azért van csönd, mert a kerékpározásra és az asztaliteniszre gyakorlatilag nagyobb igény lenne, mint az ötletemnek.
Ahogy írtam számtalan műfüves fedett és egyben fűtött pálya van pesten és környékén, gyakorlatilag mindet ismerem, mindnek az elérhetőségét és baráti ellenfelet is tudnék biztosítani a Magyar Chelsea Szurkolói Klub 'személyében'. Innentől kezdve ti döntötök!
Naplózva

diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1263 Dátum: 2010. Január 23. - 21:52:25 »

Hát azért van csönd, mert a kerékpározásra és az asztaliteniszre gyakorlatilag nagyobb igény lenne, mint az ötletemnek.
Ahogy írtam számtalan műfüves fedett és egyben fűtött pálya van pesten és környékén, gyakorlatilag mindet ismerem, mindnek az elérhetőségét és baráti ellenfelet is tudnék biztosítani a Magyar Chelsea Szurkolói Klub 'személyében'. Innentől kezdve ti döntötök!
Azért én is hajlandó lennék focizni, bár tényleg kedvemre valóbb a ping-pong. Max én lennék a kapus, annak úgysem kell futni. Kacsint
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1264 Dátum: 2010. Január 26. - 12:43:54 »

Hát azért van csönd, mert a kerékpározásra és az asztaliteniszre gyakorlatilag nagyobb igény lenne, mint az ötletemnek.
Ahogy írtam számtalan műfüves fedett és egyben fűtött pálya van pesten és környékén, gyakorlatilag mindet ismerem, mindnek az elérhetőségét és baráti ellenfelet is tudnék biztosítani a Magyar Chelsea Szurkolói Klub 'személyében'. Innentől kezdve ti döntötök!

Jó ötlet a foci, benne volnék. Bár tudásom nincs akkora, mint a lelkesedésem, de gondolom, nem az számít.
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1265 Dátum: 2010. Január 26. - 13:13:43 »

Hát azért van csönd, mert a kerékpározásra és az asztaliteniszre gyakorlatilag nagyobb igény lenne, mint az ötletemnek.
Ahogy írtam számtalan műfüves fedett és egyben fűtött pálya van pesten és környékén, gyakorlatilag mindet ismerem, mindnek az elérhetőségét és baráti ellenfelet is tudnék biztosítani a Magyar Chelsea Szurkolói Klub 'személyében'. Innentől kezdve ti döntötök!

Jó ötlet a foci, benne volnék. Bár tudásom nincs akkora, mint a lelkesedésem, de gondolom, nem az számít.

Az egyik korábbi talin is a lelkesedés volt a lényeg és ott egy-két hölgy is beszállt focizni.
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1266 Dátum: 2010. Január 26. - 15:44:17 »

Hát azért van csönd, mert a kerékpározásra és az asztaliteniszre gyakorlatilag nagyobb igény lenne, mint az ötletemnek.
Ahogy írtam számtalan műfüves fedett és egyben fűtött pálya van pesten és környékén, gyakorlatilag mindet ismerem, mindnek az elérhetőségét és baráti ellenfelet is tudnék biztosítani a Magyar Chelsea Szurkolói Klub 'személyében'. Innentől kezdve ti döntötök!

Jó ötlet a foci, benne volnék. Bár tudásom nincs akkora, mint a lelkesedésem, de gondolom, nem az számít.

Az egyik korábbi talin is a lelkesedés volt a lényeg és ott egy-két hölgy is beszállt focizni.
Mi az hogy beszálltak? MNT asszonya, és Zsu mamája kivédte a fiúk szemét! Hogy 2:2 lett, az az ő érdemük volt! Buffon se védett volna jobban... Kacsint Vigyorog
De lesz foci! A fiaimmal már eleve vagyunk hárman, vagyis a fogadottal négyen!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
TTamás
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56


Lacetti SW 1.6 Platinum


« Hozzászólás #1267 Dátum: 2010. Január 26. - 18:03:16 »

ladigidy-vel vasárnap Debrecenben találkozunk és jó lenne ha még páran tudnának csatlakozni.
Naplózva

Lacetti SW 1.6 Platinum + LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1268 Dátum: 2010. Január 27. - 08:17:05 »

ladigidy-vel vasárnap Debrecenben találkozunk és jó lenne ha még páran tudnának csatlakozni.
csak nem a futsal EB döntő miatt?  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1269 Dátum: 2010. Január 27. - 15:50:53 »

ladigidy-vel vasárnap Debrecenben találkozunk és jó lenne ha még páran tudnának csatlakozni.
csak nem a futsal EB döntő miatt?  Vigyorog
De, megkaptam az állampolgárságot, és játszhatok! (Hol is?). Mindegy, a lényeg, hogy a döntőben. Majd figyeljetek! Persze nagyon, mert álcázni fogom magam! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #1270 Dátum: 2010. Január 27. - 16:31:51 »

ladigidy-vel vasárnap Debrecenben találkozunk és jó lenne ha még páran tudnának csatlakozni.
csak nem a futsal EB döntő miatt?  Vigyorog
De, megkaptam az állampolgárságot, és játszhatok! (Hol is?). Mindegy, a lényeg, hogy a döntőben. Majd figyeljetek! Persze nagyon, mert álcázni fogom magam! Kacsint Vigyorog
Fuuuú, az azeri brazil válogatottnak annyi.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ajkai gyuri
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Hozzászólás #1271 Dátum: 2010. Január 29. - 11:48:13 »

Idén lessz valahol találkozó He
Vevő lennék egy kis kiruccanáshoz ismerkedéshez autóstársakkal,eszmecsere
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1272 Dátum: 2010. Január 29. - 11:53:11 »

Idén lessz valahol találkozó He
Vevő lennék egy kis kiruccanáshoz ismerkedéshez autóstársakkal,eszmecsere

Biztos lesz valami.  Kacsint
Naplózva
ajkai gyuri
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Hozzászólás #1273 Dátum: 2010. Január 29. - 11:57:59 »

Az jó lenne mert besavanyodok itthon legalább kirándulnánk egyet kis családommal.
Picilányom ugyis szereti az autokat biztos örülne Mosolyog
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1274 Dátum: 2010. Január 29. - 12:00:11 »

Az jó lenne mert besavanyodok itthon legalább kirándulnánk egyet kis családommal.
Picilányom ugyis szereti az autokat biztos örülne Mosolyog

Minden évben megtartjuk az "Évadnyitó", illetve a "Évzáró" talinkat, de mellette biztos lesz a "szokásos" találkozó Bagolyirtáson.
Meg ugye idén tervben van egy Klubos Gokart nap is.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!