Lacetti klub fórum
2024. Július 01. - 15:41:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 80 81 [82] 83 84 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 463132 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1215 Dátum: 2009. December 14. - 14:24:00 »

Bevallom, sokszor végignézem a talis képeket. Egytől- egyik kellemes melegség tölti el a szívemet, hogy valóban egy kezdeti (Budakeszi Vadaspark) próbálkozásból mire jutottunk. Már azóta több olyan is volt, hogy hogy napokat töltöttünk együtt, sőt bevontuk a családtagjainkat is, és onnan látszik, hogy már nemcsak az autó köt össze minket, hanem már ami még ennél is fontosabb, a barátság. Egy klassz egymást tisztelő, segítő, önzetlen baráti társaság lettünk, ami a mai világban már, már kiveszett, és erre tessék, itt vagyunk mi, itt a klubunk, és van remény még normális emberi kapcsolatokra is, nem minden a pénz, és a karrier, ami sokszor nem ér semmit, ha valami félre csúszik. Itt állítom, hogy hogy bárkinek problémája van, volna, rögtön jön a segítség. Ezért mondom már sokadszorra, hogy szuper csapat a miénk!
Ja, és már szuperül is tudjuk ugratni egymást, ami csak igazi barátok közt működik. Már más is kap belőle, nemcsak én. Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 14. - 14:26:43 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1216 Dátum: 2009. December 14. - 15:08:51 »

Kicsit rendezgettem  találkozós képek galériáit - már annyi volt, hogy kezdett átláthatatlan lenni. Mosolyog
Ha már ott voltam bele-bele nézegettem a képekbe. Nagyon jó érzés volt. Vigyorog
Veszprém, Vác... Hiányoztak az idei programból. Nagyon jó kis bulik voltak.
És hát ott van az "első randi" - Budakeszi. A nagy várakozás. Milyenek lesznek élőben a többiek? Lesz más közös is bennünk az autóinkon kívül?
Az első félszeg kézfogások. Akkor még nem ugrattuk egymást - nem volt mivel/miből.

Sikeres randi volt - kapcsolat lett belőle.
Nem is akármilyen.

3 évesek vagyunk. Vigyorog Vigyorog
Már van múltunk, erről beszélnek a képek.
Hideg téli estéken (hajnalokon  Kacsint) lehet nézegetni őket. Felmelegítenek.
Azokra a talikra nem is emlékszem, ahol nem voltam ott... Vigyorog
Viszont a többire tényleg jó visszaemlékezni... Sok kedves "őrűlt". Kacsint Mosolyog

Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1217 Dátum: 2009. December 24. - 12:42:21 »

Na! Megjöttem! Petivel volt talim Zalaegerszegen. Jól van, csak nem tudja mibe fektetni a pénzét, mert nincs. Így sajnos nem nagyon tud talira jönni, de mindenkit üdvözöl.

Ja...
tényleg, taliztunk.
Jó volt látni Kedves Apánkat, és Bájos Hitvesét!

Bocs, meg sem említettem. De kicsit sok más dolgom van, nem volt elég energiám figyelni a részletekre.

Sorry! Mosolyog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #1218 Dátum: 2009. December 31. - 17:27:12 »

 :)Elmaradtak vagy elfelejtodott az utolso, vagyis az Evadzaro Tali kepei  Vigyorog
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1219 Dátum: 2010. Január 01. - 18:33:47 »

:)Elmaradtak vagy elfelejtodott az utolso, vagyis az Evadzaro Tali kepei  Vigyorog

LadLac! Olvasod a reklamációt? Te fényképeztél nálunk, de még nem tetted fel a képeket. Légy szíves pótold mulasztásod minél előbb, és majd reméljük Stocz berakja a talis képek közé, mert odavaló. Ha feltetted, szólj neki, kérünk, és Stocz tedd be a megfelelő helyre, kérünk!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1220 Dátum: 2010. Január 02. - 14:38:28 »

Ma újra mimitaliztunk a főszerelővel (LadfLac), eljött velem egy kanyarra a 173E-vel, hogy hergelje magát, pedig nyugodt nap volt. A talis képet majd felrakja, megígérte.

Debreceniek! Akkor talizunk majd? Várom jelentkezésetek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1221 Dátum: 2010. Január 04. - 16:51:20 »

Holnap a Horváth Autóklinikánál hármas talit tartunk. Jani, Meatloaf, és jómagam megyünk oda reggel 8-ra. Esetleg érdekel még valakit?
Van újdonság nála, nem is kicsi! Majd holnap beszámolunk róla. Jó hír a számunkra, előzetesen elég legyen ennyi is. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1222 Dátum: 2010. Január 04. - 21:35:45 »

Ha valaki leírná nekem a pontos címet, lehet elnéznék egy minitali erejéig:)
Rákerestem neten, de több Horváth van, több címen a "környéken".
Naplózva

Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1223 Dátum: 2010. Január 04. - 21:54:52 »

Ha valaki leírná nekem a pontos címet, lehet elnéznék egy minitali erejéig:)
Rákerestem neten, de több Horváth van, több címen a "környéken".
http://www.autohorvath.hu/
Naplózva


LPG
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1224 Dátum: 2010. Január 04. - 22:00:05 »

Köszi Kacsint
Ez nagyon közel van Miklóshoz lehet, hogy lenézek, ha fel tudok kelni, legalább rá tudtok nézni a sérülésre, hogy mit tegyek vele Csináltassam meg, vagy hagyjam, ahogy van...
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1225 Dátum: 2010. Január 04. - 23:57:00 »

Köszi Kacsint
Ez nagyon közel van Miklóshoz lehet, hogy lenézek, ha fel tudok kelni, legalább rá tudtok nézni a sérülésre, hogy mit tegyek vele Csináltassam meg, vagy hagyjam, ahogy van...
Hallod, akkor már inkább a szervízben nézzenek rá Rudiék! Még árat is mondanak talán.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1226 Dátum: 2010. Január 04. - 23:57:55 »

Nyugi, ez is benne van a tervben Kacsint
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1227 Dátum: 2010. Január 05. - 17:55:44 »

Na meg is történt a minitali, igaz nem hármas, hanem négyes lett. Jani sima szervizt, Meatloaf vezérmű cserét csináltatott, Dani ajánlatot kapott a sérülésre, én meg szóval tartottam Rudit, és akit lehetett. Ja, és én kaptam egy jó kávét is, a többiek meg az automatából ittak. Kacsint Vigyorog Ja, és 5.-iknek ott volt a Lacettis szerelő is, aki immár Rudinál dolgozik. Persze tettem a kocsijára szórólapot. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1228 Dátum: 2010. Január 10. - 18:43:55 »

Nem tudom, hogy mennyire arat osztatlan sikert az ötletem, de próba szerencse:
Szóval arra gondoltam, hogy egy Lacsi-tali keretein belül, focizhatnánk egy jót.
Nem tudom ki mennyire szereti űzni ezt a sportágat, de én rendszeresen játszok, rengeteg csapatban és helyszínen, szóval nem jelentene problémát jó helyszínt és akár ellenfelet találni.
Csak a kérdés az, hogy van-e érdeklődés...  He
Oké tudom, hogy hétközben meló, többeknek család és nem szivesen szánnák rá a hétvégét focira, inkább a család, de akár családostúl is el lehet jönni egy ilyen néhány órás focira, nah meg már jócskán benne is vagytok a korban tudom, Vigyorog Vigyorog Vigyorog de egy sátorozott műfüves/kispálya) elég 7-9 ember, egy laza mozgás, Lacsi tali előtte vagy utána... Mosolyog

Szóval várom a véleményeket, létszámtól függően egymás közt focizni, vagy ha kell, akkor a másik felem a Magyar Chelsea Szurkolói Klub fórumáról összehozni egy barátságos focit.

Ha van érdeklődés, akkor szivesen dolgozok a témán Kacsint

Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1229 Dátum: 2010. Január 10. - 19:30:48 »

Nem tudom, hogy mennyire arat osztatlan sikert az ötletem, de próba szerencse:
Szóval arra gondoltam, hogy egy Lacsi-tali keretein belül, focizhatnánk egy jót.
Nem tudom ki mennyire szereti űzni ezt a sportágat, de én rendszeresen játszok, rengeteg csapatban és helyszínen, szóval nem jelentene problémát jó helyszínt és akár ellenfelet találni.
Csak a kérdés az, hogy van-e érdeklődés...  He
Oké tudom, hogy hétközben meló, többeknek család és nem szivesen szánnák rá a hétvégét focira, inkább a család, de akár családostúl is el lehet jönni egy ilyen néhány órás focira, nah meg már jócskán benne is vagytok a korban tudom, Vigyorog Vigyorog Vigyorog de egy sátorozott műfüves/kispálya) elég 7-9 ember, egy laza mozgás, Lacsi tali előtte vagy utána... Mosolyog

Szóval várom a véleményeket, létszámtól függően egymás közt focizni, vagy ha kell, akkor a másik felem a Magyar Chelsea Szurkolói Klub fórumáról összehozni egy barátságos focit.

Ha van érdeklődés, akkor szivesen dolgozok a témán Kacsint


Lesz jelentkező, de szerintem majd inkább tavasszal. Már fociztunk Csopakon egy jót, majd belehaltunk, de jó volt, és jó lesz. Viszem a fiaimat is! (mind a 3-at,2+1, de az egyik még csónakázik, őt is megvárjuk.)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 80 81 [82] 83 84 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!