Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 12:19:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 480157 alkalommal)
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #120 Dátum: 2008. Június 30. - 18:32:36 »

Ne nevezgessünk semmit, hátha az sem fullad bele az érdektelenségbe! Ha lesz más jelentkező, Én biztos megyek majd Budakeszire is... Legfeljebb egyedül minitalizom...    Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Én is mennék, mer' a hagyományokat ápolni kell! Kacsint Vigyorog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #121 Dátum: 2008. Június 30. - 18:36:08 »

Ne nevezgessünk semmit, hátha az sem fullad bele az érdektelenségbe! Ha lesz más jelentkező, Én biztos megyek majd Budakeszire is... Legfeljebb egyedül minitalizom...    Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Én is mennék, mer' a hagyományokat ápolni kell! Kacsint Vigyorog
Na ugyi! Erre Gidy Koma sem mondana nem-et, tehát már 3-an vagyunk Vadasparkozni...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #122 Dátum: 2008. Június 30. - 18:44:53 »

Hiába már, a két Lad lassan már összefügg! Mindenhová megyünk, ha van rá módunk. Budakeszire is, Bagolyirtásra is, de először most Veszprémbe! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #123 Dátum: 2008. Július 01. - 12:19:12 »

Hiába már, a két Lad lassan már összefügg! Mindenhová megyünk, ha van rá módunk. Budakeszire is, Bagolyirtásra is, de először most Veszprémbe! Vigyorog
Meg a Lurdy Házhoz is!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #124 Dátum: 2008. Július 01. - 13:50:51 »

Hiába már, a két Lad lassan már összefügg! Mindenhová megyünk, ha van rá módunk. Budakeszire is, Bagolyirtásra is, de először most Veszprémbe! Vigyorog
Meg a Lurdy Házhoz is!
 
Valami azt súgja nekem, hogy Weres, Te kekeckedsz.  Kacsint  Vigyorog Na majd a fociban alázatra tanítunk Téged, reszkess! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #125 Dátum: 2008. Július 01. - 18:53:37 »

Hiába már, a két Lad lassan már összefügg! Mindenhová megyünk, ha van rá módunk. Budakeszire is, Bagolyirtásra is, de először most Veszprémbe! Vigyorog
Meg a Lurdy Házhoz is!
 
Valami azt súgja nekem, hogy Weres, Te kekeckedsz.  Kacsint  Vigyorog Na majd a fociban alázatra tanítunk Téged, reszkess! Kacsint Vigyorog
Isten ments Tízezredes úr! Mégiscsak az a legnépszerűbb tali!
Ami a focit illeti, már el kéne járni futni, hogy bírjuk szusszal! Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #126 Dátum: 2008. Július 01. - 20:17:08 »

Ami a talis focit illeti, lehet, hogy mindenki beáll egy pontra, mint a rúgósfociban, és úgy játszunk majd? Szerintetek a 2X2 perces meccs túl hosszú? Persze ezt is sok cserével gondoltam ám. Nehogy a végén végkimerülést okozzon a játék. Én már gyakoroltam, több EB meccset is megnéztem... Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #127 Dátum: 2008. Július 01. - 20:35:38 »

Ami a talis focit illeti, lehet, hogy mindenki beáll egy pontra, mint a rúgósfociban, és úgy játszunk majd? Szerintetek a 2X2 perces meccs túl hosszú? Persze ezt is sok cserével gondoltam ám. Nehogy a végén végkimerülést okozzon a játék. Én már gyakoroltam, több EB meccset is megnéztem... Kacsint Vigyorog
Sok meccset néztem meg én is ,de töredelmesen be kell valljam még most is izomlázam van pedig már régen voltak a csoportmeccsek.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #128 Dátum: 2008. Július 02. - 19:26:52 »

A bizti kedvéért ide is.Kérném szépen a szállást kaját mindent,MNT kérlek ne felejts el.3 gyerek 3 felnőtt.PUSZI KÖSZI MEGHÁLÁLOM Zsu
Naplózva

Zsuzsanna
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #129 Dátum: 2008. Július 02. - 19:57:45 »

MNT!  Még engem irigyeltek, erre tessék, Te milyen ígéretet kaptál... He Kacsint Vigyorog Nekem puszi, Neked hála? He Kacsint Vigyorog Ki jár majd jobban? He Kacsint Vigyorog
Jó lenne, ha kezdenétek Bagolyirtáson is gondolkodni! Ha adódik a keret, lefoglalom, és szuper nagy bulit csapunk majd a Mátrában! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #130 Dátum: 2008. Július 03. - 12:19:57 »

3 gyerek 3 felnőtt
A három felnőtt hogy jön ki? 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #131 Dátum: 2008. Július 03. - 15:06:49 »

3 gyerek 3 felnőtt
A három felnőtt hogy jön ki? 
Kérlek úgy, hogy a Zsu az én kedvemért jön plusszban!!! (álmodik a nyomor)
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #132 Dátum: 2008. Július 03. - 15:53:02 »

Jó lenne, ha kezdenétek Bagolyirtáson is gondolkodni! Ha adódik a keret, lefoglalom, és szuper nagy bulit csapunk majd a Mátrában! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Tényleg jó lenne még időben lefoglalni,nehogy "2szék közé essünk".
Na persze az őszhöz képest,nem mindjárt most,tudom,most mindenki Veszprém (nercprémről már hallottam,de veszprémről... He ) lázban ég. Kacsint
Naplózva
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #133 Dátum: 2008. Július 03. - 18:41:51 »

MNT csak MIATTAD megyek!!De ezt már megbeszéltük. Kacsint
Naplózva

Zsuzsanna
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #134 Dátum: 2008. Július 03. - 18:48:36 »

MNT csak MIATTAD megyek!!De ezt már megbeszéltük. Kacsint
 
Most hát akkor mi legyen velünk? Ne zavarjunk titeket? Zsu! Állítom sokam Miattad mennek, és Te máris kikosarazol mindenkit, és MNT-t ülteted a szívedbe? Nem lesz ez így jó! Azt akarod, hogy ne szeressük a mentőst? Javítsd ki a hozzászólásod, jóra, hogy miattunk mégy Veszprémbe! Kacsint Így egyszerű elgépelésnek tudjuk be a malőrt, és kedvencünk maradhatsz! Kacsint Vigyorog Meg MNT se lesz kiközösítve! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!