Lacetti klub fórum
2024. Július 06. - 04:44:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 464205 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1140 Dátum: 2009. November 13. - 20:04:24 »

Etele úton mikrótalink volt Stocz Főnivel. Ő ment az Etele tér felé, én meg onnan jöttem. Integetve üdvözöltük egymást. Láttam a kocsiján a klubos matricát is. Lehet buszos, és taxis közt barátság! Kacsint Vigyorog (igaz nehezen sokszor)
Tényleg busz vezető!
Legalább is ott ült a kormány mögött.  Kacsint
Igaz, a busz állt. 
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Állt, vigyázzban, mert jött a Főni! AZT HISZEM EZT ÍGY ILLIK JOBB HELYEKEN. De amint elment a felettes, valóban buszvezető lettem, és elindultam, tán ezt még láthatta a tükréből.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1141 Dátum: 2009. November 14. - 21:09:41 »

November 21.-től 28.-ig Zalacsányban leszek utókezelésen. (Nem mertem azt írni, hogy wellnessezni megyek, mert vannak akiket ez irritálna?)
Ha valaki talizni szeretne velem, nem bánnám. Még a Cápával is szívesen találkoznék, ha nem épít, nincsenek külföldről vendégei, és nem dolgozik minden nap 0-24-ig. Peti? Más esetleg? Ez felhívás volt egyébként! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1142 Dátum: 2009. November 14. - 21:12:38 »

November 21.-től 28.-ig Zalacsányban leszek utókezelésen. (Nem mertem azt írni, hogy wellnessezni megyek, mert vannak akiket ez irritálna?)
Ha valaki talizni szeretne velem, nem bánnám. Még a Cápával is szívesen találkoznék, ha nem épít, nincsenek külföldről vendégei, és nem dolgozik minden nap 0-24-ig. Peti? Más esetleg? Ez felhívás volt egyébként! Vigyorog
Nem elképzelhetetlen a dolog....egyeztessetek Petivel helyet-időt, aztán lehet csatlakozom Hozzátok!  Kacsint Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1143 Dátum: 2009. November 19. - 19:26:26 »

Peti! Cápa! Akkor remélem sikerül egy tali, valamikor, valahol, ez főleg tőletek függ!
Peti! Írtam privit!
Cápa! Egyeztessetek Petivel!
Szombat reggelig elérhető vagyok még itt, többször benézek. Szombattól meg telefonon elérhettek, ha akartok.
Hátha összejön egy jó kis beszélgetős tali, annyi idő után. Kacsint Vigyorog

Szóval egy hétig Zalacsányban leszek. Ha van még valaki a közelben, és akarna talizni, csak szóljon bátran, lehetünk többen is! Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. November 19. - 19:28:21 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1144 Dátum: 2009. November 23. - 20:45:31 »

idén nem lesz már több lacsi tali skacok? sajna kezdő vagyok a honlapon és még nem voltam egy talin sem de nagyon szeretnék elmenni egyre legalább:) azt sem bánnám ha Győr közelében lennétek:D Zavart
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #1145 Dátum: 2009. November 23. - 20:50:18 »

idén nem lesz már több lacsi tali skacok? sajna kezdő vagyok a honlapon és még nem voltam egy talin sem de nagyon szeretnék elmenni egyre legalább:) azt sem bánnám ha Győr közelében lennétek:D Zavart
Mini talira kapható vagyok valamikor. Kacsint
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1146 Dátum: 2009. November 24. - 01:21:14 »

Igen, lassan kellene dönteni az évadzáró tali felől.
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1147 Dátum: 2009. November 24. - 01:35:22 »

idén nem lesz már több lacsi tali skacok? sajna kezdő vagyok a honlapon és még nem voltam egy talin sem de nagyon szeretnék elmenni egyre legalább:) azt sem bánnám ha Győr közelében lennétek:D Zavart

Én várhatóan Vasárnap délután Győrszentivánon leszek a Stamford Bridge sörözőben az Arsenal-Chelsea meccs miatt. Ha gondolod összefuthatnánk, HB-s kolléga Kacsint
Ha érdekel és tudok biztos infót, megbeszélhetünk egy találkozót ott Kacsint
Naplózva

gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #1148 Dátum: 2009. November 24. - 08:54:19 »

idén nem lesz már több lacsi tali skacok? sajna kezdő vagyok a honlapon és még nem voltam egy talin sem de nagyon szeretnék elmenni egyre legalább:) azt sem bánnám ha Győr közelében lennétek:D Zavart

Én várhatóan Vasárnap délután Győrszentivánon leszek a Stamford Bridge sörözőben az Arsenal-Chelsea meccs miatt. Ha gondolod összefuthatnánk, HB-s kolléga Kacsint
Ha érdekel és tudok biztos infót, megbeszélhetünk egy találkozót ott Kacsint
Csak a klikkesedés elkerülése végett, én (a sedános) péntek du. úgy tűnik ráérek ca. 5-től. A vasárnap du. az tuti nem jó, ki kell fárasztani a kutyámat. Mosolyog
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1149 Dátum: 2009. November 24. - 18:17:45 »

Vasárnap kora délelőtt nem jó neki, ha elfárad? Vigyorog
Ugye én meg csak a meccs idejére utazok fel Győrszentivánra (+1-2 óra)
Vonóhorog után kötöd és komótos tempóban lefurikázol vele, nem sok kilóméter, te is el tudnál jönni és a kutyád is a fenekén venné a levegőt Vigyorog 2 in 1 Vigyorog
Naplózva

BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1150 Dátum: 2009. November 24. - 18:27:29 »

a stamfordos taliról egyenlőre annyit hogy nem 100% még kiderül mert épp ma voltam szájsebészeten ahol halálra kínoztak és nem tom még h milyen állapotban leszek:D most per pillanat látom már a fényt az alagút végén állapotot súrolom remélem hétvégére elmúlik és el tudok menni! amúgy te honnan jössz le szentivánra?
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1151 Dátum: 2009. November 24. - 18:28:27 »

aham Szigetszentmiki közben rájöttem h létezik adatlap is a világon:D ill a honlapon:D
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1152 Dátum: 2009. November 24. - 20:56:45 »

Remélem hamarosan sikerül eldönteni, jó lenne egy Győr környéki találka, mások is jöhetnének!
Csak tudnom kéne, hogy össze jön-e a találkozó, mert ha nem, akkor lehet, hogy más autójával mennénk. Mosolyog
Naplózva

BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1153 Dátum: 2009. November 24. - 21:46:57 »

Tényleg jó lenne ha jönne más lacettis is vagy akár más chevy-s is!! megpróbálom én is úgy gyógyszerezni magam h el tudjak menni! Vasárnap pontosan mikor gondoltál lejönni csak hogy a programjaim is úgy tudjam tervezni mert még egy alapos nagytakarítás vár a kicsi kocsira mert meló melett most eléggé el lett hanyagolva szegénykém.
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1154 Dátum: 2009. November 24. - 23:59:39 »

Szerintem 2 óra fele indulunk el Pestről, fél 4-re lent vagyunk. Igaz 5-től 7-ig a Stamford Bridge sörözőben leszünk, de előtte, vagy akár közbe is, akár oda tervezhetjük a találkozót. Én utána sem sietek haza...
Csak azért kérdezem, hogy ki mennyire biztosan tudna eljönni, mert lenne 3 autó, de csak kettő kell, mert nem leszünk annyian és ha egy Lacsi tali is össze jönne, akkor mindenképpen az egyik utazó az én lacsim lenne természetesen. Vigyorog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!