Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 18:19:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 171 172 [173] 174 175 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 266494 alkalommal)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2580 Dátum: 2009. Június 08. - 18:14:41 »

Diablo! Ezek szerint apád a példaképed, ezért halogatod évről- évre, és inkább cseréled a kocsijaid? Csak azért keveredsz szerelmi bánatok völgyébe, hogy legyen ürügyed mindig szebb, jobb autóba átülnöd.
Cápa! Újra, és újra szégyelld Magad, amiket írsz a házasságról, holott tudom odavagy a családodért. Nem ciki az, ha valaki szereti az asszonyát, gyerekeit, bátran kell erre büszkének lenni, és nem beállni a cikizők sorába, mert divat család- ellenesnek lenni. A család, a gyerekek az élet értelmei, és az egyetlen jó az emberiség túléléséért. Igaz, vannak ellendrukkerek is, meg is látszik, hogy mennyivel több probléma van, mint régen volt, amikor komolyan vették az emberek a házasságukat, esküjüket, adott szavukat, jól felfogott érdeküket, és nem a pillanatnyi hülyeségüknek éltek. A felnövekvő ifjúság is normálisabb volt, mint most, mert pozitív példákat láttak, otthon is, a környezetükben is, és nem a Mónika show-n, és Győzikén nevelkedtek, nem a hülye TV műsorokat bámulták naphosszat.
Jó példát, és programokat kell adni, mutatni, és főleg hitelesen átadni, ez a mi legfontosabb feladatunk, még ha nem is ezt diktálja a mai divat, valósítsd meg önmagad, mert megérdemled, magyarul: csak magaddal törődj, élj a mának, majdcsak lesz valahogy, légy részese a fogyasztói, liberális világnak. Sajnos nem tudjuk kihúzni magunkat a külső hatások alól teljesen, de azért az igazi értékrendeket igenis meg kell tartanunk, meg kell becsülnünk, a túlélés érdekében!

Nem vagyok család és gyerekellenes, sőt nagyon szeretem a gyerekeket és ők is engem. Egyszerűen csak még nem találtam meg az igazit. DE ami késik ...
Tudom, csak Te mondtad, hogy mikor szoktál kocsit cserélni, ezért jópofiztam csak. Bocsi, ne aggódj, megjön majd az igazi, nekem is beletellett sok évembe, mire összetalálkoztunk végre, de megérte. 32 voltam már...
A Cápa dumája akasztott ki, arra írtam az igazi véleményem, nem Téged kóstolgattalak.
Én is biztosan megnősülök majd...amint megtalálom azt a nőt, akinek én vagyok a zsánere, és képes áldozni is rám Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2581 Dátum: 2009. Június 08. - 18:45:42 »

Diablo! Ezek szerint apád a példaképed, ezért halogatod évről- évre, és inkább cseréled a kocsijaid? Csak azért keveredsz szerelmi bánatok völgyébe, hogy legyen ürügyed mindig szebb, jobb autóba átülnöd.
Cápa! Újra, és újra szégyelld Magad, amiket írsz a házasságról, holott tudom odavagy a családodért. Nem ciki az, ha valaki szereti az asszonyát, gyerekeit, bátran kell erre büszkének lenni, és nem beállni a cikizők sorába, mert divat család- ellenesnek lenni. A család, a gyerekek az élet értelmei, és az egyetlen jó az emberiség túléléséért. Igaz, vannak ellendrukkerek is, meg is látszik, hogy mennyivel több probléma van, mint régen volt, amikor komolyan vették az emberek a házasságukat, esküjüket, adott szavukat, jól felfogott érdeküket, és nem a pillanatnyi hülyeségüknek éltek. A felnövekvő ifjúság is normálisabb volt, mint most, mert pozitív példákat láttak, otthon is, a környezetükben is, és nem a Mónika show-n, és Győzikén nevelkedtek, nem a hülye TV műsorokat bámulták naphosszat.
Jó példát, és programokat kell adni, mutatni, és főleg hitelesen átadni, ez a mi legfontosabb feladatunk, még ha nem is ezt diktálja a mai divat, valósítsd meg önmagad, mert megérdemled, magyarul: csak magaddal törődj, élj a mának, majdcsak lesz valahogy, légy részese a fogyasztói, liberális világnak. Sajnos nem tudjuk kihúzni magunkat a külső hatások alól teljesen, de azért az igazi értékrendeket igenis meg kell tartanunk, meg kell becsülnünk, a túlélés érdekében!

Nem vagyok család és gyerekellenes, sőt nagyon szeretem a gyerekeket és ők is engem. Egyszerűen csak még nem találtam meg az igazit. DE ami késik ...
Tudom, csak Te mondtad, hogy mikor szoktál kocsit cserélni, ezért jópofiztam csak. Bocsi, ne aggódj, megjön majd az igazi, nekem is beletellett sok évembe, mire összetalálkoztunk végre, de megérte. 32 voltam már...
A Cápa dumája akasztott ki, arra írtam az igazi véleményem, nem Téged kóstolgattalak.
Nem sértődtem meg, lehet félreérthető volt a reagálásom. Egyik munkatársam most júliusban nősül, őt szoktuk cukkolni a Cápa által írt dologgal Vigyorog Persze ő sem veszi fel, nagyon jó barátok vagyunk. Ő is családcentrikus, ezért vett most egy MX5-ös Mazdát Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2582 Dátum: 2009. Június 08. - 20:07:37 »

Diablo! Ezek szerint apád a példaképed, ezért halogatod évről- évre, és inkább cseréled a kocsijaid? Csak azért keveredsz szerelmi bánatok völgyébe, hogy legyen ürügyed mindig szebb, jobb autóba átülnöd.
Cápa! Újra, és újra szégyelld Magad, amiket írsz a házasságról, holott tudom odavagy a családodért. Nem ciki az, ha valaki szereti az asszonyát, gyerekeit, bátran kell erre büszkének lenni, és nem beállni a cikizők sorába, mert divat család- ellenesnek lenni. A család, a gyerekek az élet értelmei, és az egyetlen jó az emberiség túléléséért. Igaz, vannak ellendrukkerek is, meg is látszik, hogy mennyivel több probléma van, mint régen volt, amikor komolyan vették az emberek a házasságukat, esküjüket, adott szavukat, jól felfogott érdeküket, és nem a pillanatnyi hülyeségüknek éltek. A felnövekvő ifjúság is normálisabb volt, mint most, mert pozitív példákat láttak, otthon is, a környezetükben is, és nem a Mónika show-n, és Győzikén nevelkedtek, nem a hülye TV műsorokat bámulták naphosszat.
Jó példát, és programokat kell adni, mutatni, és főleg hitelesen átadni, ez a mi legfontosabb feladatunk, még ha nem is ezt diktálja a mai divat, valósítsd meg önmagad, mert megérdemled, magyarul: csak magaddal törődj, élj a mának, majdcsak lesz valahogy, légy részese a fogyasztói, liberális világnak. Sajnos nem tudjuk kihúzni magunkat a külső hatások alól teljesen, de azért az igazi értékrendeket igenis meg kell tartanunk, meg kell becsülnünk, a túlélés érdekében!

Nem vagyok család és gyerekellenes, sőt nagyon szeretem a gyerekeket és ők is engem. Egyszerűen csak még nem találtam meg az igazit. DE ami késik ...
Tudom, csak Te mondtad, hogy mikor szoktál kocsit cserélni, ezért jópofiztam csak. Bocsi, ne aggódj, megjön majd az igazi, nekem is beletellett sok évembe, mire összetalálkoztunk végre, de megérte. 32 voltam már...
A Cápa dumája akasztott ki, arra írtam az igazi véleményem, nem Téged kóstolgattalak.
Nem sértődtem meg, lehet félreérthető volt a reagálásom. Egyik munkatársam most júliusban nősül, őt szoktuk cukkolni a Cápa által írt dologgal Vigyorog Persze ő sem veszi fel, nagyon jó barátok vagyunk. Ő is családcentrikus, ezért vett most egy MX5-ös Mazdát Vigyorog
Gondoltam, hogy te érted a viccet!  Kacsint Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2583 Dátum: 2009. Június 09. - 12:36:11 »

Kiküldött tudósítónk jelenti:

Természettudósok már régen megállapították, hogy a Szahara terjed, Afrika elsivatagosodik.

Én meg megállapítom, hogy Európa elafrikaiasodik. Bizony. Már az északi részeket is elérte az afrikai mentalítás.
Gyanúm már tavaly felébredt, amikor Antwerpenben rakodás fedőnév alatt rendszeresen szétverték a hajót, de most Rotterdamban bizonyossá vált.
Azon meg sem lepődök, hogy a rakodók körül a „mari hónalja” – népiesen joint, póriasan marihuána- illata terjeng. Na de ha már a melósokért felelős ügyeletes sajtfejű is szívja… Eddig maximum be volt rúgva, most viszont az autójából sem tudott kiszállni, bár nem is akart. És alkohol szagát nem éreztem, viszont a mandró majdnem levitált, úgy repült.
Mondjuk ha én lettem volna a helyébe, én sem akartam volna kiszállni. Mert ki akarná megnézni, hogy az emberei milyen kárt csinálnak egy hajón?
Ugyanis a sajtfejűek laza rutinnal összetörték a hajójárót. Mert mozgatniuk kellett a darut és útban volt.
Rendben, mozgassák, na de azért szólhatnának előtte. Vagy valami hasonló. Az Ő verziójuk szerint szóltak, nálunk négy emberből egy sem tud róla. Mire észrevették, hogy a daru mozog, már késő volt, hiába integettek, meg minden. A darab vas adu ász volt: mindent vitt. Igazából csak a járó drótkötelébe akadt bele, de az meg biztonsági darab, tehát nem szakadt el, kitartott. Viszont a leengedő rudazat, ami egy méretes vas idom elcsavarodott, a járó korlátja eltört. A kárt okozó daru meg mit sem törődve olyan jelentéktelen dolgokkal, mint integető, ordító, majd buzgón anyázó – teljesen internacionálisan egyszerre három nyelven, ki- ki a sajátján- emberek, csak ment és ki tudja hol áll meg, ha nincs ott a következő daru. De ott volt és nagy csattanás kíséretében megállította. Majd ünnepélyes keretek között leszakadt a gémje. Szerencsére nem a hajóra. Sajnos nem a rakodók ott parkoló autójára.
Ezek után érthető, hogy a mi kárunkkal senki nem akar foglalkozni, annak okozását elismerni. Tisztára, mintha... szóval olyan emberekkel lenne dolgunk egy karambol esetén, akiket itt a fórumon nem említünk, mert Cápa kimoderál.
Ilyesmi többnyire afrikai kikötőkben szokott megtörténni, ott viszont rendszeresen.
De a nem idén lebarnult darukezelő legalább boldog vigyorral mászott le fülkéjéből. Elvégre azért nem semmi egyszerre ennyi kárt okozni. Én is szerettem volna megtapsolni és azt sem bántam volna, ha közben a tenyereim közé kerül a feje.
Valami baj lesz az idegeimmel, mert ilyenkor heveny fojtogathatnékom, meg üthetnékem támad és kiütést kapok, mert nem tehetem. Vagy lehet, hogy csak öregszem és az izgalmakat nem bírom.
Kedvemet az sem emelte, hogy mindezt este 7-kor sikerült megoldaniuk, éppen az aktuális BL döntő előtt.
Azért megnéztem a döntőt. A romok eltakarítását a másodtisztre hagytam és mivel tárgyalóképes fél a közelben, leültem meccset nézni.
Tárgyalóképes vitapartner később sem akadt, viszont remek képeket készíthettem a jointokat sorozatban sodró melósokról. Ezeket később mellékeltem a jelentéshez, mondván, ha az embereik ilyen állapotban dolgozgatnak, akkor nagyon nincs kérdése annak, hogy ki a hibás.
Gondolom én. Mert a terminál szerint néhány dohányzó ember nem függ össze az okozott árral, egyébként sem vettem mintát abból, amit szívtak, stb.
Hát ez való igaz, de legközelebb majd mi okozunk nekik valami kárt, aztán hivatkozhatnak, amire akarnak. Csak azt nem értem, hogy a hajó tulajdonosa is ezen a véleményen van. Mármint mindegy, hogy a daru kezelője részeg, repül, netán vak, mi miért nem állítottuk meg? A parancsnok válasza: sajnos a cég nem szuperhősöket alkalmaz. Eddig ennyiben maradtunk.
Sajnos más is rontja a kedvünket. A hajó bérleti szerződése 13-án lejár. A bérlőnek van egy + 10 napos opciója, amivel él is és még egy kanyart megyünk. Június 23-án viszont pont ideális helyen leszünk ahhoz, hogy visszaadja a hajót a tulajdonosnak. A tárgyalások állítólag folynak, de amíg februárban már két héttel a lejárat előtt megegyeztek, most még semmi. A bérlőnek megfelelünk, jól járna, ha maradnánk. Másik hajót be kellene járatni, gondok lennének, ráadásul mi az optimális méret vagyunk számukra. Viszont a piac most olyan, hogy alkudhat az árból. Amiből viszont a tulajdonos nem nagyon engedhet. Elvégre a fix költségek megvannak, azokat fedezni kell, pláne ha még valami alkatrészre is szükség lesz. Sajnos a jelek arra mutatnak, hogy nem lesz meghosszabbítva. Mintha mindenki erre az eshetőségre készülne. Innen legalábbis úgy érezzük. A testvérhajónkat már egy hónapja visszaadta a bérlő (mondjuk ott komoly gondok voltak a raktártetőkkel) és helyette egy kisebb hajót rakott be az útvonalra. Minket nem nagyon tud kisebb hajóval kiváltani, mert akkor nem tud annyi rakományt felvenni, de ki tudja, lehet, hogy van valami megfelelő. A piac nagyon nyomott. Két héten belül megtudjuk.
A testvérhajót viszont már el is tették naftalinba és két hete csak négy ember van rajta. Ha minket is visszaadnak, hát nem lesz egy fáklyásmenet. De erre most nem is akarok gondolni, úgysem tehetek ellene semmit. Bár most, amikor ezt pötyögöm, már egyre kisebb az esély. Tangiert például kihagyjuk, minden jel arra mutat, hogy két hét múlva Felixstoweban vége...
Viszont legalább a három utasunkkal nem volt sok gond. Egy felgyulladt takarón kívül nem volt izgalom, azt meg eloltottuk. Megfejtené valaki, hogy miért jó ágyban bagózni? Én még bagós koromban sem gyújtottam rá ágyban, meg az ágyat sem magamra. De ha megteszem és valaki van olyan bátyám, hogy eloltja, akkor nem reklamálok, hogy vizes lettem.

Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2584 Dátum: 2009. Június 09. - 12:58:09 »

Cap! Jó volt ez is! Ha legközelebb oltasz égő pokrócot, és részeg embert, akkor ne vízzel tedd ezt, mert vizes lesz, inkább potoltóval, és akkor megúszhatja szárazon a hülyeségét. Örülök, hogy jelentkeztél, mindig nagyon várom, várjuk! Vigyázz nagyon Magadra!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2585 Dátum: 2009. Június 09. - 13:06:31 »

Jó, jutalmul egy rondaság. Olyan ronda, hogy már szép!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Shark
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178



« Hozzászólás #2586 Dátum: 2009. Június 09. - 20:48:16 »

Brutális!!
Ezen érzik magukat jól emberek? Én bevallom félnék...  Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2587 Dátum: 2009. Június 12. - 12:49:21 »

Van egy jó, és egy rossz hírem, de mindkettő azonos: vasárnap estig nem jelentkezem, mert Mezőtúrra megyek. Van ott valaki? Viszek szórólapokat is... Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2588 Dátum: 2009. Június 12. - 13:22:52 »

Van egy jó, és egy rossz hírem, de mindkettő azonos: vasárnap estig nem jelentkezem, mert Mezőtúrra megyek. Van ott valaki? Viszek szórólapokat is... Kacsint Vigyorog
Már vártam mikor mész megint wellnes hétvégézni. Vigyorog
Naplózva


LPG
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2589 Dátum: 2009. Június 13. - 14:06:03 »

Cap! Jó volt ez is! Ha legközelebb oltasz égő pokrócot, és részeg embert, akkor ne vízzel tedd ezt, mert vizes lesz, inkább potoltóval, és akkor megúszhatja szárazon a hülyeségét. Örülök, hogy jelentkeztél, mindig nagyon várom, várjuk! Vigyázz nagyon Magadra!
Lehet, hogy inkább le kellett volna pisilni!  Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2590 Dátum: 2009. Június 13. - 14:07:23 »

Jó, jutalmul egy rondaság. Olyan ronda, hogy már szép!
És pont úgy néz ki, mintha egy égősor mentén hajózna!
Hogy ezek a tengerÉSZEK milyen ügyesek!  Vigyorog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2591 Dátum: 2009. Június 13. - 14:08:40 »

Kicsit újítottam a weblap taglista részén.
Bővebbet a "hogyan használd"-ban olvashattok.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2592 Dátum: 2009. Június 14. - 19:36:10 »

Újra itthon vagyok, épségben. Jó volt vidéken a barátoméknál! (Nem wellnesseztem!). Jól vagyok! Ti is? Remélem! Vigyorog
Két nap meló, utána három nap telek. Ez így nem rossz! Kacsint Vigyorog
Egy leendő klubtárssal találkoztam csak Mezőtúron...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2593 Dátum: 2009. Június 15. - 17:35:49 »

Szerdán újra, és újra emelik a benzin, és a gázolaj árát. Ezúttal 4 Ft-tal. Azután majd jön elsejétől a jövedéki adó, és az ÁFA emelés, mert túl sok bőr van még rajtunk, hogy ...meg. Ez persze nemcsak az autózást drágítja meg, hanem mindent, nyilvánvalóan. Feneketlen kút, amibe szórjuk a pénzt, és semmi látszata.
Persze aki mindent ingyen használ, és megszerzett mindent, annak semmi sem drága. Csak kis érdekességnek: ÁFA emelés: +5%, jövedéki pedig: +10%! Szóval 300 fölé megy júliustól megint, és biztosan, és tartósan a benya ára, hát ez is luxusadó, aki autózik bármivel is. Ki vagyok akadva, nem kicsit, nagyon!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2594 Dátum: 2009. Június 17. - 15:51:54 »

Nem politizalok, csak felmerult bennem, meddig turik ezt meg az emberek?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 171 172 [173] 174 175 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!