Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 16:25:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 169 170 [171] 172 173 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 266458 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #2550 Dátum: 2009. Május 29. - 17:13:38 »

Nincs esetleg valakinek véletlenül 1-2-3 jegye a Rönó napokra a ring-re?
Előre is köszi...  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Majd kiderül, ha rám gondoltál.  Vigyorog
Khmmm...
Igen!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Kössssz!  Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2551 Dátum: 2009. Május 29. - 17:49:24 »

Lenne egy kérdésem. Kb 1 évvel ezelőtt csináltattam a Procolornál javítófestéket. Meddig használható fel? Van ezeknek valami lejárati/felhasználási idejük?
Amíg be nem szárad, használhatod. Utána csal levélnehezék...
Leginkább az érdekelne, hogy mennyire tartja a szinét. Szóval nem lesz-é sötétebb (leginkább ez aggaszt) vagy világosabb. Valamilyen anyag kiválik a tetejére, de összerázás után eltűnik. Kaptam ugyanis egy kavicsot a jobb oldali A oszlopra (hogy kitől ne kérdezzétek, azt se tudom mikor), de szépen lejött a festés egy viszonylag nagy területen. Mivel kilátszik a csupasz fém, szeretném lekenni, mielőtt elkezd rozsdálni.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2552 Dátum: 2009. Május 29. - 18:09:32 »

Lenne egy kérdésem. Kb 1 évvel ezelőtt csináltattam a Procolornál javítófestéket. Meddig használható fel? Van ezeknek valami lejárati/felhasználási idejük?
Amíg be nem szárad, használhatod. Utána csal levélnehezék...
Leginkább az érdekelne, hogy mennyire tartja a szinét. Szóval nem lesz-é sötétebb (leginkább ez aggaszt) vagy világosabb. Valamilyen anyag kiválik a tetejére, de összerázás után eltűnik. Kaptam ugyanis egy kavicsot a jobb oldali A oszlopra (hogy kitől ne kérdezzétek, azt se tudom mikor), de szépen lejött a festés egy viszonylag nagy területen. Mivel kilátszik a csupasz fém, szeretném lekenni, mielőtt elkezd rozsdálni.
Én kentem a múltkor nemcsak a kilincseket, hanem még egy-két sérülést (díszléc, lökhárító, motorháztető).  Igazából ez a körömlakkos ecsetelős dolog kőfelverődésre jó csak. Arra is csak nagyon kis adagokban, több rétegben adagolva úgy, hogy a lepattant terület mellé ne menjen belőle. Arra jó, hogy ne látszódjon annyira a sérülés, ill. ne maradjon az időjárás vasfogának csupasz lemez.
A "fekete" szín csak kenésnél van, gondolom ez lehet a higító és szennyeződés benne. Ez alaposabb felrázás és bedolgozás utáni száradás után nem látszik.
A kilincseken, egyéb műanyag felületeken, ahol csak kezdett előjönni a sárga a festés alól, avagy éppen a szín nyúzódott le, ott nem igazán lehet elhúzni a festéket, inkább ronda lesz. Itt egy két helyen úgy csináltam, hogy amilyen vékonyan tudtam, úgy elkentem, aztán amikor félszáraz volt már, akkor óvatosan letöröltem. Így ahol vékonyabban sikerült kenni, ott azért megmaradt valami a javítószínből, a vastag része meg lejött. Hát hiába...a mikronos fényezésnek azért a szórópisztoly a jó.  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2553 Dátum: 2009. Május 29. - 18:18:06 »

Lenne egy kérdésem. Kb 1 évvel ezelőtt csináltattam a Procolornál javítófestéket. Meddig használható fel? Van ezeknek valami lejárati/felhasználási idejük?
Amíg be nem szárad, használhatod. Utána csal levélnehezék...
Leginkább az érdekelne, hogy mennyire tartja a szinét. Szóval nem lesz-é sötétebb (leginkább ez aggaszt) vagy világosabb. Valamilyen anyag kiválik a tetejére, de összerázás után eltűnik. Kaptam ugyanis egy kavicsot a jobb oldali A oszlopra (hogy kitől ne kérdezzétek, azt se tudom mikor), de szépen lejött a festés egy viszonylag nagy területen. Mivel kilátszik a csupasz fém, szeretném lekenni, mielőtt elkezd rozsdálni.
Én kentem a múltkor nemcsak a kilincseket, hanem még egy-két sérülést (díszléc, lökhárító, motorháztető).  Igazából ez a körömlakkos ecsetelős dolog kőfelverődésre jó csak. Arra is csak nagyon kis adagokban, több rétegben adagolva úgy, hogy a lepattant terület mellé ne menjen belőle. Arra jó, hogy ne látszódjon annyira a sérülés, ill. ne maradjon az időjárás vasfogának csupasz lemez.
A "fekete" szín csak kenésnél van, gondolom ez lehet a higító és szennyeződés benne. Ez alaposabb felrázás és bedolgozás utáni száradás után nem látszik.
A kilincseken, egyéb műanyag felületeken, ahol csak kezdett előjönni a sárga a festés alól, avagy éppen a szín nyúzódott le, ott nem igazán lehet elhúzni a festéket, inkább ronda lesz. Itt egy két helyen úgy csináltam, hogy amilyen vékonyan tudtam, úgy elkentem, aztán amikor félszáraz volt már, akkor óvatosan letöröltem. Így ahol vékonyabban sikerült kenni, ott azért megmaradt valami a javítószínből, a vastag része meg lejött. Hát hiába...a mikronos fényezésnek azért a szórópisztoly a jó.  Kacsint
Ezt én is így csináltam már. Vékonyan több rétegben használva viszonylag szép eredményt lehet elérni.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2554 Dátum: 2009. Június 01. - 16:03:02 »

Remélem a három szabad (már akinek az volt?!) nap után, mindenki rendben hazaért.
 TGabi! Capry! A két új tagunknak írtam privátot, olvassátok el!
Még lehet jelentkezni az "Angyalok" közé! Nézzetek be a "Klubfuvar, szomszédolás, stb topicba! Pár nap múlva zárom, és megkapja minden "Angyal" a többiek elérhetőségét, hogy bajba jutás esetén a legközelebbi "angyaltól" kérhessen segítséget. De ne legyen rá szükség, csal inkább a látogatás legyen a lényeg a továbbiakban. Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Június 02. - 18:20:36 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2555 Dátum: 2009. Június 01. - 21:56:31 »

Egy kérdés! Most, hogy szétcincálják a GM-t szerintetek mi lesz az ex-Daewoo szektorral??
Opel meg kanadai kézben, mint európai gyár?- ez nem kérdés....
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2556 Dátum: 2009. Június 02. - 05:25:25 »

Két új tagunknak írtam privátot, olvassátok el! (TGabi, és Capry)
Apu! Hogy olvassuk el, ha privátot írtál nekik?  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2557 Dátum: 2009. Június 02. - 14:54:09 »

Két új tagunknak írtam privátot, olvassátok el! (TGabi, és Capry)
Apu! Hogy olvassuk el, ha privátot írtál nekik?  Vigyorog
Ők olvassák el, nem Te! Te szerencsétlen! Kacsint Vigyorog Ne kötözködj, mert összevonom a szemöldököm, és akkor neked lesz jajjj! Kacsint Vigyorog
Sajnos csütörtöktől újra áremelés lesz üzemanyagoknál. Gázolaj 6 Ft-tal, benzin 8 Ft-tal lesz drágább.   Mindent bele, még ÁFA, és jövedéki adó emelés előtt is! Alig várják már a 300 Ft-os benzint, hogy az a ..., jól neveltségem tiltja, hogy kipötyögjem. Felháborító! Mire föl? Most megyek tankolni, később még visszajövök.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Június 02. - 14:58:46 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2558 Dátum: 2009. Június 02. - 17:35:45 »

Két új tagunknak írtam privátot, olvassátok el! (TGabi, és Capry)
Apu! Hogy olvassuk el, ha privátot írtál nekik?  Vigyorog
Ők olvassák el, nem Te! Te szerencsétlen! Kacsint Vigyorog
Akkor ne nekünk írd!!  Kacsint Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2559 Dátum: 2009. Június 02. - 18:19:53 »

hi-hi---látom, már íródik a válasz...... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2560 Dátum: 2009. Június 02. - 18:23:02 »

hi-hi---látom, már íródik a válasz...... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Azt hiszem eljött az ideje, hogy kiszárítsam a tengert, mert nagyon elszaporodtak a Cápa-pimaszságok. Kacsint
Azután már csak tátoghatsz... Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2561 Dátum: 2009. Június 02. - 18:30:17 »

hi-hi---látom, már íródik a válasz...... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Azt hiszem eljött az ideje, hogy kiszárítsam a tengert, mert nagyon elszaporodtak a Cápa-pimaszságok. Kacsint
Azután már csak tátoghatsz... Kacsint Vigyorog
Gidy apu,vigyázz a vérnyomásodra! Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2562 Dátum: 2009. Június 02. - 18:35:07 »

hi-hi---látom, már íródik a válasz...... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Azt hiszem eljött az ideje, hogy kiszárítsam a tengert, mert nagyon elszaporodtak a Cápa-pimaszságok. Kacsint
Azután már csak tátoghatsz... Kacsint Vigyorog
Gidy apu,vigyázz a vérnyomásodra! Vigyorog
Nem azzal van gond, az még alacsony is, azért vagyok mindig álmos. A Cápával van gond, ő pimaszkodik az öreggel, már- már feledteti Janit! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2563 Dátum: 2009. Június 02. - 18:37:59 »

hi-hi---látom, már íródik a válasz...... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Azt hiszem eljött az ideje, hogy kiszárítsam a tengert, mert nagyon elszaporodtak a Cápa-pimaszságok. Kacsint
Azután már csak tátoghatsz... Kacsint Vigyorog
Gidy apu,vigyázz a vérnyomásodra! Vigyorog
Nem azzal van gond, az még alacsony is, azért vagyok mindig álmos. A Cápával van gond, ő pimaszkodik az öreggel, már- már feledteti Janit! Kacsint
Apu! Te vigyázó szemeidet csak az első ajtókra vesd! Máshol fel ne szállhassanak!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2564 Dátum: 2009. Június 03. - 14:41:08 »

hi-hi---látom, már íródik a válasz...... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Azt hiszem eljött az ideje, hogy kiszárítsam a tengert, mert nagyon elszaporodtak a Cápa-pimaszságok. Kacsint
Azután már csak tátoghatsz... Kacsint Vigyorog
Gidy apu,vigyázz a vérnyomásodra! Vigyorog
Nem azzal van gond, az még alacsony is, azért vagyok mindig álmos. A Cápával van gond, ő pimaszkodik az öreggel, már- már feledteti Janit! Kacsint
Apu! Te vigyázó szemeidet csak az első ajtókra vesd! Máshol fel ne szállhassanak!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
A mi vonalunkon nem tudják bevezetni, akkor csak naponta egy kört tudnánk menni, nem ötöt. Meg hát nem is érdekel, én csak vezetek, nem vagyok se kalauz, se ellenőr, pláne nem biztonsági őr. Én vezetni szeretek, nem veszekedni.  Kacsint Vigyorog




Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 169 170 [171] 172 173 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!