Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 12:15:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 164 165 [166] 167 168 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 266388 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2475 Dátum: 2009. Május 06. - 19:31:15 »

Ja, itt meleg van 32 fok. Kifejezetten hideg... Ja, lattam egy helyi Lacsettit...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2476 Dátum: 2009. Május 07. - 11:41:58 »

Nos, ma vezettem először hosszú távon faterom pár hetes Irmscher csomagos Captiváját. Kezdeném az előzményekkel, a két eddigi autót beszámíttatták, plusz ráfizettek többet, mint a lacettim ér.  :hahota: A vicc az egészben az, hogy egy 11.5 milliós autót, hogyan tudtak odaadni 6.5 misiért. Mint utólag kiderült, elfelejtették felszámolni az extrákat (króm visszapillantók indexel, fellépő, full extra bőrrel automatával tempomattal) és utólag szerettek volna kapni, még másfél milliót, csakhogy fater nagyon okosan a legjobb árnál alá is írta a szerződést, mert ezt nem lehetett kihagyni. Gyanítom, hogy a chevy dunánál kipenderítették azt az illetőt, aki ekkora kárt csinált a szalonnak. Én mondtam faternak, ha jót akar, ne oda vigye szervizeltetni, mert biztos vissza akarják hozni a buktát valahogy.
Nos 2.0 TD, iszonyat sokat zabál, 10 L felett. Ennél még a lacsim is jobban fogyaszt bőven. Mondjuk a tempomat az nagyon király dolog, a 420 km-ból 4-5-nél volt csak szükségem a jobb lábamra. Ja és 7 üléses. Érdekes, hogy mennyire más szemszögből látni így a világot. Pályán mindenki lemegy előlem, csak az az ukrán nyugdíjas nem akart, akit le kellett dudálnom, vagy ha nem megy le akkor odalép, nehogy baj legyen. Az embereknek tényleg az számít, hogy fél-e egy autótól és tiszteli, vagy csak azért is szivatja, mert olcsóbb fajta. Pedig ez sem egy X5-ös, de mégis, még a mercisek is elengedtek. A zafira sem kicsi, de azzal közel nem volt ekkora tekintélyem.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2477 Dátum: 2009. Május 07. - 13:39:40 »

Weres beszámolójáról jutott eszembe: a Lacetti ismét büszkén gurulhat, Fekete Pákó már nem ilyennel jár, viszont maradt a márkánál, és egy hozzá hasonló fekete Captivája van, szerényen ráírva a web címe is, hátha utána akartok nézni az életének. Meg még ajánlhatom vetélytársát Győzikét is...
Viszont az Opel Insignia, és az új Chevy Cruze nagyon király! Mindkettő fullját próbáltam ki, szuper volt, de az Opel árából két Cruze jönne ki, de arra sincsen momentán pénzem, és nem is lesz- sajnos, elvitte Gy. F., és most elviszi B. G., meg a titekét is...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #2478 Dátum: 2009. Május 07. - 15:36:20 »

...
Mint utólag kiderült, elfelejtették felszámolni az extrákat (króm visszapillantók indexel, fellépő, full extra bőrrel automatával tempomattal) és utólag szerettek volna kapni, még másfél milliót...
Hogy velem miért nem történik ilyen sohasem...
(Lehet, mert eddig még nem volt "kedvem" Captivát venni...? Vigyorog Vigyorog Vigyorog)
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2479 Dátum: 2009. Május 07. - 17:03:25 »

...
Mint utólag kiderült, elfelejtették felszámolni az extrákat (króm visszapillantók indexel, fellépő, full extra bőrrel automatával tempomattal) és utólag szerettek volna kapni, még másfél milliót...
Hogy velem miért nem történik ilyen sohasem...
(Lehet, mert eddig még nem volt "kedvem" Captivát venni...? Vigyorog Vigyorog Vigyorog)
Sebaj Kripic! a Cruzénál bejöhet, úgy, mint az 5-ös lottó! Egyébként nagy szeretettel megadnak egy irreális listaárat, amiért egy sem menne el, és nagy lelkűen elengednek belőle annyit, hogy még éppen hogyan eladhatóvá tegyék. Ebben élen járt például a Citroen, akinek folyamatosan milliókkal olcsóbban voltak leárazva a kocsijai, és így sem voltak olyan nagyon fogyósak. A kereskedők nagyjából már tudják azt, hogy mennyiért tudják még elsózni a portékájukat. Ez mindig is így volt, van, lesz. Kereslet- kínálat nem lehetnek messze egymástól soha sem. (Vagy maradnak a boltban!)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2480 Dátum: 2009. Május 07. - 17:26:26 »

Hali LADIGIDY ment egy privi neked szól
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2481 Dátum: 2009. Május 08. - 19:00:47 »

ÜDV valaki irt nekem egy PRIVIT de nem tudom megnézni mert a régi oldalom van légyszi küld el ujra köszi  Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2482 Dátum: 2009. Május 08. - 19:39:37 »

Gidy! Kaptam két privit Tőled, de mindkettő csak egy régebbi levél idézése, semmi új nincs benne. Mi lett volna a mondandód? Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2483 Dátum: 2009. Május 08. - 20:17:33 »

Gidy! Kaptam két privit Tőled, de mindkettő csak egy régebbi levél idézése, semmi új nincs benne. Mi lett volna a mondandód? Kacsint
Mert nem tudtam, hogy megkaptad-e, mert nálam, mint elküldött megjelent, de nem volt rajta a címzett. Megkaptad az előzőt is? Vagy csak az idézetest? Több levél is így ment (?) el, ezért újra küldtem őket az új tárhelyről, és itt már szerepelt a címzés is. Szóval ezért idézetes a levél. Üdv: Gidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2484 Dátum: 2009. Május 08. - 21:58:32 »

Gidy! Kaptam két privit Tőled, de mindkettő csak egy régebbi levél idézése, semmi új nincs benne. Mi lett volna a mondandód? Kacsint
Mert nem tudtam, hogy megkaptad-e, mert nálam, mint elküldött megjelent, de nem volt rajta a címzett. Megkaptad az előzőt is? Vagy csak az idézetest? Több levél is így ment (?) el, ezért újra küldtem őket az új tárhelyről, és itt már szerepelt a címzés is. Szóval ezért idézetes a levél. Üdv: Gidy
Igen, még a régi helyen megkaptam őket az elmúlt napokban.  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #2485 Dátum: 2009. Május 09. - 08:27:29 »

Sziasztok KEDVESKÉIM.Remélem mindenkivel minden rendben.Én végre a nagyján túl vagyok.Költöztem,anyám férjhez adtam.....hűűűűű,.....A fiúknak a suli egy lépés élvezik,hogy nem kell messzire menni.Menyivel egyszerűbb az élet  Mosolyog Vigyorog.Igérem megpróbálok  gyakrabban lenni bár néha van,hogy nem tudok belépni.De igyekszem puszi mindenkinek jó egészséget,mindent.ZSU
Zsu! Most, hogy férjhez adtad jóanyád, azt hiszem Te jössz! Azt mondtad, hogy az idén meg fog történni, tehát hajrá! Meghívsz minket? He Kacsint
Szia apu.Természetesen!puszillak
Naplózva

Zsuzsanna
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2486 Dátum: 2009. Május 09. - 20:45:02 »

Sziasztok KEDVESKÉIM.Remélem mindenkivel minden rendben.Én végre a nagyján túl vagyok.Költöztem,anyám férjhez adtam.....hűűűűű,.....A fiúknak a suli egy lépés élvezik,hogy nem kell messzire menni.Menyivel egyszerűbb az élet  Mosolyog Vigyorog.Igérem megpróbálok  gyakrabban lenni bár néha van,hogy nem tudok belépni.De igyekszem puszi mindenkinek jó egészséget,mindent.ZSU
Zsu! Most, hogy férjhez adtad jóanyád, azt hiszem Te jössz! Azt mondtad, hogy az idén meg fog történni, tehát hajrá! Meghívsz minket? He Kacsint
Szia apu.Természetesen!puszillak
Vettétek emberek? Én azt kérdeztem, hogy meghívsz-e minket, nemcsak engem, és a válasz: természetesen. Szóval készüljetek! Vigyorog
Zsu! Privi ment!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2487 Dátum: 2009. Május 09. - 21:57:34 »

Sziasztok KEDVESKÉIM.Remélem mindenkivel minden rendben.Én végre a nagyján túl vagyok.Költöztem,anyám férjhez adtam.....hűűűűű,.....A fiúknak a suli egy lépés élvezik,hogy nem kell messzire menni.Menyivel egyszerűbb az élet  Mosolyog Vigyorog.Igérem megpróbálok  gyakrabban lenni bár néha van,hogy nem tudok belépni.De igyekszem puszi mindenkinek jó egészséget,mindent.ZSU
Zsu! Most, hogy férjhez adtad jóanyád, azt hiszem Te jössz! Azt mondtad, hogy az idén meg fog történni, tehát hajrá! Meghívsz minket? He Kacsint
Szia apu.Természetesen!puszillak
Vettétek emberek? Én azt kérdeztem, hogy meghívsz-e minket, nemcsak engem, és a válasz: természetesen. Szóval készüljetek! Vigyorog
Zsu! Privi ment!
Stipi-stop az első éjszaka joga!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2488 Dátum: 2009. Május 10. - 07:42:24 »

Sziasztok KEDVESKÉIM.Remélem mindenkivel minden rendben.Én végre a nagyján túl vagyok.Költöztem,anyám férjhez adtam.....hűűűűű,.....A fiúknak a suli egy lépés élvezik,hogy nem kell messzire menni.Menyivel egyszerűbb az élet  Mosolyog Vigyorog.Igérem megpróbálok  gyakrabban lenni bár néha van,hogy nem tudok belépni.De igyekszem puszi mindenkinek jó egészséget,mindent.ZSU
Zsu! Most, hogy férjhez adtad jóanyád, azt hiszem Te jössz! Azt mondtad, hogy az idén meg fog történni, tehát hajrá! Meghívsz minket? He Kacsint
Szia apu.Természetesen!puszillak
Vettétek emberek? Én azt kérdeztem, hogy meghívsz-e minket, nemcsak engem, és a válasz: természetesen. Szóval készüljetek! Vigyorog
Zsu! Privi ment!
Stipi-stop az első éjszaka joga!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Cápa! Azt hiszem most elvetetted a valamit. Szóval- gondolom, ezt megbeszélted Erikával is, mert különben nem biztos, hogy ilyet mernél írni. Mit szólt hozzá? Ő ajánlotta? Ha nem, hát valóban módosítsd a jelszavad, mert, ha beleolvas a fórumba Neked véged van! Mi is az ő mobiljának a száma? Szeretném üdvözölni. Egyébként az elsőről lekéstél, mert Zsunak két klassz fia van, bár lehet, hogy ők délutániak? Szerintem reszkess! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2489 Dátum: 2009. Május 10. - 10:41:25 »

Sziasztok KEDVESKÉIM.Remélem mindenkivel minden rendben.Én végre a nagyján túl vagyok.Költöztem,anyám férjhez adtam.....hűűűűű,.....A fiúknak a suli egy lépés élvezik,hogy nem kell messzire menni.Menyivel egyszerűbb az élet  Mosolyog Vigyorog.Igérem megpróbálok  gyakrabban lenni bár néha van,hogy nem tudok belépni.De igyekszem puszi mindenkinek jó egészséget,mindent.ZSU
Zsu! Most, hogy férjhez adtad jóanyád, azt hiszem Te jössz! Azt mondtad, hogy az idén meg fog történni, tehát hajrá! Meghívsz minket? He Kacsint
Szia apu.Természetesen!puszillak
Vettétek emberek? Én azt kérdeztem, hogy meghívsz-e minket, nemcsak engem, és a válasz: természetesen. Szóval készüljetek! Vigyorog
Zsu! Privi ment!
Stipi-stop az első éjszaka joga!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Cápa! Azt hiszem most elvetetted a valamit. Szóval- gondolom, ezt megbeszélted Erikával is, mert különben nem biztos, hogy ilyet mernél írni. Mit szólt hozzá? Ő ajánlotta? Ha nem, hát valóban módosítsd a jelszavad, mert, ha beleolvas a fórumba Neked véged van! Mi is az ő mobiljának a száma? Szeretném üdvözölni. Egyébként az elsőről lekéstél, mert Zsunak két klassz fia van, bár lehet, hogy ők délutániak? Szerintem reszkess! Kacsint
Most aztán húzom fülem....farkam!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Amúgy mit vetettem el? Szelet?
Sebaj! Aki szelet vet, vihart arat!  Vigyorog Bírom, ha zajlik az élet! Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 10. - 10:44:15 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 164 165 [166] 167 168 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!