Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 10:19:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 266373 alkalommal)
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #2460 Dátum: 2009. Május 03. - 14:25:12 »

Sziasztok KEDVESKÉIM.Remélem mindenkivel minden rendben.Én végre a nyagyján túl vagyok.Költöztem,anyám férjhez adtam.....hűűűűű,.....A fiúknak a suli egy lépés élvezik,hogy nem kell messzire menni.Menyivel egyszerübb az élet  Mosolyog Vigyorog.Igérem megpróbálok  gyakrabban lenni bár néha van,hogy nem tudok belépni.De igyekszem puszi mindenkinek jó egészséget,mindent.ZSU
Naplózva

Zsuzsanna
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2461 Dátum: 2009. Május 03. - 14:30:22 »

Lányos napunk van...megjött miss bond és zsu is.... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #2462 Dátum: 2009. Május 03. - 16:47:38 »

Sasszem jelenti: átléptük a 30 ezres(!!!) hozzászólási számot! Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Azt hiszem, elmondhatjuk magunkról, hogy népszerű a fórumunk! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
...és ehhez hozzáadták egyesek a több mint 10%-ot!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #2463 Dátum: 2009. Május 03. - 16:49:17 »

Amit hiányoltam: Visszaalakult a dupla optikás fényszóró simává. 
Ennek csak örülhetnél, hisz nem kell a kombi részt teleraknod pótizzóval!  Vigyorog
Ez jó volt Vigyorog Vigyorog Vigyorog
...ezért sárga lapot utalok ki a HB-s cartársaknak...  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2464 Dátum: 2009. Május 03. - 17:00:54 »

Amit hiányoltam: Visszaalakult a dupla optikás fényszóró simává. 
Ennek csak örülhetnél, hisz nem kell a kombi részt teleraknod pótizzóval!  Vigyorog
Ez jó volt Vigyorog Vigyorog Vigyorog
...ezért sárga lapot utalok ki a HB-s cartársaknak...  Kacsint
Nem kell nekik sárgalap,van elég bajuk,hogy nem fér a csomitartójukba csak egy izzó. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2465 Dátum: 2009. Május 03. - 18:40:31 »

Amit hiányoltam: Visszaalakult a dupla optikás fényszóró simává. 
Ennek csak örülhetnél, hisz nem kell a kombi részt teleraknod pótizzóval!  Vigyorog
Ez jó volt Vigyorog Vigyorog Vigyorog
...ezért sárga lapot utalok ki a HB-s cartársaknak...  Kacsint
Nem kell nekik sárgalap,van elég bajuk,hogy nem fér a csomitartójukba csak egy izzó. Vigyorog
Bocsi, nekünk nem kell izzó, mert nem ég ki. Tehát az így felszabadult helyre simán betudjuk tenni a bankkártyát Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2466 Dátum: 2009. Május 03. - 18:43:52 »

Anyák napjára való tekintettel Lacettim kapott egy alapos külső mosást, porszívózást, műszerfalápolást, klímatisztítást Mosolyog
Annyira bele lendültem, hogy apám off kocsiját sem kíméltem. Sógorom meg felajánlotta, hogy ő is bejár az udvarra, és az övét is... Na mondom ácsi Mosolyog
Így is 5 órát elszöszmötöltem Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2467 Dátum: 2009. Május 03. - 19:02:05 »

Sziasztok KEDVESKÉIM.Remélem mindenkivel minden rendben.Én végre a nagyján túl vagyok.Költöztem,anyám férjhez adtam.....hűűűűű,.....A fiúknak a suli egy lépés élvezik,hogy nem kell messzire menni.Menyivel egyszerűbb az élet  Mosolyog Vigyorog.Igérem megpróbálok  gyakrabban lenni bár néha van,hogy nem tudok belépni.De igyekszem puszi mindenkinek jó egészséget,mindent.ZSU
Zsu! Most, hogy férjhez adtad jóanyád, azt hiszem Te jössz! Azt mondtad, hogy az idén meg fog történni, tehát hajrá! Meghívsz minket? He Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2468 Dátum: 2009. Május 03. - 20:25:17 »

Ma is szórólapoztam munka után a TESCO parkolóban. Remélem lesz hatása.
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2469 Dátum: 2009. Május 03. - 20:39:45 »

A hétvégén megszortam AZ agárdi HAL VAD BOR és PÁLINKA fesztiválra érkezö LACETTIS tömeget. Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2470 Dátum: 2009. Május 05. - 16:28:28 »

Egy kis összefoglaló:
Sz946Cs most már pártoló tagtársunk írt nekem a KIA Cee'd kocsijáról. Hát nem panaszkodott, nagyon élvezi, és főleg a dizel erejét, és fogyasztását szereti. Nem felejtett el minket, és majd megpróbál talira is eljönni valamikor. Üdvözöl minden cartársat! Vigyorog
Ma meglátogattam a Gombosékat mindkét helyen. Egy kisebb Astra javítás ürügyén voltam itt, majd ott is.
Szóval kipróbáltam a csúcs Opel Insignát. Full extrával, bőrrel 160 LE-s dizel, 6 fokozatú automata váltóval. Hát mit mondjak? Kár volt menni vele...
BAROMI JÓ AUTÓ! Ha azt mondom, hogy még a Lacettinél is jobb...Csak hát az ára két Lacetti ára, és ez visszahozott a talajra a lebegésből. Kacsint
Utána, ha már arra felé voltam, átmentem a Chevysekhez is. Naná, kipróbálni az új Cruzét! Ebből is a drágábbat persze, mert az jár nekem.
Kivül, belül szuper jól néz ki. A kormány, és a műszerfal Insigna majdnem teljesen, ami nagyon klassz. Szóval ez is bőven megnyerte tetszésemet, és alig a felénél több az ára, mint a testvéréé, ami jól hangzik, de hát most nincs annyim se, tehát hajrá Lacetti SW! Nos hát ez is:
BAROMI KLASSZ AUTÓ! Igényesen kidolgozott, modern, csak egy hülyeséget hagytak meg a régi rosszul bevált dologból, a csomagtartó zsanérját, ami bemegy a tartóba, nincs megvezetve, így töri esetleg a koffereket, ha nem figyel rá az ember. Jobbat érdemelne!
Szerintem aki mazohista, az menjen próbálja ki mindkettőt, ha már megvenni nem biztos, hogy tudja- sajnos.
Nagy élmény volt mindkettő, de nem egy kategória, ezt be kell látni.
Ja, és majdnem lezúztam, mert az Opeléktól úgy tolatott ki egy (?) ember, hogy nem nézett hátra, de párducos, és buszos reflexemmel kivédtem, a kisérőm nem kis örömére, és nagy elismerésére. De azért nem kaptam meg jutalmul, de, ha veszek, akkor kedvezmények maximumát ígérte, meg még az is hozzájárult, hogy sok évtized különbséggel, de egy napon születtünk. (Ez egyébként a Cruzével volt!)
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 05. - 16:32:24 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Shark
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178



« Hozzászólás #2471 Dátum: 2009. Május 05. - 20:43:40 »

Cruze-ra nekem is folyik a nyálam.
De csak akkor, ha lesz kombi is!! És előtte legalább egy hétvégét vezetem!
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2472 Dátum: 2009. Május 06. - 04:20:15 »

Megrendeltem az új tárhelyet.
Ez azzal is együtt jár, hogy a weblap egy ideig nem lesz elérhető a saját nevünkről (www.lacettiklub.hu), csak az extrásról.
A fórum egyéb értesítésig itt üzemel.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2473 Dátum: 2009. Május 06. - 13:41:29 »

Megrendeltem az új tárhelyet.
Ez azzal is együtt jár, hogy a weblap egy ideig nem lesz elérhető a saját nevünkről (www.lacettiklub.hu), csak az extrásról.
A fórum egyéb értesítésig itt üzemel.
Olvassátok a "Belső kör" topicot, ezzel kapcsolatban, fontos, hogy minél többen legyünk "érdekeltek"!
Kérdés esetén természetesen elérhető vagyok itt, ha közérdekű, vagy priviben, vagy telefonon, ha személyes a dolog.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2474 Dátum: 2009. Május 06. - 19:24:20 »

Udvozlet ismet Sevillabol. Vegre eldolt a koltozes sorsa. Momentan csak par sorra van idom es energiam, de mar irodik a kovetkezo kis szines. Ugyanis a hires Ralph jelenleg velunk van. Mivel elektrikus ezert rendszeresek az aramszunetek.
Es van ketto utasunk is...
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 06. - 19:30:17 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!