Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 07:30:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 161 162 [163] 164 165 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 266339 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2430 Dátum: 2009. április 22. - 05:30:35 »

Veled is fogok találkozni, ha a közelben maradsz. De a Gulágra nem megyek utánad- remélem. Hová is mész? Nos?

10 év után vissza fatornyos kis falumba.
http://www.csesztreg.hu/
40 Km Zeg-től, 10 Lentitől. Anyám megment a válságtól. Egyébként vinnék a Lacsit.
Azt meg megvédem az életem árán is!!!
Úgyhogy elindult a szekér felfelé! Vigyorog kopp-kopp-kopp
Hiába! Előlünk nem menekülsz!!! Úgyis megtalálunk!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2431 Dátum: 2009. április 22. - 07:09:14 »


10 év után vissza fatornyos kis falumba.
http://www.csesztreg.hu/
40 Km Zeg-től, 10 Lentitől. Anyám megment a válságtól. Egyébként vinnék a Lacsit.
Azt meg megvédem az életem árán is!!!
Úgyhogy elindult a szekér felfelé! Vigyorog kopp-kopp-kopp
Örülök, hogy rendeződöl szép lassan. Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2432 Dátum: 2009. április 22. - 14:33:42 »

Hiába! Előlünk nem menekülsz!!! Úgyis megtalálunk!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Szerinted akarok? He

Örülök, hogy rendeződöl szép lassan. Kacsint

Köszi ideje lesz! Ha nagy áron is! Mert ugye vissza az ősökhöz...
De muszáj, mert tényleg nagyon kétségbe ejtő volt a helyzet.

Nem is mondom, Kaposújlak kimarad.    Kell a maradék a költözésre.
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2433 Dátum: 2009. április 22. - 19:43:46 »

Udvozlet mindenkinek a napfenyes Sevillabol. Itt 32 fok van es sut a nap!
Lacettit mar 1 hete nem lattam.
Remelem tobbszor is be tudok jelentkezni, mert nagyon erdekes emberrel hajozok egyutt.
Vigyazni egymasra!!!!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2434 Dátum: 2009. április 22. - 19:51:35 »

ÜDV örülök h itt vagy napsütés itt is van azért nem lác ot lacettit mert nem értékelik a kiválot te is vigyázz magadra Mosolyog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2435 Dátum: 2009. április 22. - 20:04:01 »

A legidősebb fiam Sevillában, a legfiatalabb meg Amsterdámban van, és meg itthon csücsülök. De szombaton talis kirándulást ejtünk újfent, remélem!
Cap! Örülök, hogy jelentkeztél, tedd mindig, ha lehetséges! Ne feledd a "kiküldöttet", mert nagyon várjuk! Szóval nemcsak a hajót vezesd, hanem a fórumot is kápráztasd el, úgy, mint a múltkor! Ahoi, Kapitány! Fiam!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2436 Dátum: 2009. április 27. - 08:52:21 »

Megyek Cruzét nézni! Meg egyebeket intézni. Legyetek jók még nem vagyok itt, addig is! Kacsint Vigyorog
Tomi fiam hajnalban szerencsésen megérkezett Amsterdamból. Jó buli volt, még csak ennyit mondott, majd elaludt. Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. április 27. - 08:53:52 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #2437 Dátum: 2009. április 27. - 18:22:51 »

Ma zöldkártyáztam egyet!
7300 Ft-tal könnyebb lettem, de minek ez a "bohóc vizsgálat" 2 évente??? / ja, 7300 miatt...!  értem...    /
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2438 Dátum: 2009. április 28. - 09:06:54 »

Én meg azt hittem, naivan, hogy szívesen támogatjátok az öreget, hogy fitt maradhasson, hogy mindig tudjon talizni. Csalódtam! :(Sajnáljátok tőlem? He) Vigyorog

Hogyne sajnálnánk! Te már túl fitt vagy! Ott vagy minden talin!
Nekem meg nem telik már egyre sem a fittségből!
Úgyhogy a befolyt összegből légy kedves engem is kúráltatni!  Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2439 Dátum: 2009. április 28. - 11:49:04 »

Én meg azt hittem, naivan, hogy szívesen támogatjátok az öreget, hogy fitt maradhasson, hogy mindig tudjon talizni. Csalódtam! :(Sajnáljátok tőlem? He) Vigyorog

Hogyne sajnálnánk! Te már túl fitt vagy! Ott vagy minden talin!
Nekem meg nem telik már egyre sem a fittségből!
Úgyhogy a befolyt összegből légy kedves engem is kúráltatni!  Vigyorog
Oké! Zalacsányba újra megyünk novemberben, akkor meghívlak, és együtt pancsolunk, jakuzzizunk. Nem venném a lelkemre, hogy tönkre menj fitt- ügyileg! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2440 Dátum: 2009. április 28. - 12:02:18 »

Én meg azt hittem, naivan, hogy szívesen támogatjátok az öreget, hogy fitt maradhasson, hogy mindig tudjon talizni. Csalódtam! :(Sajnáljátok tőlem? He) Vigyorog

Hogyne sajnálnánk! Te már túl fitt vagy! Ott vagy minden talin!
Nekem meg nem telik már egyre sem a fittségből!
Úgyhogy a befolyt összegből légy kedves engem is kúráltatni!  Vigyorog
Oké! Zalacsányba újra megyünk novemberben, akkor meghívlak, és együtt pancsolunk, jakuzzizunk. Nem venném a lelkemre, hogy tönkre menj fitt- ügyileg! Kacsint Vigyorog
Na Peti barátom! Ezt most jól mentsd el, mert ha Gidy apu nyár végén elfelejti kiváltani a Cavintont, akkor ugrik a wellness-meghívás!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2441 Dátum: 2009. április 28. - 12:39:56 »

Én meg azt hittem, naivan, hogy szívesen támogatjátok az öreget, hogy fitt maradhasson, hogy mindig tudjon talizni. Csalódtam! :(Sajnáljátok tőlem? He) Vigyorog

Hogyne sajnálnánk! Te már túl fitt vagy! Ott vagy minden talin!
Nekem meg nem telik már egyre sem a fittségből!
Úgyhogy a befolyt összegből légy kedves engem is kúráltatni!  Vigyorog
Oké! Zalacsányba újra megyünk novemberben, akkor meghívlak, és együtt pancsolunk, jakuzzizunk. Nem venném a lelkemre, hogy tönkre menj fitt- ügyileg! Kacsint Vigyorog
Na Peti barátom! Ezt most jól mentsd el, mert ha Gidy apu nyár végén elfelejti kiváltani a Cavintont, akkor ugrik a wellness-meghívás!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Köszi Cápa! Így most módosítom, mert Te már welnessre hívtad meg Petit az én kontómra, holott, én csak a pancsizásra gondoltam. Pet! Szóval ezt mentsd el, ne a Cápa ravasz, felettébb rosszindulatú megjegyzését! Azért az jó, hogy szerettek szórakozni az öreggel nyavalyás taknyosok! Kacsint Amúgy még Keszthelyre is van lehetőségünk, és akkor Cápáéknál fogunk mindig vacsorázni. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2442 Dátum: 2009. április 28. - 16:56:33 »

Én meg azt hittem, naivan, hogy szívesen támogatjátok az öreget, hogy fitt maradhasson, hogy mindig tudjon talizni. Csalódtam! :(Sajnáljátok tőlem? He) Vigyorog

Hogyne sajnálnánk! Te már túl fitt vagy! Ott vagy minden talin!
Nekem meg nem telik már egyre sem a fittségből!
Úgyhogy a befolyt összegből légy kedves engem is kúráltatni!  Vigyorog
Oké! Zalacsányba újra megyünk novemberben, akkor meghívlak, és együtt pancsolunk, jakuzzizunk. Nem venném a lelkemre, hogy tönkre menj fitt- ügyileg! Kacsint Vigyorog
Na Peti barátom! Ezt most jól mentsd el, mert ha Gidy apu nyár végén elfelejti kiváltani a Cavintont, akkor ugrik a wellness-meghívás!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Köszi Cápa! Így most módosítom, mert Te már welnessre hívtad meg Petit az én kontómra, holott, én csak a pancsizásra gondoltam. Pet! Szóval ezt mentsd el, ne a Cápa ravasz, felettébb rosszindulatú megjegyzését! Azért az jó, hogy szerettek szórakozni az öreggel nyavalyás taknyosok! Kacsint Amúgy még Keszthelyre is van lehetőségünk, és akkor Cápáéknál fogunk mindig vacsorázni. Kacsint Vigyorog
Ajjaj! Akkor már most elkezdhetem összegyűjteni a lóvét piára, mert ki fogsz inni a vagyonomból! A múltkor is hogy az asztal alá ittad magad!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2443 Dátum: 2009. április 28. - 17:09:43 »

hali WERES megkaptam meg probálom köszi  Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2444 Dátum: 2009. április 29. - 07:13:26 »

hali WERES megkaptam meg probálom köszi  Kacsint
Egészségedre!  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 161 162 [163] 164 165 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!