Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 05:33:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 266297 alkalommal)
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2400 Dátum: 2009. április 14. - 18:49:30 »

MA 5 ÉVES A SZERELMEM  (lányom) Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2401 Dátum: 2009. április 14. - 19:50:23 »

Akkor én most egy kis időre elköszönök.
Balesetmentes közlekedést kívánok, vigyázzatok magatokra!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2402 Dátum: 2009. április 14. - 19:59:12 »

Akkor én most egy kis időre elköszönök.
Balesetmentes közlekedést kívánok, vigyázzatok magatokra!
Mennyi az a kis idő?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2403 Dátum: 2009. április 14. - 20:15:47 »

te is vigyázz magadra CAPTAINB
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2404 Dátum: 2009. április 14. - 20:16:50 »

Akkor én most egy kis időre elköszönök.
Balesetmentes közlekedést kívánok, vigyázzatok magatokra!
Csak óvatosan a vizeken is, kerüljétek a kalózokat Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2405 Dátum: 2009. április 14. - 21:32:51 »

MA 5 ÉVES A SZERELMEM  (lányom) Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Én láttam, megértem! De a másik szerelmed sem csúnya! A harmadik sem! MNT nem jött, nem is szólt. Ti megbeszéltétek?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2406 Dátum: 2009. április 15. - 06:53:02 »

MA 5 ÉVES A SZERELMEM  (lányom) Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Isten éltesse, nekem már 4 múlt.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2407 Dátum: 2009. április 15. - 09:55:40 »

Amikor megnyitom a fórumot, mindig beugrik valami docler webközösség ablak, pedig fullra le van tiltva minden ilyesmi a netemen. Nektek is van ilyen? azóta van nálam, mióta lasvegas-on keresztül üzemeltünk.

Hali
Nem tudom milyen böngészőt használsz, én operát ahol egyszerűen letíltottam az oldalt és azóta nem zavarog olvasás közben.
Üdv Lacsetka Mosolyog
Én godzilla fájerfoxot júz. De sehol sem enged előugró ablakot, csak itt a fórumra kattintva jön ez a sunyi kaka. Ha van olyan oldal, akkor meg sem engedi nyitni, olyan szigorúra állítottam.

Igen ez nálam is így van a Firefox-al és csak ha a fórumra lépek be és azóta  mióta költözködni kellett a szerverek közt. Nem véletlenül a jelenlegi kiszolgáló szerver okozza-e

Már többször ki lett fejtve, hogy mi ez, és miért van.
http://lacetti-klub.extra.hu/forum/index.php?topic=31.735
Az oldal közepén, 29038-as hozzászólás.
Mi lenne, ha elolvasnátok a találgatás helyett?
Ha esetleg nem találod így sem, akkor kereső (a fórumé!). Írd be, hogy "docler".
« Utoljára szerkesztve: 2009. április 15. - 10:39:21 írta Stocz » Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2408 Dátum: 2009. április 15. - 14:18:14 »

Akkor én most egy kis időre elköszönök.
Balesetmentes közlekedést kívánok, vigyázzatok magatokra!
Mennyi az a kis idő?


Per pillanat ennyi. Várom a hajót, állítólag 17:00 körül befut. És a bérlő menetrendje szerint augusztus közepéig van meló!
Nyomon követhettek két websiton:
www.marinetraffic.com
vagy a tulaj honlapján:
www.draxl-reederei.com
A GUDRUN nevű hajót keressétek!

A bérlő honlapja: www.opdr.de és az Andalucia Tangier service-n leszünk.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2409 Dátum: 2009. április 15. - 14:51:24 »

Gomboséknál Gondozás Hét van. Díjtalan átvizsgálás (szemrevételezéssel persze csak), mosás (ezt kértem, mert a Csaba nem tisztán tért vissza a kocsival), nagyon szépen lemosták, letörölték, és kaptam hozzá egy Chevrolet autós atlaszt is. Magyarország, és Budapest van rajta, nagyon klassz. A Cruzét minden pillanatban várják, már ott kéne lennie. Azt hiszem majd kipróbálom, az igazi jól felszerelt 3,7 milcsibe fog kerülni, de ebben már rengeteg dolog benne lesz. Nem felejtettem el, ha ötösöm lesz, de az ötös lottón, akkor lesz egyen autónk! Csak kéne nyerni. No meg lottózni. A kettőt együtt! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2410 Dátum: 2009. április 15. - 14:57:20 »

Akkor én most egy kis időre elköszönök.
Balesetmentes közlekedést kívánok, vigyázzatok magatokra!
Mennyi az a kis idő?


Per pillanat ennyi. Várom a hajót, állítólag 17:00 körül befut. És a bérlő menetrendje szerint augusztus közepéig van meló!
Nyomon követhettek két websiton:
www.marinetraffic.com
vagy a tulaj honlapján:
www.draxl-reederei.com
A GUDRUN nevű hajót keressétek!

A bérlő honlapja: www.opdr.de és az Andalucia Tangier service-n leszünk.
Nem találom a bárkát az első lapon.
A második meg be sem jön.

Ettől függetlenül vigyázz magadra!
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2411 Dátum: 2009. április 15. - 15:00:21 »

Akkor én most egy kis időre elköszönök.
Balesetmentes közlekedést kívánok, vigyázzatok magatokra!
Mennyi az a kis idő?


Per pillanat ennyi. Várom a hajót, állítólag 17:00 körül befut. És a bérlő menetrendje szerint augusztus közepéig van meló!
Nyomon követhettek két websiton:
www.marinetraffic.com
vagy a tulaj honlapján:
www.draxl-reederei.com
A GUDRUN nevű hajót keressétek!

A bérlő honlapja: www.opdr.de és az Andalucia Tangier service-n leszünk.
Nem találom a bárkát az első lapon.
A második meg be sem jön.

Ettől függetlenül vigyázz magadra!
Mert az azonosítóját még nem látja egy vevő sem. De Rotterdamnál ott van, hogy már ki kellene kötnie.
A másodikt meg elírtam, bocs: www.reederei-draxl.com
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2412 Dátum: 2009. április 15. - 15:19:41 »

Ottan van az. A marinetraffic.com- on már látni, most lopakszik a révkalúz felvevőhöz, lassít.
4 terminálon rakodik / rakodunk majd, úgyhogy mindjárt kezdődik az ereszd el a hajamat!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2413 Dátum: 2009. április 15. - 17:22:39 »

Ottan van az. A marinetraffic.com- on már látni, most lopakszik a révkalúz felvevőhöz, lassít.
4 terminálon rakodik / rakodunk majd, úgyhogy mindjárt kezdődik az ereszd el a hajamat!
És mindjárt kikötnek. Én meg megyek dolgozni.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2414 Dátum: 2009. április 15. - 17:38:57 »

MA 5 ÉVES A SZERELMEM  (lányom) Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Én láttam, megértem! De a másik szerelmed sem csúnya! A harmadik sem! MNT nem jött, nem is szólt. Ti megbeszéltétek?
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Köszi apu a dicséretet vasárnap viszem öket Mosolyog     köszi WERES Mosolyog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Oldalak: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!