Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 23:31:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 153 154 [155] 156 157 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 266204 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2310 Dátum: 2009. Március 30. - 19:20:11 »

Köszi, de ezzel teljesen tisztában vagyok Kacsint
Engem csak az érdekelt, van-e esetleg nagy hajókon (teher vagy utaszállító) olyan rendszer, ami esetleg figyeli a hajó stabilitását.


Diablo:

Van ilyen rendszer: úgy hívják első tiszt, alias captainb  Vigyorog Kacsint

Nem rendszer figyeli, elindulás elött ki KELL számolnom, dokumentálnom a számítási eljárást, stb. Menet közben is ellenöriznem kell, amihez elengedhetetlen, hogy a hajó billegjen. Mert a billegés amplitudójából és periódusidejéből számolom visszafelé.
Köszi a választ. Egyszer élőben is szivesen megnéznék egy ilyen hajót belülről.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2311 Dátum: 2009. Március 30. - 19:28:13 »

Köszi, de ezzel teljesen tisztában vagyok Kacsint
Engem csak az érdekelt, van-e esetleg nagy hajókon (teher vagy utaszállító) olyan rendszer, ami esetleg figyeli a hajó stabilitását.


Diablo:

Van ilyen rendszer: úgy hívják első tiszt, alias captainb  Vigyorog Kacsint

Nem rendszer figyeli, elindulás elött ki KELL számolnom, dokumentálnom a számítási eljárást, stb. Menet közben is ellenöriznem kell, amihez elengedhetetlen, hogy a hajó billegjen. Mert a billegés amplitudójából és periódusidejéből számolom visszafelé.
Köszi a választ. Egyszer élőben is szivesen megnéznék egy ilyen hajót belülről.
Szerintem meglepődnél, hogyan vagyunk képesek hónapokig ilyen helyen elleni. Ahová most megyek, az 14 éves vas, soha nem volt kényelmes, mostanra meg le is van lakva...
Szoktak fizetős utasaink lenni, németeknél nagy divat. A szerencsétlenek meg néznek, hogy kikötőben csak hajsza és rohanás, akkor mikor túristáskodunk?
Hát kérem, melózni lennénk ott.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2312 Dátum: 2009. Március 30. - 22:11:46 »

Hasonló mamuszban járunk mi is:
Adóbevallás egyszerre ment el nekem is, nejemnek is, én már visszakaptam (a 30 napos határidőn belül), a nejem még nem.
(Persze az enyém volt a kevesebb... )
Biztos minket is kisegít majd a pár forintos késedelmi kamat...
A fene se érti...

Épp mint nálam! Asszonyé csak 20 Ő megkapta, enyém 76, semmi!
Mi is egyszerre adtuk be.

Már a húgomtól kértem segítséget, mivel volt APEH alkalmazásban egy rövid ideig Pesten. Persze Ő nem olyan! Nem volt munkája, beszervezték. Nem is bírta sokáig. Azt mondta, azok nem emberek, az a mentalitás amit képviselnek nem e világi!

Idézet a válaszából:

Beszéltem a volt munkatársammal. Azt mondta, hogy szinte 100%, hogy nem adnak ki adatot telefonon, de azért megpróbálhatjuk.
A Közép-Mo-i APEH ügyfélszolgálatát javasolta. A telefonszáma: 1/299-4000. Hétfő kivételével minden nap 8.15-13.00-ig van ügyfélfogadás, addig lehet őket hívni. Biztos központos veszi fel, bevallásfeldolgozást, vagy vmi hasonlót kérj, nem tudom pontosan, kik foglalkoznak vele.
Ha meg nem adnak ki adatot, akkor azt lehet még csinálni, hogy kell írni egy meghatalmazást.

« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 30. - 22:17:51 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2313 Dátum: 2009. Március 30. - 22:21:08 »

Nem rendszer figyeli, elindulás elött ki KELL számolnom, dokumentálnom a számítási eljárást, stb. Menet közben is ellenöriznem kell, amihez elengedhetetlen, hogy a hajó billegjen. Mert a billegés amplitudójából és periódusidejéből számolom visszafelé.

Najóvanám! Elfelejtetted az anyanyelved? Vagy ez csak burkolt káromkodás, hogy ne lehessen moderálni?  Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2314 Dátum: 2009. Március 31. - 13:54:18 »

Nem rendszer figyeli, elindulás elött ki KELL számolnom, dokumentálnom a számítási eljárást, stb. Menet közben is ellenöriznem kell, amihez elengedhetetlen, hogy a hajó billegjen. Mert a billegés amplitudójából és periódusidejéből számolom visszafelé.

Najóvanám! Elfelejtetted az anyanyelved? Vagy ez csak burkolt káromkodás, hogy ne lehessen moderálni?  Vigyorog
Szegény Peti! Már ezt sem értetted? Pedig minden szót tanultál anno, valamikor. Én azt nem értem, hogy az ország hajója miért nem süllyedt el eddig, pedig jócskán túl van terhelve, és a hullámok is piszok nagyok, át- átcsapnak a fejünk felett. Ezt persze már érted mi? Pedig ezt nehezebb megérteni!
Holnaptól újra 6 Ft-tal drágul az üzemanyag, tankoljatok, ha tudtok! Visszatért a fekete szerdák ideje!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2315 Dátum: 2009. Március 31. - 18:59:12 »

Megtankoltam. Mindkettő vasat.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2316 Dátum: 2009. Március 31. - 20:22:50 »

Megtankoltam. Mindkettő vasat.
Mert mindig csak a nyerészkedés a fontos, nem támogatni a feneketlen költségvetést, ejnye, ejnye! Én is szégyellem magam emiatt. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2317 Dátum: 2009. Március 31. - 20:42:10 »

Megtaláltam Szabó Pistit! Elment a Gomboséktól, és egy kicsit kifelé menet a városból, Szentendre előtt nyílt egy új Ford szerviz, és márkakereskedés, ott lett szervizes, mint a Chevynél is volt. Egy jót beszélgettünk, és mondta, hogy, ha kell lehet oda is menni az autóval. csak az a baj, hogy ez is márkaszerviz!
Maradok a Horváth Rudolf Autoklinikánál! Jóval olcsóbb, és abszolúte megbízható! Mindent meg tudnak oldani, és vannak kedvezmények is!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2318 Dátum: 2009. Március 31. - 22:34:53 »

Szegény Peti! Már ezt sem értetted? Pedig minden szót tanultál anno, valamikor. Én azt nem értem, hogy az ország hajója miért nem süllyedt el eddig, pedig jócskán túl van terhelve, és a hullámok is piszok nagyok, át- átcsapnak a fejünk felett. Ezt persze már érted mi? Pedig ezt nehezebb megérteni!
Holnaptól újra 6 Ft-tal drágul az üzemanyag, tankoljatok, ha tudtok! Visszatért a fekete szerdák ideje!

Hogy érteném! Túl vagyok terhelve ahhoz, hogy ilyet is értsek! És az elpusztított agysejtek?
Ja, tudom, Te vigyáztál mindre! Én nem. Minek?
Igen, sajnos a második részét értem. Vagy inkább érzem?

Tankot televágtam ma este az évben először, és utoljára. Ugyanis ávósék megküldték a pénzem.
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2319 Dátum: 2009. április 01. - 07:45:30 »

Április 1!! Poény meg semmi?  Vigyorog

Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2320 Dátum: 2009. április 01. - 08:40:17 »

Április 1!! Poény meg semmi?  Vigyorog



Kinek van kedve viccelődni korán reggel?
Értem én a viccet, csak nem szeretem!  Vigyorog

Egyik munkatársamnak ma van a születésnapja. Anyuci át akarta vezettetni következő napra annak idején, nehogy szegény gyerek gúny tárgyává legyen téve a későbbiekben. Hát lett, mert természetesen nem támogatta az ötletet az Anyakönyvi Hivatal.
Beígérten Neki, hogy ma számtalan Szülinapi köszöntőre számíthat tőlem, ahányszor csak hallótávolságon belül lesz valaki.
Húúú de gonosz vagyok!
« Utoljára szerkesztve: 2009. április 01. - 08:45:32 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2321 Dátum: 2009. április 01. - 13:20:25 »

Április 1!! Poény meg semmi?  Vigyorog



Kinek van kedve viccelődni korán reggel?
Értem én a viccet, csak nem szeretem!  Vigyorog

Egyik munkatársamnak ma van a születésnapja. Anyuci át akarta vezettetni következő napra annak idején, nehogy szegény gyerek gúny tárgyává legyen téve a későbbiekben. Hát lett, mert természetesen nem támogatta az ötletet az Anyakönyvi Hivatal.
Beígérten Neki, hogy ma számtalan Szülinapi köszöntőre számíthat tőlem, ahányszor csak hallótávolságon belül lesz valaki.
Húúú de gonosz vagyok!
Fokozom! Az exkollégámnak november 01-én van a szülinapja. Mit is kívánhattam volna neki... hát boldog halottak napját.. Vigyorog Vigyorog

(no haloween!)
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #2322 Dátum: 2009. április 01. - 16:23:30 »

Április 1!! Poény meg semmi?  Vigyorog



Kinek van kedve viccelődni korán reggel?
Értem én a viccet, csak nem szeretem!  Vigyorog

Egyik munkatársamnak ma van a születésnapja. Anyuci át akarta vezettetni következő napra annak idején, nehogy szegény gyerek gúny tárgyává legyen téve a későbbiekben. Hát lett, mert természetesen nem támogatta az ötletet az Anyakönyvi Hivatal.
Beígérten Neki, hogy ma számtalan Szülinapi köszöntőre számíthat tőlem, ahányszor csak hallótávolságon belül lesz valaki.
Húúú de gonosz vagyok!
Fokozom! Az exkollégámnak november 01-én van a szülinapja. Mit is kívánhattam volna neki... hát boldog halottak napját.. Vigyorog Vigyorog

(no haloween!)

Khmm, khmmm... Halottak napja nem november 2-a...?
(november 1-e a Mindenszentek napja - azon üdvözültek ünnepe, akiknek nincs külön emléknapjuk...)
Csak úgy kötözködésképpen Kacsint Kacsint Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2009. április 01. - 16:27:34 írta kripic » Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2323 Dátum: 2009. április 02. - 14:28:26 »

Újra van IWIW-es meghívóm, ha érdekelne valakit, hát keressen meg! Kacsint
Itt volt a Kapitány, cappuccinóztunk, most megyek "lesétálni" az ebédet, és a kiegészítőit... Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2324 Dátum: 2009. április 03. - 08:04:33 »

Április 1!! Poény meg semmi?  Vigyorog



Kinek van kedve viccelődni korán reggel?
Értem én a viccet, csak nem szeretem!  Vigyorog

Egyik munkatársamnak ma van a születésnapja. Anyuci át akarta vezettetni következő napra annak idején, nehogy szegény gyerek gúny tárgyává legyen téve a későbbiekben. Hát lett, mert természetesen nem támogatta az ötletet az Anyakönyvi Hivatal.
Beígérten Neki, hogy ma számtalan Szülinapi köszöntőre számíthat tőlem, ahányszor csak hallótávolságon belül lesz valaki.
Húúú de gonosz vagyok!
Fokozom! Az exkollégámnak november 01-én van a szülinapja. Mit is kívánhattam volna neki... hát boldog halottak napját.. Vigyorog Vigyorog

(no haloween!)

Khmm, khmmm... Halottak napja nem november 2-a...?
(november 1-e a Mindenszentek napja - azon üdvözültek ünnepe, akiknek nincs külön emléknapjuk...)
Csak úgy kötözködésképpen Kacsint Kacsint Kacsint
Persze, hogy így van. (bár a generációk nem vallásos részének fogalma sincs róla.. )  De akkor hol lett volna a poén?  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Oldalak: 1 ... 153 154 [155] 156 157 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!