Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 21:39:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 266179 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2280 Dátum: 2009. Március 26. - 17:46:36 »

Még tél van, és állítólag már elindult a tavasz felénk. Majd előbb- utóbb ideér. De csak akkor cserélem le a téli kerekeket nyárira. Tegnap még óriási balhék voltak a havazás miatt É-K Magyarországon. Biztos már vissza cserélték a kerekeket jóhiszeműen, kár volt!
LadLac! Privi ment, hívj!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2281 Dátum: 2009. Március 26. - 18:18:35 »

Még tél van, és állítólag már elindult a tavasz felénk. Majd előbb- utóbb ideér. De csak akkor cserélem le a téli kerekeket nyárira. Tegnap még óriási balhék voltak a havazás miatt É-K Magyarországon. Biztos már vissza cserélték a kerekeket jóhiszeműen, kár volt!
LadLac! Privi ment, hívj!
Én is átcseréltettem már, de mivel csak városban megyek (most), így ez nem gond.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2282 Dátum: 2009. Március 26. - 18:21:21 »

Még tél van, és állítólag már elindult a tavasz felénk. Majd előbb- utóbb ideér. De csak akkor cserélem le a téli kerekeket nyárira. Tegnap még óriási balhék voltak a havazás miatt É-K Magyarországon. Biztos már vissza cserélték a kerekeket jóhiszeműen, kár volt!
LadLac! Privi ment, hívj!
Én is átcseréltettem már, de mivel csak városban megyek (most), így ez nem gond.
Én hétvégére ütemeztem be egy kis takarítást és a kerekeket. (Anyuci nem lesz itthon, zavartalanul tölthetem az egész napot lacsival... Vigyorog Egy pillantás a fékbetétekre, lehet ki is fújom őket a fékportól, ha már előveszem a kompresszort! Nyomatékkulcs, emelő.....Téliek meg mennek mosóba, leápolás aztán novemberig pihenni.
Jövő hétre már jó időt mond. Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 26. - 18:23:03 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2283 Dátum: 2009. Március 26. - 19:33:56 »

Ma lecseréltem a téli kerekeket nyárira én is,közben meg szállingózott a hó.A bal első teleszkópom megint beragadt attól hogy meg lett emelve,most keresek egy rossz utat,hogy megjárassam.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #2284 Dátum: 2009. Március 26. - 20:19:36 »

Ma lecseréltem a téli kerekeket nyárira én is,közben meg szállingózott a hó.A bal első teleszkópom megint beragadt attól hogy meg lett emelve,most keresek egy rossz utat,hogy megjárassam.
Én is ma cseréltettem le, úgy döntöttem, ha esik a hó nem megyek és passz.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2285 Dátum: 2009. Március 27. - 14:05:30 »

Grat Apu a harmadik ezredességhez! Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2286 Dátum: 2009. Március 27. - 14:17:17 »

Grat Apu a harmadik ezredességhez! Vigyorog
Köszi. Tudod, Te vagy a példaképem. Vigyorog De azért fél (századdal, így írtam- rosszul!), fél ezreddel (így most már jó!) előrébb vagy, hogy továbbra is maradhass követésre méltónak. Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 27. - 18:33:15 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2287 Dátum: 2009. Március 27. - 16:08:39 »

Grat Apu a harmadik ezredességhez! Vigyorog
Köszi. Tudod, Te vagy a példaképem. Vigyorog De azért fél századdal előrébb vagy, hogy továbbra is maradhass követésre méltónak. Vigyorog
Meglátszik, hogy jön a melegfront! Nem vagy csúcsformában Gidy! Egyrészt nem fél századdal, hanem fél ezreddel vagyok előrébb, másrészt egyátalán nem biztos, hogy méltó vagyok a követésre...nem az a lényeg, hogy ki mennyit ír... Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2288 Dátum: 2009. Március 27. - 19:00:13 »

Ma lecseréltem a téli kerekeket nyárira én is,közben meg szállingózott a hó.A bal első teleszkópom megint beragadt attól hogy meg lett emelve,most keresek egy rossz utat,hogy megjárassam.
Én is ma cseréltettem le, úgy döntöttem, ha esik a hó nem megyek és passz.

Én meg ma megrendeltem a nyári papucsokat.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #2289 Dátum: 2009. Március 27. - 23:05:32 »

És milyenek lesznek?
Naplózva

Pittike
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2290 Dátum: 2009. Március 28. - 21:23:44 »

Gidy! Szégyeld magad, hogy a H0-ás vonatokat elástad és nem mutattad meg nekünk! Fiam mániákus vonatos!  Kacsint Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2291 Dátum: 2009. Március 29. - 08:52:14 »

Gidy! Szégyeld magad, hogy a H0-ás vonatokat elástad és nem mutattad meg nekünk! Fiam mániákus vonatos!  Kacsint Vigyorog
Cápa! Szállj Magadba! Hányszor hívtalak több napra is? Szóval majd a legközelebb megmutatom, csak szólj, hogy ne felejtsem el, mert nem találom a Cavintont, hová is tettem? Ha Te is öreg leszel, mint én, Neked is szükséged lehet majd rá! Én sem hittem el soha, amikor arra hivatkozott bárki, bármire, hogy bocsika, elfelejtettem, nem hittem el, most már tudom, hogy van ilyen! Sajnos... Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2292 Dátum: 2009. Március 29. - 12:05:02 »

Gidy! Szégyeld magad, hogy a H0-ás vonatokat elástad és nem mutattad meg nekünk! Fiam mániákus vonatos!  Kacsint Vigyorog
Cápa! Szállj Magadba! Hányszor hívtalak több napra is? Szóval majd a legközelebb megmutatom, csak szólj, hogy ne felejtsem el, mert nem találom a Cavintont, hová is tettem? Ha Te is öreg leszel, mint én, Neked is szükséged lehet majd rá! Én sem hittem el soha, amikor arra hivatkozott bárki, bármire, hogy bocsika, elfelejtettem, nem hittem el, most már tudom, hogy van ilyen! Sajnos... Kacsint
Tudod Gidy...felénk az a mondás járja, hogy akkor van nagy baj, ha a Cavintont azért kell bevenni, hogy eszedbe jusson, hova raktad a Viagrát!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2293 Dátum: 2009. Március 29. - 15:22:51 »

Végre, megint itt lehetek. Mosolyog Péntek délután óta nem volt netem, tegnap este a szomszéd WiFijén próbálkoztam, de feladtam. Csak úgy működött, ha a mobilommal kihajoltam az ablakon. Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2294 Dátum: 2009. Március 29. - 18:04:17 »

Végre, megint itt lehetek. Mosolyog Péntek délután óta nem volt netem, tegnap este a szomszéd WiFijén próbálkoztam, de feladtam. Csak úgy működött, ha a mobilommal kihajoltam az ablakon. Vigyorog
Kiengedtek a kórházból? Saját felelőségre, vagy gyógyultan? Máskor óvatosan azzal a kihajolással, lehetett volna nagyobb baj is. Fő, hogy újra itt vagy! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!