Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 15:18:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 137 138 [139] 140 141 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 266073 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2070 Dátum: 2009. Február 23. - 21:56:47 »

Na, már csak alig nyolcszor kell valamire rákattintani, hogy münködjön.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2071 Dátum: 2009. Február 23. - 22:32:23 »

Apa!

Próbáltam válaszolni, de nem és nem sikerült. Akkor itt:
Elvileg szerda este jövök. Asszony vett új elemet az autóba, ergó kijön értem. Ha a hó is úgy gondolja. Ha nem, akkor szólok Neked, de van egy NAGYON JÓ TAXIS BARÁTOM! Ha minden kötél szakad, akkor szerény díjazás fejében biztosan hazafuvaroz. :-D
Oké! Gondolom a legjobb taxisra gondoltál, vagyis a mi Főninkre! Kacsint Katát is épségben hazavitte a múltkor, tudom ajánlani! Kacsint Vigyorog
Amúgy meg tényleg szólj, ha kell segítség, tudod a fiáért mindent megtesz egy jó apa! Kacsint Vigyorog (..., és én olyan akarok lenni!) Kacsint Vigyorog

Akkor 7-én ott leszel Visegrádon Cap??
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2072 Dátum: 2009. Február 24. - 09:50:33 »

Kaptunk Sznuniéktól egy lehetőséget, hogy amíg nem működik az oldal, náluk folytassuk:

"Fórumotok hiányában segíteni szeretnék nektek.
Ha gondoljátok, csinálok nektek egy külön topikot, hogy ott tudjatok beszélgetni egymással és esetlegesen velünk is. Sajnos nemrég mi is átestünk ezen a problémán és hála istennek és Marsy kollegának na meg a szolgáltatónknak, sikerült úgyahogy helyre állítani a fórumunkat, kisebb veszteségekkel.
Ehhez nem kell mást tennetek, csak regisztrálni nálunk a fórumunkban és másris hozzáférhettek a fórumunkhoz. Ha nem regisztráltok nem tudtok hozzászólni a dolgokhoz.
Tehát: a http://www.forum.chevyklub.hu oldalon lehet regisztrálni. Lesz a topikok között egy "Lacetti klub fórum", amit máris megcsinálok. Ott tudtok majd irogatni.
 
remélem az átmeneti nehézségeket ezzel egy jó kis közösségben segíthetem.
 
Üdv:
sznuni
"

Ha megint eltűnik az oldal, akkor ott is találkozhatunk. Az extrásokkal folyamatos levelezésben vagyok a gondok miatt. Bízom benne, hogy hamarosan megoldódnak a gondok, bár semmi konkrétumot nem közöltek velem.
Közben elkezdtem az oldalt feltölteni egy másik ingyenes tárhelyre, de ezt most függőben hagytam, hátha normalizálódik a helyzet itt is.

Sajnos azt kell mondanom, hogy sem Magyar, sem külföldi tárhely nem rendelkezik azokkal az adottságokkal, amikkel az Extra. Magyarán, ha átmegyünk valahova, akkor azt csak komoly kompromisszumok árán tudjuk megtenni.
Az utóbbi időben elég sok tárhelyet kipróbáltam (éppen építek egy másik - szintén nonprofit - oldalt : http://cityangol.comyr.com/), és azt kell mondanom, hogy nem könnyű megfelelőt találni közöttük (.PHP, MySQL, megfelelő tárhely méret, elérhetőség, stb.)

Vagy zsebbe kell nyúlni. Ahogy elnézem van az oldalnak ~50 rendszeres látogatója. Ha csak a fele (önkéntes alapon) betesz 2-3 ezer Ft-ot, akkor már nagyon jók vagyunk. Abból még hibakód olvasóra is telik Mosolyog.

Bár eddig (szerintem) nagyjából jól teljesített az Extra. Remélhetőleg az átalakítás gondjait hamarosan megszüntetik, és akkor maradhatunk.
Végül is az elmúlt időszakban nem volt ilyen jellegű problémánk (lassan két éve itt vagyunk!).
 
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2073 Dátum: 2009. Február 24. - 09:55:28 »

Apa!

Próbáltam válaszolni, de nem és nem sikerült. Akkor itt:
Elvileg szerda este jövök. Asszony vett új elemet az autóba, ergó kijön értem. Ha a hó is úgy gondolja. Ha nem, akkor szólok Neked, de van egy NAGYON JÓ TAXIS BARÁTOM! Ha minden kötél szakad, akkor szerény díjazás fejében biztosan hazafuvaroz. :-D
Este 8 után utcán vagyok. Előtte családi feladatok.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2074 Dátum: 2009. Február 24. - 14:57:22 »

Most jól működik a fórum! Maradjunk! Ne bonyolítsuk az életünket tovább! Kacsint Vigyorog olyan, mint régen volt, nekem tökéletesen megy!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2075 Dátum: 2009. Február 24. - 15:17:19 »

Most jól működik a fórum! Maradjunk! Ne bonyolítsuk az életünket tovább! Kacsint Vigyorog olyan, mint régen volt, nekem tökéletesen megy!
Ja, most délutánra egész jól felgyorsultunk.
A ma délelőtt írt levelemben már nem voltam annyira udvarias.   
Választ mondjuk nem kaptam azóta sem (pedig eddig szinte percek alatt reagáltak).
De legalább hasznosan töltötték az idejüket.  Vigyorog

Köszönjük Extra Team!

Egy-két dolgot majd még javítanom kell, de ez legalább már rajtam múlik.  Mosolyog
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #2076 Dátum: 2009. Február 24. - 15:56:31 »

...
Ja, most délutánra egész jól felgyorsultunk.
A ma délelőtt írt levelemben már nem voltam annyira udvarias.   
....
Azért ha kérhetem, ne haragítsd magadra őket, úgy megszoktam már itt... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2077 Dátum: 2009. Február 24. - 18:00:08 »

Hallelúja! Újra működik Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2078 Dátum: 2009. Február 24. - 22:59:59 »

Apa!

Próbáltam válaszolni, de nem és nem sikerült. Akkor itt:
Elvileg szerda este jövök. Asszony vett új elemet az autóba, ergó kijön értem. Ha a hó is úgy gondolja. Ha nem, akkor szólok Neked, de van egy NAGYON JÓ TAXIS BARÁTOM! Ha minden kötél szakad, akkor szerény díjazás fejében biztosan hazafuvaroz. :-D
Este 8 után utcán vagyok. Előtte családi feladatok.
Én meg addigra otthon. Szintén családi feladatok.
De elvileg jön értem az oldalborda, bár állítólag 40 cm hó van a kertben. Nos, ezt én erősen kétkedve fogadtam, de holnap este meglátom.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2079 Dátum: 2009. Február 25. - 09:31:14 »

Apa!

Próbáltam válaszolni, de nem és nem sikerült. Akkor itt:
Elvileg szerda este jövök. Asszony vett új elemet az autóba, ergó kijön értem. Ha a hó is úgy gondolja. Ha nem, akkor szólok Neked, de van egy NAGYON JÓ TAXIS BARÁTOM! Ha minden kötél szakad, akkor szerény díjazás fejében biztosan hazafuvaroz. :-D
Este 8 után utcán vagyok. Előtte családi feladatok.
Én meg addigra otthon. Szintén családi feladatok.
De elvileg jön értem az oldalborda, bár állítólag 40 cm hó van a kertben. Nos, ezt én erősen kétkedve fogadtam, de holnap este meglátom.
A 40 centi úgy jött össze, hogy egy helyre lapátolták a havat! Kacsint Vigyorog Remélem nem pont az autó elé!? He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2080 Dátum: 2009. Február 25. - 15:12:34 »

Érdekel valakit ilyen sapka kb.4500Ft-ért? Csak 1 db van.
Ha rámegy a fejemre, akkor kell! Vigyorog
Előbb fizetsz, aztán próbálsz. Vigyorog Legfeljebb hátradobod a kalaptartóra. Vigyorog
Weres! Megjött a sapkád, 4200ft-be került. Mosolyog
Ráér a zseton a jövő heti taliig?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2081 Dátum: 2009. Február 25. - 15:57:58 »

Na voltam ma a Rudinál.

9 előtt odaértem műszakira, meg zkártyára. Odaadom a srácnak a kulcsot, elmagyarázom a riasztó 3 féle kombinációját (na mindből kijutott a szerlőknek ma  Vigyorog).
Oké átnéz, másik srác padra fel, volt hogy csak kattanásig volt beakasztva a motorháztető, de ő úgy is rázogattatta az autót. Hát az nem esett olyan jól nekem, meg az sem, hogy jön a 3. srác, aki kártyát csinált. Én meg ott görcsöltem, hogy hányan ülnek még bele az autómba? Erre nagyon rigolyás vagyok!  Vigyorog
Aztán 3 óra várakozás után megjött a vizsgabiztos ásítozva, ő is beleült. A prizmám elől le lett ragasztva, hogy ne kössön bele, de a hátsó ledeket a trendszámtartónál kiszúrta, de nem szólt semmit. Elég fárasztó volt, de jót dumáltam Rudival. Meglepődtem, hogy úgy nézte egy-két szerelő, mintha nem látott volna még ilyen autót, mégiscsak chevy. Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2082 Dátum: 2009. Február 25. - 16:30:05 »

Érdekel valakit ilyen sapka kb.4500Ft-ért? Csak 1 db van.
Ha rámegy a fejemre, akkor kell! Vigyorog
Előbb fizetsz, aztán próbálsz. Vigyorog Legfeljebb hátradobod a kalaptartóra. Vigyorog
Weres! Megjött a sapkád, 4200ft-be került. Mosolyog
Ráér a zseton a jövő heti taliig?
Igen.
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2083 Dátum: 2009. Február 25. - 16:33:43 »

Na voltam ma a Rudinál.

9 előtt odaértem műszakira, meg zkártyára. Odaadom a srácnak a kulcsot, elmagyarázom a riasztó 3 féle kombinációját (na mindből kijutott a szerlőknek ma  Vigyorog).
Oké átnéz, másik srác padra fel, volt hogy csak kattanásig volt beakasztva a motorháztető, de ő úgy is rázogattatta az autót. Hát az nem esett olyan jól nekem, meg az sem, hogy jön a 3. srác, aki kártyát csinált. Én meg ott görcsöltem, hogy hányan ülnek még bele az autómba? Erre nagyon rigolyás vagyok!  Vigyorog
Aztán 3 óra várakozás után megjött a vizsgabiztos ásítozva, ő is beleült. A prizmám elől le lett ragasztva, hogy ne kössön bele, de a hátsó ledeket a trendszámtartónál kiszúrta, de nem szólt semmit. Elég fárasztó volt, de jót dumáltam Rudival. Meglepődtem, hogy úgy nézte egy-két szerelő, mintha nem látott volna még ilyen autót, mégiscsak chevy. Vigyorog
Mennyibe került?
Naplózva


LPG
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2084 Dátum: 2009. Február 26. - 07:13:44 »

Na voltam ma a Rudinál.

9 előtt odaértem műszakira, meg zkártyára. Odaadom a srácnak a kulcsot, elmagyarázom a riasztó 3 féle kombinációját (na mindből kijutott a szerlőknek ma  Vigyorog).
Oké átnéz, másik srác padra fel, volt hogy csak kattanásig volt beakasztva a motorháztető, de ő úgy is rázogattatta az autót. Hát az nem esett olyan jól nekem, meg az sem, hogy jön a 3. srác, aki kártyát csinált. Én meg ott görcsöltem, hogy hányan ülnek még bele az autómba? Erre nagyon rigolyás vagyok!  Vigyorog
Aztán 3 óra várakozás után megjött a vizsgabiztos ásítozva, ő is beleült. A prizmám elől le lett ragasztva, hogy ne kössön bele, de a hátsó ledeket a trendszámtartónál kiszúrta, de nem szólt semmit. Elég fárasztó volt, de jót dumáltam Rudival. Meglepődtem, hogy úgy nézte egy-két szerelő, mintha nem látott volna még ilyen autót, mégiscsak chevy. Vigyorog
Én is vizsgáztattam a héten ott, csak nekem nem tudták még ott a helyszínen megoldani a "sötét" problémámat.De intézkedtek egy másik helyszínről,ahol simán ment minden.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Oldalak: 1 ... 137 138 [139] 140 141 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!