Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 05:23:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 136 137 [138] 139 140 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 265908 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2055 Dátum: 2009. Február 22. - 18:41:23 »

Hehe...be tudtam lépni!
Pezsgőt bontok! Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2056 Dátum: 2009. Február 23. - 02:54:49 »

Hehe...be tudtam lépni!
Pezsgőt bontok! Kacsint
Én még nem. 
Nagyon nehezen működik a rendszer.
És hiába kértem (többször is) felvilágosítást az Extrásoktól (mi történt, mikorra javítják ki), semmi konkrétumot nem mondtak. Csak türelmet kérnek. (Van még valakinek? Az enyém elfogyott).
Kíváncsi leszek, hogy ezt a hozzászólást hányadik alkalommal fogja elfogadni a rendszer. 
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2057 Dátum: 2009. Február 23. - 06:13:04 »

Hehe...be tudtam lépni!
Pezsgőt bontok! Kacsint
Én még nem. 
Nagyon nehezen működik a rendszer.
És hiába kértem (többször is) felvilágosítást az Extrásoktól (mi történt, mikorra javítják ki), semmi konkrétumot nem mondtak. Csak türelmet kérnek. (Van még valakinek? Az enyém elfogyott).
Kíváncsi leszek, hogy ezt a hozzászólást hányadik alkalommal fogja elfogadni a rendszer. 
Én már az apró dolgoknak is így tudok örülni....de még nagyon messze a régi állapot!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2058 Dátum: 2009. Február 23. - 11:38:46 »

Érdekel valakit ilyen sapka kb.4500Ft-ért? Csak 1 db van.
Ha rámegy a fejemre, akkor kell! Vigyorog
Előbb fizetsz, aztán próbálsz. Vigyorog Legfeljebb hátradobod a kalaptartóra. Vigyorog
Weres! Megjött a sapkád, 4200ft-be került.
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2059 Dátum: 2009. Február 23. - 11:39:52 »

Érdekel valakit ilyen sapka kb.4500Ft-ért? Csak 1 db van.
Ha rámegy a fejemre, akkor kell! Vigyorog
Előbb fizetsz, aztán próbálsz. Vigyorog Legfeljebb hátradobod a kalaptartóra. Vigyorog
Weres! Megjött a sapkád, 4200ft-be került. Mosolyog
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2060 Dátum: 2009. Február 23. - 11:45:43 »

Hehe...be tudtam lépni!
Pezsgőt bontok! Kacsint
Én még nem. 
Nagyon nehezen működik a rendszer.
És hiába kértem (többször is) felvilágosítást az Extrásoktól (mi történt, mikorra javítják ki), semmi konkrétumot nem mondtak. Csak türelmet kérnek. (Van még valakinek? Az enyém elfogyott).
Kíváncsi leszek, hogy ezt a hozzászólást hányadik alkalommal fogja elfogadni a rendszer. 
Én már az apró dolgoknak is így tudok örülni....de még nagyon messze a régi állapot!
Így fórumozni, nagyon szenvedés! Még olvasni csak-csak, de hozzászólni.
Legalább tízszer kell elküldeni, mire egyszer összejön(néha kétszer Vigyorog ).
Naplózva


LPG
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #2061 Dátum: 2009. Február 23. - 12:00:03 »

Helló csapat!

Na végre, sikerült belépnem. Remélem mindenki megvan egyben,egészségben,kocsik épek,vagy könnyen javíthatók. Kacsint Kacsint
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2062 Dátum: 2009. Február 23. - 13:18:13 »

Még a múlthéten csináltunk a lányommal egy hó embert, de szegény annyira magányos volt, hogy szomorúságában majdnem elolvadt. Ma csináltunk neki egy csajt. Szerintem tetszikneki. Vigyorog

Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2063 Dátum: 2009. Február 23. - 13:31:52 »

Hehe...be tudtam lépni!
Pezsgőt bontok! Kacsint
Én még nem. 
Nagyon nehezen működik a rendszer.
És hiába kértem (többször is) felvilágosítást az Extrásoktól (mi történt, mikorra javítják ki), semmi konkrétumot nem mondtak. Csak türelmet kérnek. (Van még valakinek? Az enyém elfogyott).
Kíváncsi leszek, hogy ezt a hozzászólást hányadik alkalommal fogja elfogadni a rendszer. 
Én már az apró dolgoknak is így tudok örülni....de még nagyon messze a régi állapot!
Így fórumozni, nagyon szenvedés! Még olvasni csak-csak, de hozzászólni.
Legalább tízszer kell elküldeni, mire egyszer összejön(néha kétszer Vigyorog ).
Én meg kinyomtam jópár szórólapot a héten...jókor! Zavart
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2064 Dátum: 2009. Február 23. - 14:25:10 »

Na akkor szép sorjában: valóban az irigység miatt állíttattam le a fórumot távollétemben, de túl jól sikerült, mert csütörtök óta itthon vagyok, és csak most sikerült újra feljönnöm, de most is nagyon akadozva. Máskor nem kapcsoltatom ki. Rendben, Jani? Más: taliztunk Cápával, sőt elvitt Petihez is Egerszegre egy kis dumálásra óriási barátunkhoz. Szórólapot mindkettőnek adtam bőven, remélem osztogatják is rendesen. Én is, de minden Lacettit nem állíthatok meg, vagy a buszt bárhol, hogy adjam a lapot, de emiatt komoly lelkiismeret furdalásom támad, hogy kirekesztő lettem. Adok kézbe, teszem lapát alá, mikor mire van lehetőségem. A tavaszi talira viszem az egészet, hogy mindenki kaphasson belőle majd. Köszi még egyszer Janinak. Drága Béla fiam, hazajön, ami részben jó, hogy újra velünk lesz, ennek ő is örül, annak viszont nem, hogy elmarad a várt bevétel, és itthon pedig csak költeni fog, keresni nem- szegény. Amúgy nagyon jó volt a wellness néhány nap, tudom mindenkinek szívből ajánlani ezt a kikapcsolódást a hétköznapi mókuskerékből ki kell szabadulni időnként. Cápa elküldte a bütyköket, aki kért, meg is kapja, de sajnos utólagosan ne próbálkozzon senki, mert csak 5 kocsira valót tudott szerezni. De ezt is nagyon köszönjük. Két hét múlva itt a tali, rendeljétek meg a jó időt addigra! Most dühöngje ki magát a tél, utána pedig tűnjön el, és adja át a helyét a tavasznak, és a jó, és szép időnek. Végre fórum!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2065 Dátum: 2009. Február 23. - 14:41:55 »

Na végre van fórum,már elvonási tüneteim voltak. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2066 Dátum: 2009. Február 23. - 15:46:18 »

Na végre van fórum,már elvonási tüneteim voltak. Vigyorog
Már nekem is.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2067 Dátum: 2009. Február 23. - 19:35:39 »

Cap! Privi ment!
Azért még akadozik elég rendesen, de legalább már van végre fórum!
Persze még nem tudja mindenki, ezért egy kicsit kihalt még, de hamarosan remélhetőleg újra élettel töltjük meg!
Ne felejtsük azt sem el, hogy 7.-én évnyító tali lesz Visegrádon! Állítólag addigra vége lesz a télnek.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2068 Dátum: 2009. Február 23. - 20:29:52 »

Apa!

Próbáltam válaszolni, de nem és nem sikerült. Akkor itt:
Elvileg szerda este jövök. Asszony vett új elemet az autóba, ergó kijön értem. Ha a hó is úgy gondolja. Ha nem, akkor szólok Neked, de van egy NAGYON JÓ TAXIS BARÁTOM! Ha minden kötél szakad, akkor szerény díjazás fejében biztosan hazafuvaroz. :-D
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2069 Dátum: 2009. Február 23. - 20:36:09 »

Apa!

Próbáltam válaszolni, de nem és nem sikerült. Akkor itt:
Elvileg szerda este jövök. Asszony vett új elemet az autóba, ergó kijön értem. Ha a hó is úgy gondolja. Ha nem, akkor szólok Neked, de van egy NAGYON JÓ TAXIS BARÁTOM! Ha minden kötél szakad, akkor szerény díjazás fejében biztosan hazafuvaroz. :-D
Oké! Gondolom a legjobb taxisra gondoltál, vagyis a mi Főninkre! Kacsint Katát is épségben hazavitte a múltkor, tudom ajánlani! Kacsint Vigyorog
Amúgy meg tényleg szólj, ha kell segítség, tudod a fiáért mindent megtesz egy jó apa! Kacsint Vigyorog (..., és én olyan akarok lenni!) Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 136 137 [138] 139 140 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!