Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 03:42:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 134 135 [136] 137 138 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 265894 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2025 Dátum: 2009. Február 11. - 13:25:06 »



"Az eset a Salgotarjáni Hungária keresztződésében volt vagy mi a körút ottani neve. Fekete kombi klubos matricás Lacetti. Lámpás kereszteződés. A baloldali kizárolag ballra a jobboldali sáv kizárólag előre illetve  jobbra haladó."


Esetleg LUZSO vagy MNT lehetett.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2026 Dátum: 2009. Február 11. - 13:42:09 »

Hát Kapitány...lehet nekem kicsit alacsony a humorküszöböm, de én nevettem! A legjobban annála  résznél, amikor ecsetelted, hogy Ralf reggelente a gépházban ácsorog 20-30 percet, mire rájön, hol is van.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ez már nagyon kellett! Köszi! Kacsint
Én már a Ralf szeret motorozninál visítottam!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2027 Dátum: 2009. Február 11. - 15:56:45 »

Hát Kapitány...lehet nekem kicsit alacsony a humorküszöböm, de én nevettem! A legjobban annála  résznél, amikor ecsetelted, hogy Ralf reggelente a gépházban ácsorog 20-30 percet, mire rájön, hol is van.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ez már nagyon kellett! Köszi! Kacsint
Én már a Ralf szeret motorozninál visítottam!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Az nem baj, hogy szeret. Az a baj, hogy nem tud.
Viszont alkotott egy nagyot! Itt hagyta a hajon az utlevelet amikor decemberben itt jart.  Most meg valahol Tuneziaban kertek töle. Arc a manus, nem? Utazgat a vilagban, utlevelet meg szethagyja.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2028 Dátum: 2009. Február 11. - 17:36:57 »

A hajo ma meg tulvan az utolso vizsgain. Minden papirja jo 5 evre. Jövö heten egy varakozo rakpartra allunk vele. Es akkor le fogjak csökkenteni a szemelyzetet. Hogy ki marad, ki megy nem tudni.

Ekezet meg azert nincsen, mert most egy internet kavezobol irok.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2029 Dátum: 2009. Február 11. - 17:42:06 »

A hajo ma meg tulvan az utolso vizsgain. Minden papirja jo 5 evre. Jövö heten egy varakozo rakpartra allunk vele. Es akkor le fogjak csökkenteni a szemelyzetet. Hogy ki marad, ki megy nem tudni.

Ekezet meg azert nincsen, mert most egy internet kavezobol irok.
Most ami írok, az kétélű lesz....egyik, hogy abban reménykedem, maradsz ahol vagy, hisz a pénzért mentél távol a családodtól nem hobbiból! A másik, hogy remélem hazajössz...mert távol, idegenben vagy, itthon vár a családod, a gyönyörű lacsid és jópár klubtárs....
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Shark
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178



« Hozzászólás #2030 Dátum: 2009. Február 11. - 19:55:10 »

captainb!

a te modelled már ott volt kiállítva, amikor én először láttam.
az értékesítő egyből azt ajánlotta fel. És tetszett is nagyon!  Vigyorog

Most azon vagyok, hogy motor/kipuff/futómű hasonló legyen az enyémen is...  Vigyorog
Bár az optikaid szerintem nehezen lesz überelhető. az egy későbbi történet lesz..  Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2031 Dátum: 2009. Február 11. - 20:38:41 »



"Az eset a Salgotarjáni Hungária keresztződésében volt vagy mi a körút ottani neve. Fekete kombi klubos matricás Lacetti. Lámpás kereszteződés. A baloldali kizárolag ballra a jobboldali sáv kizárólag előre illetve  jobbra haladó."


Esetleg LUZSO vagy MNT lehetett.
Kedves Weres! Ha visszaolvasnád a hozzászólásomat, akkor tudnád, hogy LuZso asszonya volt, ki szintén Zsuzsi.  Kacsint Vigyorog Ja, és szintén nagyon csinos. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2032 Dátum: 2009. Február 11. - 22:17:00 »

Én megigéjem jó kiszlány jeszek. Vigyorog Vigyorog.puszi Cápi
Na azért, mert különben elfenekellek!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog  Pussz! Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2009. Február 11. - 22:20:25 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #2033 Dátum: 2009. Február 11. - 22:26:54 »

Én megigéjem jó kiszlány jeszek. Vigyorog Vigyorog.puszi Cápi
Na azért, mert különben elfenekellek!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog  Pussz! Kacsint
Vigyorog.Akkoj jossz jeszek. Vigyorog Vigyorog.pussz
Naplózva

Zsuzsanna
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #2034 Dátum: 2009. Február 11. - 23:05:35 »

Amennyit láttam belóle tényleg csini Vigyorog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2035 Dátum: 2009. Február 12. - 08:55:26 »

Kis segítséget kérnék.

Néha napján felrángatnak a cég központba Bp-re. Az M6-st használom, ami befele teljesen okén megy.
Kifele viszont a táblázás is rossz és én sem tudom, hogy hol lehet a leghamarabb felmenni a M6 pécsi írányra. Eddig csak az Érdi becsatlakozásnál tudtunk (kollégák is) rákeveredni, mert a táblákat követve csak itt lyukadunk ki.
Több helyen próbáltam M6 és környékéről térképet szerezni (a Bp-i területről), de még nem jött össze.
Ha van valakinek térképe egy scannelést kérhetek? Vagy ha valakinek megy fejből, hogy Thán Károly utcából, hogy lehet a legkorábbi szakaszára felmenni az M6-ra, az szövegesen is elég lenne.

Visszaolvasva elég zagyván írtam remélem azért beugrik mit akarok..

Köszi
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #2036 Dátum: 2009. Február 12. - 09:31:07 »



"Az eset a Salgotarjáni Hungária keresztződésében volt vagy mi a körút ottani neve. Fekete kombi klubos matricás Lacetti. Lámpás kereszteződés. A baloldali kizárolag ballra a jobboldali sáv kizárólag előre illetve  jobbra haladó."


Esetleg LUZSO vagy MNT lehetett.
Kedves Weres! Ha visszaolvasnád a hozzászólásomat, akkor tudnád, hogy LuZso asszonya volt, ki szintén Zsuzsi.  Kacsint Vigyorog Ja, és szintén nagyon csinos. Kacsint Vigyorog
és nem velem volt!!!!! (sajnos, de pssszzzzt!!!!)
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2037 Dátum: 2009. Február 12. - 12:20:59 »

Kis segítséget kérnék.

Néha napján felrángatnak a cég központba Bp-re. Az M6-st használom, ami befele teljesen okén megy.
Kifele viszont a táblázás is rossz és én sem tudom, hogy hol lehet a leghamarabb felmenni a M6 pécsi írányra. Eddig csak az Érdi becsatlakozásnál tudtunk (kollégák is) rákeveredni, mert a táblákat követve csak itt lyukadunk ki.
Több helyen próbáltam M6 és környékéről térképet szerezni (a Bp-i területről), de még nem jött össze.
Ha van valakinek térképe egy scannelést kérhetek? Vagy ha valakinek megy fejből, hogy Thán Károly utcából, hogy lehet a legkorábbi szakaszára felmenni az M6-ra, az szövegesen is elég lenne.

Visszaolvasva elég zagyván írtam remélem azért beugrik mit akarok..

Köszi

Ez csoda egyszerű:
Thán Károly-Andor utca(balra fordulsz, a Duna felé)-Szerémi út(3. lámpás kereszteződés, de ott már ki lesz táblázva - jobbra kanyarodás)-a végtelenbe, és tovább  Vigyorog(ez már egyenesen a 6-osra visz, tulajdonképpen a bevezetője)
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2038 Dátum: 2009. Február 12. - 13:33:43 »

Én megigéjem jó kiszlány jeszek. Vigyorog Vigyorog.puszi Cápi
Na azért, mert különben elfenekellek!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog  Pussz! Kacsint
Cápa! Szeretnéd, mi? He Erika jól van? He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2039 Dátum: 2009. Február 12. - 17:28:11 »

Én megigéjem jó kiszlány jeszek. Vigyorog Vigyorog.puszi Cápi
Na azért, mert különben elfenekellek!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog  Pussz! Kacsint
Cápa! Szeretnéd, mi? He Erika jól van? He Kacsint Vigyorog
Köszi, igen jól. De hogy jön ez ahhoz, hogy Zsu-t elfenekelem, ha rosszalkodik?  Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Február 12. - 19:22:23 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 134 135 [136] 137 138 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!