Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 03:26:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 133 134 [135] 136 137 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 265871 alkalommal)
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #2010 Dátum: 2009. Február 10. - 20:42:10 »

Megsugom ehhez nem kellett volna oda kimenned Mosolyog Én itthon ülök a cégemen és ugyanezt nézem Vigyorog
ja, csak én nagyon sokat feccőltem ebbe- kényszerből. És amikor kezdene megtérülni a befektetett pénz és munka, jön a krach. És azt  látom, hogy napról napra rosszabb.
Na jó, de Neked ott van a regényírás... Kacsint
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2011 Dátum: 2009. Február 10. - 20:47:11 »

Megsugom ehhez nem kellett volna oda kimenned Mosolyog Én itthon ülök a cégemen és ugyanezt nézem Vigyorog
ja, csak én nagyon sokat feccőltem ebbe- kényszerből. És amikor kezdene megtérülni a befektetett pénz és munka, jön a krach. És azt  látom, hogy napról napra rosszabb.
Na jó, de Neked ott van a regényírás... Kacsint

Csak sajnos abból nem tudom etetni a családot, fizetni a számlákat... Pár éve is esélytelen volt otthon munkát találnom. Most vajon mi lesz, ha bekövetkezik, amitől tartok?
Lehet nem érezni, de nagyon rossz kedvem van.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2012 Dátum: 2009. Február 10. - 20:50:33 »

Bocs, de most mennem kell. Mert mikor akadjon dolga az embernek, ha nem ilyenkor?
Jó éjszakát!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #2013 Dátum: 2009. Február 10. - 21:32:36 »

MELLESLEG HUSIKÁM,NEM IS KELL BALRA KANYARODNOM,CSAK JOBBRA KELL AMERRE JÁROK,2 HELY VAN AHOL BALRA,OTT LÁMPÁS BALRAKANYARODÓ SÁV VAN!!!Bocccsika ezt moderáljátok,hogy leoltott.!!!
Zsu, Neked mindíg igazad van Mosolyog Igazam van? Vigyorog
nem kell igazat adni,ha nem úgy látod.belátom hirtelen voltam,de akkor is....puszillak
Naplózva

Zsuzsanna
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #2014 Dátum: 2009. Február 10. - 21:45:36 »

Vagy nehéz napok jönnek némelyünknél, vagy szimplán csak front van.... Vigyorog
nálam mindkettő. Vigyorog.De szerintem valahol jogos volt.nem?puszi
Naplózva

Zsuzsanna
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2015 Dátum: 2009. Február 10. - 21:48:22 »

Vagy nehéz napok jönnek némelyünknél, vagy szimplán csak front van.... Vigyorog
nálam mindkettő. Vigyorog.De szerintem valahol jogos volt.nem?puszi
Zsu msn? pusz
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #2016 Dátum: 2009. Február 10. - 21:42:43 »

De basszus elöbb el kell küldenem amit írok egy egész bizottságna, értelmezni mert mindenki mást olvas ki belőle mint kéne... Ez nem normális dolog.
Na akkor most csönd legyen, mindenki fújja ki magát, és hallgasson meg! Most jön apátok, aki rendbe rak mindent, és utána barátságos csend honol, a felkavart kedélyek tengerén. (be szépen mondtam!). BeZe jól látta, Zsu volt a kocsiban, a fekete matricás SW kocsiban! A hely is stimmel! A név is! Szóval az a kocsi a LuZso kocsija, amit legtöbbször az igen csinos, és kedves felesége szokott vezetni, aki ott lakik a MÁV telepen. Most még az is stimmel, hogy ő is Zsu! Szóval BeZe, amit látott stimmelt, valóban Zsuzsit látta a fekete matricás Lacettiben. (Velem együtt vették át a kocsit anno a Gyulaiéknál, szóval ismerem a kocsit is, meg Zsuzsát is. Tehát nem sérthette meg a sedanos Zsunkat, mert nem is volt ott ő, és a kocsija különben is koszos. Erre nem kellett volna berágni, ez nem rágalom volt, mert nem is ő volt szabálytalan, csak magára vette másnak ingét, igaz a méretek stimmelnek. Szóval az öregre hallgatva, azt mondom, hogy különben se kell megsértődni másért sem, pláne egy vicces félreértés miatt, nagy kár lenne! Tanulság: nyugodtan rá kell kérdezni megsértődés előtt a bizonyosságra, és akkor nem lesz sértődés, harag, önkéntes kivonulás, pláne nem kitiltás az indulatok elmérgesedése miatt! Azt hiszem most mindketten, plusz az egész csapat végig gondolhatja, hogy ez csak azért is jó csapat, és legyünk továbbra is jó barátságban egymással, segítsük egymást ki a bajból, és, ha tényleg jóban vagyunk, akkor a csipkelődést is el kell viselni, mert úgyis csak az kap ilyet, akit szeretünk! Ezért is érzem azt, hogy szerettek, mert kaptam már én is eleget, többektől, nem sorolom, mert túl hosszú lenne. Ja még annyit, hogy ez is bizonyítja, hogy Janinak milyen nagy szíve van, mert ő aztán tud szeretni! Remélem értitek! Szóval a lényeg: Se BeZe, se Zsu ne hagyjatok itt minket, mert szükségünk van rátok! Nekem különösen! Most még várom, hogy mindkettő küldjön a fórumra néhány vigyort, és szent a béke továbbra is! Uff! Én szóltam!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
GIDY A VILÁG LEGJOBB APUJA VAGY.Szeretlek BeZe. Zavart.bocánatot kéjek
Naplózva

Zsuzsanna
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #2017 Dátum: 2009. Február 10. - 21:57:10 »

MELLESLEG HUSIKÁM,NEM IS KELL BALRA KANYARODNOM,CSAK JOBBRA KELL AMERRE JÁROK,2 HELY VAN AHOL BALRA,OTT LÁMPÁS BALRAKANYARODÓ SÁV VAN!!!Bocccsika ezt moderáljátok,hogy leoltott.!!!
Zsu, Neked mindíg igazad van Mosolyog Igazam van? Vigyorog
Kezdesz úgy viselkedni mint egy férj. Vigyorog (igen drágám)
Nem nem,  én nem vagyok a férje... még... Vigyorog De már alkalmazkodom Vigyorog
Ismét felhívom a T. Cartársak figyelmét, hogy Zsu Apu és az én védelmem alatt áll! Ha ez nem elég, akkor szólunk MNT-nek!
1.: tekintélyes ember.
2.: nem kaptok polót, sapkát!

 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
JAJJJ CAP.IMÁDLAK.PUSSSZ
Naplózva

Zsuzsanna
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #2018 Dátum: 2009. Február 10. - 21:59:59 »

Megsugom ehhez nem kellett volna oda kimenned Mosolyog Én itthon ülök a cégemen és ugyanezt nézem Vigyorog
ja, csak én nagyon sokat feccőltem ebbe- kényszerből. És amikor kezdene megtérülni a befektetett pénz és munka, jön a krach. És azt  látom, hogy napról napra rosszabb.
Na jó, de Neked ott van a regényírás... Kacsint

Csak sajnos abból nem tudom etetni a családot, fizetni a számlákat... Pár éve is esélytelen volt otthon munkát találnom. Most vajon mi lesz, ha bekövetkezik, amitől tartok?
Lehet nem érezni, de nagyon rossz kedvem van.

CAP MINDEN RENDBEN LESZ NYUGIII.És ha nem mindenki segít aki amit tud.puszi
Naplózva

Zsuzsanna
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #2019 Dátum: 2009. Február 10. - 23:31:50 »

Zsuzsa én már túlvagyok rajta, elástam a csatabárdot. Vigyorog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2020 Dátum: 2009. Február 11. - 11:33:17 »

Nnnna, akkor minden rendben! Zoli, és Zsu nem lőnek tovább egymásra! ..., és nagyon remélem egy másra sem! Mosolyog Vigyorog Ez a fórum legyen a "Béke Szigete"!
De persze beszólni lehet szellemesen, kedvesen, nem bántóan, sértően, hogy Jani is köztünk maradhasson! Kacsint Vigyorog No meg még jó páran, mert nemcsak Jani tud beszólni! Mosolyog Igaz: B, C, J, K, L, M, S, Zs, stb.? Bocsika, ha valakinek nem írtam fel a betűjét. Mosolyog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2021 Dátum: 2009. Február 11. - 11:52:09 »

Lassan már nem merek megszólalni. Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2022 Dátum: 2009. Február 11. - 12:07:17 »

Lassan már nem merek megszólalni. Vigyorog
Akkor nem értettél meg! Hát épp az, hogy lehet, csak szellemesen, és ne bántóan! Ragaszkodom a beszólásaidhoz! Legalább engem tüntess ki vele, ha mástól félsz! Jani, Te így vagy jó, beszólósnak! Nem szeretnék új előnevet adni Neked. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #2023 Dátum: 2009. Február 11. - 12:14:47 »

Nnnna, akkor minden rendben! Zoli, és Zsu nem lőnek tovább egymásra! ..., és nagyon remélem egy másra sem! Mosolyog Vigyorog Ez a fórum legyen a "Béke Szigete"!
De persze beszólni lehet szellemesen, kedvesen, nem bántóan, sértően, hogy Jani is köztünk maradhasson! Kacsint Vigyorog No meg még jó páran, mert nemcsak Jani tud beszólni! Mosolyog Igaz: B, C, J, K, L, M, S, Zs, stb.? Bocsika, ha valakinek nem írtam fel a betűjét. Mosolyog
Hála égnek minden rendben. Mosolyog.puszi HÁLA NEKED APU
Naplózva

Zsuzsanna
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2024 Dátum: 2009. Február 11. - 12:58:14 »

Nnnna, akkor minden rendben! Zoli, és Zsu nem lőnek tovább egymásra! ..., és nagyon remélem egy másra sem! Mosolyog Vigyorog Ez a fórum legyen a "Béke Szigete"!
De persze beszólni lehet szellemesen, kedvesen, nem bántóan, sértően, hogy Jani is köztünk maradhasson! Kacsint Vigyorog No meg még jó páran, mert nemcsak Jani tud beszólni! Mosolyog Igaz: B, C, J, K, L, M, S, Zs, stb.? Bocsika, ha valakinek nem írtam fel a betűjét. Mosolyog
Hála égnek minden rendben. Mosolyog.puszi HÁLA NEKED APU
Örülök neki! Kacsint Vigyorog (Cím?) He
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 133 134 [135] 136 137 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!