Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 20:26:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 265784 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1920 Dátum: 2009. Február 07. - 15:00:21 »

Ákosom!!!Tök jó dolgot találtam ki.Te is Én is szaladgálunk Miskolcra.Esetleg ha volna kedved,akkor lemehetnénk együtt,és ami még relaxnak jó lenne egy BARLANGFŰRDŐZÉS!!!Elkezdjük a terápiád. Vigyorog.NOS?Mit szólsz?pusss
Huuuuuu. Irigykedem. Vagy Zsu nekem fogadott hugom? Apa, hogy is van ez a bonyolult csaladi agasbogas?

Ha meg hugom, akkor el a kezekkel, szemekkel! Ugye, apa?
nemcsak Kata, már Zsu is? Hát ilyen telhetetlen vagy? Minden csinos nőt kisajátítasz ezen a vidéken? Hmmmmm.... Kacsint

Beolvastad!  Vigyorog  HUGOM!  Vigyorog  Ha jol tevedek. De akkor MNT-töl is reszkessetek!

Amugy Zsu! Ez tenyleg közösseg izgatasa. Nem photoshop? Mert ha nem...  Vigyorog

Ja, kollegak majdnem raugrottak a monitorra.  Vigyorog

Ha így látjátok inkább leveszem,nem szerettem volna,csak gondoltam legyen más,mert mindíg ugyan az volt,és az olyan uncsi.Holnap módosítom. Puszi
Ok, hogy levetted, de mi történt a kép aljával? Eltűnt? Hmmmm....Pedig készítettema  18-as karikát.. Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1921 Dátum: 2009. Február 07. - 15:00:44 »

Zsu is olyan mint a többi nő, folyton beszélgetni akar! Vigyorog
Most miért? Nincs abban semmi rossz! ...utána....Utána én is szeretek beszélgetni...!  Kacsint Vigyorog
SZÁMÍTOTTAM RÁD CÁPI.Puszillak Kacsint
mert rám lehet!...ebben is.. Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #1922 Dátum: 2009. Február 07. - 15:01:56 »

Néhány észrevétel:
Jani elérte az 1500-at, grat neki, csak így tovább!
Zsu új avatarját azt hiszem a klubreklám topicban kéne tenni, ő lenne a "Klub Arca", és özönnének az új tagok! Kacsint Vigyorog
Amúgy meg itt mindenki feszült, ne legyen kirekesztés, nem szép dolog, hogy Ákoska előtérbe jött, mikor Komis is pedálozik, és persze hamarosan új topicot kell nyitni, hogy kit is feszültségmentesítsen Zsu. Ez nem közösség elleni izgatás? Várom a modik észrevételét! Vigyorog

JAJJJ APU!Senki nem jön velem szaunázni.Látod milyenek??!!Úgy csinálnak mintha nudibodé lenne.Nem??Nem értem.Olyan jó lenne kicsit kiszakadni,valami új valami más,beszélgetni....ááhhh.Reménytelen. Kacsint Vigyorog.Jól vagytok?puszillak
Hát azt a látványt nem felejtenéd el egyhamar, az biztos, ha együtt szaunáznánk! Idén télen jól becinkésítettem, felkészültem a télre, így aztán lehet rémálmaid lennének utána!  Vigyorog na majd most ha kijöna  jóidő, lehet korizni, cangázni...meg betonozni...újból versenysúlyba hozom magam! Vigyorog Legalábbis próbálom, mert középiskola óta valahogy nem találom azt a versenysúlyt!  Vigyorog
A külső az csak van,a belső a fontos!Hogy jólérezd magad.nem?puszi
Naplózva

Zsuzsanna
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #1923 Dátum: 2009. Február 07. - 15:05:10 »

Zsu is olyan mint a többi nő, folyton beszélgetni akar! Vigyorog
Most miért? Nincs abban semmi rossz! ...utána....Utána én is szeretek beszélgetni...!  Kacsint Vigyorog
SZÁMÍTOTTAM RÁD CÁPI.Puszillak Kacsint
mert rám lehet!...ebben is.. Vigyorog
Majd én is ott leszek,ha szükséges. Mosolyog.pussss
Naplózva

Zsuzsanna
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1924 Dátum: 2009. Február 07. - 15:58:12 »

Nos Zsu, elintézted, hogy kedvet kapjunk a szaunázáshoz. Akkor szervezz egy szauna- talit, és biztos lehetsz benne, hogy lesz kivel beszélgetned. Kacsint Vigyorog Nem kell monologot mormolnod, több kíváncsi szem (fül?) fog érdeklődve figyelni Rád. Indítod a jelentkezési listát? Fogadjunk, hogy Giovanni, és Weres rá fog érni éppen akkor! Kacsint Persze, hogy nehéz legyen a választás, további jelentkezők is lesznek, ne félj!  Kacsint Vigyorog Plasztikáztasd Magad, túl jó nő vagy itt a fiúknak! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #1925 Dátum: 2009. Február 07. - 17:01:03 »

Nos Zsu, elintézted, hogy kedvet kapjunk a szaunázáshoz. Akkor szervezz egy szauna- talit, és biztos lehetsz benne, hogy lesz kivel beszélgetned. Kacsint Vigyorog Nem kell monologot mormolnod, több kíváncsi szem (fül?) fog érdeklődve figyelni Rád. Indítod a jelentkezési listát? Fogadjunk, hogy Giovanni, és Weres rá fog érni éppen akkor! Kacsint Persze, hogy nehéz legyen a választás, további jelentkezők is lesznek, ne félj!  Kacsint Vigyorog Plasztikáztasd Magad, túl jó nő vagy itt a fiúknak! Vigyorog
Indítom apu,de hogy is kell? Vigyorog ;)puszi
Naplózva

Zsuzsanna
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1926 Dátum: 2009. Február 07. - 17:23:03 »

Észrevettétek? Zsu kihozta Komisból az állatot. Kacsint Vigyorog Ő is vén róka lett közben! Vigyorog Gratula neki is! Kacsint Vigyorog
Más: Zsu! Találkozók szervezése topicban lehet indítani a jelentkezéseket. Kérdd meg LadLac mestert, hogy indítson egy jelentkezési lapot, vagy szavazást!
Vetted Laci? He Vigyorog (A szauna taliról volna szó) Kacsint Vigyorog

Még valamit: SEBIJOE kilépett, megsértődött, törölte magát a klubból. Sajnálom, de szerintem nem volt olyan súlyos a dolog, hogy ezt tegye. Ő tudja miért? He
« Utoljára szerkesztve: 2009. Február 07. - 17:29:51 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #1927 Dátum: 2009. Február 07. - 17:42:27 »

Észrevettétek? Zsu kihozta Komisból az állatot. Kacsint Vigyorog Ő is vén róka lett közben! Vigyorog Gratula neki is! Kacsint Vigyorog
Más: Zsu! Találkozók szervezése topicban lehet indítani a jelentkezéseket. Kérdd meg LadLac mestert, hogy indítson egy jelentkezési lapot, vagy szavazást!
Vetted Laci? He Vigyorog (A szauna taliról volna szó) Kacsint Vigyorog

Még valamit: SEBIJOE kilépett, megsértődött, törölte magát a klubból. Sajnálom, de szerintem nem volt olyan súlyos a dolog, hogy ezt tegye. Ő tudja miért? He

TÖKÉLETES A 25. Nem tudok privit írni nem küldi el.De mindegy.A hol...azt még addig megbeszéljük.puszi Zsu
Naplózva

Zsuzsanna
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1928 Dátum: 2009. Február 07. - 17:45:28 »

Más: Zsu! Találkozók szervezése topicban lehet indítani a jelentkezéseket. Kérdd meg LadLac mestert, hogy indítson egy jelentkezési lapot, vagy szavazást!
Vetted Laci? He Vigyorog (A szauna taliról volna szó) Kacsint Vigyorog
Nem Nekem kell írni, hanem a téma indítós topicba. De ha van rá igény, persze megcsinálom...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1929 Dátum: 2009. Február 07. - 20:05:20 »

Más: Zsu! Találkozók szervezése topicban lehet indítani a jelentkezéseket. Kérdd meg LadLac mestert, hogy indítson egy jelentkezési lapot, vagy szavazást!
Vetted Laci? He Vigyorog (A szauna taliról volna szó) Kacsint Vigyorog
Nem Nekem kell írni, hanem a téma indítós topicba. De ha van rá igény, persze megcsinálom...  Vigyorog
De írhatsz nekem is...csak úgy egy levelet... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1930 Dátum: 2009. Február 07. - 20:40:00 »



Még valamit: SEBIJOE kilépett, megsértődött, törölte magát a klubból. Sajnálom, de szerintem nem volt olyan súlyos a dolog, hogy ezt tegye. Ő tudja miért? He
Lemaradtam valamiről?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1931 Dátum: 2009. Február 07. - 20:58:42 »



Még valamit: SEBIJOE kilépett, megsértődött, törölte magát a klubból. Sajnálom, de szerintem nem volt olyan súlyos a dolog, hogy ezt tegye. Ő tudja miért? He
Lemaradtam valamiről?
Le! http://lacetti-klub.extra.hu/forum/index.php?topic=151.msg27462#msg27462
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1932 Dátum: 2009. Február 07. - 22:10:46 »

Néhány észrevétel:
Jani elérte az 1500-at, grat neki, csak így tovább!
Zsu új avatarját azt hiszem a klubreklám topicban kéne tenni, ő lenne a "Klub Arca", és özönnének az új tagok! Kacsint Vigyorog
Amúgy meg itt mindenki feszült, ne legyen kirekesztés, nem szép dolog, hogy Ákoska előtérbe jött, mikor Komis is pedálozik, és persze hamarosan új topicot kell nyitni, hogy kit is feszültségmentesítsen Zsu. Ez nem közösség elleni izgatás? Várom a modik észrevételét! Vigyorog

JAJJJ APU!Senki nem jön velem szaunázni.Látod milyenek??!!Úgy csinálnak mintha nudibodé lenne.Nem??Nem értem.Olyan jó lenne kicsit kiszakadni,valami új valami más,beszélgetni....ááhhh.Reménytelen. Kacsint Vigyorog.Jól vagytok?puszillak

Jönnék én, csak nem lehet. A szaunát nem nagyon bírom, meg szégyenlős is vagyok.
Sörözéshez mit szólnál?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1933 Dátum: 2009. Február 07. - 22:27:46 »

Nos Zsu, elintézted, hogy kedvet kapjunk a szaunázáshoz. Akkor szervezz egy szauna- talit, és biztos lehetsz benne, hogy lesz kivel beszélgetned. Kacsint Vigyorog Nem kell monologot mormolnod, több kíváncsi szem (fül?) fog érdeklődve figyelni Rád. Indítod a jelentkezési listát? Fogadjunk, hogy Giovanni, és Weres rá fog érni éppen akkor! Kacsint Persze, hogy nehéz legyen a választás, további jelentkezők is lesznek, ne félj!  Kacsint Vigyorog Plasztikáztasd Magad, túl jó nő vagy itt a fiúknak! Vigyorog

Én is rá fogok érni! Meg a baseball ütőm és a sárkányölő Magnumom is! :-D Persz mindezt csakis Zsu védelmében (bár valmi azt súgja, megvédi Ő magát, ha kell).
Aki úriemberként viselkedik, annak nem lesz bántódása.


Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1934 Dátum: 2009. Február 07. - 22:30:32 »

Észrevettétek? Zsu kihozta Komisból az állatot. Kacsint Vigyorog Ő is vén róka lett közben! Vigyorog Gratula neki is! Kacsint Vigyorog
Más: Zsu! Találkozók szervezése topicban lehet indítani a jelentkezéseket. Kérdd meg LadLac mestert, hogy indítson egy jelentkezési lapot, vagy szavazást!
Vetted Laci? He Vigyorog (A szauna taliról volna szó) Kacsint Vigyorog

Még valamit: SEBIJOE kilépett, megsértődött, törölte magát a klubból. Sajnálom, de szerintem nem volt olyan súlyos a dolog, hogy ezt tegye. Ő tudja miért? He
Kilépett?
Kár. Bár én azt sem tudom mint vélt sérelmesnek. Pedig becsszóra rendesen elolvasok mindent!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!