Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 18:31:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 265747 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1905 Dátum: 2009. Február 06. - 21:35:21 »

Néhány észrevétel:
Jani elérte az 1500-at, grat neki, csak így tovább!
Hol van már az 1500! Vigyorog
Jani! Gyorsan, gyorsan Cavington-t vegyél be!  Vigyorog
Ma már bevettem, vagy az tegnap volt?!? Vigyorog
Miért? Hát eszedbe jutott, hogy hova raktad el?  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1906 Dátum: 2009. Február 06. - 21:36:40 »

Ej de Jó nekem! Ilyen poénszendvicsbe se voltam még soha! Vigyorog Vigyorog

 Vigyorog Vigyorog Vigyorog.
neked meghagyom a poénszendvicset!...én másfajta szendvicsre vágynék... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1907 Dátum: 2009. Február 06. - 21:37:22 »

Ej de Jó nekem! Ilyen poénszendvicsbe se voltam még soha! Vigyorog Vigyorog

 Vigyorog Vigyorog Vigyorog.
neked meghagyom a poénszendvicset!...én másfajta szendvicsre vágynék... Vigyorog
Én ezzel a szendvicses dologgal vigyáznék, nehogy középre kerülj. Vigyorog
Naplózva


LPG
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #1908 Dátum: 2009. Február 06. - 21:38:57 »

Néhány észrevétel:
Jani elérte az 1500-at, grat neki, csak így tovább!
Zsu új avatarját azt hiszem a klubreklám topicban kéne tenni, ő lenne a "Klub Arca", és özönnének az új tagok! Kacsint Vigyorog
Amúgy meg itt mindenki feszült, ne legyen kirekesztés, nem szép dolog, hogy Ákoska előtérbe jött, mikor Komis is pedálozik, és persze hamarosan új topicot kell nyitni, hogy kit is feszültségmentesítsen Zsu. Ez nem közösség elleni izgatás? Várom a modik észrevételét! Vigyorog

JAJJJ APU!Senki nem jön velem szaunázni.Látod milyenek??!!Úgy csinálnak mintha nudibodé lenne.Nem??Nem értem.Olyan jó lenne kicsit kiszakadni,valami új valami más,beszélgetni....ááhhh.Reménytelen. Kacsint Vigyorog.Jól vagytok?puszillak
Naplózva

Zsuzsanna
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1909 Dátum: 2009. Február 06. - 21:40:52 »

Zsu is olyan mint a többi nő, folyton beszélgetni akar! Vigyorog
Naplózva


LPG
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1910 Dátum: 2009. Február 06. - 21:42:07 »

Ej de Jó nekem! Ilyen poénszendvicsbe se voltam még soha! Vigyorog Vigyorog

 Vigyorog Vigyorog Vigyorog.
neked meghagyom a poénszendvicset!...én másfajta szendvicsre vágynék... Vigyorog
Én ezzel a szendvicses dologgal vigyáznék, nehogy középre kerülj. Vigyorog
Hát igen! Egy izmos szelet kenyéren egy gyönyörű húsi.. épp elég!   
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1911 Dátum: 2009. Február 06. - 21:43:26 »

Néhány észrevétel:
Jani elérte az 1500-at, grat neki, csak így tovább!
Zsu új avatarját azt hiszem a klubreklám topicban kéne tenni, ő lenne a "Klub Arca", és özönnének az új tagok! Kacsint Vigyorog
Amúgy meg itt mindenki feszült, ne legyen kirekesztés, nem szép dolog, hogy Ákoska előtérbe jött, mikor Komis is pedálozik, és persze hamarosan új topicot kell nyitni, hogy kit is feszültségmentesítsen Zsu. Ez nem közösség elleni izgatás? Várom a modik észrevételét! Vigyorog

JAJJJ APU!Senki nem jön velem szaunázni.Látod milyenek??!!Úgy csinálnak mintha nudibodé lenne.Nem??Nem értem.Olyan jó lenne kicsit kiszakadni,valami új valami más,beszélgetni....ááhhh.Reménytelen. Kacsint Vigyorog.Jól vagytok?puszillak
Zsu, ha másra vágysz, gyere Szombathelyre. Itt még Marcipán is van Kacsint Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #1912 Dátum: 2009. Február 06. - 21:45:57 »

Ákosom!!!Tök jó dolgot találtam ki.Te is Én is szaladgálunk Miskolcra.Esetleg ha volna kedved,akkor lemehetnénk együtt,és ami még relaxnak jó lenne egy BARLANGFŰRDŐZÉS!!!Elkezdjük a terápiád. Vigyorog.NOS?Mit szólsz?pusss
Huuuuuu. Irigykedem. Vagy Zsu nekem fogadott hugom? Apa, hogy is van ez a bonyolult csaladi agasbogas?

Ha meg hugom, akkor el a kezekkel, szemekkel! Ugye, apa?
nemcsak Kata, már Zsu is? Hát ilyen telhetetlen vagy? Minden csinos nőt kisajátítasz ezen a vidéken? Hmmmmm.... Kacsint

Beolvastad!  Vigyorog  HUGOM!  Vigyorog  Ha jol tevedek. De akkor MNT-töl is reszkessetek!

Amugy Zsu! Ez tenyleg közösseg izgatasa. Nem photoshop? Mert ha nem...  Vigyorog

Ja, kollegak majdnem raugrottak a monitorra.  Vigyorog

Ha így látjátok inkább leveszem,nem szerettem volna,csak gondoltam legyen más,mert mindíg ugyan az volt,és az olyan uncsi.Holnap módosítom. Puszi
Naplózva

Zsuzsanna
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1913 Dátum: 2009. Február 06. - 21:48:14 »

Ákosom!!!Tök jó dolgot találtam ki.Te is Én is szaladgálunk Miskolcra.Esetleg ha volna kedved,akkor lemehetnénk együtt,és ami még relaxnak jó lenne egy BARLANGFŰRDŐZÉS!!!Elkezdjük a terápiád. Vigyorog.NOS?Mit szólsz?pusss
Huuuuuu. Irigykedem. Vagy Zsu nekem fogadott hugom? Apa, hogy is van ez a bonyolult csaladi agasbogas?

Ha meg hugom, akkor el a kezekkel, szemekkel! Ugye, apa?
nemcsak Kata, már Zsu is? Hát ilyen telhetetlen vagy? Minden csinos nőt kisajátítasz ezen a vidéken? Hmmmmm.... Kacsint

Beolvastad!  Vigyorog  HUGOM!  Vigyorog  Ha jol tevedek. De akkor MNT-töl is reszkessetek!

Amugy Zsu! Ez tenyleg közösseg izgatasa. Nem photoshop? Mert ha nem...  Vigyorog

Ja, kollegak majdnem raugrottak a monitorra.  Vigyorog

Ha így látjátok inkább leveszem,nem szerettem volna,csak gondoltam legyen más,mert mindíg ugyan az volt,és az olyan uncsi.Holnap módosítom. Puszi
LeveszÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!! Milyen lesz a pirosbikavadító nélküüüüül?He? jjjjjuuuuujjj   
Ui:  Vigyorog Vigyorog
Bocsi! itt abbahagyom a bohóckodást mielött másoknak kellene moderálni engem.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Február 06. - 21:49:53 írta Komis » Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1914 Dátum: 2009. Február 06. - 22:00:27 »

Néhány észrevétel:
Jani elérte az 1500-at, grat neki, csak így tovább!
Hol van már az 1500! Vigyorog
Jani! Gyorsan, gyorsan Cavington-t vegyél be!  Vigyorog
Ma már bevettem, vagy az tegnap volt?!? Vigyorog
Miért? Hát eszedbe jutott, hogy hova raktad el?  Kacsint
Mit? He Vigyorog
Naplózva


LPG
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #1915 Dátum: 2009. Február 06. - 22:53:48 »

Ákosom!!!Tök jó dolgot találtam ki.Te is Én is szaladgálunk Miskolcra.Esetleg ha volna kedved,akkor lemehetnénk együtt,és ami még relaxnak jó lenne egy BARLANGFŰRDŐZÉS!!!Elkezdjük a terápiád. Vigyorog.NOS?Mit szólsz?pusss
Huuuuuu. Irigykedem. Vagy Zsu nekem fogadott hugom? Apa, hogy is van ez a bonyolult csaladi agasbogas?

Ha meg hugom, akkor el a kezekkel, szemekkel! Ugye, apa?
nemcsak Kata, már Zsu is? Hát ilyen telhetetlen vagy? Minden csinos nőt kisajátítasz ezen a vidéken? Hmmmmm.... Kacsint

Köszönöm Cápi Kata nevében is.Kedves vagy!puccci
Naplózva

Zsuzsanna
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1916 Dátum: 2009. Február 07. - 11:41:16 »

Üdv mindenkinek! Ismét a színen!...
....................................................................
Nem szeretnék egy ilyen jó csapatot elveszíteni!!!!!!
De jó, hogy ezt írod! Mosolyog Kacsint
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1917 Dátum: 2009. Február 07. - 14:53:46 »

Zsu is olyan mint a többi nő, folyton beszélgetni akar! Vigyorog
Most miért? Nincs abban semmi rossz! ...utána....Utána én is szeretek beszélgetni...!  Kacsint Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1918 Dátum: 2009. Február 07. - 14:57:14 »

Néhány észrevétel:
Jani elérte az 1500-at, grat neki, csak így tovább!
Zsu új avatarját azt hiszem a klubreklám topicban kéne tenni, ő lenne a "Klub Arca", és özönnének az új tagok! Kacsint Vigyorog
Amúgy meg itt mindenki feszült, ne legyen kirekesztés, nem szép dolog, hogy Ákoska előtérbe jött, mikor Komis is pedálozik, és persze hamarosan új topicot kell nyitni, hogy kit is feszültségmentesítsen Zsu. Ez nem közösség elleni izgatás? Várom a modik észrevételét! Vigyorog

JAJJJ APU!Senki nem jön velem szaunázni.Látod milyenek??!!Úgy csinálnak mintha nudibodé lenne.Nem??Nem értem.Olyan jó lenne kicsit kiszakadni,valami új valami más,beszélgetni....ááhhh.Reménytelen. Kacsint Vigyorog.Jól vagytok?puszillak
Hát azt a látványt nem felejtenéd el egyhamar, az biztos, ha együtt szaunáznánk! Idén télen jól becinkésítettem, felkészültem a télre, így aztán lehet rémálmaid lennének utána!  Vigyorog na majd most ha kijöna  jóidő, lehet korizni, cangázni...meg betonozni...újból versenysúlyba hozom magam! Vigyorog Legalábbis próbálom, mert középiskola óta valahogy nem találom azt a versenysúlyt!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #1919 Dátum: 2009. Február 07. - 14:59:44 »

Zsu is olyan mint a többi nő, folyton beszélgetni akar! Vigyorog
Most miért? Nincs abban semmi rossz! ...utána....Utána én is szeretek beszélgetni...!  Kacsint Vigyorog
SZÁMÍTOTTAM RÁD CÁPI.Puszillak Kacsint
Naplózva

Zsuzsanna
Oldalak: 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!