Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 16:40:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 124 125 [126] 127 128 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 265719 alkalommal)
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #1875 Dátum: 2009. Február 06. - 09:05:13 »

Ákosom!!!Tök jó dolgot találtam ki.Te is Én is szaladgálunk Miskolcra.Esetleg ha volna kedved,akkor lemehetnénk együtt,és ami még relaxnak jó lenne egy BARLANGFŰRDŐZÉS!!!Elkezdjük a terápiád. Vigyorog.NOS?Mit szólsz?pusss
és az orfű-i strand smafu??  Vigyorog benne lennék egy csoport terápiában (én is feszült vagyok..)  Vigyorog Vigyorog
Én benne vagyok!Imádom a vizet,CSAK FORRÓ LEGYEN.puszi
Naplózva

Zsuzsanna
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #1876 Dátum: 2009. Február 06. - 09:09:27 »

Ákosom!!!Tök jó dolgot találtam ki.Te is Én is szaladgálunk Miskolcra.Esetleg ha volna kedved,akkor lemehetnénk együtt,és ami még relaxnak jó lenne egy BARLANGFŰRDŐZÉS!!!Elkezdjük a terápiád. Vigyorog.NOS?Mit szólsz?pusss
és az orfű-i strand smafu??  Vigyorog benne lennék egy csoport terápiában (én is feszült vagyok..)  Vigyorog Vigyorog
TE!HÁÁÁÁT EZ ELÉG KELLEMETLEN LENNE.Ez nem forróvizes.Mellesleg megtudtam,hogy van itt egy jó szauna Leányfalun.....hááát egy kis tali ott is lehetne nem?vélemények?nekem már nagyon kell a méregtelenítés. Mosolyog Puszi
Naplózva

Zsuzsanna
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1877 Dátum: 2009. Február 06. - 09:11:07 »

Ákosom!!!Tök jó dolgot találtam ki.Te is Én is szaladgálunk Miskolcra.Esetleg ha volna kedved,akkor lemehetnénk együtt,és ami még relaxnak jó lenne egy BARLANGFŰRDŐZÉS!!!Elkezdjük a terápiád. Vigyorog.NOS?Mit szólsz?pusss
és az orfű-i strand smafu??  Vigyorog benne lennék egy csoport terápiában (én is feszült vagyok..)  Vigyorog Vigyorog
Én benne vagyok!Imádom a vizet,CSAK FORRÓ LEGYEN.puszi
Hááát, mire felfűtettem az orfűi tavat....  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #1878 Dátum: 2009. Február 06. - 09:00:39 »

Ákosom!!!Tök jó dolgot találtam ki.Te is Én is szaladgálunk Miskolcra.Esetleg ha volna kedved,akkor lemehetnénk együtt,és ami még relaxnak jó lenne egy BARLANGFŰRDŐZÉS!!!Elkezdjük a terápiád. Vigyorog.NOS?Mit szólsz?pusss
és az orfű-i strand smafu??  Vigyorog benne lennék egy csoport terápiában (én is feszült vagyok..)  Vigyorog Vigyorog
Én benne vagyok!Imádom a vizet,CSAK FORRÓ LEGYEN.puszi
Hááát, mire felfűtettem az orfűi tavat....  Vigyorog
Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Zsuzsanna
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1879 Dátum: 2009. Február 06. - 12:36:14 »

Ákosom!!!Tök jó dolgot találtam ki.Te is Én is szaladgálunk Miskolcra.Esetleg ha volna kedved,akkor lemehetnénk együtt,és ami még relaxnak jó lenne egy BARLANGFŰRDŐZÉS!!!Elkezdjük a terápiád. Vigyorog.NOS?Mit szólsz?pusss
Általában 6-kor indulok, fizetek, bepakolok, aztán vissza, mert 13-ra már fogadóképesnek kell lennem. Majd inkább kitalálok valami délelőtti találkát, ha épp rámérsz eccer, meg persze én is rád. De le is mehetünk komiszkodni pécsre eccer!  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #1880 Dátum: 2009. Február 06. - 12:37:44 »

Ákosom!!!Tök jó dolgot találtam ki.Te is Én is szaladgálunk Miskolcra.Esetleg ha volna kedved,akkor lemehetnénk együtt,és ami még relaxnak jó lenne egy BARLANGFŰRDŐZÉS!!!Elkezdjük a terápiád. Vigyorog.NOS?Mit szólsz?pusss
Általában 6-kor indulok, fizetek, bepakolok, aztán vissza, mert 13-ra már fogadóképesnek kell lennem. Majd inkább kitalálok valami délelőtti találkát, ha épp rámérsz eccer, meg persze én is rád. De le is mehetünk komiszkodni pécsre eccer!  Vigyorog

RENDBEN NEKEM IS A DÉLELÖTT JÓ,DE NEM KOMISZKODSZ,NEM VAGY KOMISZ! Kacsint Vigyorog Vigyorog Puszi
Naplózva

Zsuzsanna
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1881 Dátum: 2009. Február 06. - 13:26:46 »

Ej de Jó nekem! Ilyen poénszendvicsbe se voltam még soha! Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1882 Dátum: 2009. Február 06. - 13:52:29 »

Néhány észrevétel:
Jani elérte az 1500-at, grat neki, csak így tovább!
Zsu új avatarját azt hiszem a klubreklám topicban kéne tenni, ő lenne a "Klub Arca", és özönnének az új tagok! Kacsint Vigyorog
Amúgy meg itt mindenki feszült, ne legyen kirekesztés, nem szép dolog, hogy Ákoska előtérbe jött, mikor Komis is pedálozik, és persze hamarosan új topicot kell nyitni, hogy kit is feszültségmentesítsen Zsu. Ez nem közösség elleni izgatás? Várom a modik észrevételét! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1883 Dátum: 2009. Február 06. - 13:43:04 »

Néhány észrevétel:
... Ez nem közösség elleni izgatás? Várom a modik észrevételét! Vigyorog
A piros bikavadító felsőjére gondoltál??  Kacsint
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1884 Dátum: 2009. Február 06. - 13:47:30 »

Hello Kapitány!
Te szoktál naplót vezetni a hajónaplón kívül?
Üdv
Nem szoktam. Hajónaplót is csak annyit, amennyit muszály. Miért?

Mivel ha nem vagy gépközelbe, akkor valahol dokumentálni kéne a következő fejezetet az életedből Vigyorog

Jogos Komis felvetése! Csak azt nem hajó, hanem kiküldött cartársunk jelenti naplónak hívjuk ezentúl. De , valóban írogasd össze az érdekes dolgokat jegyzetelve, és, ha gépközelbe kerülsz, hát ne fogd vissza Magad! Azt hiszem a Te írásaidat várja mindenki a legjobban! Ne hagyj cserben minket! Kacsint Vigyorog
Apánk! vagy egy másik Modi! Csinyájjatok egy külön topikot a Cap írásaihoz, akkor a vendégek olvasnák és biztos itt ragadnának. Tagtoborzásra is jó lenne...
Amúgy meg blogként országos híre lenne a MI Kapitányunknak  Vigyorog Vigyorog
Ez már régebben felvetődött. Cap sem támogatta az ötletet, így nem lett ilyen topic.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1885 Dátum: 2009. Február 06. - 14:03:53 »

Néhány észrevétel:
... Ez nem közösség elleni izgatás? Várom a modik észrevételét! Vigyorog
A piros bikavadító felsőjére gondoltál??  Kacsint
Hát Szóval úgy kpl az piros, meg a bélés, szóval...Jaj, de tudja adni magát! Kacsint Még a Lacettiket is homályba taszítja, pedig azok is gyönyörűek! Kacsint Vigyorog
Most már a sok szöveg után úgy érzem, hogy a következő talit délelőttre kell tenni! Kacsint (Ha értitek mire gondolok?!) Még, hogy relaxálni... Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1886 Dátum: 2009. Február 06. - 15:43:17 »

Üdv mindenkinek! Ismét a színen!
Ma van az első olyan napom hónapok óta, hogy nem kell egyéb ügyekkel foglalkoznom és van néhány percem amit itt tölthetek.Először is elnézést kérek azoktól akik pólót és sapkát rendeltek és befizették.Sajnos egy közeli hozzátartozó elvesztése miatt egy kicsit háttérbe szorult sok minden az életünkben, köztük ez is.De most már újult erővel belevetem magam a munkába és intézem az ügyeket.Egy kis segítséget kérnék azonban, hogy ne kelljen órákat olvasgatnom tegyétek meg, hogy egy listára felírjátok, ki mekkorát és mennyit rendelt.Köszönöm.Még egyszer elnézést a csúszásért és ígérem igyekszem a lemaradásomat pótolni.Nem szeretnék egy ilyen jó csapatot elveszíteni!!!!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1887 Dátum: 2009. Február 06. - 16:35:07 »

Üdv mindenkinek! Ismét a színen!
Ma van az első olyan napom hónapok óta, hogy nem kell egyéb ügyekkel foglalkoznom és van néhány percem amit itt tölthetek.Először is elnézést kérek azoktól akik pólót és sapkát rendeltek és befizették.Sajnos egy közeli hozzátartozó elvesztése miatt egy kicsit háttérbe szorult sok minden az életünkben, köztük ez is.De most már újult erővel belevetem magam a munkába és intézem az ügyeket.Egy kis segítséget kérnék azonban, hogy ne kelljen órákat olvasgatnom tegyétek meg, hogy egy listára felírjátok, ki mekkorát és mennyit rendelt.Köszönöm.Még egyszer elnézést a csúszásért és ígérem igyekszem a lemaradásomat pótolni.Nem szeretnék egy ilyen jó csapatot elveszíteni!!!!!!
Üdv újra MNT.Egy kis segítség:
http://lacetti-klub.extra.hu/forum/index.php?topic=213.240
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1888 Dátum: 2009. Február 06. - 16:25:35 »

Üdv mindenkinek! Ismét a színen!
Ma van az első olyan napom hónapok óta, hogy nem kell egyéb ügyekkel foglalkoznom és van néhány percem amit itt tölthetek.Először is elnézést kérek azoktól akik pólót és sapkát rendeltek és befizették.Sajnos egy közeli hozzátartozó elvesztése miatt egy kicsit háttérbe szorult sok minden az életünkben, köztük ez is.De most már újult erővel belevetem magam a munkába és intézem az ügyeket.Egy kis segítséget kérnék azonban, hogy ne kelljen órákat olvasgatnom tegyétek meg, hogy egy listára felírjátok, ki mekkorát és mennyit rendelt.Köszönöm.Még egyszer elnézést a csúszásért és ígérem igyekszem a lemaradásomat pótolni.Nem szeretnék egy ilyen jó csapatot elveszíteni!!!!!!
Mi sem egy ilyen jó cartársat! Kacsint Vigyorog Remélem most már rendben vagytok, és nem zúdul rátok több baj! Ha Pesten jársz- tudod... Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1889 Dátum: 2009. Február 06. - 19:46:28 »

Ákosom!!!Tök jó dolgot találtam ki.Te is Én is szaladgálunk Miskolcra.Esetleg ha volna kedved,akkor lemehetnénk együtt,és ami még relaxnak jó lenne egy BARLANGFŰRDŐZÉS!!!Elkezdjük a terápiád. Vigyorog.NOS?Mit szólsz?pusss
Huuuuuu. Irigykedem. Vagy Zsu nekem fogadott hugom? Apa, hogy is van ez a bonyolult csaladi agasbogas?

Ha meg hugom, akkor el a kezekkel, szemekkel! Ugye, apa?
« Utoljára szerkesztve: 2009. Február 06. - 19:56:12 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 124 125 [126] 127 128 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!