Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 14:39:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 122 123 [124] 125 126 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 265693 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1845 Dátum: 2009. Február 01. - 15:38:50 »

Hat nem pezseg az elet. Hetvege? Mindenki shoppingol? netan siel? Szombaton egy hozzaszolas sem a törzsasztalon?

Bocs, de dolgoztam. Mondjuk nem volt olyan kalandos, mint a Te eseted. Mosolyog
Lehet nem is bánom.
Bár az élet egy nagy kaland. Te nagy kanállal mersz belőle.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1846 Dátum: 2009. Február 01. - 15:32:23 »

Hat nem pezseg az elet. Hetvege? Mindenki shoppingol? netan siel? Szombaton egy hozzaszolas sem a törzsasztalon?

Bocs, de dolgoztam. Mondjuk nem volt olyan kalandos, mint a Te eseted. Mosolyog
Lehet nem is bánom.
Bár az élet egy nagy kaland. Te nagy kanállal mersz belőle.
Gondoltam, hogy Te igazoltan hianyzol.
Inkabb nem meritenek nagykanallal. Annyira tudnak unatkozni!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #1847 Dátum: 2009. Február 01. - 18:20:23 »

Ma sikerült a társoldal fórumát helyreállítani és újra indítani!
http://forum.chevyklub.hu/
Naplózva
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #1848 Dátum: 2009. Február 02. - 11:02:54 »

ÁKOOOOS!!!haragszol?
Naplózva

Zsuzsanna
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1849 Dátum: 2009. Február 02. - 12:18:39 »

ÁKOOOOS!!!haragszol?
Biztos, valahogy majd csak kiengeszteled! Vigyorog
Naplózva


LPG
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #1850 Dátum: 2009. Február 02. - 20:20:53 »

Vigyázó szemetek Miskolcra vessétek.
Rendben! Miert is?
Szerettem volna a figyelmeteket felhívni, a vasárnap megtartott miskolci szimpátia tüntetésre.


Ne vedd zokon kedves kolléga, de a szabályzat értelmében ezt itt nem lehet!

Üdv.:Jopek

« Utoljára szerkesztve: 2009. Február 03. - 14:02:09 írta Jopek » Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1851 Dátum: 2009. Február 02. - 20:46:05 »


Teljesen egyet értek Veled! Attól, hogy a szőnyeg alá söprik, a szemét még ott marad...
« Utoljára szerkesztve: 2009. Február 03. - 14:07:33 írta Jopek » Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #1852 Dátum: 2009. Február 02. - 21:15:30 »

Gio jössz MSN?Puszi
Naplózva

Zsuzsanna
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1853 Dátum: 2009. Február 02. - 21:20:49 »

Gyerekek,mindenkinek megvan a véleménye erről is,de muszály itt a fórumon politizálni?Már elegem van az uszításokból!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Február 03. - 14:10:23 írta Jopek » Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1854 Dátum: 2009. Február 02. - 23:42:54 »

Bár értem a mondanivalód 95LE, meg valahol szimpatizálok is vele, de ezt azért mégsem itt kellene...van egy Szabályzatunk! Kérlek olvasd el a 2.4. pontját!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1855 Dátum: 2009. Február 03. - 08:46:41 »

ÁKOOOOS!!!haragszol?
Én dehogy? Há mé aragudnék, hee? Vigyorog  Puszi
És te haragszol? Vigyorog Puszi
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1856 Dátum: 2009. Február 03. - 20:50:57 »

A hét végén ismét öreg kontinensükre teszem csülkeimet...
Hideg van arrafelé?



A kérdés költői volt...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1857 Dátum: 2009. Február 03. - 20:57:54 »

A hét végén ismét öreg kontinensükre teszem csülkeimet...
Hideg van arrafelé?



A kérdés költői volt...
Nálunk nincs olyan vészesen hideg, viszont akkora köd van, hogy a rendőrök kiabálják a színeket a lámpáknál Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1858 Dátum: 2009. Február 04. - 00:30:54 »

Hát kérem, ismét randevúztam kedvenc tévériporteremmel.
Asztal mellett, de nem fehér, hanem zöld asztal mellett. Nem is voltunk  egyedül, ott volt az Ő ügyvédje (vagy a tévécsatornáé), a parancsnok (szegény svéd, órákig röhögött az eseten, most meg hót komolyan kellett ülnie, szintén órákig), a tulaj jogi képviselője (isszintén helyi ügyvéd), én, meg még egyen ketten, utóbbi személyek létét és célját nem tudom meghatározni, de öltönyben, kultúrmadzagban voltak. Mi egyenruhában (a tekintély végett) összesen 7 aranycsíkkal; ebben simán vertük őket. Vertem volna én a hajógyáriakat is, de nem akadtak a kezemre. Érdekes, úgy kerülnek a melósok, mintha leprás lennék. A srácok szerint félnek tőlem.
A szeánsz lényege egyébként az volt, hogy én eltörtem egy igen értékes mikrofont, ami a tv csatorna tulajdonát képezte és a hölgy- nevezzük az egyszerűség kedvéért nevén: Jen- (vagy hasonló) kezében volt. Innen került át az én kezembe, ahol lévén gyenge kínai produktum, bevégezte pályafutását. A kezembe azért került, mert preventív jelleggel megfogtam; nem akartam megvárni, amíg a sebésznek kell eltávolítania nemes arcvonásaim közül a technikát. Elvégre a kedves(?) és egyáltalán nem csinos Jen buzgón tukmálta rám. Talán a kedves papa plasztikai sebész- de ne sejtsünk minden mögött összeesküvést! Bevallom, azt is zokon vettem, hogy megzavartak az akkor folytatott tevékenységemben (ott demarkációs megállapodás köttetett: az igazgató- helyettes nem kerül a szemem elé, én meg nem bántom).
Ez volt az álláspontom.
Jen viszont gyökeresen ellenkezőt képviselt. Szerinte én magamból kikelve fojtogattam a férfit, majd mikor Ő kérdőre vont, hogy mégis mit csinálok, én kikaptam a kezéből a mikrofon és fél kézzel (!)széttörtem. Namármost ellenségeim innentől kezdve gondolkodjanak el azon, hogy érdemes- e velem kötözködni.
Akik meg ismernek személyesen: kéretik nem hangosan, visítva röhögni! 
Tény, a mikrofon összetört. Tény, hogy emlékezetemben jótékony homály fedi ezt a pillanatot. Tényleg.
Amint az is tény, hogy az általam elmondottakat Jen nem tudta cáfolni. Illetve az Ő verzióját megerősíteni. Mivel a kamera nem forgott! Értitek! A sajtó csőre töltve lohol a vérszagra és a kamera kikapcsolva! Kirúgni az operatőrt!
Itt szünetet kértünk, mert sürgős dolgunk akadt a kétbetűs kitérőben. Miután abba tudtuk hagyni a röhögést még arra is képesek voltunk, hogy konzultáljunk az ügyvéddel. Megbeszéltük, hogy ha méltányos a kárigény, akkor fizetek. Elvégre egy magyar úr, az úr!
Hát megszívattak. Illetve majdnem! Ugyanis a kártérítés nem pénzbeli, hanem úgymond természetbeli lesz.
Naaaaaaaaaa! Piszkos a fantáziátok! Nem úgy!
A csatorna azt kéri, hogy egy kétszemélyes stábja forgathasson a hajó fedélzetén 1 hónapig, dokumentumfilm címen. Hahahaha. A kétszemélyes stáb Jent és egy operatőrt jelent. És mindenkinek rendelkezésre kell állnia aki a fedélzeten tartózkodik, valamint nyilatkoznia.
Én készséggel beleegyeztem. Mivel ekkor már tudtam, hogy ma este érkezik az új első tiszt én pedig csütörtök este már úton leszek Európa felé! Hát csak tessék. Én kérem távozom a Távol- keletről egy időre.
Na a parancsnok nem volt ilyen vidám. Mondhatni el volt keseredve. Nem kicsit, nagyon. Az ilyen utasok nagyon tudják zavarni egy teherhajó mindennapi életét. De hát a béke ára nem nagy. Nekem. Ő is majd elviseli valahogy azt az egy hónapot. Ha meg Jen nem bír magával, akkor.... Nagy az óceán. És mély is. Cápa is akad. De nem akarok ötleteket adni.
Szóval megmenekültem,bár először csalódott voltam, hogy nem maradok itt a hajón, most már nem bánom. Főleg, hogy ismét Európában leszek, nevezetesen Hamburgban. Még az is lehet, hogy hosszabb időre.
Akik attól félnek, hogy esetleg nem történik majd semmi érdekes, azokat megnyugtatom. nagy a kozmosz állatkertje. Olyan hajóra megyek, amelyet holnap dokkolnak ki, mivel 15 éves és alapos szemléje lesz üzembiztonsági vonalon.
Namármost a német tulajdonosokat ismerve ez nem kis problémahalmazt jelent. Még akkor sem, ha a szemle Németországban történik majd. Elvégre az sem piskóta, hogy nem leszek ott a javítás és a szemle kezdetétől.
Ott lesz viszont Ralf, akiről azt kell tudni, hogy beosztására nézve elektrikus. Évek óta ismerem. Remek fickó, eddig csak három motorbaleste volt, meg egy egy szétvert lakása, buli ürügyén. Családos ember, elvégre van gyereke Costa Ricában, Venezuelában és legutóbb Kubában reprodukálta önmagát. illetve van egy versenyző Chiléből is, de az nincs elismerve részéről. Ralf nagyon büfé a hajók elektromos dolgaiból. Prímán cserél izzót, elsőre bedugja a hosszabbítót a konektorba és ha nem engedik a villamos berendezések közelébe, akkor alig kártékony. A hajóra nézve. Mert Guiness rekorder lehetne, hogy villanyászként hányszor csaptamár meg az áram. Isten szereti Őt, mert még közöttünk van.
Úgyhogy a kis színeseket továbbra is írom majd és közben a memoárjaimon is dolgozom. Ha jól értem, Komis már írja a forgatókönyvet?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1859 Dátum: 2009. Február 04. - 13:30:01 »

Vigyázó szemetek Miskolcra vessétek.
Rendben! Miert is?
Szerettem volna a figyelmeteket felhívni, a vasárnap megtartott miskolci szimpátia tüntetésre.


Ne vedd zokon kedves kolléga, de a szabályzat értelmében ezt itt nem lehet!

Üdv.:Jopek


Igen, ez így van. A szabály az szabály. Azért született, hogy egy békés helyet biztosítson nekünk a mindennapi őrület közepén. És ez csak úgy lehet, ha legalább itt nem gyűlölködünk.

Személy szerint minden tiszteletem és megbecsülésem az ottani rendőrkapitányé. Bátor dolgot tett.

Érdekes belegondolni abba is, hogy kik és miért intézik úgy a dolgokat, hogy haragudjunk egymásra (oszd meg és uralkodj).
Egy elég hosszú, ám elgondolkodtató cikk:
http://www.euroastra.hu/node/248

Sok mindenre benne van a válasz. Szerintem.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 122 123 [124] 125 126 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!