Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 14:36:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 265687 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1830 Dátum: 2009. Január 30. - 14:49:50 »

Ha beírod a kereső mezőbe azt pl. hogy "gumi", akkor nem a rágógumis oldalakat fogja felhozni, hanem az autó gumisokat. Magyarán bármilyen szót, kifejezést írsz be, azt megpróbálja "autós" szempontból értékelni.


Spec nekem nem a rágógumi jutott eszembe az autógumin kívül.... Kacsint
Ez Cápánál nyilvánvaló volt! Autó után, nem rágó, hanem kutyagumi! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Jól mondtam- Jani? He Kacsint Vigyorog
Vagy guminő! Vigyorog
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1831 Dátum: 2009. Január 30. - 16:22:08 »

Cápa!
Megkaptad a levelet?

Öööö...igen, ha egyre gondolunk....mit kell tudnom róla?
A konspirációsat. Tudni, ki tdja, igaz-e?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1832 Dátum: 2009. Január 30. - 16:26:29 »

Ha beírod a kereső mezőbe azt pl. hogy "gumi", akkor nem a rágógumis oldalakat fogja felhozni, hanem az autó gumisokat. Magyarán bármilyen szót, kifejezést írsz be, azt megpróbálja "autós" szempontból értékelni.


Spec nekem nem a rágógumi jutott eszembe az autógumin kívül.... Kacsint
Ez Cápánál nyilvánvaló volt! Autó után, nem rágó, hanem kutyagumi! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Jól mondtam- Jani? He Kacsint Vigyorog
Vagy guminő! Vigyorog
Piszkos. A fantáziátok. Talán a járgányotok is....
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1833 Dátum: 2009. Január 30. - 17:24:05 »

Ha beírod a kereső mezőbe azt pl. hogy "gumi", akkor nem a rágógumis oldalakat fogja felhozni, hanem az autó gumisokat. Magyarán bármilyen szót, kifejezést írsz be, azt megpróbálja "autós" szempontból értékelni.


Spec nekem nem a rágógumi jutott eszembe az autógumin kívül.... Kacsint
Ez Cápánál nyilvánvaló volt! Autó után, nem rágó, hanem kutyagumi! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Jól mondtam- Jani? He Kacsint Vigyorog
Vagy guminő! Vigyorog
Na most kiderült, hogy csak pótló lehetek Jani- ügyben. Kacsint Cápa, Azt hiszem most egy hétre- valót kaptál, de Te adtad fel a labdát, Te vagy a hibás! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1834 Dátum: 2009. Január 30. - 20:13:29 »

Nem vagyok fotogén. Egész nap bújtam a helyi tévét és nem vetítették a velem készült riportot.
Valószínűleg az ügyeletes szerkesztőnek nem voltam szimpatikus. Pedig szerintem a padlizsánlila fej, a vérben forgó szem igen attraktív, megadja egy riport savát, borsát.
Ha meg nem érteni, amit mondok, akkor lehet feliratozni, ahogy itt szokás is, a sokszínű nacionálé miatt. Ha meg nem tetszik az, amit ordítok, hát tessék irodalmasítani! Nem sok magyar nézi errefelé a híreket, tehát jóizlést nem sértene, a turpisság ki sem derülne. És különben is, olyan jóízűen, szabatosan fogalmazott körmondatokban káromkodtam, hogy még Grétsy Laci bácsi is csettintene. Hiába, édes anyanyelvünk gyönyörű, angolul bizony nem tudtam volna ugyanezt megoldani.
És hogy miért fakadtam dalra? Hát mert a szingapúri populáció jelentős részét képző kínaiak kétnemes díszpéldánya felgyújtotta a hajót. Illetve nem  a hajót, hanem az egyik tankban lévő 110 tonna nehézolajat.
Az úgy történt, hogy a gyári szakiknak ki kellet volna cserélniük ném lemezt a raktárfenéken, mert előírta regiszter. A szakik meg is érkeztek és feltünés nélkül alá is ereszkedtek a raktárba. Nekünk nem tünntek fel, mert ugye 24 órában nyüzsiznek a fedélzeten, de ez nem is lenne baj.
A baj az volt, hogy  a magasan kvalifikált, szellemileg túltáplált rizsfalóknak sem tűnt fel pár dolog. Nevezetesen:
1. Bár a raktártetők nyitva, a raktár világítása nem volt felkapcsolva; lévén hajnali 3-kor érkeztek, elgondolkodhattak volna, hogy jó -e a cím?
2. A raktár frissen kifestve (száradás / szellőzés) céljából volt nyitva a raktártető. Ilyen helyen csak a legritkább esetben kell bármilyen lángvágásos tevékenységet végezni. mondom én, de hát a keleti észjárás olyan, amilyen.
3. A kivágandó felület nem volt kijelölve krétával. Ha már az előző kettő dolog nem tünt fel, hát ennek már minimum gyanúsnak kellene lennie!!!
Sebaj, embereink nekiálltak séróból, sötétben lángvágni. Remek memóriájuk lehet, mert ugye valami alapján csak nekiálltak vágni. Egy olyan üzemanyagtank tetejét, amiben 110 tonna 380-as nehézolaj lapult üzemi hőfokra felfűtve.
Nos embereink vágtak, vágdostak és munka iránti olthatatlan szeretetükben még az egyre jobban terjengő olajszag sem zavarta Őket. Pedig a nehézolaj rém büdös, becsiszó!
Az olaj meg köszönte szépen, lángra lobbant. A csávok szerencséje, hogy nem berobbantak a gázok. Ami ezután következet, az annyira tipikusan kínai- indiai, hogy csak na! A két arc szép csendesen elsunnyogott, nem is szóltak senkinek.
A fedélzeten koborló, köröző matróznak feltünt a büdös, pár pillanat múlva pedig a sűrü fekete füst. Csávokám enyhe infarktust kapott, viszont azt gyorsan kiheverve emberért, vízért és énértem kiáltott.
Papucsban, polóban robogtam a helyszínre, ahol gyors lefolyású gutaütésen estem át. Ezután azonnal megkezdtük a raktártetők csukását, ami azért volt érdekes kaland, mert a hidraulikus rendszerhez nem volt áram, ezért vészmegoldáshoz kellett folyamodni: a 60 tonnás tetőt biztosító vasfékeket kalapáccsal kiütni, így a tetők maguktól bezáródtak. Faék kalapáccsal kiver, tető útjából félreugor, tető helyére zuhan. Bitangos zajjal.
Ekkor elrobogtam CO2 terem iránt. Ebben a helyiségben 50 kg-os palckokban CO2 gázt tárolunk, amivel el lehet árasztani a raktárakat tűzoltás céljából.
Beestem az ajtón és rögtön sokkba is. Mert a palackok nagy része hiányzott, karbantartás miatt elvitték őket. Azért elkezdtem kinyitogatni a megfelelő csapokat, remélve, hogy maradt annyi palack, hogy elég lesz a raktárra. Nem csigázom a kedélyeket, maradt.
Visszavágtattam a fedélzetre, ahol addigra a matrózk már előkészítették a tűzoltótömlőket, mert a tűz környéké thűteni kell. Itt jegyzem meg, hogy remekül be voltak gyakoroltatva a teendők, kalaplengetés a második tisztnek és a parancsnoknak!
Nyitjuk a csapot és.... Nincs víz. Én már csak rezignáltan legyintettem és elindultam megkeresni a főcsapot. Mert szárazdokkban a hajó tűzoltórendszere egy parti csővezetékre van rákötve, onnan kapjuk baj esetén a vizet. Baj volt, víz nem. Naná, mert valaki elzárta a főcsapot. Brávó. Ekkor már picit fájt a talpam, mert elhagytam a papucsomat és hát mindenféle vashulladékon kellett átlépkednem. Némileg kezdtem ideges lenni, ilyenkor ordítok, ritkábban ütök is. Most csak ordítottam. Mert a csap egy lelakatolt rács mögött volt.
Szerencsére ekkor már a műhely melósainak is gyanús lett valami, ezért hamar elő is került valaki egy pajszerral és felfeszítette a rácsot és lett víz. A kulcsot jelenleg is keresik.
Pár óra hűtés után a hivatásos tűzoltók behatoltak a raktárba és megállapították, hogy a tűz kialudt, de füst az van. Meg kár, nem kicsi.
Ezután az ügyeletes művezető és a gyanított felelősök keresésére indultam, mivel a gyár részéről addig még senki nem jelent meg!!! Emeltebb hangon érdeklődtem vezető funkcik iránt és éppen találtam is egy kultúrmadzagos illetőt. A fószer megpróbált eldzsalni előlem és a kérdéseim elől de elkaptam a zakója gallérját. Jó kis anyagból készült, nem szakadt el, így kérdőre vonhattam, miszerint mégis miért, hogyn dolgoznak és hol vannak a felelősök, mivel torkukat, tökeiket vágyom szorongatni, vérüket látni. Mielött elmélyedhettünk a társalgásban, megjelent egy mandró, vállán kamerával, oldalán a kiscsajjal, ránézésre csini, viselkedésre otromba.
Nem jól viseltem, hogy az arcomba helyezte a markában szorongatott mikrofont és kérdezett, elvégre én voltam jogosult az interjúra, nem? Nemtetszésemnek hangot is adtam, nem kifejezetten Arany János stílusában. Gyanítom, nem fogunk együtt vacsorázni.
Nem tudom mi lett volna, mert ekkor megérkezett a parancsnok, a gépüzemvezető és kiszabadították kezemből a manust, mint kiderült a gyár igazgatóhelyettesét. A mikrofont is visszaadtam, de kifizetni nem fogom! Nem én törtem el, **** anyagból készült.
A tévében mint 5 perces szenzáció benne voltunk, de a velem készült szösszenet nem hangzott el. Mondom, nem vagyok fotogén.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1835 Dátum: 2009. Január 30. - 20:32:11 »

Olyan rég írtál már jelentést,már azt hittük hogy nem történik veled semmi. Vigyorog
Szerintem nem csak könyv fog íródni az élményeidről,de ezt már meg is lehetne filmesíteni. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1836 Dátum: 2009. Január 30. - 20:27:42 »

Olyan rég írtál már jelentést,már azt hittük hogy nem történik veled semmi. Vigyorog
Szerintem nem csak könyv fog íródni az élményeidről,de ezt már meg is lehetne filmesíteni. Vigyorog
Pedig de szívessen szétunatkoznám az agyam. Az egész hajó bűzlik a füsttől.
Filmet csak akkor, ha Bruce Willis vállal engem!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Január 30. - 20:50:22 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1837 Dátum: 2009. Január 30. - 21:15:55 »

Kérem, hogy az egyik moderátor archiválja a KAPITÁNY (igen így nagybetűvel! - megérdem LEE Vigyorog) összes jelentését. Ha könyv nem is lesz belőle, de szilveszterkor ezt szeretném kiküldeni emailen az ismerőseimnek! A jogvédelem ügyében majd később tárgyalunk!

Ui: ezt komolyan gondolom!!
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1838 Dátum: 2009. Január 30. - 21:19:55 »

Kérem, hogy az egyik moderátor archiválja a KAPITÁNY (igen így nagybetűvel! - megérdem LEE Vigyorog) összes jelentését. Ha könyv nem is lesz belőle, de szilveszterkor ezt szeretném kiküldeni emailen az ismerőseimnek! A jogvédelem ügyében majd később tárgyalunk!

Ui: ezt komolyan gondolom!!
Nem ér!!!
Ismerőseid lesznek szívesek látogatni és olvasni a fórumot!

 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1839 Dátum: 2009. Január 30. - 21:23:49 »

Kérem, hogy az egyik moderátor archiválja a KAPITÁNY (igen így nagybetűvel! - megérdem LEE Vigyorog) összes jelentését. Ha könyv nem is lesz belőle, de szilveszterkor ezt szeretném kiküldeni emailen az ismerőseimnek! A jogvédelem ügyében majd később tárgyalunk!

Ui: ezt komolyan gondolom!!
Nem ér!!!
Ismerőseid lesznek szívesek látogatni és olvasni a fórumot!

 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Az élet értelmét kívánom nekik kivonatos eszenciaként elküldeni, némi 'rejtőjenős' fűszerezéssel. Amúgy jobb ha nem rontják itt a levegőt.. izé képernyőt.. Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1840 Dátum: 2009. Január 30. - 22:49:36 »

Zsu! privit írtam!
Giovanni! Neked is! (újra!)
Jó éjt mindenkinek! Holnap újra találkozhatunk, ha ti is itt lesztek! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1841 Dátum: 2009. Február 01. - 13:16:38 »

Hat nem pezseg az elet. Hetvege? Mindenki shoppingol? netan siel? Szombaton egy hozzaszolas sem a törzsasztalon?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #1842 Dátum: 2009. Február 01. - 14:55:21 »

Vigyázó szemetek Miskolcra vessétek.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1843 Dátum: 2009. Február 01. - 15:05:29 »

Vigyázó szemetek Miskolcra vessétek.
Rendben! Miert is?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1844 Dátum: 2009. Február 01. - 15:36:12 »

Ha beírod a kereső mezőbe azt pl. hogy "gumi", akkor nem a rágógumis oldalakat fogja felhozni, hanem az autó gumisokat. Magyarán bármilyen szót, kifejezést írsz be, azt megpróbálja "autós" szempontból értékelni.


Spec nekem nem a rágógumi jutott eszembe az autógumin kívül.... Kacsint
Nekem sem, de visszafogtam magam. Kacsint
Mégis csak példát kellene mutatnom, vagy mi a szösz. Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!