Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 12:24:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 120 121 [122] 123 124 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 265631 alkalommal)
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1815 Dátum: 2009. Január 28. - 15:23:53 »


Más: a vizsgát kérdezted. Autóklub tag vagy? Mert Athee által ajánlott vizsgához előbb kérdezd meg, hogy kell-e tagnak lenned, ha nem vagy az. A Horváth Rudi is tud vizsgában segíteni, ha fóliás a géped, mint az enyém például. Ha nincs gond, akkor tudok egy tuti tisztességes helyet itt Zuglóban, nem viszik el a kocsit, mert helyben van vizsga, csütörtökönként. Ha érdekel, hívj fel, és mindent elmondok róla! Szerintem ráadásul a legolcsóbb is, zöldkártyát is csinálnak.

Nem kell klubtagnak lenni. én sem vagyok.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1816 Dátum: 2009. Január 28. - 16:12:06 »

Nyáron kell elvinni vizsgára és eleve lehúzott első ablakokkal kell odamenni... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1817 Dátum: 2009. Január 28. - 16:16:51 »

szingapúr
Buick Escalade-k behúzva?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Puszi Puszi Puszi

Na most ez és a többi SW igénylés magyarázatra szorúl. Beszerezhetők itt helyben? Mert akkor kimegyek a városba, ugyanis eddig csak a repülőteret és a hajógyárat láttam
Kínából olyan gyorsan jöttem el, hogy köszönni sem volt időm. Még a főmérnök irodájának kulcsa is nálam maradt.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1818 Dátum: 2009. Január 28. - 16:16:52 »

Nyáron kell elvinni vizsgára és eleve lehúzott első ablakokkal kell odamenni... Vigyorog
Roppant szellemes! Vigyorog Az én kocsim például decemberi. Kacsint Amúgy tudom, hogy nem komolyan gondoltad, csak hergelted a fóliásokat. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1819 Dátum: 2009. Január 28. - 16:21:49 »

Nyáron kell elvinni vizsgára és eleve lehúzott első ablakokkal kell odamenni... Vigyorog
Roppant szellemes! Vigyorog Az én kocsim például decemberi. Kacsint Amúgy tudom, hogy nem komolyan gondoltad, csak hergelted a fóliásokat. Kacsint Vigyorog
1. én is az vagyok, csak az elsőkre nem tették fel a típusmatricát
2. konkrét eset, megtörtént...mivel meleg volt, végigment a soron úgy... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #1820 Dátum: 2009. Január 28. - 16:29:19 »

szingapúr
Buick Escalade-k behúzva?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Puszi Puszi Puszi

Na most ez és a többi SW igénylés magyarázatra szorúl. Beszerezhetők itt helyben? Mert akkor kimegyek a városba, ugyanis eddig csak a repülőteret és a hajógyárat láttam
Kínából olyan gyorsan jöttem el, hogy köszönni sem volt időm. Még a főmérnök irodájának kulcsa is nálam maradt.
Micsodaaaaaa? Hát még nincsenek megvéve...? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hát mit csinálsz te ott a távolban...? Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1821 Dátum: 2009. Január 28. - 16:30:17 »

KAPITÁNY A HÍDON! Kacsint Vigyorog AHELYETT, HOGY ÍRNÁ AZ ÚJABB KIKÜLDÖTT TUDÓSÍTÓI LEVELÉT, MOST SINGAPURBÓL! CAP! PÖTYÖGJ, HOGY JÓ NAPUNK LEGYEN! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1822 Dátum: 2009. Január 28. - 16:38:58 »

szingapúr
Buick Escalade-k behúzva?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Puszi Puszi Puszi

Na most ez és a többi SW igénylés magyarázatra szorúl. Beszerezhetők itt helyben? Mert akkor kimegyek a városba, ugyanis eddig csak a repülőteret és a hajógyárat láttam
Kínából olyan gyorsan jöttem el, hogy köszönni sem volt időm. Még a főmérnök irodájának kulcsa is nálam maradt.
Micsodaaaaaa? Hát még nincsenek megvéve...? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hát mit csinálsz te ott a távolban...? Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
többnyire káromkodom. Főleg akkor, amikor megtalálnak valami hülyeséggel. Alvásra  nincs gondom. Nem jut rá idő.
Ja, nem, nem lettek megvéve, mert nem sikerült eljutni a forráshoz.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1823 Dátum: 2009. Január 28. - 16:40:38 »

KAPITÁNY A HÍDON! Kacsint Vigyorog AHELYETT, HOGY ÍRNÁ AZ ÚJABB KIKÜLDÖTT TUDÓSÍTÓI LEVELÉT, MOST SINGAPURBÓL! CAP! PÖTYÖGJ, HOGY JÓ NAPUNK LEGYEN! Kacsint
Dolgozom. Dolgozom. Dolgozom. Dolgozom. dolgozom.
Hajsza. Lihegés. De legalább nem fázom...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1824 Dátum: 2009. Január 28. - 19:29:21 »

Cápa!
Megkaptad a levelet?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1825 Dátum: 2009. Január 28. - 21:28:01 »

Cápa!
Megkaptad a levelet?

Öööö...igen, ha egyre gondolunk....mit kell tudnom róla?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1826 Dátum: 2009. Január 30. - 05:36:43 »

A weblapra feltettem egy Google-s kereső mezőt (csak nekünk, csak most  Vigyorog).
Annyiban különbözik a szabvány keresőktől, hogy a mi oldalunkra van hangolva.
Mit is jelent ez?
Ha beírod a kereső mezőbe azt pl. hogy "gumi", akkor nem a rágógumis oldalakat fogja felhozni, hanem az autó gumisokat. Magyarán bármilyen szót, kifejezést írsz be, azt megpróbálja "autós" szempontból értékelni.

Használjátok bátran.
Várom a visszajelzéseteket róla (jól működik/vagy nem hasznos/vagy nem).

Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1827 Dátum: 2009. Január 30. - 07:04:58 »

A weblapra feltettem egy Google-s kereső mezőt (csak nekünk, csak most  Vigyorog).
Annyiban különbözik a szabvány keresőktől, hogy a mi oldalunkra van hangolva.
Mit is jelent ez?
Ha beírod a kereső mezőbe azt pl. hogy "gumi", akkor nem a rágógumis oldalakat fogja felhozni, hanem az autó gumisokat. Magyarán bármilyen szót, kifejezést írsz be, azt megpróbálja "autós" szempontból értékelni.

Használjátok bátran.
Várom a visszajelzéseteket róla (jól működik/vagy nem hasznos/vagy nem).


Köszönjük szépen APA!  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1828 Dátum: 2009. Január 30. - 08:38:45 »

Ha beírod a kereső mezőbe azt pl. hogy "gumi", akkor nem a rágógumis oldalakat fogja felhozni, hanem az autó gumisokat. Magyarán bármilyen szót, kifejezést írsz be, azt megpróbálja "autós" szempontból értékelni.


Spec nekem nem a rágógumi jutott eszembe az autógumin kívül.... Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1829 Dátum: 2009. Január 30. - 13:52:46 »

Ha beírod a kereső mezőbe azt pl. hogy "gumi", akkor nem a rágógumis oldalakat fogja felhozni, hanem az autó gumisokat. Magyarán bármilyen szót, kifejezést írsz be, azt megpróbálja "autós" szempontból értékelni.


Spec nekem nem a rágógumi jutott eszembe az autógumin kívül.... Kacsint
Ez Cápánál nyilvánvaló volt! Autó után, nem rágó, hanem kutyagumi! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Jól mondtam- Jani? He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 120 121 [122] 123 124 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!