Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 12:20:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 119 120 [121] 122 123 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 265621 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1800 Dátum: 2009. Január 24. - 15:12:54 »

CAPA!

Ment egy e-mail!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1801 Dátum: 2009. Január 24. - 20:47:13 »

szingapúr
Buick Escalade-k behúzva?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Puszi Puszi Puszi
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1802 Dátum: 2009. Január 25. - 13:53:19 »

szingapúr
Buick Escalade-k behúzva?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Puszi Puszi Puszi
Cap! Ne feledd, SW! Több is kell, ne csak 3-at hozz! Esetleg Sedan, HB is elkelne, mert köztük is van bogaras klubtag. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #1803 Dátum: 2009. Január 26. - 16:32:27 »

szingapúr
Buick Escalade-k behúzva?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Puszi Puszi Puszi
Cap! Ne feledd, SW! Több is kell, ne csak 3-at hozz! Esetleg Sedan, HB is elkelne, mert köztük is van bogaras klubtag. Kacsint Vigyorog
Ja, ja, a forraltbor helyett én is elfogadok egy ilyen SW-mütyürkét.... Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1804 Dátum: 2009. Január 26. - 16:36:11 »

szingapúr
Buick Escalade-k behúzva?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Puszi Puszi Puszi
Cap! Ne feledd, SW! Több is kell, ne csak 3-at hozz! Esetleg Sedan, HB is elkelne, mert köztük is van bogaras klubtag. Kacsint Vigyorog
Ja, ja, a forraltbor helyett én is elfogadok egy ilyen SW-mütyürkét.... Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint
Én inkább Zsuzsit kérném a következő talira ajándékba!!! Vigyorog Puszi Kacsint Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1805 Dátum: 2009. Január 26. - 20:55:12 »

szingapúr
Buick Escalade-k behúzva?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Puszi Puszi Puszi
Cap! Ne feledd, SW! Több is kell, ne csak 3-at hozz! Esetleg Sedan, HB is elkelne, mert köztük is van bogaras klubtag. Kacsint Vigyorog
Ja, ja, a forraltbor helyett én is elfogadok egy ilyen SW-mütyürkét.... Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint
Én inkább Zsuzsit kérném a következő talira ajándékba!!! Vigyorog Puszi Kacsint Vigyorog
Két fekete sedan, ha összejönne... Kacsint Vigyorog De úgy tudom van már Nálad "házisárkány", minek belőle kettő, és két fekete sedan. Ne légy telhetetlen, elégedj meg azzal, amid van! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1806 Dátum: 2009. Január 27. - 09:11:21 »

szingapúr
Buick Escalade-k behúzva?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Puszi Puszi Puszi
Cap! Ne feledd, SW! Több is kell, ne csak 3-at hozz! Esetleg Sedan, HB is elkelne, mert köztük is van bogaras klubtag. Kacsint Vigyorog
Ja, ja, a forraltbor helyett én is elfogadok egy ilyen SW-mütyürkét.... Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint
Én inkább Zsuzsit kérném a következő talira ajándékba!!! Vigyorog Puszi Kacsint Vigyorog
Két fekete sedan, ha összejönne... Kacsint Vigyorog De úgy tudom van már Nálad "házisárkány", minek belőle kettő, és két fekete sedan. Ne légy telhetetlen, elégedj meg azzal, amid van! Kacsint Vigyorog
Tudhatnád, hogy Zsuzsi nem sárkány!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #1807 Dátum: 2009. Január 27. - 13:43:42 »

szingapúr
Buick Escalade-k behúzva?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Puszi Puszi Puszi
Cap! Ne feledd, SW! Több is kell, ne csak 3-at hozz! Esetleg Sedan, HB is elkelne, mert köztük is van bogaras klubtag. Kacsint Vigyorog
Ja, ja, a forraltbor helyett én is elfogadok egy ilyen SW-mütyürkét.... Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint
Én inkább Zsuzsit kérném a következő talira ajándékba!!! Vigyorog Puszi Kacsint Vigyorog
Két fekete sedan, ha összejönne... Kacsint Vigyorog De úgy tudom van már Nálad "házisárkány", minek belőle kettő, és két fekete sedan. Ne légy telhetetlen, elégedj meg azzal, amid van! Kacsint Vigyorog
Tudhatnád, hogy Zsuzsi nem sárkány!
Szerintem ezzel a jelzővel nem is rá gondolt!!!!!!!!!!!!!!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1808 Dátum: 2009. Január 27. - 13:52:32 »

Weres! Na, de, ha kijátszod a sárkányt a tündér ellen, és ők összefognak ellened, nem két tündérrel állsz majd szemben, hanem garantáltan két sárkánnyal, és az pillanatok alatt 14 szájból ontják Rád a tűzet. Kacsint Vigyorog Azt hiszem lecsúsztál arról, hogy Zsut magadba bolondítsd, mert, ha sárkányozod a párod, akkor őt is így becéznéd hamarosan, és ezt nem hiszem, hogy szeretika hölgyek. Vigyorog Igazam van? He (Erre csak a hölgytagok válaszolhatnak!) Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Én soha nem sárkányoztam le a nejem, még akkor sem, ha nem állt mögöttem! Vigyorog Hülye lettem volna egy sárkánnyal együtt élni, már rég sütve megevett volna. Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2009. Január 27. - 13:56:20 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1809 Dátum: 2009. Január 27. - 15:42:56 »

Új kiegészítő lett engedélyezve a weblap galériájában.
Leírás:
http://lacetti-klub.extra.hu/forum/index.php?topic=271.0
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #1810 Dátum: 2009. Január 27. - 15:55:12 »

A szomszéd topic helyett inkább itt kommentálom Vigyorog Vigyorog:
Ma állok be a megállóba, és észrevesszük egymást Kripic mester feleségével, Incivel. Integetek, hogy szálljon fel, de ő nem akar. Felelőségteljes édesanya, még három gyermeket kell felnevelnie, és ebben tevékenyen akar részt venni, nem hagyja csak Kripicre a gyerekek érdekében jól döntött, maradt, megvárt egy másik buszt, azt nem én vezettem. Kacsint Vigyorog Hiába egy anyának sok mindenre kell gondolnia. Kacsint Amúgy szerencsésen végeztem ma, utólag mondhatom, jöhetett volna velem, de nem jós ő sem. Kacsint A mai nap csak néhány életet, és kocsit mentettem meg, nyugodt napom volt. Bár LadLac ölt volna biztosan. Kacsint
Kedves Gidy!
Egyetlen gond adódott, és emiatt nem tudta igénybe venni az általad felkínált szolgáltatást:
A kiírás szerint az általad terelgetett matuzsálem NEM közlekedett addig, ameddig a mögötted jövő (és ameddig tervei szerint egy lendülettel eljutni kívánt volna...)
Legközelebb tessék leszállítani a többi utast (hivatkozhatsz mondjuk üzemzavarra - az már úgysem tűnik fel az többieknek... Kacsint), és mint iránytaxi máris közlekedhetsz tovább.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1811 Dátum: 2009. Január 27. - 20:06:51 »

Cápa! A régi helyünkön szakértelmedre vágyik egy kolléga!

Egyébként Üdv. mindenkinek! Jó fórumozást, jó autót, miegyéb....  KacsintMosolyog Vigyorog

Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1812 Dátum: 2009. Január 27. - 20:17:29 »

Cápa! A régi helyünkön szakértelmedre vágyik egy kolléga!

Egyébként Üdv. mindenkinek! Jó fórumozást, jó autót, miegyéb....  KacsintMosolyog Vigyorog


Hihi...bohókás dolog arra vágyni, ami nincs....max józan paraszti eszem, de nem szakértelmem.
Amúgy valamiért már megint nem tudok "indexelni"....mondjuk eleve nem értek a dologhoz, ami iránt érdeklődik. Ha esetleg Te be tudsz lépni, akkor add át neki légyszi, hogy: passz, sajnos ezügyben Sebikét kellene megkeresnie, talán ő tud segíteni.
Köszi
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1813 Dátum: 2009. Január 28. - 14:20:02 »

Weres szabin vagy, hogy meglódultál hozzászólásokkal? He Vagy már szeretnél végre ezredes lenni? He Ami pedig a depidet jelenti, hát csináljunk egy bővített minitalit a közeljövőben! Én benne vagyok, ha nem dolgozom éppen. Kacsint Vigyorog
Más: a vizsgát kérdezted. Autóklub tag vagy? Mert Athee által ajánlott vizsgához előbb kérdezd meg, hogy kell-e tagnak lenned, ha nem vagy az. A Horváth Rudi is tud vizsgában segíteni, ha fóliás a géped, mint az enyém például. Ha nincs gond, akkor tudok egy tuti tisztességes helyet itt Zuglóban, nem viszik el a kocsit, mert helyben van vizsga, csütörtökönként. Ha érdekel, hívj fel, és mindent elmondok róla! Szerintem ráadásul a legolcsóbb is, zöldkártyát is csinálnak.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1814 Dátum: 2009. Január 28. - 14:28:37 »

Weres szabin vagy, hogy meglódultál hozzászólásokkal? He Vagy már szeretnél végre ezredes lenni? He Ami pedig a depidet jelenti, hát csináljunk egy bővített minitalit a közeljövőben! Én benne vagyok, ha nem dolgozom éppen. Kacsint Vigyorog
Más: a vizsgát kérdezted. Autóklub tag vagy? Mert Athee által ajánlott vizsgához előbb kérdezd meg, hogy kell-e tagnak lenned, ha nem vagy az. A Horváth Rudi is tud vizsgában segíteni, ha fóliás a géped, mint az enyém például. Ha nincs gond, akkor tudok egy tuti tisztességes helyet itt Zuglóban, nem viszik el a kocsit, mert helyben van vizsga, csütörtökönként. Ha érdekel, hívj fel, és mindent elmondok róla! Szerintem ráadásul a legolcsóbb is, zöldkártyát is csinálnak.
Csak olvasgatok! Egy év után minden topik mond valami újat.  Vigyorog
Köszi, de nekem nincs semmi illegális az autómon, ahhoz túl be****i vagyok. Márciusig van időm vizsgával.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 119 120 [121] 122 123 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!