Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 10:24:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 118 119 [120] 121 122 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 265575 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1785 Dátum: 2009. Január 20. - 23:06:22 »

Ja, ha valaki tud egy tökös, rafkós pesti ügyvédet, szóljon. Mert a DAS-os haverom nem biztos, hogy vállalni tudja / vállalhatja.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1786 Dátum: 2009. Január 21. - 12:01:15 »

Ja, ha valaki tud egy tökös, rafkós pesti ügyvédet, szóljon. Mert a DAS-os haverom nem biztos, hogy vállalni tudja / vállalhatja.
Én a DAS-en keresztül ismertem meg Dr Orgoványi Krisztiánt, engem kihúzott tavaly az ürülékből, de nagyon sok múlik, hogy milyen bírót osztanak ki.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1787 Dátum: 2009. Január 21. - 12:02:28 »

Sajnálattal olvastam, hogy a chevyklub fóruma egy hete összeomlott a szolgáltató szerverhibája miatt. Manapság még lehetnek ilyen hibák? Szép!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1788 Dátum: 2009. Január 21. - 12:39:00 »

Szándékomban állt a tegnapi soppingolós éetérzésemet billentyűvégre kapni, de valami elvette a kedvemet. Inkább dühöngök, nem kicsinykét.
Történetesen az, hogy felhívtam az asszonyt, aki nem repesett, mert bírósági idézést kaptam.
Az invitáló az egyik Mocsokfalvi Autóslehúzó Főmocsok céggel fennáló perre hívott meg.
Per nem állfent, mert a szóban forgó parkolást nem fizető autó nem volt az enyém az eseményekkor. eladtam. az új tulaj nem íratta át, de ez a Fő*************  nem érdekli. Mert legalább hat ajánlott levélben írtam nekik, adásvételi másolata, közigazgatási határozat, személyesen is elvittem, DE LE SEM SZ****K!!!!!!
Még az ügyeiket intéző ügyvéd sem reagált, pedig annak is elküldtem.
Ráadásul az idézés időpontjában itthon sem leszek. Mert nem jövök haza kedvükért.
Inkább fizetek az ügyvédnek, de ez a banda nem vesz le 6 jegyű összegre! Persze az ügyvédtől elvárom, hogy feltörölje velük a tárgyalótermet.
Phü, de mérges vagyok!!!!!!!

Én is kaptam már 5 éve eladott autóm után parkolási bírságot. A tulaj nem íratta át, és a Lágymányosinál parkolt. Menj be a biztósítóba, ahol volt az autó kötelezője, és kérjél igazolást arról, hogy meddig volt a te neveden biztosítás. Azzal a papírral, meg az adásvételivel senki nem tehet ellened semmit. Ennyi.
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #1789 Dátum: 2009. Január 21. - 13:49:07 »

Szándékomban állt a tegnapi soppingolós éetérzésemet billentyűvégre kapni, de valami elvette a kedvemet. Inkább dühöngök, nem kicsinykét.
Történetesen az, hogy felhívtam az asszonyt, aki nem repesett, mert bírósági idézést kaptam.
Az invitáló az egyik Mocsokfalvi Autóslehúzó Főmocsok céggel fennáló perre hívott meg.
Per nem állfent, mert a szóban forgó parkolást nem fizető autó nem volt az enyém az eseményekkor. eladtam. az új tulaj nem íratta át, de ez a Fő*************  nem érdekli. Mert legalább hat ajánlott levélben írtam nekik, adásvételi másolata, közigazgatási határozat, személyesen is elvittem, DE LE SEM SZ****K!!!!!!
Még az ügyeiket intéző ügyvéd sem reagált, pedig annak is elküldtem.
Ráadásul az idézés időpontjában itthon sem leszek. Mert nem jövök haza kedvükért.
Inkább fizetek az ügyvédnek, de ez a banda nem vesz le 6 jegyű összegre! Persze az ügyvédtől elvárom, hogy feltörölje velük a tárgyalótermet.
Phü, de mérges vagyok!!!!!!!
Az elnézésen kérésen kívül kérj költség és kártérítést is.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1790 Dátum: 2009. Január 21. - 16:28:51 »

Megint kaptam egy idézést a Tatai rendőrségtől. Hétfőn mehetek az egész családdal (ők voltak a tanuk).
A Lacetti, vagy nem adom el soha, vagy felgyújtom!
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1791 Dátum: 2009. Január 21. - 17:21:48 »

Megint kaptam egy idézést a Tatai rendőrségtől. Hétfőn mehetek az egész családdal (ők voltak a tanuk).
A Lacetti, vagy nem adom el soha, vagy felgyújtom!
Tartsd meg inkább, szebbet úgysem tudsz venni nála! Kacsint Vigyorog Ne gyújtsd fel, mert kiróhatnak majd Rád légszennyezési bírságot! Ha pedig szépen mindig kéred a károd megtérítését, és hivatkozol a hivatalok tehetetlenségére, akkor talán egyre kevesebbszer kell megnézned az amúgy szép Tatát. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1792 Dátum: 2009. Január 22. - 10:05:08 »

Megint kaptam egy idézést a Tatai rendőrségtől. Hétfőn mehetek az egész családdal (ők voltak a tanuk).
A Lacetti, vagy nem adom el soha, vagy felgyújtom!
Mi történt?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1793 Dátum: 2009. Január 22. - 13:31:04 »

Sajnálattal olvastam, hogy a chevyklub fóruma egy hete összeomlott a szolgáltató szerverhibája miatt. Manapság még lehetnek ilyen hibák? Szép!
Tegnap(előtt??) az APEH és az OEP rendszere omlott össze nem kis időre. Pedig azok nem kispályás rendszerek! Gondolj bele.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1794 Dátum: 2009. Január 22. - 13:52:04 »

Tegnap levizsgázott a gép a Mozaik utcában. Újabb egy évre érvényes.  Mosolyog
Mivel nem "tolós" vizsgára viszem, hanem csak úgy, magam állítok be vele, idén is volt egy kis "extra" (a korábbi évek nagyobb extrájáról majd egy tali alkalmával mesélek  Vigyorog).
Mivel a gyári dudácskát igen viccesnek tartottam, helyettesítettem egy kisebb légkürttel. Nem is volt ezzel semmi gond. Egészen tegnapig. a vizsgán ugyanis közölte velem a biztos, hogy ez nem szabványos (mármint az autóhoz), ezért nem felel meg. Magyarán nem tudom levizsgáztatni vele a gépet.
Mondjuk már évek óta így vizsgázik, eddig nem volt gond.
Mivel nem kívántam még egyszer a vizsgasorra (és utána a pénztárba  Kacsint) fáradni, megkérdeztem, hogy hogyan lehetne ezt a problémát megoldani. Mondjuk ha itt helyben kikötöm?
A  válasz az volt, hogy az kevés, de ha minden részét kiszerelem a kocsiból, és az eredeti kürtöt működésképes állapotba hozom, akkor átenged.
Kérdezi, hogy meg tudom-e csinálni?
Mondtam, hogy természetesen (ebben a kijelentésben azért nem kis blöff volt: szerszám nem volt nálam, csak egy amolyan McGyver féle kinyitható fogó szerűség, meg egy 10-es kulcs. Annak idején kb. fél napig szereltük be, aknáról, a sima kürt csatlakozója vagy 2-3 éve kapja az összes létező dzsuvát az úttestről, mivel nem volt lezárva. Hát nem volt túl nagy esélyem).
Akkor jó - mondta ő - álljak ki az udvarra (kicsit esett az eső, de legalább nem fagyott  Vigyorog), és szóljak, ha készen van.
De rendes volt, mert megengedte (sőt igazából felajánlotta), hogy álljak be a másik sor teteje alá. Oda legalább nem esett be az eső.
Neki álltam, utcai ruhában, az egy szál túlélő fogóval, autó elé/alá fekve.
És sikerült! Kb. fél óra alatt vissza alakítottam a gépet.
Ami nagy (és igen csak kellemes) meglepetés volt, hogy a gyári duda egyből megszólalt! Semmi érintkezési hiba, pedig a csatlakozóvége fehér volt az oxidációtól! Nagy piros pont a Lacsinak!

A móka ezzel persze még nem ért véget, mert betelt a forgalmim. Ezért el kell majd mennem a központi okmányirodába (taxit csak ott intézik) kicseréltetni. Hétfőre kaptam időpontot. Nem is lenne ezzel baj, ha a vizsgasoron nem szedték volna le a (régi)vizsgát igazoló matricát. De azt leszedték  He. Gondoltam úgyis éjszaka dolgozom+esik az eső, csak nem veszik észre a rendőrök. Na ja. Egy járőrkocsival futottam össze az este során, le is villogott egyből. legalább tudjuk, hogy figyelnek.
Jó móka lesz így a hétvége. El fog  kopni a fékbetétem.

De legalább nem unatkozom.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1795 Dátum: 2009. Január 22. - 14:46:33 »

Megint kaptam egy idézést a Tatai rendőrségtől. Hétfőn mehetek az egész családdal (ők voltak a tanuk).
A Lacetti, vagy nem adom el soha, vagy felgyújtom!
Mi történt?
Még mindig a Lancia miatt zaklatnak.
Naplózva


LPG
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1796 Dátum: 2009. Január 22. - 18:08:56 »

Szándékomban állt a tegnapi soppingolós éetérzésemet billentyűvégre kapni, de valami elvette a kedvemet. Inkább dühöngök, nem kicsinykét.
Történetesen az, hogy felhívtam az asszonyt, aki nem repesett, mert bírósági idézést kaptam.
Az invitáló az egyik Mocsokfalvi Autóslehúzó Főmocsok céggel fennáló perre hívott meg.
Per nem állfent, mert a szóban forgó parkolást nem fizető autó nem volt az enyém az eseményekkor. eladtam. az új tulaj nem íratta át, de ez a Fő*************  nem érdekli. Mert legalább hat ajánlott levélben írtam nekik, adásvételi másolata, közigazgatási határozat, személyesen is elvittem, DE LE SEM SZ****K!!!!!!
Még az ügyeiket intéző ügyvéd sem reagált, pedig annak is elküldtem.
Ráadásul az idézés időpontjában itthon sem leszek. Mert nem jövök haza kedvükért.
Inkább fizetek az ügyvédnek, de ez a banda nem vesz le 6 jegyű összegre! Persze az ügyvédtől elvárom, hogy feltörölje velük a tárgyalótermet.
Phü, de mérges vagyok!!!!!!!
Az elnézésen kérésen kívül kérj költség és kártérítést is.
Utazz haza Cap!! ÉS kérjék utazási költségtérítést is!!! Számlára első osztály repcsi....Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1797 Dátum: 2009. Január 24. - 14:07:22 »

IWIW-es meghívom van. Érdekel valakit? Keressen meg privátban, ha van rá jelentkező e-mail címmel!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1798 Dátum: 2009. Január 24. - 14:35:19 »

IWIW-es meghívom van. Érdekel valakit? Keressen meg privátban, ha van rá jelentkező e-mail címmel!

Gidy! Te gyűjtő vagy? Minden hónapban van egy! Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1799 Dátum: 2009. Január 24. - 15:02:55 »

Na. Attelepültem Szingapurba, egy masik hajo nagyjavit, egy hetig itt leszek.

Felhivtam asszony, hogy tudjon rola.
Ekkor ert az agylöves: kaptam meg egy idezest, ezt februar 5-re. Ezt most, min GB es tarsai.
Csoportosan elkövetett parkolasi nem fizetes? Nem tudom, röhögjek vagy sirjak?

De nem ez a poen, hanem az, hogy a levelhez mellekeltek a "tarsak" cimet is. Bizony. Cimet, rendszamot, gepjarmütipust!!! 16 oldalon, 8-as betümeret, 1234 cim, közte csak 1 ceg, a többi maganszemely. Meg valakinel összegek.
Akar venni valaki cimlistat?
Az ügyved szerint be kell perelni a birosagot es a parkolasi rablobandat is. Elsö ranezesre csak negy alkotmanyos pontot szegtek meg.
Az esz megall es acsorog.
Ja, nejem felhivott nehany embert a cimlistarol, van aki nem is tudott erröl az idezesröl.
A level nem ajanlva jött, december 17-i keltezessel, de csak januar 20-an postaztak a birosagrol! Nem kellene felrugni ezt a tetü bandat?!!!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 118 119 [120] 121 122 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!