Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 23:21:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 265271 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1635 Dátum: 2008. December 29. - 14:25:27 »

Ez hány hozzászólást jelent? Vigyorog
Ezt hogy csináltad??  He
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1636 Dátum: 2008. December 29. - 14:31:01 »

Gyerekek! Remélem mindenkinek szépen, jól sikerültek az ünnepi napok! Kacsint Gondolom több szerencsés még megvárja az új évet a munkával- jó nekik, és vannak olyanok, mint én is, akik holnap felveszik újra a munkát, és gürcölnek tovább. Ezeknek kívánom, hogy azért ne utálják a szerencséseket, és azoknak, hogy ne nagyon froclizzák Sztahanov elvtárs késői követőit! Kacsint Azért jó volt fellélegezni, együtt lenni a családdal, a kisebbel, és bővebbel, lehetett találkozni jó barátokkal, és egy kicsit újra szebb lett az életünk. Igyekezzünk ezt továbbra is fenttartani! Kacsint Tegyük szebbé egymás életét, és ezzel persze a sajátunkat is! Kacsint Vigyorog
Jó volt, hogy karácsonyra megszülettek a várva- várt gyerekek, akik a boldogságot beteljesítették családjukban. Vigyorog Legyen állandóan karácsony- legalább a szívünkben, és akkor a nehézségeket is könnyebben el tudjuk viselni. Kacsint Vigyorog Sok múlik rajtunk is! Kacsint Nem kell fogadkozni, csak cselekedni, de azt igen! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Mindíg megcsodállom,hogy Gidyből hogyan ömlik a szeretet és nem csak a családja és barátai felé hanem általában az emberek felé.A mai rohanó világra ez egyáltalán nem jellemző,így egy kis gyöngyszemet tudhatunk magunk között.
                                                            KÖSZÖNJÜK GIDY!
Így igaz. És ezzel sztem egy kicsit jobbá tesz mindannyiunkat.
No meg a bölcsesség (Nem kell fogadkozni, csak cselekedni, de azt igen! ).
Hiába, na. Az évek száma.  Kacsint Vigyorog
Jó, hogy vagy nekünk Gida!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1637 Dátum: 2008. December 29. - 16:24:24 »

Gyerekek! Remélem mindenkinek szépen, jól sikerültek az ünnepi napok! Kacsint Gondolom több szerencsés még megvárja az új évet a munkával- jó nekik, és vannak olyanok, mint én is, akik holnap felveszik újra a munkát, és gürcölnek tovább. Ezeknek kívánom, hogy azért ne utálják a szerencséseket, és azoknak, hogy ne nagyon froclizzák Sztahanov elvtárs késői követőit! Kacsint Azért jó volt fellélegezni, együtt lenni a családdal, a kisebbel, és bővebbel, lehetett találkozni jó barátokkal, és egy kicsit újra szebb lett az életünk. Igyekezzünk ezt továbbra is fenttartani! Kacsint Tegyük szebbé egymás életét, és ezzel persze a sajátunkat is! Kacsint Vigyorog
Jó volt, hogy karácsonyra megszülettek a várva- várt gyerekek, akik a boldogságot beteljesítették családjukban. Vigyorog Legyen állandóan karácsony- legalább a szívünkben, és akkor a nehézségeket is könnyebben el tudjuk viselni. Kacsint Vigyorog Sok múlik rajtunk is! Kacsint Nem kell fogadkozni, csak cselekedni, de azt igen! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Mindíg megcsodállom,hogy Gidyből hogyan ömlik a szeretet és nem csak a családja és barátai felé hanem általában az emberek felé.A mai rohanó világra ez egyáltalán nem jellemző,így egy kis gyöngyszemet tudhatunk magunk között.
                                                            KÖSZÖNJÜK GIDY!
Így igaz. És ezzel sztem egy kicsit jobbá tesz mindannyiunkat.
No meg a bölcsesség (Nem kell fogadkozni, csak cselekedni, de azt igen! ).
Hiába, na. Az évek száma.  Kacsint Vigyorog
Jó, hogy vagy nekünk Gida!
Köszönöm Stocz! De kiegészítenám, hogy jó, hogy vagy nekünk Te is, no meg Cápa, és Jopek, meg LadLac, és Athee, meg Jani, az összes talizó, az aktív fórumozó, a kérdéseket feltevő, és az azokra válaszoló, és mostantól vagyok igen nagy bajban, mert nem írhatok le mindenkit, ezért csak azt, hogy nézzétek meg a felhasználókat, és vegyétek úgy, hogy mind- mind leírtam! Ne legyen sértődés! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Jó, hogy van ez a klub! Jó ez a klub, és főleg a tagsága! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1638 Dátum: 2008. December 29. - 22:44:38 »

Gyerekek! Remélem mindenkinek szépen, jól sikerültek az ünnepi napok! Kacsint Gondolom több szerencsés még megvárja az új évet a munkával- jó nekik, és vannak olyanok, mint én is, akik holnap felveszik újra a munkát, és gürcölnek tovább. Ezeknek kívánom, hogy azért ne utálják a szerencséseket, és azoknak, hogy ne nagyon froclizzák Sztahanov elvtárs késői követőit! Kacsint Azért jó volt fellélegezni, együtt lenni a családdal, a kisebbel, és bővebbel, lehetett találkozni jó barátokkal, és egy kicsit újra szebb lett az életünk. Igyekezzünk ezt továbbra is fenttartani! Kacsint Tegyük szebbé egymás életét, és ezzel persze a sajátunkat is! Kacsint Vigyorog
Jó volt, hogy karácsonyra megszülettek a várva- várt gyerekek, akik a boldogságot beteljesítették családjukban. Vigyorog Legyen állandóan karácsony- legalább a szívünkben, és akkor a nehézségeket is könnyebben el tudjuk viselni. Kacsint Vigyorog Sok múlik rajtunk is! Kacsint Nem kell fogadkozni, csak cselekedni, de azt igen! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Mindíg megcsodállom,hogy Gidyből hogyan ömlik a szeretet és nem csak a családja és barátai felé hanem általában az emberek felé.A mai rohanó világra ez egyáltalán nem jellemző,így egy kis gyöngyszemet tudhatunk magunk között.
                                                            KÖSZÖNJÜK GIDY!
Így igaz. És ezzel sztem egy kicsit jobbá tesz mindannyiunkat.
No meg a bölcsesség (Nem kell fogadkozni, csak cselekedni, de azt igen! ).
Hiába, na. Az évek száma.  Kacsint Vigyorog
Jó, hogy vagy nekünk Gida!
Köszönöm Stocz! De kiegészítenám, hogy jó, hogy vagy nekünk Te is, no meg Cápa, és Jopek, meg LadLac, és Athee, meg Jani, az összes talizó, az aktív fórumozó, a kérdéseket feltevő, és az azokra válaszoló, és mostantól vagyok igen nagy bajban, mert nem írhatok le mindenkit, ezért csak azt, hogy nézzétek meg a felhasználókat, és vegyétek úgy, hogy mind- mind leírtam! Ne legyen sértődés! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Jó, hogy van ez a klub! Jó ez a klub, és főleg a tagsága! Kacsint Vigyorog
A magam nevében köszönöm egyet is értek vele, tényleg baromi jó fej vagyok!
Ja én szolgálatban leszek szinte folyamatosan most már minden éjjel, úgyhogy annyira nem rajongok a következő ünnepekért.Nálunk nem túl jó a meló szilveszterkor(igaz máskor sem szívderítő), egy kicsit parázunk tőle!Én is szívesen megvárnám az új évet meló nélkül és másoknak is azt kívánom, hogy ne legyen munkám szilveszter este.(én már csak ilyen önző vagyok)
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #1639 Dátum: 2008. December 30. - 11:38:36 »

 Mosolyog Mindenkinek kivánok egy eredményekben, egésségben és szeretetben gazdag baleset mentes BOLDOG ÚJ ÉVET.
Bórt,Búzat,Békessé  Vigyorog Puszi Puszi :-*get
Naplózva

kwacs
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Hozzászólás #1640 Dátum: 2008. December 30. - 16:02:39 »

Először is Nagyon szerencsés Boldog Új Évet mindenkinek!!! És rögtön egy kis kesergés:sajnálom,hogy nem tudtam elmenni a talira és nem ismerhettelek meg benneteket személyesen,pedig a forumot olvasgatva valószínű,hogy mind jobb fazonok vagytok nálam! Tanulni pedig mindig jó.  Tudom senkit nem érdekel,de akkor is leírom az okot.(legalább leírva láthatjátok mekkora "spiler" vagyok)! Történ ugyanis,hogy egy régi cimbim,aki Pécsett lakik,meghívott,ugyan próbálnám már ki ujonnan beszerzett qvadját.A meghívást örömmel elfogadtam.Nem kellett volna!A történet hosszú,a lényeg az,hogy két órányi vigyorgás után már azt hittem én vagyok középeurópa legjobb qvadosa,aztán jól pofára estem! Szó szerint. Az erdmény: egy borda és kulcscsont törés. Na ezért nem találkozhattam Veletek. Azért van valami jó is ebben a buta történetben,valószínű,hogy hamarabb kijózanodok január első napján!? Még egyszer kívánok minden jót az összes klubtagnak! Rosenberg Miklós a "qvad király".
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1641 Dátum: 2008. December 30. - 17:17:04 »

1.  sz.gabor!   Gratulalok, Te kaptad iden a legszebb ajandekot!

2. Mindenkinek bekes, sikeres, balestementes boldog uj evet kivanok!

3. sajnos nagyon beteg lettem, laz, kohoges, torokfajas, orrfolyas. Emiatt most csak ennyit firkantok.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1642 Dátum: 2008. December 30. - 17:21:32 »

1. sz gabor! Gratulalok, Tied z iden a legszebb karacsonyi ajandek?

2. Mindenkinek bekes, balesetmentes, boldog uj evet kivanok!

3. Nagyon beteg vagyok, ezert most nem is irok tobbet. Nyugi, csak egy alapos megfazas.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1643 Dátum: 2008. December 30. - 18:14:58 »

Jobbulást kedves Fiam!
De máskor légy körültekintőbb, amikor a "leg" szócskát használod, mert nemcsak Gábor kapta a legszebb ajándékot, hanem LadLac is!
Amúgy meg mi is, csak már régebben...
Gyógyulj, és várjuk "Kiküldöttt kinai tudósítónk" újabb írásait! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1644 Dátum: 2008. December 30. - 18:45:30 »

Jobbulást Kapitány! Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1645 Dátum: 2008. December 31. - 08:21:05 »

Először is Nagyon szerencsés Boldog Új Évet mindenkinek!!! És rögtön egy kis kesergés:sajnálom,hogy nem tudtam elmenni a talira és nem ismerhettelek meg benneteket személyesen,pedig a forumot olvasgatva valószínű,hogy mind jobb fazonok vagytok nálam! Tanulni pedig mindig jó.  Tudom senkit nem érdekel,de akkor is leírom az okot.(legalább leírva láthatjátok mekkora "spiler" vagyok)! Történ ugyanis,hogy egy régi cimbim,aki Pécsett lakik,meghívott,ugyan próbálnám már ki ujonnan beszerzett qvadját.A meghívást örömmel elfogadtam.Nem kellett volna!A történet hosszú,a lényeg az,hogy két órányi vigyorgás után már azt hittem én vagyok középeurópa legjobb qvadosa,aztán jól pofára estem! Szó szerint. Az erdmény: egy borda és kulcscsont törés. Na ezért nem találkozhattam Veletek. Azért van valami jó is ebben a buta történetben,valószínű,hogy hamarabb kijózanodok január első napján!? Még egyszer kívánok minden jót az összes klubtagnak! Rosenberg Miklós a "qvad király".
Jobbulást neked.A talikat meg betudod pótolni jövőre,mert biztos hogy lesz egy jó néhány.Várunk szeretettel. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1646 Dátum: 2008. December 31. - 09:46:30 »

Sziasztok!
Kívánok mindenkinek egészségben,boldogságban,km-ben,stb-ben gazdag boldog Új Évet!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1647 Dátum: 2008. December 31. - 13:25:50 »

CSAK OKOSAN BÚCSÚZTASSÁTOK AZ ÓÉVET, ÉS SZÉPEN KEZDJÉTEK AZ ÚJAT! NE SÉRÜLJÖN KOCSITOK, KEZETEK! ÉN MAJD DOLGOZOM HELYETTETEK! PERSZE - GONDOLOM STOCZ IS! IGYATOK, DE CSAK MÓDJÁVAL A MI EGÉSZSÉGÜNKRE IS, ÉS EGY JOBB ÚJ ÉVRE IS! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Lacsetka
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18



« Hozzászólás #1648 Dátum: 2008. December 31. - 20:55:41 »

Szilveszter napjának megsült a malaca,ropogósra pirult finom  kis valaga,
Robbantsunk petárdát,durrantsunk pezsgőt,Nektek meg kívánok boldog Új Esztendőt.

Lacsetka
   
   
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1649 Dátum: 2009. Január 01. - 10:36:17 »

Akkor tisztelettel megírnám a 2009-es év első hozzászólását. 
Kellemes józanodást, már Akinek szüksége van rá!   Vigyorog
BUÉK!
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!