Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 21:29:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 265213 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1590 Dátum: 2008. December 21. - 21:33:15 »

Egész éjjel fent voltam, alig aludtam valamit. Még pár óra és tudom, hogy mi lesz a sorsom. Itt reggeledik, ott meg miindjárt jön a Heti Hetes.

Én meg növeltem hozzászólásaim számát.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1591 Dátum: 2008. December 21. - 21:55:21 »

Na jól jártam, hogy behívtak, mert mindössze 9:58 óra: perces számot kellett lejárnom, 5 kanyar a 173E-n, aranyvasárnapi forgalomban, viszont vasárnapi lámpa programban, szóval kb. 150 pirost kaptam minimum. Utána vízszerelés, csekélyes sikerrel, majd családod furikázni cuccokkal, így már haza is értem 3/4 9-re. Szóval friss vagyok, mint mikor a lány átadta a helyét a múltkor. Azt hiszem széthullottam, és még két nap! Help! Ahogy John Lennon énekelte, és énekelné helyettem, ha nem volna minden baromnak pisztolya amcsiban... Jó éjt, holnap találkozunk! Remélem legalább is! Kacsint Vigyorog De fórum nélkül nem tudtam volna nyugovóra térni, ezt nem tudom kihagyni. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1592 Dátum: 2008. December 22. - 08:44:17 »

Tisztára olyan vagy, mint egy folytatásos Rejtő Jenő olvasmány Mosolyog De nagyon élvezem. Csak így tovább, nagyon érdekes, és szórakoztató Mosolyog
Én is nagy Rejtő rajongó vagyok. Meg Kockás Pierre és Charles Lorre. Ez utbbi kettő ugyanaz a személy.
Rejtőről jut eszembe. Nagyon jó olvasni, és egy élmény benne szerepelni Kacsint 1996-ban volt szerencsém statisztálkodni a Három testőr Afrikában című Bujtor filmben.
De ne keressetek, csak egy fél másodpercre látszódom a sok beduin között...én is az voltam Vigyorog Ennek kapcsán jó belátás nyílott egy másik szakmába, és annak művelői
életébe. Sok színészről változott meg a véleményem, mert nem mindenki adja magát a vásznon...végül is ezért színész. A Koncz Gábort nem igazán bírtam soha, ma viszont
nagyon jó véleménnyel vagyok róla. Közvetlen, barátságos ember. A Tordy Géza viszont hisztis. Nagyon pipa voltam rá (nem csak én), mert kb 26x kellett megismételni miatta egy sima
lovas bevonulást (a fimben a 19-20 perc környékén látható) a 40 fok melegben. A Bujtor elég komor, de ha egyszer szól, dől a röhögéstől mindenki Mosolyog
Így vissza tekintve örülök, hogy ilyenben is részt vehettem, és sok emberrel találkozhattam élőben, akit addíg csak a képernyőről ismertem.
Amúgy a monostori erődben forgattunk Mosolyog
Rejtővel az a "baj", hogy nem lehet filmre vinni jól...képtelenség. A pali verhetetlen humorát, finom víziószerű leirásait, szereplőit, a párbeszédeket nem tudták képre vinni úgy, ahogy azt Ő leírta...
Hűű, ha hagyták volna még írni, de főleg élni...
Max rajzfilmen lehetne! jó magyaros stílusban..
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1593 Dátum: 2008. December 22. - 20:24:33 »

Egész éjjel fent voltam, alig aludtam valamit. Még pár óra és tudom, hogy mi lesz a sorsom. Itt reggeledik, ott meg miindjárt jön a Heti Hetes.

Én meg növeltem hozzászólásaim számát.
Sebaj, várjuk nemes soraidat...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1594 Dátum: 2008. December 22. - 21:05:38 »

Egész éjjel fent voltam, alig aludtam valamit. Még pár óra és tudom, hogy mi lesz a sorsom. Itt reggeledik, ott meg miindjárt jön a Heti Hetes.

Én meg növeltem hozzászólásaim számát.
Sebaj, várjuk nemes soraidat...  Vigyorog
Hat akkor tessek:

Tegnap este harom hetre attelepultem a kies Tianjinba. Ma reggel rohammal bevettem a hajojavito irodajat es lecsaptam egy gepre (ezert nincs ekezet). Kb. egy ora mulva befut a hajo, amit itt javitanak. Egy picit osszeutkozott valamivel es most itt- ott hegedalasra szorul. Az elso tiszt ezt nagyon a lelkere vette, annyira, hogy haza kell kuldeni. Megertem, ha kibukott, allitolag O okozta a bajt.
En meg ketznel vagyok es a javitas idejere helyettesitem. Ez azert ertheto, mert meg soha nem voltam ezen a hajon, nem ismerem a tipusat, meg ilyenek. De majd csak megoldom, ****azdokkban csak nem sullyeszthetem el, ugye?

Wolf vegul is nem evett embert, biztos vegetarianus lett. Viszont lathatoan mely depressziot idezett elo a kinai gyarvezetokben. Bruszli csak annyit mondott, amig a repterre vitt, hogy nagyon hangosan kiabalt. Szerintem csak normal hangeron beszelt, de ezt minek aruljam el?
Szoval tegnap reggel megkaptam a menetparancsot. Nagyon szeretnem tudni, hogy ki az az elvetemult nemet, aki aranyvasarnap dolgozik es meg dontesi helyzetben is van? Donteni mondjuk nem tud, mert ez ostoba dontes.
Egyreszt mert itt hidegebb van, mint elozo allomashelyemen. Masodszor nagyon nincs kedvem dolgozni, igy ev vege fele, plan problemamegoldani mas helyett. Harmadszor, a kinai legitarsasag belfoldi jarata, ha olyan Airport 68 szeru (gondolom emlekeztek a filmre). Szakadt, koszos es hat akinai igenyeknek megfelelo. Es nekem minimum meg egyszer repulnom kell rajtuk.
Persze lehet, hogy en csak egy melos jaratot fogtam ki, de mondjuk a helyi repteren uralkodo allapotokbol ketelem.
Most ennyit, mert a helyi erok turelmetlenul toporognak, teljesiteni akarjak a tervet.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1595 Dátum: 2008. December 23. - 19:44:27 »

Egész éjjel fent voltam, alig aludtam valamit. Még pár óra és tudom, hogy mi lesz a sorsom. Itt reggeledik, ott meg miindjárt jön a Heti Hetes.

Én meg növeltem hozzászólásaim számát.
Sebaj, várjuk nemes soraidat...  Vigyorog
Hat akkor tessek:


Harmadszor, a kinai legitarsasag belfoldi jarata, ha olyan Airport 68 szeru (gondolom emlekeztek a filmre). Szakadt, koszos es hat akinai igenyeknek megfelelo. Es nekem minimum meg egyszer repulnom kell rajtuk.


Akkor most már láttad az igazi Fapadost?  He Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1596 Dátum: 2008. December 23. - 20:46:45 »

Nem tudom hogy a holnapi nap kinek hogy alakul, és mennyire lesztek, leszek gép előtt. Ezért szeretnék most kívánni minden kedves fórumtagnak

Békés boldog új esztendőt, és boldog karácsonyt!

http://www.youtube.com/watch?v=87q5dmW6zDg
« Utoljára szerkesztve: 2008. December 23. - 21:38:59 írta Giovanni » Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1597 Dátum: 2008. December 24. - 08:11:21 »

Békés, boldog karácsonyt kívánok minden kedves Lacettiklubtagnak.
Naplózva


LPG
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1598 Dátum: 2008. December 24. - 08:43:25 »

Minden klubtagnak és kedves családjának békés boldog karácsonyt kívánok.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1599 Dátum: 2008. December 24. - 09:23:33 »


Minden kedves kilubtagunknak, és barátomnak, és családtagjainak nagy szeretettel kívánok áldásos, szeretettel teljes karácsonyt, és akinek tüske van a szívében, most húzza ki, és szeressük egymást, és mindenkit, hogy szebb, és jobb legyen az életünk, mert mi is tehetünk sokat érte, ne csak másoktól várjuk el!
Jó ez a kis klub, mert ténylegesen baráti hangulat alakult ki közöttünk, így legyen továbbra is! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Ámen! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1600 Dátum: 2008. December 24. - 09:24:17 »

Boldog karácsonyt kívánok minden cartársnak és kedves családjának! Mosolyog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1601 Dátum: 2008. December 24. - 09:33:30 »

Diablo! Amint megnyikkansz itt a fórumon valahol legközelebb, rögtön álattá változol! Előre is gratula hozzá! Éljenek a ravaszdiak, pláne, ha vének! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1602 Dátum: 2008. December 24. - 09:38:36 »

Békés, Boldog Karácsonyt Mindenkinek!



"Karácsony az ember ünnepe. Egy ember születik. Egy a sok milliárd közül, aki született, születik és születni fog a földön. Az ember statisztikai alkotóelem. Nem véletlen, hogy Jézus egy népszámlálás alkalmával jött a világra – amikor egy római császár tudni akarta, hány alattvalója van országában. Az ember számítások tárgya. Egy a milliárdok közül. És mégis, ugyanakkor: egyetlen, egyedülálló és megismételhetetlen! Azért ünnepeljük oly fénnyel Jézus születését, hogy tanusítsuk: minden ember valaki, egyedülálló és megismételhetetlen." (II. János Pál)
« Utoljára szerkesztve: 2008. December 24. - 09:51:32 írta athee » Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1603 Dátum: 2008. December 24. - 22:03:26 »

A mi kedves Zsu cartársnőnk megkért, hogy tolmácsoljam az ünnepi jókívánságait, mert még mindig zűr van a gépéval, vagy mivel, hogy nem tud belépni ide.
Mindenkinek szeretettel kíván szép, és boldog karácsonyi ünnepeket, és nagyon boldog új évet! Nem felejtett el minket, és még jelentkezik is fog, ha tud. Az IWIW-en elérhető egyébként.
Tehát Zsu is csatlakozott (áttételesen) a jót kívánok közé, tehát számíthatunk még rá, szerencsére.




Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #1604 Dátum: 2008. December 25. - 09:37:56 »

Szevasztok!

Úgy látszik, hogy felénk Kaposváron kifehéredik a Karácsony mert SZAKAD A HÓ Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!