Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 19:30:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 265158 alkalommal)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1575 Dátum: 2008. December 20. - 18:54:55 »

Ismét egy ezredes,grat giovanni.
Köszi Neked, és köszi mindenkinek a gratulációkat Mosolyog
Ha lennénk 1000-en, és mindenki gratulálna, én meg mindenkinek megköszönném, akkor már 2000-es lennék Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1576 Dátum: 2008. December 20. - 18:57:39 »

Ismét egy ezredes,grat giovanni.
Köszi Neked, és köszi mindenkinek a gratulációkat Mosolyog
Ha lennénk 1000-en, és mindenki gratulálna, én meg mindenkinek megköszönném, akkor már 2000-es lennék Vigyorog
Gratulálok az új rangodhoz Giovanni! Mosolyog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1577 Dátum: 2008. December 20. - 20:57:21 »

Aki szereti a kárörvendés nevű népi játékot, annak küldöm szeretettel ezt: 1 órája megszólalt a telefonom, látom, hogy a hívó nem más, mint a BKV diszpancsere. Hát engem akart, de nagyon! Szóval felajánlotta, hogy megengedi, hogy holnap dacára annak, hogy szabadnapos vagyok, mégiscsak vezethetek, és nem a saját benzinemmel, hanem adnak hozzá gázolajat, sőt egy buszt is! Szuper mondtam, mindig örülök, ha nem kell otthon pihenni, sokáig aludni, meg ilyesfajta hülyeségeket elszenvedni. Így legalább holnap is kelhetek 3-kor, és már csak 9, és fél órát kell vezetnem ahhoz, hogy újra otthonomba térhessek. Igaz pénzért, mert kiderült, hogy vasárnap lesz, és így nem vezethetik be újból a "kommunista szombatot". Szóval még ünnep előtt 3 nap, ünnep után 3 nap munka! Jopekék, remélem sápadtok az irigységtől, hogy kívánatos vagyok még mindig! Kacsint Vigyorog De a minitali jó volt! Vigyorog Most még befejezem a mosogató felszerelését, mert univerzális vagyok, nem kicsit, nagyon!  Vigyorog Jó éjt, holnap találkozunk, ha túlélem, mert ugyebár hiába vasárnap, de arany! Én még nem vettem semmit, ha az új konyha nem számít annak, meg a háló, és előszoba, és a forgalmi, és zöldkártya, és a Tomi tanfolyama, és vizsgái. Szóval ugyis feszítette a fiókot az a rengeteg pénz.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1578 Dátum: 2008. December 20. - 21:19:38 »

Apa! Ennyi segítő kéz és mégis Neked kell mosogatót szerelned?!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1579 Dátum: 2008. December 20. - 21:35:19 »

Ismét egy ezredes,grat giovanni.
Köszi Neked, és köszi mindenkinek a gratulációkat Mosolyog
Ha lennénk 1000-en, és mindenki gratulálna, én meg mindenkinek megköszönném, akkor már 2000-es lennék Vigyorog
Ezen ne múljon.. GRATULA az M-hez.  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1580 Dátum: 2008. December 20. - 21:39:03 »

Döbbentem olvasom, hogy vannak olyanok akik nem dolgoznak az ünnepekben  egészen január 5-ig
Látod Gidy milyen emberek vannak!!

Még jó, hogy nem tartozom közéjük! 

Hála istennek én dec 15-január 22 között nem látom a céget.  Vigyorog Vigyorog Csak az iskolai vizsgák nyúznak..
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1581 Dátum: 2008. December 20. - 21:42:38 »

Bzsazsa! A beszámoló jó volt bár kicsit kesernyés mint az unyikum. Családnak nem lett semmi baja?
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1582 Dátum: 2008. December 20. - 22:08:01 »

Döbbentem olvasom, hogy vannak olyanok akik nem dolgoznak az ünnepekben  egészen január 5-ig
Látod Gidy milyen emberek vannak!!

Még jó, hogy nem tartozom közéjük! 

Hála istennek én dec 15-január 22 között nem látom a céget.  Vigyorog Vigyorog Csak az iskolai vizsgák nyúznak..
Ezt nem kellett volna...Szerintem most páran utálunk...nem kicsit, nagyon Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1583 Dátum: 2008. December 21. - 10:06:38 »

Tisztára olyan vagy, mint egy folytatásos Rejtő Jenő olvasmány Mosolyog De nagyon élvezem. Csak így tovább, nagyon érdekes, és szórakoztató Mosolyog
Én is nagy Rejtő rajongó vagyok. Meg Kockás Pierre és Charles Lorre. Ez utbbi kettő ugyanaz a személy.
Rejtőről jut eszembe. Nagyon jó olvasni, és egy élmény benne szerepelni Kacsint 1996-ban volt szerencsém statisztálkodni a Három testőr Afrikában című Bujtor filmben.
De ne keressetek, csak egy fél másodpercre látszódom a sok beduin között...én is az voltam Vigyorog Ennek kapcsán jó belátás nyílott egy másik szakmába, és annak művelői
életébe. Sok színészről változott meg a véleményem, mert nem mindenki adja magát a vásznon...végül is ezért színész. A Koncz Gábort nem igazán bírtam soha, ma viszont
nagyon jó véleménnyel vagyok róla. Közvetlen, barátságos ember. A Tordy Géza viszont hisztis. Nagyon pipa voltam rá (nem csak én), mert kb 26x kellett megismételni miatta egy sima
lovas bevonulást (a fimben a 19-20 perc környékén látható) a 40 fok melegben. A Bujtor elég komor, de ha egyszer szól, dől a röhögéstől mindenki Mosolyog
Így vissza tekintve örülök, hogy ilyenben is részt vehettem, és sok emberrel találkozhattam élőben, akit addíg csak a képernyőről ismertem.
Amúgy a monostori erődben forgattunk Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1584 Dátum: 2008. December 21. - 11:16:18 »

Kiküldött tdósítónk jelenti Kínából:

Velőtrázó ordítás verte fel a városka csendjét. Már ha van csend Kínában, mert olyant még nem halottam. Az ablakok megremegtek, a jégcsap lehullott az ereszről. Megérkezett a Farkas. Nem, nem ordított, nála ez az alaphang.
Nagyon gyorsan zuhanás állt be a kínai- európai kapcsolatok terén, mivel szállodánkat simán ledisznóólazta- tény még Kínában is vannak jó szállodák, csak sajnos a  környéken ez a legjobb. Nem nehéz annak lennie, mivel az egyetlen.
Később kiderült, hogy Herr Wolf  tud valamit. Nevezetesen azt, hogy a hajógyárnak van egy vendégháza, ahol a tulajdonosok képviselőit szokták elhelyezni. Minket valószínűleg a titkolódzás szándékától vezérelve helyeztek el itt. Hangulatát az sem javította, hogy a közeli repülőtéren senki nem várta, taxizhatott.
Herr Wolf ezt az eljárást nyomban számon kérte az első illetékes kínain.
Szegény Bruszlí, Ő volt az a szerencsétlen, aki az útjába akadt. Herr Wolf immár tíz éve él itt- tulajdonképpen valahol a Rajna mellett lakik, de évi 9- 10 hónapot tölt itt- ezért folyékony csingcsengcsungban történt a számonkérés. És eleinte nem emelt hangon, de hát ugye az Ő esetében ezt kilométerekről is meghallani.
Bruszlíba még az a bizonyos is belefagyott; később elárulta (megszólalt a picikénk!!!), hogy azt hitte, hogy ez a hatalmas ember meg akarja ölni, azért ordít. Előbb vigyorogva, majd döbbenten néztük, hogy kemény kis ex-katonánk térdei remegnek és mukkanni sem mer. Ami nagy hiba, mert ezzel bőszítette fel igazán Wolfot. Akkor kezdett el ordítani.
Bruszlí egyre jobban ledermedt, Wolf egyre jobban felbőszült mi meg érdeklődve szemléltük, hogy mire is jutnak egymással.
Végül Wolf rutinosan oldotta meg a helyzetet. Nyakon csípte akis kínait bevágta az autójába, majd a volánhoz ült és elporoztak a hajógyár irányába. Wolf vezetett, mivel Bruszlí még mindig félholtra volt sokkolva. Kíváncsian vártuk, mi fog történni és közben azt latolgattuk, hogy németünk lebontja, átrendezi a hajógyárat, netán csak a földel tesz egyenlővé néhány kincsit, pár százat meg vérig sért? A diplomácia terén meglehetős hátrányokkal küszködik.

Várakoztunk. Órákig. Majd megjelent Bruszlí, még mindig remegő kezekkel, sokkos állapotban. Annyira sokkosban, hogy megszólalt, méghozzá angolul és érteni is lehetett.
Azt még nem tudjuk, hogy hangja az átélt rémület miatt volt cincogó, avagy mindig ilyen? Mindenesetre nem akarván feszíteni a húrt, a hempergést megálltuk és csak diszkréten röhögtünk, azt is félrefordulva. Később a barba szobájában viszont nem fogtuk vissza magunkat.
Bruszlí remegő hangon tudatta, hogy Wolf utasított, vigyen minket kirándulni, mivel Ő estig el lesz foglalva, mivel eszik. Feltehetőleg kínait. Mármint embert.
Úgyhogy összepakoltunk és elindultuk.
10 perc autózás után a barba megkérdezte Bruszlít, mégis hová megyünk? És kisült, hogy szegény barátunk nagy córeszban van. Errefelé ugyanis semmi látnivaló, turisták sem nagyon járnak. Mondhatni egyáltalán nem. Úgyhogy tanácstalan lévén eldöntötte, elvisz a lányokhoz. Nem könnyítettünk a helyzetén, mivel mindhárman kórusban tiltakoztunk a tervezett kultúrprogram  ellen. Bruszlín látszott, hogy remekbeszabott terve dugába dőlése élete legrosszabb napját vetíti előre, mivel nem volt B terve. Félve kérdezte, talán nem szeretjük a lányokat?
De, persze szeretjük, csak mindegyőnk a sajátját és nem a benszülötteket. Házasok vagyunk és hasonló konzervatív dolgok. No és? Ő is az, mégis menni szokott a lányokhoz. Ajjaj kultúrák különbözősége.
Látszott, hogy pár perc alatt nem tudjuk meggyőzni, ezért inkább felvetettük, vigyen el minket vásárolni, valami olyan helyre, ahol sok minden van. Nem mintha vásárolni akarnánk bármit is, de ez értelmesebb elfoglaltság a korábban felvetettnél.
Így kerültünk a tartomány valószínű legnagyobb gagyiközpontjába. Tessék elképzelni egy Ázsia Centert, csak ötször nagyobbat, parkoló nélkül.
Hát kérem szépen, a Józsefvárosi Piac az semmi ehhez képest. Mert itt a dzsuvát és bűzt zárt térben oldják meg!
Nekem speciel hiányzott, az egy occó, szok nagyon occó, de valami hasonlót biztos a helyiek is mondtak. Tény nagy feltűnést keltettünk és minden egyes boltba be akartak minket invitálni.
Találtunk Mekdögleszt is és gondoltuk beviszünk szervezetünkbe némi szénhidrátot, de mivel a risztorant tisztasága némi kívánni valót hagyott maga után, inkább nem ettünk. Pedig az eddigi napokban sem kicsi kockázatot vállaltunk táplálkozás során.
Végül mindannyian vettünk valamit, én például kaptam a mobilomba új akkut. Hogy ehhez Kína közepéig el kellett jönnöm, hát………
Szállodánkban már várt minket Wolf és elvitt vacsorázni- nem először jár erre. Itt tudtuk meg, hogy mik a tervek mire számítsunk, de erről legközelebb.

Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1585 Dátum: 2008. December 21. - 11:28:44 »

Klassz az élménybeszámolód! köszi!  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1586 Dátum: 2008. December 21. - 11:40:42 »

Köszi a színes folytatásos regényt Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1587 Dátum: 2008. December 21. - 11:50:13 »

ladlac! Babázol?
Holnap eldől, hogy itt maradok-e, vagy három hétre elküldenek máshová.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1588 Dátum: 2008. December 21. - 11:56:23 »

ladlac! Babázol?
Holnap eldől, hogy itt maradok-e, vagy három hétre elküldenek máshová.
Szia.
Babázom. Most is itt ordít az ölemben, közben gépelek 1000-el...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Vigyázz Magadra nagyon...  Vigyorog Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1589 Dátum: 2008. December 21. - 14:26:19 »

Tisztára olyan vagy, mint egy folytatásos Rejtő Jenő olvasmány Mosolyog De nagyon élvezem. Csak így tovább, nagyon érdekes, és szórakoztató Mosolyog
Én is nagy Rejtő rajongó vagyok. Meg Kockás Pierre és Charles Lorre. Ez utbbi kettő ugyanaz a személy.
Rejtőről jut eszembe. Nagyon jó olvasni, és egy élmény benne szerepelni Kacsint 1996-ban volt szerencsém statisztálkodni a Három testőr Afrikában című Bujtor filmben.
De ne keressetek, csak egy fél másodpercre látszódom a sok beduin között...én is az voltam Vigyorog Ennek kapcsán jó belátás nyílott egy másik szakmába, és annak művelői
életébe. Sok színészről változott meg a véleményem, mert nem mindenki adja magát a vásznon...végül is ezért színész. A Koncz Gábort nem igazán bírtam soha, ma viszont
nagyon jó véleménnyel vagyok róla. Közvetlen, barátságos ember. A Tordy Géza viszont hisztis. Nagyon pipa voltam rá (nem csak én), mert kb 26x kellett megismételni miatta egy sima
lovas bevonulást (a fimben a 19-20 perc környékén látható) a 40 fok melegben. A Bujtor elég komor, de ha egyszer szól, dől a röhögéstől mindenki Mosolyog
Így vissza tekintve örülök, hogy ilyenben is részt vehettem, és sok emberrel találkozhattam élőben, akit addíg csak a képernyőről ismertem.
Amúgy a monostori erődben forgattunk Mosolyog
Rejtővel az a "baj", hogy nem lehet filmre vinni jól...képtelenség. A pali verhetetlen humorát, finom víziószerű leirásait, szereplőit, a párbeszédeket nem tudták képre vinni úgy, ahogy azt Ő leírta...
Hűű, ha hagyták volna még írni, de főleg élni...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!