Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 19:21:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 265134 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1560 Dátum: 2008. December 20. - 17:29:50 »

NEM, ismétlem NEM dolgozom többet az idén! ( Ez örö., ez bodottá..!)
Hipp-hipp! Vigyorog
Jopek! Most nagyot tévedtél, ezúttal nem kérdezett senki! Amennyiben kérdezés nélkül akarsz írni, az sem baj, de akkor ne kövesd el a közösség elleni bosszantás vétségét, mert ez az volt!
Mert mi jó páran még több napot dolgozunk...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1561 Dátum: 2008. December 20. - 17:22:10 »

Weres! Kire gondolsz? Szerintem a java itt van most is! Sajnos van akinek meg súlyos problémái vannak, azért tűnnek el időről időre, de vissza- visszatérnek, és ennek is örülünk! Kacsint Vigyorog
De azért tudom kire gondoltál főleg... ;)De még másokat is lehet hiányolni, de tudod, nem kötelező a palacsinta- evés! Kacsint Vigyorog Mi azért jól megvagyunk! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Igen, kicsit megcsappantunk... Hiányolom szombathelyi márkatársam is. A kacsintás alatt vajon kire gondolhattál? Vigyorog Szolgáljak infókkal? Vigyorog
Ja, ja! Várjuk az infókat mi is, nemcsak Weres! csak nem? He Kacsint Csak az igazat, és csakis az igazat, de rögtön! Kacsint Vigyorog
ÁÁÁÁÁ...Nem vagyok felhatalmazva arra, hogy bármit is mondjak...meg nem is tudom kire gondolhattál Kacsint Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1562 Dátum: 2008. December 20. - 17:36:58 »

Weres! Kire gondolsz? Szerintem a java itt van most is! Sajnos van akinek meg súlyos problémái vannak, azért tűnnek el időről időre, de vissza- visszatérnek, és ennek is örülünk! Kacsint Vigyorog
De azért tudom kire gondoltál főleg... ;)De még másokat is lehet hiányolni, de tudod, nem kötelező a palacsinta- evés! Kacsint Vigyorog Mi azért jól megvagyunk! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Igen, kicsit megcsappantunk... Hiányolom szombathelyi márkatársam is. A kacsintás alatt vajon kire gondolhattál? Vigyorog Szolgáljak infókkal? Vigyorog
Ja, ja! Várjuk az infókat mi is, nemcsak Weres! csak nem? He Kacsint Csak az igazat, és csakis az igazat, de rögtön! Kacsint Vigyorog
ÁÁÁÁÁ...Nem vagyok felhatalmazva arra, hogy bármit is mondjak...meg nem is tudom kire gondolhattál Kacsint Vigyorog
Még két hozzászólás, és ezredes leszel, jó lenne, ha az ezredik nagy örömet okozna a csapatnak, és kitálalnál! Ne feledd, barátok közt vagy, vagyunk! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1563 Dátum: 2008. December 20. - 18:01:43 »

NEM, ismétlem NEM dolgozom többet az idén! ( Ez örö., ez bodottá..!)
Hipp-hipp! Vigyorog
Jopek! Most nagyot tévedtél, ezúttal nem kérdezett senki! Amennyiben kérdezés nélkül akarsz írni, az sem baj, de akkor ne kövesd el a közösség elleni bosszantás vétségét, mert ez az volt!
Mert mi jó páran még több napot dolgozunk...
Hát ezt sajnálattal olvasom! Kár, hogy dolgoznod kell és nem pihenhetsz...
Erről az jut eszembe, hogy én meg az idén már nem megyek... Vigyorog
Azé' ne legyél nagyon morcos légyszi...csak örvendeztem kicsit! Puszi
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1564 Dátum: 2008. December 20. - 18:20:38 »

Na végre haza értem a melóból. Hát nem semmi ilyenkor a szolgáltatóiparban dolgozni. Olyan agresszív és akaratos vevők vannak, hogy a pofám leszakad. A legjobb mikor pénz nélkül jön be vásárolni, és ez az után derül ki, hogy beütöttem a pénztárgépbe. De már csak 4 napot kell melózni idén...

Gidy! Tényleg nem mondhatok semmit...hidd el, hogy nem én jegyeztem el Kacsint
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1565 Dátum: 2008. December 20. - 18:32:31 »

NEM, ismétlem NEM dolgozom többet az idén! ( Ez örö., ez bodottá..!)
Hipp-hipp! Vigyorog
Jopek! Most nagyot tévedtél, ezúttal nem kérdezett senki! Amennyiben kérdezés nélkül akarsz írni, az sem baj, de akkor ne kövesd el a közösség elleni bosszantás vétségét, mert ez az volt!
Mert mi jó páran még több napot dolgozunk...
Hát ezt sajnálattal olvasom! Kár, hogy dolgoznod kell és nem pihenhetsz...
Erről az jut eszembe, hogy én meg az idén már nem megyek... Vigyorog
Azé' ne legyél nagyon morcos légyszi...csak örvendeztem kicsit! Puszi

És nem csak a BKV-sok dolgoznak, hanem az egész élelmiszeripar. Nekünk pl. most indul a hajtás. 23.-án megyek délre, aztán 24.-én  a jó ég tudja mikor jövök haza. Valamikor 9-10 felé végzek. Ja, és 26.-án kezdek. 
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1566 Dátum: 2008. December 20. - 18:34:18 »

Csak gyorsan a fiam gépéről két mondat (ez legalább már készen van. volt egy kis hardver fejlesztés ezen is, az enyémet meg most telepítem újra, azt is átvariáltam):
Tegnap délben én is letettem a lantot jan 5.-ig Vigyorog
Este viszont volt egy kis céges év végi ereszd el a hajam. Hát...hajnali hazaérkezésem után délben nagy fejfájásokkal, macskajajosan ébredtem, gyomrom mostanra kezd regenerálódni. Szal jól sikerült.
Most viszont rohanok, mert visít a telepítő, hogy kell neki valami...
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1567 Dátum: 2008. December 20. - 18:35:23 »

NEM, ismétlem NEM dolgozom többet az idén! ( Ez örö., ez bodottá..!)
Hipp-hipp! Vigyorog
Jopek! Most nagyot tévedtél, ezúttal nem kérdezett senki! Amennyiben kérdezés nélkül akarsz írni, az sem baj, de akkor ne kövesd el a közösség elleni bosszantás vétségét, mert ez az volt!
Mert mi jó páran még több napot dolgozunk...
Hát ezt sajnálattal olvasom! Kár, hogy dolgoznod kell és nem pihenhetsz...
Erről az jut eszembe, hogy én meg az idén már nem megyek... Vigyorog
Azé' ne legyél nagyon morcos légyszi...csak örvendeztem kicsit! Puszi

És nem csak a BKV-sok dolgoznak, hanem az egész élelmiszeripar. Nekünk pl. most indul a hajtás. 23.-án megyek délre, aztán 24.-én  a jó ég tudja mikor jövök haza. Valamikor 9-10 felé végzek. Ja, és 26.-án kezdek. 
Hát igen...és sokaknak ez tök természetes, és nem veszik észre, hogy értük vagyunk...ill én a főnökömért, meg az extra bevételéért...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1568 Dátum: 2008. December 20. - 18:37:55 »

NEM, ismétlem NEM dolgozom többet az idén! ( Ez örö., ez bodottá..!)
Hipp-hipp! Vigyorog
Jopek! Most nagyot tévedtél, ezúttal nem kérdezett senki! Amennyiben kérdezés nélkül akarsz írni, az sem baj, de akkor ne kövesd el a közösség elleni bosszantás vétségét, mert ez az volt!
Mert mi jó páran még több napot dolgozunk...
Hát ezt sajnálattal olvasom! Kár, hogy dolgoznod kell és nem pihenhetsz...
Erről az jut eszembe, hogy én meg az idén már nem megyek... Vigyorog
Azé' ne legyél nagyon morcos légyszi...csak örvendeztem kicsit! Puszi

És nem csak a BKV-sok dolgoznak, hanem az egész élelmiszeripar. Nekünk pl. most indul a hajtás. 23.-án megyek délre, aztán 24.-én  a jó ég tudja mikor jövök haza. Valamikor 9-10 felé végzek. Ja, és 26.-án kezdek. 
Hát igen...és sokaknak ez tök természetes, és nem veszik észre, hogy értük vagyunk...ill én a főnökömért, meg az extra bevételéért...

Igen, de pl. tegnap nálunk egy vevő számon kérte, hogy 24.-én miért csak 13 óráig vagyunk nyitva, meg hogy 27.-én szombaton miért vagyunk zárva. No comment.
Giovanni! Gratula az ezredesi ranghoz!  Kacsint
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1569 Dátum: 2008. December 20. - 18:40:56 »

NEM, ismétlem NEM dolgozom többet az idén! ( Ez örö., ez bodottá..!)
Hipp-hipp! Vigyorog
Jopek! Most nagyot tévedtél, ezúttal nem kérdezett senki! Amennyiben kérdezés nélkül akarsz írni, az sem baj, de akkor ne kövesd el a közösség elleni bosszantás vétségét, mert ez az volt!
Mert mi jó páran még több napot dolgozunk...
Hát ezt sajnálattal olvasom! Kár, hogy dolgoznod kell és nem pihenhetsz...
Erről az jut eszembe, hogy én meg az idén már nem megyek... Vigyorog
Azé' ne legyél nagyon morcos légyszi...csak örvendeztem kicsit! Puszi

És nem csak a BKV-sok dolgoznak, hanem az egész élelmiszeripar. Nekünk pl. most indul a hajtás. 23.-án megyek délre, aztán 24.-én  a jó ég tudja mikor jövök haza. Valamikor 9-10 felé végzek. Ja, és 26.-án kezdek. 
Hát igen...és sokaknak ez tök természetes, és nem veszik észre, hogy értük vagyunk...ill én a főnökömért, meg az extra bevételéért...

Igen, de pl. tegnap nálunk egy vevő számon kérte, hogy 24.-én miért csak 13 óráig vagyunk nyitva, meg hogy 27.-én szombaton miért vagyunk zárva. No comment.
Giovanni! Gratula az ezredesi ranghoz!  Kacsint
Köszi! Meg is ünneplem egy jó pohár vörösborral Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1570 Dátum: 2008. December 20. - 18:44:17 »

Ti hogyan álltok a karácsonyi ajándékokkal? He Már csak egy hét van hátra! Mindenkinek megvettétek, elkészítettétek az ajándékokat? He Biztos? He
..., és az enyémet is? He Kacsint Vigyorog
Na ezzel ma végeztem, mármint a karácsonyi vásárlással! 
Évek óta fogadkozom, hogy nem vagyok hajlandó résztvenni ebben az őrületben, de eddig még nem sikerült kimaradnom...ehh majd jövőre! Az még hagyján, hogy sok pénz bánja az ünnepkört, de idegileg igencsak megterhelő... Kacsint Vigyorog Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1571 Dátum: 2008. December 20. - 18:45:12 »

Grat Giovanni az ezredességhez! Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1572 Dátum: 2008. December 20. - 18:46:38 »

Grat Giovanni az ezredességhez! Kacsint
1000 köszönet Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1573 Dátum: 2008. December 20. - 18:47:45 »

Csatlakozom azok táborához akik jan.5-ig már nem dolgoznak,a többieknek meg jó munkát.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1574 Dátum: 2008. December 20. - 18:50:20 »

Ismét egy ezredes,grat giovanni.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Oldalak: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!