Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 17:23:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 265062 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1545 Dátum: 2008. December 19. - 20:39:29 »

Tisztára olyan vagy, mint egy folytatásos Rejtő Jenő olvasmány Mosolyog De nagyon élvezem. Csak így tovább, nagyon érdekes, és szórakoztató Mosolyog
Én is nagy Rejtő rajongó vagyok. Meg Kockás Pierre és Charles Lorre. Ez utbbi kettő ugyanaz a személy.
Ezeknek az élménybeszámolóknak majd összeollózva kellene nyitni egy topicot, mint kinai kirándulás. Eddig nagyon yooo, szakadok a röhögéstől.
 Hajrá Cap, tuti az iromány...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1546 Dátum: 2008. December 19. - 20:49:21 »

Tisztára olyan vagy, mint egy folytatásos Rejtő Jenő olvasmány Mosolyog De nagyon élvezem. Csak így tovább, nagyon érdekes, és szórakoztató Mosolyog
Én is nagy Rejtő rajongó vagyok. Meg Kockás Pierre és Charles Lorre. Ez utbbi kettő ugyanaz a személy.
Ezeknek az élménybeszámolóknak majd összeollózva kellene nyitni egy topicot, mint kinai kirándulás. Eddig nagyon yooo, szakadok a röhögéstől.
 Hajrá Cap, tuti az iromány...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Épp erre gondoltam én is, hiába a két LAD! "Kiküldött munkatársunk (cartársunk) jelenti" topicban a helye! Módik, tegyétek át mielőbb, és akkor állítom, hogy a legolvasottabb topic ez lesz veri majd az eddigi listavezetőket! Kacsint Ezt várom már kora reggel is, felvidítja az életem, köszönöm Cap! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1547 Dátum: 2008. December 19. - 22:30:56 »

Jó, jó, de akkor mit írjak ,amikor nincs mit írni? Meg néha jobb lenne egyes szám, első személyben.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1548 Dátum: 2008. December 19. - 22:38:47 »

Jó, jó, de akkor mit írjak ,amikor nincs mit írni? Meg néha jobb lenne egyes szám, első személyben.
Ne mond már, hogy nincs mit írni, veled mindig történik valami. Vigyorog
Naplózva


LPG
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1549 Dátum: 2008. December 20. - 09:03:44 »

Jó, jó, de akkor mit írjak ,amikor nincs mit írni? Meg néha jobb lenne egyes szám, első személyben.
Akkor vágyakozzál vagy írj a terveidről  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1550 Dátum: 2008. December 20. - 09:32:20 »

Egyébként hova tűntek a régi jó fórumtársaink? Nem voltunk elég jó fejek nekik vagy lecserélték a lacsijukat?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1551 Dátum: 2008. December 20. - 09:50:18 »

Weres! Kire gondolsz? Szerintem a java itt van most is! Sajnos van akinek meg súlyos problémái vannak, azért tűnnek el időről időre, de vissza- visszatérnek, és ennek is örülünk! Kacsint Vigyorog
De azért tudom kire gondoltál főleg... ;)De még másokat is lehet hiányolni, de tudod, nem kötelező a palacsinta- evés! Kacsint Vigyorog Mi azért jól megvagyunk! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1552 Dátum: 2008. December 20. - 11:07:11 »

Weres! Kire gondolsz? Szerintem a java itt van most is! Sajnos van akinek meg súlyos problémái vannak, azért tűnnek el időről időre, de vissza- visszatérnek, és ennek is örülünk! Kacsint Vigyorog
De azért tudom kire gondoltál főleg... ;)De még másokat is lehet hiányolni, de tudod, nem kötelező a palacsinta- evés! Kacsint Vigyorog Mi azért jól megvagyunk! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Igen, kicsit megcsappantunk... Hiányolom szombathelyi márkatársam is. A kacsintás alatt vajon kire gondolhattál? Vigyorog Szolgáljak infókkal? Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1553 Dátum: 2008. December 20. - 13:55:20 »

Weres! Kire gondolsz? Szerintem a java itt van most is! Sajnos van akinek meg súlyos problémái vannak, azért tűnnek el időről időre, de vissza- visszatérnek, és ennek is örülünk! Kacsint Vigyorog
De azért tudom kire gondoltál főleg... ;)De még másokat is lehet hiányolni, de tudod, nem kötelező a palacsinta- evés! Kacsint Vigyorog Mi azért jól megvagyunk! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Igen, kicsit megcsappantunk... Hiányolom szombathelyi márkatársam is. A kacsintás alatt vajon kire gondolhattál? Vigyorog Szolgáljak infókkal? Vigyorog
Ja, ja! Várjuk az infókat mi is, nemcsak Weres! csak nem? He Kacsint Csak az igazat, és csakis az igazat, de rögtön! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1554 Dátum: 2008. December 20. - 15:18:20 »

NEM, ismétlem NEM dolgozom többet az idén! ( Ez örö., ez bodottá..!)
Hipp-hipp! Vigyorog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1555 Dátum: 2008. December 20. - 15:47:46 »

Jó, jó, de akkor mit írjak ,amikor nincs mit írni? Meg néha jobb lenne egyes szám, első személyben.
Szerintem lesz írnivalód bőven  Kacsint.
Küldhetsz képeket is!
És akkor olyan lesz, mint egy mese(vagy uti)könyv  Vigyorog.
Ne kíméld a billentyűzetet!
(Ennek a Bruce Lee-nek a füle hallatán jól megbeszélhetnétek, hogy a fentebb említett termékek n számú példányának kézhezvétele (mint ajándék  ) estén a fiaskóról hallgattok a nemzetközi sajtó munkatársai előtt Vigyorog. ha már ennyit költöttek az olimpiára, ez a kis összeg igazán belefér az "országimidzs" költségvetésébe  Vigyorog Vigyorog)
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1556 Dátum: 2008. December 20. - 16:02:57 »

Tisztára olyan vagy, mint egy folytatásos Rejtő Jenő olvasmány Mosolyog De nagyon élvezem. Csak így tovább, nagyon érdekes, és szórakoztató Mosolyog
Én is nagy Rejtő rajongó vagyok. Meg Kockás Pierre és Charles Lorre. Ez utbbi kettő ugyanaz a személy.
Ezeknek az élménybeszámolóknak majd összeollózva kellene nyitni egy topicot, mint kinai kirándulás. Eddig nagyon yooo, szakadok a röhögéstől.
 Hajrá Cap, tuti az iromány...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Lehetne nyitni egy topicot erre, persze ! Csak szerintem úgy kellene elnevezni, hogy ne csak Cap. írhasson bele, mert az dísz kriminatív...Mondjuk lehetne az a neve, hogy:"Tengerészeti élményeim Lacetti (denim blue SW) tulajdonosként"...vagy valami hason ló névvel, ami bárkire ráillik itten! Kacsint
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1557 Dátum: 2008. December 20. - 17:11:12 »

Inkább ne nyissunk külön topikot. Majd felvetem az ötletet a barbának, meg a kápónak, hátha belemennek. De ha normalizálódik a helyzet és kialakul egy munkakapcsolat, akkor könnyebben hozzájuthatok akár.
A modellek linkjével dobjatok meg! Mert a helit azt elmentettem, de a kincsi makettek linkjét nincs időm visszakeresni!
Az értem aggódók meg nyugodjanak meg! Egy hajót darabokból szokás összehegeszteni, ami bonolult munka. Szétvágni már nem annyira. Viszont úgy szétvágni ,hogy utána megint össze lehessen hegeszteni, az már húzós.  Egyébként meg átadás elött egy osztályozó intézet ellenőre jelenlétében ellenőrizve lesz a hegesztés. Kérdés csak az, hogy mennyire tolták el a dolgot csíkszemék.
Amúgy meg jön a folytatás:

Az ablakok megremegtek, a szakács...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1558 Dátum: 2008. December 20. - 17:25:38 »

Itt a link. http://www.paudimodel.com/shop7/index.php?gOo=goods_details.dwt&goodsid=237&productname=
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1559 Dátum: 2008. December 20. - 17:29:15 »

Inkább ne nyissunk külön topikot. Majd felvetem az ötletet a barbának, meg a kápónak, hátha belemennek. De ha normalizálódik a helyzet és kialakul egy munkakapcsolat, akkor könnyebben hozzájuthatok akár.
A modellek linkjével dobjatok meg! Mert a helit azt elmentettem, de a kincsi makettek linkjét nincs időm visszakeresni!
Az értem aggódók meg nyugodjanak meg! Egy hajót darabokból szokás összehegeszteni, ami bonolult munka. Szétvágni már nem annyira. Viszont úgy szétvágni ,hogy utána megint össze lehessen hegeszteni, az már húzós.  Egyébként meg átadás elött egy osztályozó intézet ellenőre jelenlétében ellenőrizve lesz a hegesztés. Kérdés csak az, hogy mennyire tolták el a dolgot csíkszemék.
Amúgy meg jön a folytatás:

Az ablakok megremegtek, a szakács...
Én tudom miért nem lett jó a hajótok! Mert a mérnökök és a munkások is ferde szemmel nézték a terveket Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!